Premijer liga BiH - aktuelno

CampobelloDiMazara
Postovi: 3252
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 07 apr 2024, 13:27

Ovog seljaka sto je pao s koze smo izbili iz pameti. Samo o nama pise :rol:

Sad ce mevlud u Blagaju treba ga odvest na dervise da izbiju velezovog sejtana sto je usao u njega :rol:

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 07 apr 2024, 13:28

mosarajvosa83 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:24
Nije ni cudo sto svaki igrac jedva ceka da ode u Sarajevo ili Zelju i sto se dive podrsci sa tribina.


:urnebes:
Jasta..zivotni san im je to. Zato i igraju fudbal.
A hija zekane.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Surreal
Postovi: 7726
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Surreal » 07 apr 2024, 13:28

Eventualni poraz = otkaz Bruni?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Pablo11
Postovi: 1322
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 07 apr 2024, 13:28

Surreal je napisao/la:
07 apr 2024, 13:15
Ne znam zašto bi osim nekog podyebavanja kratkog daha bilo dobro da Željezničar ispadne? Pa realno liga ne bi bila ista bez vječitog derbija.
Ma ovog nesto jede iz proslosti, bas se potrudio napisati tekst. :rol:

Antikloc
Postovi: 2552
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 07 apr 2024, 13:29

boki86 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:17
Mirno spavajte, necete ispasti :kafa:
Ove sezone ! :mrgreen:
A ko se ovu izvuce,iducu je sigurno nahebao :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
0oo0
Postovi: 1173
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 0oo0 » 07 apr 2024, 13:29

Steven11 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:06
Svim srcem zelim da Zeljeznicar ispadne iz lige. Sanse za to postoje ali je manje realno, nisu oni losiji od bar tri ekipe iz lige. No fino ih je vidjeti da se bore za goli opstanak. U ovoj ligi nema kluba koji je imao vise kriminalaca i muljatora i u klubu i medju navijacima. Ne postoji klub koji ima vise mitova o svojoj slavi, historiji, navijacima, idealima, statutima i cemu sve ne. Ne postoji ljudi sa vecim misljenjem o sebi i svemu plavom od njih. Da se razumijemo nije niko andjeo ali oni su ubjedljivo najgora sorta koja se grupise u neku masu. No rush feelings za one postene i dobre ljude u ovom gradu koji su pali pod uticaj mitologije i misle da vole nesto sveto. Dobri su ljudi, fini gradjani ovog grada i kad pomislim kako bi bilo dobro ovaj cancer odstraniti iz lige za sva vremena, pomislim na ove dobre koje znam i onda se bacim u dilemu. A onda 'Zeljin stadion gledam' i vidim onu masu morbidnih faca, bruda, nepismenih teenagera sa juga koji ne znaju ni izgovoriti ime branda jaknih koje nose pomijesani sa neostvarenom 40 + generacijom kojoj je ostalo samo da truni mladjima kako su bili zeznuti u njihovim godinama, kako su radili sve i svasta, obisli sva mjesta u BIH sa Zeljom. Nikad ugovora na neodredjeno nisu vidjeli.

Sljam i prljavstina ovog grada, ne jedini ali najveci.

Od srca vam zelim da ispadnete bez imalo mrznje. Samo da vas ne gledam ocima vise. Nek vas gledaju malo u Gornjem Rahicu.
Ljubomora i zavist izviru iz tebe, a cim je tako znaci da zudis da budes kao mi. Zao mi je sto tvoj klub ne moze da izvuce iz tebe ono najbolje ali tako je kako je.
🔵⚪

CampobelloDiMazara
Postovi: 3252
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 07 apr 2024, 13:32

Pored ovakve Tuzle i Goska sanse da Zeljo ispadne iz lige su 0,03 % zato pitari ne glupirajte se i pruzite podrsku plavoj Lokomotivi da otrese Slogu jer nam je ona jedini ozbiljan konkurent. Idemo danas 🚂🚃🚃🚃🚃🚃🚃🔵🔵🔵🔵🔵🔵♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15895
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BosniaBoston » 07 apr 2024, 13:32

Steven11 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:06
Svim srcem zelim da Zeljeznicar ispadne iz lige. Sanse za to postoje ali je manje realno, nisu oni losiji od bar tri ekipe iz lige. No fino ih je vidjeti da se bore za goli opstanak. U ovoj ligi nema kluba koji je imao vise kriminalaca i muljatora i u klubu i medju navijacima. Ne postoji klub koji ima vise mitova o svojoj slavi, historiji, navijacima, idealima, statutima i cemu sve ne. Ne postoji ljudi sa vecim misljenjem o sebi i svemu plavom od njih. Da se razumijemo nije niko andjeo ali oni su ubjedljivo najgora sorta koja se grupise u neku masu. No rush feelings za one postene i dobre ljude u ovom gradu koji su pali pod uticaj mitologije i misle da vole nesto sveto. Dobri su ljudi, fini gradjani ovog grada i kad pomislim kako bi bilo dobro ovaj cancer odstraniti iz lige za sva vremena, pomislim na ove dobre koje znam i onda se bacim u dilemu. A onda 'Zeljin stadion gledam' i vidim onu masu morbidnih faca, bruda, nepismenih teenagera sa juga koji ne znaju ni izgovoriti ime branda jaknih koje nose pomijesani sa neostvarenom 40 + generacijom kojoj je ostalo samo da truni mladjima kako su bili zeznuti u njihovim godinama, kako su radili sve i svasta, obisli sva mjesta u BIH sa Zeljom. Nikad ugovora na neodredjeno nisu vidjeli.

Sljam i prljavstina ovog grada, ne jedini ali najveci.

Od srca vam zelim da ispadnete bez imalo mrznje. Samo da vas ne gledam ocima vise. Nek vas gledaju malo u Gornjem Rahicu.
A na analitičkom istoku sve profesori i farmaceuti
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
harden
Postovi: 23786
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la harden » 07 apr 2024, 13:33

Kakve su ovo kvote za mec Sloge i Zelje? :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16175
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 07 apr 2024, 13:36

Meč u Modriči očekuje se s nestrpljenjem: Jagodić i Akrapović otkrili sastave Sloge i Željezničara


Jel ovo s nestrpljenjem da se vidi jesmo li kupili utakmicu


:urnebes: :urnebes:

Antikloc
Postovi: 2552
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 07 apr 2024, 13:37

Gledam sastav Sloge ! Nema viroze kod njih. Ocito je da filozofi nisu dobro ispunili uplatnicu :urnebes: :urnebes:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1727
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 07 apr 2024, 13:38

Antikloc je napisao/la:
07 apr 2024, 13:37
Gledam sastav Sloge ! Nema viroze kod njih. Ocito je da filozofi nisu dobro ispunili uplatnicu :urnebes: :urnebes:
Sta sam ti ja jucer govorio, kakva prodaja. Ide Vladex :mrgreen: Sad se izvinite kolektivno ljudima koje ste lozili da skrse pare na dvicu.

Espiritosanto
Postovi: 3108
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Espiritosanto » 07 apr 2024, 13:39

mosarajvosa83 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:27
Morpheus je napisao/la:
07 apr 2024, 13:24
nekoIzMostara je napisao/la:
07 apr 2024, 13:20
Ti hoces da kazes da nije namjerno rukom gurno loptu, vidi se iz aviona da je igrana i da sudija nije zazmurio oci na ovo?

Nisam gledao tekmu, mozda ste i vi osteceni za ta 2 penala ili sta vec. Osvrnuo sam se na ovu situaciju gdje se sa vrha tribina Koseva vidi da je rukom igrano, samim tim je i sudija zazmurio oci na ovo.
Znači sudija namjerno pogriješio? Ok, zašto nam još negdje nije pomogao? Zašto nam nije svirao penal u drugom poluvremenu? Zašto nam nije navlačio faulove? Spomenete jednu grešku i to je odmah neko veliko navlačenje Sarajevu, protivnik drastično oštećen, bla, bla.
Ostecen je Igman manje nego zeljkan protiv njih sto su i sudije u studiju potvrdile,medjutim vrapcicani imaju nekakve druge kriterije i bolje oci nego cijela BIH,vazno je da su od kuka vidjeli ruku ali nisu vidjeli penal i ofsajd na Grbavici
Ali kad je riječ o sudijama u studiju kad komentarišu druge klubove onda su relevantni.
A kad su komentarisali Sarajevo -Borac onda im yebu sve i govore da nemaju pojma :rol: :rol:
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

CampobelloDiMazara
Postovi: 3252
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 07 apr 2024, 13:39

Izgleda da je Bruno napokon skontao koji vezni red ce najbolje funkcionisati. Bar do poluvremena kada svakome moze uvaliti dva komada. Nije mu puno trebalo da skonta 5-6 kola

guadalupe
Postovi: 1036
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 07 apr 2024, 13:42

1,6 dvica na zeljkana, sta se bre desava zemunci ?

Espiritosanto
Postovi: 3108
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Espiritosanto » 07 apr 2024, 13:44

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
07 apr 2024, 13:38
Antikloc je napisao/la:
07 apr 2024, 13:37
Gledam sastav Sloge ! Nema viroze kod njih. Ocito je da filozofi nisu dobro ispunili uplatnicu :urnebes: :urnebes:
Sta sam ti ja jucer govorio, kakva prodaja. Ide Vladex :mrgreen: Sad se izvinite kolektivno ljudima koje ste lozili da skrse pare na dvicu.
I ja mislim,nije prvi put da se ovo dešava sa koeficijentima u našoj ligi.
Ne znam šta je fora.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
mnon46
Postovi: 3357
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 07 apr 2024, 13:46

Nakon današnje tekme će se znati da li im se puca u čelo ili će se po ko zna koji put iskoprcat sumnjivim radnjama
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3319
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Meraak1921 » 07 apr 2024, 13:46

Steven11 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:06
Svim srcem zelim da Zeljeznicar ispadne iz lige. Sanse za to postoje ali je manje realno, nisu oni losiji od bar tri ekipe iz lige. No fino ih je vidjeti da se bore za goli opstanak. U ovoj ligi nema kluba koji je imao vise kriminalaca i muljatora i u klubu i medju navijacima. Ne postoji klub koji ima vise mitova o svojoj slavi, historiji, navijacima, idealima, statutima i cemu sve ne. Ne postoji ljudi sa vecim misljenjem o sebi i svemu plavom od njih. Da se razumijemo nije niko andjeo ali oni su ubjedljivo najgora sorta koja se grupise u neku masu. No rush feelings za one postene i dobre ljude u ovom gradu koji su pali pod uticaj mitologije i misle da vole nesto sveto. Dobri su ljudi, fini gradjani ovog grada i kad pomislim kako bi bilo dobro ovaj cancer odstraniti iz lige za sva vremena, pomislim na ove dobre koje znam i onda se bacim u dilemu. A onda 'Zeljin stadion gledam' i vidim onu masu morbidnih faca, bruda, nepismenih teenagera sa juga koji ne znaju ni izgovoriti ime branda jaknih koje nose pomijesani sa neostvarenom 40 + generacijom kojoj je ostalo samo da truni mladjima kako su bili zeznuti u njihovim godinama, kako su radili sve i svasta, obisli sva mjesta u BIH sa Zeljom. Nikad ugovora na neodredjeno nisu vidjeli.

Sljam i prljavstina ovog grada, ne jedini ali najveci.

Od srca vam zelim da ispadnete bez imalo mrznje. Samo da vas ne gledam ocima vise. Nek vas gledaju malo u Gornjem Rahicu.


Nemoj da pjenis puno balavac, smiri se.. Da ispadnemo vise bi nas pratio, nego svoj udbaski klub koji nije trebao da postoji uopste, koji svakako ne pratis jer si u vukoyebini. Manijaci su jedina svjetla tacka ovog propaliteta od fudbala, raspitaj se sta se desava sa tvojim na sjeveru, nema oh majstore, gube se godinama, jedino sto znate i sto imatr su pare, al djaba vam, najavljuje se liga prvaka svake godine.. ceka se samo da dignu ruke od vas.

Nemoj da pjenis, popusis nam pe.nis

StarmoCity
Postovi: 427
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StarmoCity » 07 apr 2024, 13:48

Ma ovo klasicna navlakusa kladionica.

Ovo je kec dana.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5648
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 07 apr 2024, 13:49

guadalupe je napisao/la:
07 apr 2024, 13:42
1,6 dvica na zeljkana, sta se bre desava zemunci ?
Kazu u Zemunu trpaju novac od narkotika na dvicu.
- FKS -

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^, ZauvijekSamoVelez i 13 gostiju.