RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 12 apr 2024, 13:54

Objektivac je napisao/la:
12 apr 2024, 13:32
Treba bit pošten pa reći da od dvije loše opcije (Šikalo i Čaić), moramo birati manje lošu u određenom momentu.

Posudbe Mahmića i Bajrića nam se naplatiše nekako. Bilo koji od njih dvojice na štoperu bi bio bolji od Domića ili Zvonića, koji, uz dužno poštovanje za sve što je u Veležu napravio, nakon ove sezone apsolutno treba biti riješen svoje uloge u timu.

Dino Halilović je možda čini kao opcija koja, koliko god neprirodna bila, u ovom trenutku može biti rješenje na štoperu.

U vezni red Pršeš, Vehabović i Šikalo/Čaić?
Potpisujem sve što si napisao s tim da je Mahmić pomalo sam kriv. Bio je planiran kao stoper u rotaciji i sigurno bi igrao sada da nije bio glup i bahat kao da je Rio Ferdinand. On je na posudbu poslan isključivo zbog ponašanja.

zemuntrg
Postovi: 457
Pridružen/a: 09 okt 2021, 15:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la zemuntrg » 12 apr 2024, 14:02

Kakav mahmic menadzerska prevara pa on nas je i kosto zadnji derbi pod bb.

Avatar
aimar21
Postovi: 650
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la aimar21 » 12 apr 2024, 14:28

Petrović na njihovom press-u reče da nam se vraća Gholami. Da li zna nešto što mi ne znamo ili samo šupljira?

Kod njih vjerovatno nema Ilinkovića, koji im je daleko najkvalitetniji U21 igrač...
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

Mostarac12345
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac12345 » 12 apr 2024, 14:44

Zasto nije bila press konferencija u Gradskoj vijenici kao uvijek ono kapiteni i treneri dan prije utkm

Euzebio10
Postovi: 9
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Euzebio10 » 12 apr 2024, 14:56

ra1981 je napisao/la:
12 apr 2024, 13:54
Objektivac je napisao/la:
12 apr 2024, 13:32
Treba bit pošten pa reći da od dvije loše opcije (Šikalo i Čaić), moramo birati manje lošu u određenom momentu.

Posudbe Mahmića i Bajrića nam se naplatiše nekako. Bilo koji od njih dvojice na štoperu bi bio bolji od Domića ili Zvonića, koji, uz dužno poštovanje za sve što je u Veležu napravio, nakon ove sezone apsolutno treba biti riješen svoje uloge u timu.

Dino Halilović je možda čini kao opcija koja, koliko god neprirodna bila, u ovom trenutku može biti rješenje na štoperu.

U vezni red Pršeš, Vehabović i Šikalo/Čaić?
Potpisujem sve što si napisao s tim da je Mahmić pomalo sam kriv. Bio je planiran kao stoper u rotaciji i sigurno bi igrao sada da nije bio glup i bahat kao da je Rio Ferdinand. On je na posudbu poslan isključivo zbog ponašanja.
Iskreno za Mahmi ca se slazem , on nema kvalitete za premier ligu , njegov maksimum je prva liga federacije , to su stari aferimi stare uprave i talova to je svima jasno.
Kazes da se Kuko pogubio ili Puce , pa to jeste i bit da istrpis mladog igraca da bi na kraju dobio proizvod , da on odmah razvaljuje ne bi se on zadrzao ovdje ni minute , milion skauta prati nasu ligu i odveli bi ih odmah besplatno medjutim nema robe , jedini nacin je da se kroz utakmice razvijaju i da im se da vremena.
A mi kudimo svoje , bolji nam je Čaić od Puce ili Šikala a realno nije , da je bolji ja bi rekao super pojacanje , ali nije.
Sta je uradio , sta je odigrao - nista apsolutno,
Motoricki i fizicki jako los , ima skolsku tehniku i to je to.
I ima izgleda ozbiljni kombinaciju sa trenerom ili upravom , jer po meni je ovo glupost najveca bila da se to mjesto trosi na njega .
Presmjesno.
A da ne pricamo koliko sve to kosta , i koliko se placajunigraci sa strane a koliko su mizerne place nasih mladih igraca.
Steta , pravimo stadion , tribine , idemo naprijed a organizacija i idejni projekat kluba ne postoji .
Evo klafuric je za sportske dao izjavu da smo talentovaniki od hrvatskih igraca ali da omladisnki pogon jako lose radi i ima lose uslove.
Procitajte danasnje sportske hrvatske

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 12 apr 2024, 15:36

FORZA VI XXVI MCMXXII !

AGRESIVNO ROĐENI !!
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 12 apr 2024, 17:09

Da ostane ovako i mozemo Sirokog otpisati iz borbe za evropu

Posusje nije daleko od nas ali ce imati jakoooo tezak raspored tako da ocekujem da ce oni poceti gubiti brzo

Sloga ima 3 jakoo teske utakmice, i igraju protiv nas. Nadam se da ce veceras izgubiti i da ce ispasti iz kupa.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Objektivac
Postovi: 60
Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Objektivac » 12 apr 2024, 17:13

Gholami trenirao s ekipom, moguće da je spreman za sutra

MostarskiSin
Postovi: 1921
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 12 apr 2024, 20:32

OnlyLeft22 je napisao/la:
12 apr 2024, 17:09
Da ostane ovako i mozemo Sirokog otpisati iz borbe za evropu

Posusje nije daleko od nas ali ce imati jakoooo tezak raspored tako da ocekujem da ce oni poceti gubiti brzo

Sloga ima 3 jakoo teske utakmice, i igraju protiv nas. Nadam se da ce veceras izgubiti i da ce ispasti iz kupa.
Ma idemo Sarajevo i mi u europu 99% sam siguran, trebamo biti bas retardirani pa propustiti ovakav zicer.
Sloga otpada sigurno, prodat ce jos par utakmica do kraja. Posusje nas vreba ali moraju gostovati i Sarajevu i nama plus idu u BL. A sto se Sirokog tice, dovoljno im je pogledati zadnjih 6 utakmica i sve ce ti biti jasno :mrgreen:

Igra li Gholami sutra? Klaf je nabrojao sve koji ce faliti, njega nije spomenuo a vidim da je trenirao s ekipom.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 12 apr 2024, 20:55

MostarskiSin je napisao/la:
12 apr 2024, 20:32
OnlyLeft22 je napisao/la:
12 apr 2024, 17:09
Da ostane ovako i mozemo Sirokog otpisati iz borbe za evropu

Posusje nije daleko od nas ali ce imati jakoooo tezak raspored tako da ocekujem da ce oni poceti gubiti brzo

Sloga ima 3 jakoo teske utakmice, i igraju protiv nas. Nadam se da ce veceras izgubiti i da ce ispasti iz kupa.
Ma idemo Sarajevo i mi u europu 99% sam siguran, trebamo biti bas retardirani pa propustiti ovakav zicer.
Sloga otpada sigurno, prodat ce jos par utakmica do kraja. Posusje nas vreba ali moraju gostovati i Sarajevu i nama plus idu u BL. A sto se Sirokog tice, dovoljno im je pogledati zadnjih 6 utakmica i sve ce ti biti jasno :mrgreen:

Igra li Gholami sutra? Klaf je nabrojao sve koji ce faliti, njega nije spomenuo a vidim da je trenirao s ekipom.
Samo jos da Sloga ispadne iz kupa i onda 4. mjesto vodi u evropu

+ Sloga i Posusje nam dolaze u Mostar

Nije losa situacija, ali moramo biti oprezni da nam se ne ponovi prosla sezona
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 12 apr 2024, 21:43

koliko cujem od raje izgleda da ce Golami igrati sutra :thumbup: sto je dobra vijest(valjda ce on uzeti Bilbiju jer moze dobro skociti a i zna se gurati)

Ne poznajem dovoljno nasu djecu da bi imo citav uvid u njih i da bi ih mogo analizirati ali ovo sto pisem,pisem samo na osnovu onoga sto sam vidio.Vec sam Sikalka analiziro sad da kazem par rijeci i o ovim momcima koji su ulazili u igru.

Puce je eto u juniorima bio najbolji strijelac, zato je i potpisan da igra sa prvim timom,.Morate shvatiti da su juniori puno laksi za igrati nego seniori tako da se nekad ti mladi igraci pogube recimo kad pred njega izadje neki robusni 35 godisnjak pa ne daje ono sto mozda moze.Gledo sam Pucu na nekolike utakmice u kojima je igrao i dao je taj jedan lagani gol.Nisam nesto puno vidio od njega na tim utakmicama ,nekako mi djeluje dosta tromo kad trci,ne vidim u njemu onu mladalacku zivost i brzinu.Treba ga definuitivno jos dosta probati ali ne umjesto Caica jer ne igraju istu poziciju nego u mjesto Suljica ili Haskica.
Kuko je isto uso par puta i kod njega sam vidio da ima brzinu i izgleda da ima dobar centarsut iz trka sto je dobro i defitivno treba mu ukazivati sansu.Meni se najvise svidio Haklilagic ,nekako mi je lagan i brz a vidiuli smo i da ima dribling i bogami dade onaj jedan fin gol tako da i njemu treba davati sansu kad se ukaze prilika za to .Slazem se da im treba dozirati minutazu ravnomjerno i davati im sansu ,samo gore neko napisa u vezi Caica kao on nije nas ,a ne daje se sansa nasoj djeci,cim moi to neko spomene odma mi tklak milion.Moraju se dokazati ,uso je reciumo na jednoj utakmici jedan od ovih mladih igraca i pola tog vremena prehodo :crazy: ,pa bola ako si dobio sansu mlad si igrac trci,otvaraj se nudi se ,kako se mislis nametnut treneru hodanjem po terenu :? Trener mora vidit tu zelju kod tebe da nesto napravis da gines na terenu ,a moras bogami i nesto pokazati na terenu,zato mladi igraci kad dobiju sansu da igraju moraju gledati da je dobro iskoriste jer mozda nece na svakoj utakmici imati tu priliku :salut:
FORZA VELEZ,ako ih dopbijemo sutra,a trebali bi :D treba se paziti da ne ulete u teren ,ne znaju oni sportski podnijeti poraz ,znamo sta je bilo ranije :puke:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Xenophon
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 nov 2023, 13:14
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Xenophon » 12 apr 2024, 22:58

Zadovoljan bih bio sa bodom.

Sutra će im igrači bit pod pritiskom, ipak igraju u ime ugašene grupe.

Evropa je skoro pa sigurna, zacrtani cilj bit će ostvaren.
Republika Bosna i Hercegovina

scudetto89
Postovi: 2713
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la scudetto89 » 12 apr 2024, 23:28

Sretno sutra rodjeni, **** im mame ! :bih:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

CAZIN
Postovi: 183
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CAZIN » 12 apr 2024, 23:35

Ako sutra povedemo nemojmo se iznenaditi da prekinu utakmicu tako sto ulete na teren clanovi mrtve grupe. Sutra jako i po pobjedu, Golami ako bude igro Bilbija nece moci disat.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 13 apr 2024, 09:44

slika

Gholami objavio story

Znaci spreman je
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16883
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ronaldo99 » 13 apr 2024, 10:29

Gledam osim one reg 0-3 u vasu korist, niste ih nikad dobili u gostima, sto bi se reklo cemu je vrijeme tome je i vakat :)

MostarskiSin
Postovi: 1921
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 13 apr 2024, 12:39

Sretno Rodjeni, strpljivo i s mudima do bodova! Nadam se da cemo odigrati muski, cvrsto u svaki duel i da se nece ukazati Zvonic ili Zeljkovic kako se znalo desiti u zadnjih par utakmica pod BB.

Mislim da je ovo sastav, nisam siguran samo hoce li Prses naci mjesto u prvih 11. Po onome sto sam cuo jucer od Sikala, on ce vjerovatno krenuti s klupe. Nadam se da ce Halilovic biti u prvih 11, treba nam fajter u veznom redu.

Hadzikic
Orec - Hrkac - Gholami - Sturm
Vehabovic - Halilovic - Caic
Guliashvili - Haskic - Suljic

Mostarac12345
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac12345 » 13 apr 2024, 12:42

Ma nikakva zezenacija u zadnjoj liniji rizični pasevi to nas je kostalo dosta derbija pod bb

MOCTAP1981
Postovi: 43
Pridružen/a: 03 okt 2023, 22:08
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MOCTAP1981 » 13 apr 2024, 12:47

Vjerujem da imamo fine šanse danas za tri boda s obzirom da igramo na domaćem terenu😎
MOCTAP У СРЦУ

Abduljnasri
Postovi: 107
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:41
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Abduljnasri » 13 apr 2024, 13:35

Zestoki sam pesimista za danas !
Ja mislim da ce par igraca podlec pritisku sa tribina

Al ko ih ..ebe porazeni su oni gdje trebaju biti ..

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Doktorinho i 13 gostiju.