Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
mk1008
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mk1008 » 29 apr 2024, 18:45

antisisoja1919 je napisao/la:
29 apr 2024, 18:10
Tuzla sisi ne ispada. Ko god hoce i u sto god hoce, da se kladimo.
Gosk ce bit zrtva spletkarenja trojke Sisojica, Zelje i Igmana, Ko i Sloboda prosle godine. Zivi bili pa vidjeli.
Znaci Gosk je out na kraju.
Tacno
Oni sad igraju sa ekipama kojima ne treba ni za sta osim Zelje et. Sve to Sisoje moze kupit
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 29 apr 2024, 18:47

MostarskiSin je napisao/la:
29 apr 2024, 18:45
Meraak1921 je napisao/la:
29 apr 2024, 18:41
ADIO TUZLA .. realno ne treba ni da postojite
Valjalo bi da ostanu barem zbog terena, ljepse je gledati i igrati na hibridu nego u Konjicu ili Gabeli po oranici.
Sve više se vjeruje da su digli ruke sami od sebe. A opstanak klubova sa oranicama može ako Bog da značit da će se poduzeti nešto da postave i tamo tereni. Ako ne ispadnu naredne sezone...

Avatar
stojko
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 29 apr 2024, 18:49

Ocekuje nas derbi zacelja u kojem vicine mošnje docekuju sisojine sise

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16201
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 29 apr 2024, 18:53

https://www.sofascore.com/tournament/fo ... 2#id:52702



Igman je tako prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede i pobjegao ugroženom Tuzla Cityju na četiri boda prednosti.

Ovom rezultatu svakako će se obradovati i u sarajevskom Željezničaru, koji je trenutno od opasne zone udaljen šest bodova i vrlo je blizu opstanka.


.Hvala Igman

SamoDaKazeem
Postovi: 466
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SamoDaKazeem » 29 apr 2024, 19:01

Gargamel22 je napisao/la:
29 apr 2024, 18:16
OsmaDolazi je napisao/la:
29 apr 2024, 17:56
Virtu4l je napisao/la:
29 apr 2024, 15:34


Zato što pate za posjetom koju mi imamo. Nije ni njima lako na kraju svake sezone gledati kako je Grbavica ponovo bila najposjećenija.


Pa oni su i kad im je posjeta pala na prosjek od 7000 i dalje dijelili onu sliku posjete u regionu gdje piše da imaju deset hiljada. Ljudi ne mogu da se pomire sa činjenicama, ali ova sezona je ponovo dokazala koliki je Željezničar. Da su u našoj situaciji ne bi imali ni 3000 prosjek, a oni to vrlo dobro znaju.
Legendo, mjesas kruske i jabuke. Sarajevo nikada nece biti u vasoj situaciji. To moras dobro i sebi i svojim prijateljima sa foruma da stavis u glavu. Nas mentalni i vas mentalni sklop se u svemu razlikuje, samo nas sitnice spajaju.

Moras shvatiti da jedni zive od Zelje a drugi za Sarajevo. To je glavna razlika.
A nepobitne cinjenice su i da je FK Sarajevo trenutno najposjeceniji klub u BiH, da se nikada nije dozvolilo da se u BiH bori za opstanak, finansijski najstabilniji klub i klub u kojem bi sva vasa djeca guze dala da udju u akademiju.
To su neoborive cinjenice, sve ostalo su spin i laz. Ti ako mozes pobij slobodno. :salut:
Ako aludiraš na jug da zivi od Zelje argumentovano govoriš ali ako govorimo u globalnosti da vasi navijaci ne bi ispunili 7 8 hiljada u situaciji ovoj kojoj smo mi i to je istina. Slozio bih se za akademiju i finansije ali to je ono sto ti meni rekao a radis trenutno mijesas kruske i jabuke. Cinjenica je dokazana da je prethodnih nekoliko godina Grbavica ispred svih do ove sezone tragicne po nas klub a uprkos tome minimalna razlika izmedju prve i druge pozicije po posjecenosti za kojom su nam ti tvoji drugovi zavidili do ove godine. Ja sam samo rekao da nasa situacija i vasa se ne moze mjeriti po stanju na tabeli i formi i da su navijaći FKŽ pozitivna i svijetla tačka dok vaši uvijek imaju očekivanja grupnih faza i slično i uz malo lošiji rezultat smanjuje se broj gledaoca
Logično da imamo visoka očekivanja sa visokim ulaganjima.I nije malo lošiji rezultat već je dobro lošiji s obzirom da zadnje tri godine ne možemo dalje od četvrtog mjesta.Za nas je to katastrofa .
Sa druge strane vi se hvalite kako ste sa minimalnim ulaganjima ispred nas(prošla sezona).
Samim tim vi ste bili zadovoljni još ako dobijete i derbi vama je sezona uspješna.
E već ove sezone ste takvim razmišljanjem dotakli samo dno i jeste minimalna razlika u posjećenosti s obzirom da ste imali jedan derbi više na Grbavici kao i da smo mi igrali jednu utakmicu pred praznim tribinama.
Da je kojim slučajem bilo obrnuto ne bi baš bilo minimalno.
O tome kako NSBiH prikazuje brojke sa Koševa ne bih jer je to priča za sebe.

Avatar
stojko
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 29 apr 2024, 19:06

Veliko slavlje u zemunu…Igman pobijedio Simin Han :bow:

Golemi su :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TzBulevar87 » 29 apr 2024, 19:07

El Fatiha za TC 🤲
075

Avatar
stojko
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 29 apr 2024, 19:08

Navijaci Sarajeva razocarani i nezadovoljni izlaskom u evropu, navijaci zemuna u velikoj euforiji jer im se ukazala sansa za opstanak u pl.
:salut: :salut: :salut:

RubikovaKocka
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 29 apr 2024, 19:08

Imati cemo derbi Tuzle u federalnoj.

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3326
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Meraak1921 » 29 apr 2024, 19:08

Odgovorite nesto ovom Perhanu, nemojte sam sebi da se smije, nije zaboravio da ga komsija bije .. stop Perhane

Anex
Postovi: 2939
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 29 apr 2024, 19:10

avalPacidoroP je napisao/la:
29 apr 2024, 18:40
Rastuži Igman Konjic malobrojne navijače Torpeda.
Ovo samo Štrumfeta može napisati i misliti da je pametna,pišamo se i na sisojinu i Badžakovu prćiju,mi ćemo u evropu a vi se bavite sebi ravnima

Gargamel22
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 feb 2024, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Gargamel22 » 29 apr 2024, 19:14

SamoDaKazeem je napisao/la:
29 apr 2024, 19:01
Gargamel22 je napisao/la:
29 apr 2024, 18:16
OsmaDolazi je napisao/la:
29 apr 2024, 17:56


Legendo, mjesas kruske i jabuke. Sarajevo nikada nece biti u vasoj situaciji. To moras dobro i sebi i svojim prijateljima sa foruma da stavis u glavu. Nas mentalni i vas mentalni sklop se u svemu razlikuje, samo nas sitnice spajaju.

Moras shvatiti da jedni zive od Zelje a drugi za Sarajevo. To je glavna razlika.
A nepobitne cinjenice su i da je FK Sarajevo trenutno najposjeceniji klub u BiH, da se nikada nije dozvolilo da se u BiH bori za opstanak, finansijski najstabilniji klub i klub u kojem bi sva vasa djeca guze dala da udju u akademiju.
To su neoborive cinjenice, sve ostalo su spin i laz. Ti ako mozes pobij slobodno. :salut:
Ako aludiraš na jug da zivi od Zelje argumentovano govoriš ali ako govorimo u globalnosti da vasi navijaci ne bi ispunili 7 8 hiljada u situaciji ovoj kojoj smo mi i to je istina. Slozio bih se za akademiju i finansije ali to je ono sto ti meni rekao a radis trenutno mijesas kruske i jabuke. Cinjenica je dokazana da je prethodnih nekoliko godina Grbavica ispred svih do ove sezone tragicne po nas klub a uprkos tome minimalna razlika izmedju prve i druge pozicije po posjecenosti za kojom su nam ti tvoji drugovi zavidili do ove godine. Ja sam samo rekao da nasa situacija i vasa se ne moze mjeriti po stanju na tabeli i formi i da su navijaći FKŽ pozitivna i svijetla tačka dok vaši uvijek imaju očekivanja grupnih faza i slično i uz malo lošiji rezultat smanjuje se broj gledaoca
Logično da imamo visoka očekivanja sa visokim ulaganjima.I nije malo lošiji rezultat već je dobro lošiji s obzirom da zadnje tri godine ne možemo dalje od četvrtog mjesta.Za nas je to katastrofa .
Sa druge strane vi se hvalite kako ste sa minimalnim ulaganjima ispred nas(prošla sezona).
Samim tim vi ste bili zadovoljni još ako dobijete i derbi vama je sezona uspješna.
E već ove sezone ste takvim razmišljanjem dotakli samo dno i jeste minimalna razlika u posjećenosti s obzirom da ste imali jedan derbi više na Grbavici kao i da smo mi igrali jednu utakmicu pred praznim tribinama.
Da je kojim slučajem bilo obrnuto ne bi baš bilo minimalno.
O tome kako NSBiH prikazuje brojke sa Koševa ne bih jer je to priča za sebe.
Jel i to Željo kriv što vam je istok najdebilnija tribina na dunjalulku. Ako ćemo tako gledati i taj derbi nije bilo vaših što bi nama još podiglo posjetu za 1500
A unazad od kako igramo po Bergerovoj skali svaki treći derbi je bio na Koševu pa eto pazi kojim slučajem vi opet iza nas u svakoj od navedenih. Pa u istoj sezoni iz MUPa vratiše oko 150 200 Lešinara da ne uđu na sjever i da ne nabrajam salje To što vam savez zatvara tribinu radi majmuna nije naša stvar.
Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju!

NajvecaRadosti
Postovi: 6494
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 apr 2024, 19:15

Zvijezda i Tuzla su vec ispali
Jedino ne znam na osnovu cega ce Igman ostati ako nemaju reflektore i daleko najslabije uslove na stadionu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
H8Z7
Postovi: 4571
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la H8Z7 » 29 apr 2024, 19:15

Evo sezona se bliži kraju, kako smo svašta nešto vidjeli odlučio sam da napravim TOTS od U-21 igrača. Jedini koji nije U-21 igrač jeste Kuprešak ali se ne mogu prisjetiti nijednog U-21 lijevog beka.
Također nije mi bitno bilo ima li igrač BH papire.
Šta kažete?
slika
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

antisisoja1919
Postovi: 3702
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 29 apr 2024, 19:16

TzBulevar87 je napisao/la:
29 apr 2024, 19:07
El Fatiha za TC 🤲
Ne zalijeci se care, ostat ces razocaran. Preslikan scenarij od prosle godine.
Svi bili otpisali TC poslije poraza od Sloge na Tusnju, a svi bili ubijedjeni da mi ostajemo.
Na kraju Sisa kupi u Konjicu bodove, gdje je ko malo ocekivo, zadnje kolo Zrinjski, a mi pa pa.
Tako da, ovog spletkarosa na celu TC nikad ne otpisuj.
Zadnja izmjena: antisisoja1919, dana/u 29 apr 2024, 19:23, ukupno mijenjano 1 put.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Vanja8
Postovi: 10400
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 29 apr 2024, 19:19

antisisoja1919 je napisao/la:
29 apr 2024, 19:16
TzBulevar87 je napisao/la:
29 apr 2024, 19:07
El Fatiha za TC 🤲
Ne zalijeci se care, ostat ces razocaran. Preslika scenarij prosle od prosle godine.
Svi bili otpisali TC poslije poraza od Sloge na Tusnju, a svi bili ubijedjeni da mi ostajemo.
Na kraju Sisa kupi u Konjicu bodove, gdje je ko malo ocekivo, zadnje kolo Zrinjski, a mi pa pa.
Tako da, ovog spletkarosa na celu TC nikad ne otpisuj.
Vala ih ove godine ni sv Vasilije Ostroski ne spasi federalke... :urnebes:
Ma ,Azmiru dosadila igracka...

CampobelloDiMazara
Postovi: 3280
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 29 apr 2024, 19:20

Mozda Sisa ima neku racunicu da je lakse uletiti iz federalne iduce godine nego sacuvati premijerligaski status kada cetri budu ispadale. Sloboda ulazi ove godine i ne vidim ko bi im mogao parirati. Mozda Celik i Stupcanica ali su djeciji vrtic za Sisu kada krene namjestat i kupovat

Avatar
Vanja8
Postovi: 10400
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 29 apr 2024, 19:20

NajvecaRadosti je napisao/la:
29 apr 2024, 19:15
Zvijezda i Tuzla su vec ispali
Jedino ne znam na osnovu cega ce Igman ostati ako nemaju reflektore i daleko najslabije uslove na stadionu.
Pa jesi li procitao da ce angazovati Amara Osima, sta ce ti vise... :kafa:

OsmaDolazi
Postovi: 2764
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 29 apr 2024, 19:20

Virtu4l je napisao/la:
29 apr 2024, 18:32
Gargamel22 je napisao/la:
29 apr 2024, 18:16
Cinjenica je dokazana da je prethodnih nekoliko godina Grbavica ispred svih do ove sezone tragicne po nas klub a uprkos tome minimalna razlika izmedju prve i druge pozicije po posjecenosti za kojom su nam ti tvoji drugovi zavidili do ove godine.
Ma smiješno je uopšte i raspravljati na tu temu. Nije to unazad nekoliko godina, već otkad se igra liga. Dobru posjetu su imali samo u šampionskim sezonama, što ti nedvosmisleno govori da su oni navijači rezultata, a ne kluba.

Vidiš li da su digli kuso i repato da dovedu što više raje ovih posljednjih par kola samo da zadrže ovih par stotina gledalaca prednosti nad nama. Šakom i kapom dijele ulaznice samo da dođe što više raje, a i ako ne dođe onda savez odradi posao za njih u izvještaju.

Sad zamisli kakvi su to kompleksi.
Kompleksi zato sto smo sve ovo nabrojano?
Molim te pobij me? Nemoj spinovati.
Legendo, mjesas kruske i jabuke. Sarajevo nikada nece biti u vasoj situaciji. To moras dobro i sebi i svojim prijateljima sa foruma da stavis u glavu. Nas mentalni i vas mentalni sklop se u svemu razlikuje, samo nas sitnice spajaju.

Moras shvatiti da jedni zive od Zelje a drugi za Sarajevo. To je glavna razlika.
A nepobitne cinjenice su i da je FK Sarajevo trenutno najposjeceniji klub u BiH, da se nikada nije dozvolilo da se u BiH bori za opstanak, finansijski najstabilniji klub i klub u kojem bi sva vasa djeca guze dala da udju u akademiju.
To su neoborive cinjenice, sve ostalo su spin i laz. Ti ako mozes pobij slobodno. :salut:
Lazem li ja sta?

Avatar
Aduka87
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Aduka87 » 29 apr 2024, 19:22

Tuzla ispada, Igman ima laksi raspored.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.