FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
36
21%
Husref Musemić
41
24%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
91
52%
 
Ukupno glasova: 174

Lucas
Postovi: 3308
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 23 apr 2024, 00:15

Nadam se da se treneri koji su u manjim sredinama napravili, ko biva neki uspjeh, nikad nece dovesti u ozbiljnu vezu s nama. Probalo se sa Sablicem i Dudicem, pa vidjeli smo na šta je to izaslo, ne zna se ko je bio veca ubleha.

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 23 apr 2024, 01:23

Bukvalno pogledajte podcast kanal Oslobođenje sa Ivanom Tatomirovićem. Znači sat ipo traje, uživao sam u svakoj sekundi videa, čak sam i u jednom momentu pustio i suzu. Kakvu smo legendu olako pustili iz Sarajeva. Pa da smo ga barem kasnije zvali da se vrati. :salut:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Lucas
Postovi: 3308
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 23 apr 2024, 01:26

Zagor je napisao/la:
23 apr 2024, 01:23
Bukvalno pogledajte podcast kanal Oslobođenje sa Ivanom Tatomirovićem. Znači sat ipo traje, uživao sam u svakoj sekundi videa, čak sam i u jednom momentu pustio i suzu. Kakvu smo legendu olako pustili iz Sarajeva. Pa da smo ga barem kasnije zvali da se vrati. :salut:
Zamisli sta Jesic mag uradi, otjera 3/4 igraca zadnje linije šampionske generacije 2014/2015 (Baric, Tatomirović i Puzigaca) i dovede Kramara da zamjeni Tatka :facepalm:

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5917
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 23 apr 2024, 01:32

Sigurno da cemo uradit vece rezultate ako izadjemo u evropu nego zrinjski i velez.

Koliko god ovo izgledalo katastrofa ipak je u evropi posteno sudjenje, pritisak je mnogo blazi i posrsja je mnogo veca. Takodje i igracima je u interesuje i da se to sto bolje odigra.

Do izlaskka u evropu ova ce se ekipa jos vise uigrat,mislim da ce duljevic bit spreman 100% ditad za neki sat vremena i da ce se Renan ohavizat..

Plus mogucnosts vracanja Gulasha serbedzica zeljkovica plus eventualno dovodjenja jake 10 tke..


Sa normalnom sudjenjem normalnim zdrijebom i bez povreda ova ekipa ce bit top

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 23 apr 2024, 01:51

Lucas je napisao/la:
23 apr 2024, 01:26
Zagor je napisao/la:
23 apr 2024, 01:23
Bukvalno pogledajte podcast kanal Oslobođenje sa Ivanom Tatomirovićem. Znači sat ipo traje, uživao sam u svakoj sekundi videa, čak sam i u jednom momentu pustio i suzu. Kakvu smo legendu olako pustili iz Sarajeva. Pa da smo ga barem kasnije zvali da se vrati. :salut:
Zamisli sta Jesic mag uradi, otjera 3/4 igraca zadnje linije šampionske generacije 2014/2015 (Baric, Tatomirović i Puzigaca) i dovede Kramara da zamjeni Tatka :facepalm:
Bas tako.. totalno sam smetno na koji je način otišao Tatko.. odvratno... A vjeruj mi kako bi nam sad valjo, al kao zamjena.. ne vjerujem da moze sad na 100% nivou odigrat.. al dovest ga da zadnje godine ostane na Koševu. Neka ga, kazem, kao zamjena. Valjo bi nam pravo, ako nista znamo svi kako bi on igrao, gdje neko ne bi nogom, on bi glavom išao. Pa nek ostane i u klubu, ima veze po tim sjevernim zemljama, odakle je dosao Renan, Fransis... Mislim da bi nam mogao valjat ne neki način...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Aduka87
Postovi: 9289
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 23 apr 2024, 02:36

Rece Tatko da je Renan bio pred potpisom u 2. Francusku, al Ismir odigrao kljucnu ulogu kad je otisao kod njega u Brazil.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 23 apr 2024, 04:36

Ovaj je bolji od Renana3x

slika

Pena
Postovi: 76
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 23 apr 2024, 07:09

Lucas je napisao/la:
23 apr 2024, 00:15
Nadam se da se treneri koji su u manjim sredinama napravili, ko biva neki uspjeh, nikad nece dovesti u ozbiljnu vezu s nama. Probalo se sa Sablicem i Dudicem, pa vidjeli smo na šta je to izaslo, ne zna se ko je bio veca ubleha.
De bolan nemoj dusu grijesit o Dudicu, covjek stopera nije imo nikako, Ancic i Drobarov povrijedjeni, Mujakica mu prodali, nije covjek imo budjet ko ovi sad i opet se ljepse igralo, uporedi derbi na Grbavici kad je Fedja vodio i sad, tad si imo igraca manje i zavrsilo je 2 2, tad ie mali Buljubasic debitovo sa 17 i tad se povrijedio i nije ga bilo godinu, nije imo kog ubacit..

Zeko87
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 23 apr 2024, 08:04

Mislim da je prva provjera pred eventualnu evropu upravo sutra utakmica sa Zrinjskim. Jak protivnik, ne mislim da će nas sudije klati, dobar teren, imamo i ok formu igrača... hajde eto da vidimo dokle smo i šta smo. Volio bi da nas demantuju da ih uzmemo tri razlike, ali mislim da ćemo biti ono standardno naše u gostima, mrljavo i neka rutinska pobjeda iz dvije naše individualne greške. Vikend Velež, isto nivo ekipa koje nas čekaju u prvim pretkolima KL.

Nisam hejter i pesimista. Derbi je bio očajan, predstavom protiv Borca obzirom na krimosa KAzlagića sam zadovoljan. Dosta kreiranih šansi, Keremeh da ima završnicu jednog prosječnog Fanima, mi bi imali barem 5-6 bodova više, al dobro momak izgara, daje neki doprinos razbijanjem zadnje linije...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
napoleon72
Postovi: 5341
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 23 apr 2024, 08:12

Pena je napisao/la:
23 apr 2024, 07:09
Lucas je napisao/la:
23 apr 2024, 00:15
Nadam se da se treneri koji su u manjim sredinama napravili, ko biva neki uspjeh, nikad nece dovesti u ozbiljnu vezu s nama. Probalo se sa Sablicem i Dudicem, pa vidjeli smo na šta je to izaslo, ne zna se ko je bio veca ubleha.
De bolan nemoj dusu grijesit o Dudicu, covjek stopera nije imo nikako, Ancic i Drobarov povrijedjeni, Mujakica mu prodali, nije covjek imo budjet ko ovi sad i opet se ljepse igralo, uporedi derbi na Grbavici kad je Fedja vodio i sad, tad si imo igraca manje i zavrsilo je 2 2, tad ie mali Buljubasic debitovo sa 17 i tad se povrijedio i nije ga bilo godinu, nije imo kog ubacit..
Za stopera je sam kriv, gospodin u augustu izricito trazio stopera koji je full spreman. Da je doveo bilo kojeg STOPERA, spremio bi se za mjesec dovoljno da igra i bio bi bolji nego Djokanovic. Pa bi Djokanovic igrao zadnjeg veznog a ne Dzafic itd itd. Lik je sam sebi doveo igrace, sam je postavio uslove za stopera itd, niko mu nije kriv. A puno se vezete za taj derbi, yebo ga derbi, nije to jedina tekma. Trener koji primi 5 komada sa Sarajevom u ovoj ligi se ne smije spominjat ni u kom kontekstu. Da ne pricamo da je ispao iz kupa od ekipe iz treceg ranga i to srednjoskolaca, mali pobjego sa geografije i izbacio Sarajevo iz kupa. Kakav Fedja, hvala mu za sporazumni raskid i sto nije iznio pare iz kluba kao neki, al nek se kali negdje drugo.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Osttribine
Postovi: 2812
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 23 apr 2024, 08:40

napoleon72 je napisao/la:
23 apr 2024, 08:12
Pena je napisao/la:
23 apr 2024, 07:09
Lucas je napisao/la:
23 apr 2024, 00:15
Nadam se da se treneri koji su u manjim sredinama napravili, ko biva neki uspjeh, nikad nece dovesti u ozbiljnu vezu s nama. Probalo se sa Sablicem i Dudicem, pa vidjeli smo na šta je to izaslo, ne zna se ko je bio veca ubleha.
De bolan nemoj dusu grijesit o Dudicu, covjek stopera nije imo nikako, Ancic i Drobarov povrijedjeni, Mujakica mu prodali, nije covjek imo budjet ko ovi sad i opet se ljepse igralo, uporedi derbi na Grbavici kad je Fedja vodio i sad, tad si imo igraca manje i zavrsilo je 2 2, tad ie mali Buljubasic debitovo sa 17 i tad se povrijedio i nije ga bilo godinu, nije imo kog ubacit..
Za stopera je sam kriv, gospodin u augustu izricito trazio stopera koji je full spreman. Da je doveo bilo kojeg STOPERA, spremio bi se za mjesec dovoljno da igra i bio bi bolji nego Djokanovic. Pa bi Djokanovic igrao zadnjeg veznog a ne Dzafic itd itd. Lik je sam sebi doveo igrace, sam je postavio uslove za stopera itd, niko mu nije kriv. A puno se vezete za taj derbi, yebo ga derbi, nije to jedina tekma. Trener koji primi 5 komada sa Sarajevom u ovoj ligi se ne smije spominjat ni u kom kontekstu. Da ne pricamo da je ispao iz kupa od ekipe iz treceg ranga i to srednjoskolaca, mali pobjego sa geografije i izbacio Sarajevo iz kupa. Kakav Fedja, hvala mu za sporazumni raskid i sto nije iznio pare iz kluba kao neki, al nek se kali negdje drugo.
A ovde je vjecito neka zal za nekim bivsim trenerima od Dudica, Sablica, Kodre. Svi su imali priliku i pokazali su nista. A onaj koji nam je i dalje najtrofejniji (bez da ga prizivam vise ikad nama iz xy razloga ) e njemu je.bemo majku, fascinantni smo. Potpisujem sve sto si napisao za Dudica, neka mu je sa srecom bilo gdje ali kod nas je i statsiticki najlosiji trener nakon rata, a one dvije blamaze TC i pet komada kao i Celik u tom momentu treceligas te u kupu izbaci, e za to nema opravdanja pa da smo po 50 sansi po utakmici imali.
Sto se ovog Rozmana tice, takodjer nikakva pljacka, ali hajde budi pametan koga i dovesti umjesto njega, sve smo vise istrosili, neke i po vise puta :hmmmmm:

Zeko87
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 23 apr 2024, 09:13

Porediti nečiji boravak na klupi 3 mjeseca sa nečija 4 mandata je neozbiljno. Dudić je imao neke okolnosti u svom mandatu kao malo koji drugi trener. Ako mu već fakturišeš statistiku kao najneuspješnijeg budi onda pravedan i reci da je odgrao skoro sve u gostima kao niko prije. Do te Tuzle je imao najbolji start. Sablić je pola utakmica iz tunela vodio itd.

Glupa priča je spominjati stalno historiju, imamo trenera sa kojim smo ušli evo u niz od 5 tekmi bez poraza, nije ni lošiji ni bolji od prethodnika. i to je to..
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

FoSte95
Postovi: 12859
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 23 apr 2024, 09:14

Čitam juče Viveros se vraća na ljeto pred početak priprema
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Osttribine
Postovi: 2812
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 23 apr 2024, 10:02

Ma ja, svi su i sve je krivo u slucaju Dudica i drugih trenera, ali se Husrefu je.bavala majka i kad je prvi bio jer eto "nije imao neku igru, odnos sa igracima nikakav, psuje i sta sve ne", eto imamo sve sa ovim "modernim mladim trenerima" pa zaostajemo vec tri godine za prvakom drzave enormnom dvocifrenom bodovnom razlikom na kraju prvenstva.

VolimoSarajevo
Postovi: 50
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 23 apr 2024, 10:03

Igrali su u Zenici na dobrom terenu.
Podrska po 7-8 hiljada.
Ja ne znam ko se tu moze osjećati ko gost...

POBJECIuCG
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 apr 2024, 23:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la POBJECIuCG » 23 apr 2024, 10:17

napoleon72 je napisao/la:
23 apr 2024, 08:12
Pena je napisao/la:
23 apr 2024, 07:09
Lucas je napisao/la:
23 apr 2024, 00:15
Nadam se da se treneri koji su u manjim sredinama napravili, ko biva neki uspjeh, nikad nece dovesti u ozbiljnu vezu s nama. Probalo se sa Sablicem i Dudicem, pa vidjeli smo na šta je to izaslo, ne zna se ko je bio veca ubleha.
De bolan nemoj dusu grijesit o Dudicu, covjek stopera nije imo nikako, Ancic i Drobarov povrijedjeni, Mujakica mu prodali, nije covjek imo budjet ko ovi sad i opet se ljepse igralo, uporedi derbi na Grbavici kad je Fedja vodio i sad, tad si imo igraca manje i zavrsilo je 2 2, tad ie mali Buljubasic debitovo sa 17 i tad se povrijedio i nije ga bilo godinu, nije imo kog ubacit..
Za stopera je sam kriv, gospodin u augustu izricito trazio stopera koji je full spreman. Da je doveo bilo kojeg STOPERA, spremio bi se za mjesec dovoljno da igra i bio bi bolji nego Djokanovic. Pa bi Djokanovic igrao zadnjeg veznog a ne Dzafic itd itd. Lik je sam sebi doveo igrace, sam je postavio uslove za stopera itd, niko mu nije kriv. A puno se vezete za taj derbi, yebo ga derbi, nije to jedina tekma. Trener koji primi 5 komada sa Sarajevom u ovoj ligi se ne smije spominjat ni u kom kontekstu. Da ne pricamo da je ispao iz kupa od ekipe iz treceg ranga i to srednjoskolaca, mali pobjego sa geografije i izbacio Sarajevo iz kupa. Kakav Fedja, hvala mu za sporazumni raskid i sto nije iznio pare iz kluba kao neki, al nek se kali negdje drugo.
ti mi druze nisi relevantan uopste. Ti si pljuvao Sablica a nije tekme krenuo na klupi kako treba. Ti po defaultu pljujes odredjene trenere. Kad nadjes nekoga da favorizujes ala Vinko ni jedan ti drugi ne valja.

James1987
Postovi: 217
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 23 apr 2024, 10:21

Tatomirović Ivan jedan je od nas. Ovakvi ljudi uvijek trebaju biti blizu klubu ili imat neku funkciju

Avatar
skullcrusher
Postovi: 992
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 23 apr 2024, 10:29

Joj kad se sjetim Dudica tek dosao i te euforije... kako je bilo lijepo biti navijac FK Sarajeva (i sad je samo treba neka boba za smirenje hahaha). Prijateljske tekme pun istok najava titule euforija ne znam da je ikad bila onakva pred pocetak sezone i bum... sve se srusi kao kula od karata. Ne mogu ga braniti ali mi je jednostavno zao sto se mnogo toga poklopilo da se zavrsi sve kako se zavrsilo jbg, bilo je lijepo prve tri tekme nema sta hahaha.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
Surreal
Postovi: 7874
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 23 apr 2024, 10:29

Ovaj 23-godišnji krilni napadač po vokaciji će po završetku aktuelne sezone napustiti redove La Equidad, te će u narednoj sezoni biti dio prvog tima Sarajeva.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Lucas
Postovi: 3308
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 23 apr 2024, 10:58

Steta bi bila tek tako potrošiti Viverosa, za kratko vrijeme u Kolumbiji je pokazao da je klasa. Nadam se da ce poceti pripreme, postavit ga samo na njegovu poziciju, pa da vidimo.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.