Football Manager 2024

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
Jup
Postovi: 1206
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Jup » 05 apr 2024, 20:22

e raja zna li ko gdje se moze besplatno skinuti ovaj FM piratija i tako to
Pravda za Tyson Furya

Avatar
xinxee
Postovi: 3440
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la xinxee » 29 apr 2024, 08:25

Sheyi je napisao/la:
01 apr 2024, 10:17
slika
Moze li se s ovim igrati fm24, integrisana graficka je valjda?:
Low settings+ 2d pitch view+ Max do 3 lige, da ti ne bude prespor game. Inace trebalo bi moci jer nisu im se nesto specifikacije u proteklih 4-5 godina promijenile 😁.

Usput velike promjene su najavljene za fm25.. taj ce vjerovatno bit mnogo zahtjevniji
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!" H.Kapetan

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 671
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la MrAmarOsim » 05 jun 2024, 17:34

Sheyi je napisao/la:
01 apr 2024, 10:17
slika
Moze li se s ovim igrati fm24, integrisana graficka je valjda?:
Kolega forumaš ti je fino odogovorio, međutim ja sa laptopom starim 10 godina i gorim specifikacijama od tvog igram na 3D i naravno low settings. Imam nekih 10 nacionalnih liga ubačenih, lige petice i njihove niže lige, te ove naše lige ex-Yu i Bugarske Grčke i Rumunije sa također nižim ligama. Kada kreću transfer rokovi bude sporija, te znam i po nekoliko minuta čekati da krene novi dan, ali ništa strašno.
DamirT je napisao/la:
24 mar 2024, 10:27
Odmah sam ja par njih doveo. Zvao Bajraktarevica, nece pizda :mrgreen:

Inace, 4-2-3-1 sa Demirovicem u vrhu napada. Dzeko na klupi. Razmisljam jos uvijek koju bi formaciju stavio sa 2 napadaca. Pa da mijenjam formacije u zavisnosti od utakmice.

Nisam poceo utakmice, samo te pocetne stvari odradio. Doveo par igraca, promijenio strucni stab, formacija. Pa kad uhvatim vremena odigrati kvalifikacije. Mozda i danas u toku dana uspijem odigrati.
Ako nisi pronašao još uvijek, ili onu koju si pronašao ti ne odgovara puno, jedna od najboljih back-up formacija koju sam igrao je sigurno 4-3-1-2, 3 centralna vezna su možda i puno, ali jako dobro i kompaktno izgleda. S tom formacijom sam klepio Fiorentinu 2-0 u Firenzi, kasnije će ta Fiorentina osvojiti EL ali nije bitno :mrgreen: te klepio Atletik Bilbaa 4:0 na Grbavici.
Cudnovati je napisao/la:
31 mar 2024, 21:02
realno, malo je prelagan fm24, evo sa Zeljom do 2030. i odustao...3 puta usao u ligu prvaka ligaski onaj dio...novi stadion, milionski transferi...sve je malo prelagano ostvarivo

slika

slika
Koliko si dugo vremena u EL proveo, kako si se tamo nosio sa ekipama? Ja sam prošlu sezonu ligaški dio EL završio kao 2, ove kao 11 i izgubio od Real Sociedada ukupnim rezultatom 5-2.
Osim toga koji skin koristiš, jer vidim da ti je drugačiji od ovog običnog?
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.