Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3450
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 07 maj 2024, 09:32

MostarskiSin je napisao/la:
07 maj 2024, 09:28
Beduin je napisao/la:
07 maj 2024, 08:12
donDondon je napisao/la:
06 maj 2024, 08:45
posto vidim ima upucenih
ako su ultrasi ugaseni kako je moguce da su onda akcijali na RA
jel to znaci ako neku grupu ugasis onda se moras plasiti cijeli zivot te grupe da te oni ne ugase
jel onda mozes ocekivati upade na posao,dok si u setnji sa roditlejima,djevojkom,zenom,djecom,mozes ocekivati ulete na vikendicu kucu stan
pa to vise nije navijanje ,svijet navijaca
to je svijet kiminalaca
Pa nisu UM ovo uradili, nego Ljudi od puta. Valjda.
Sa druge strane Ultrasi jos nisu ugaseni, ne znam zasto RA nije zapalila im udarni i tako i definitivno stavila tacku na "i", gdje nemas sanse povratiti svoj trans. Presmijesni i neozbiljni su ispali.

Ne znam koliko je istina, ali sam cuo da ce Ljudi od puta zapaliti transove Dead Army-ja i da nece biti razmjene nikakve.
Nasi cekaju gradski derbi da se pali sve na prvoj domacoj protiv Zrinjskog, zar nije tako veca draz da palis pred njihovim ocima? Drugo je sto oni ne mogu docekati pa ce paliti odmah u srijedu, barem su tako najavili.

Vrlo moguce da ce se Ultrasi ponovo aktivirati u srijedu i okaciti svoj udarni trans sto mi je realno preglupo. Znaci RA kaze gasimo se i nakon mjesec, dva tri nebitno presretnu momke iz UM ili im opljackaju stan, ukradu transove i kazu eh mi smo opet RA, ovim cinom smo se oprali i nastavljamo gdje smo stali.
UZM je prošlost. Oni su sada LJUDI OD PUTA :bih:

RubikovaKocka
Postovi: 1489
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 07 maj 2024, 09:32

mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 09:26
Ovo sto su putari uradili je klasicno razbojnistvo,tj teska kradja.
Ovo je kao kad ti auto ukradu,kupis novo i picis dalje.
Sellam
Cekaj, ajd ovako, objektivno. Ovo nije bila porodicna i privatna kuca nego iznajmljen apartman gdje su se cuvale sve krpe.
Da li bi recimo hz iskoristile ovakvu glupost i idiotizam manijaka, upali i uzeli im sve sto imaju ? Reci mi samo iskreno ?

Sektor10
Postovi: 119
Pridružen/a: 20 jul 2022, 19:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sektor10 » 07 maj 2024, 09:33

GradKamena2 je napisao/la:
07 maj 2024, 08:15
Može li mi neko objasnit zašto bi policija išta istraživala ako nema nikakve prijave za to djelo?

Jel realno vi mislite da se stvarno desila oružana pljačka i nasilje te vrste da to nebi niko prijavio policiji od tih ukućana?

Odma da kažem ne sporim da se desio upad u stan ali druge vrste da mi se nebi neki nakačili ovde da negiram da je išta bilo.

I zašto nije prijavljen i ovaj upad ako se smatra krađom,čega se boji vlasnik kuće,ili čega se boji vrh RA, ili smatraju da su ispali obični glupani kao i ovi prije mjesec dana?

Ja znam da meni neko upadne u ova doba u kuću i izvrši ovo i odnese bilo šta,makar to bile gaće prijavio bi svim institucijama kojim trebam.
Pa očigledno da ne znas kako sistem funkcioniše. Postoji nesto sto se zove "sluzbena duznost", sto ne mora niko da prijavi da bi se reagovalo. Napadi na licnu imovinu spada u to.

Moze li samo informacija, sta, ko, zasto su ti "Ljudi od puta", kako vec? Vidim ceato se pominju.
RubikovaKocka je napisao/la:
07 maj 2024, 09:32
mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 09:26
Ovo sto su putari uradili je klasicno razbojnistvo,tj teska kradja.
Ovo je kao kad ti auto ukradu,kupis novo i picis dalje.
Sellam
Cekaj, ajd ovako, objektivno. Ovo nije bila porodicna i privatna kuca nego iznajmljen apartman gdje su se cuvale sve krpe.
Da li bi recimo hz iskoristile ovakvu glupost i idiotizam manijaka, upali i uzeli im sve sto imaju ? Reci mi samo iskreno ?
Pa valjda je i "iznajmljeni apartman" necije vlasnistvo? Ti kad iznajmis nesto imas vlasnistvo nad tim u odrdjenom periodu a sve i da nemas, ima pravi vlasnik.
Zadnja izmjena: Sektor10, dana/u 07 maj 2024, 09:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3763
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 07 maj 2024, 09:35

MostarskiSin je napisao/la:
07 maj 2024, 09:28
Beduin je napisao/la:
07 maj 2024, 08:12
donDondon je napisao/la:
06 maj 2024, 08:45
posto vidim ima upucenih
ako su ultrasi ugaseni kako je moguce da su onda akcijali na RA
jel to znaci ako neku grupu ugasis onda se moras plasiti cijeli zivot te grupe da te oni ne ugase
jel onda mozes ocekivati upade na posao,dok si u setnji sa roditlejima,djevojkom,zenom,djecom,mozes ocekivati ulete na vikendicu kucu stan
pa to vise nije navijanje ,svijet navijaca
to je svijet kiminalaca
Pa nisu UM ovo uradili, nego Ljudi od puta. Valjda.
Sa druge strane Ultrasi jos nisu ugaseni, ne znam zasto RA nije zapalila im udarni i tako i definitivno stavila tacku na "i", gdje nemas sanse povratiti svoj trans. Presmijesni i neozbiljni su ispali.

Ne znam koliko je istina, ali sam cuo da ce Ljudi od puta zapaliti transove Dead Army-ja i da nece biti razmjene nikakve.
Nasi cekaju gradski derbi da se pali sve na prvoj domacoj protiv Zrinjskog, zar nije tako veca draz da palis pred njihovim ocima? Drugo je sto oni ne mogu docekati pa ce paliti odmah u srijedu, barem su tako najavili.

Vrlo moguce da ce se Ultrasi ponovo aktivirati u srijedu i okaciti svoj udarni trans sto mi je realno preglupo. Znaci RA kaze gasimo se i nakon mjesec, dva tri nebitno presretnu momke iz UM ili im opljackaju stan, ukradu transove i kazu eh mi smo opet RA, ovim cinom smo se oprali i nastavljamo gdje smo stali.
Do iduceg derbija izgubit ce transparente

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3450
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 07 maj 2024, 09:36

Sektor10 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:33
Moze li samo informacija, sta, ko, zasto su ti "Ljudi od puta", kako vec? Vidim ceato se pominju.
To su okacili na ogradu nakon sto su ih odradili RA.

slika

nicaze95
Postovi: 852
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nicaze95 » 07 maj 2024, 09:43

nekoIzMostara je napisao/la:
06 maj 2024, 23:26
RubikovaKocka je napisao/la:
06 maj 2024, 21:23
Kamaga11 je napisao/la:
06 maj 2024, 21:21

Ja sam iz svega ovoga zakljucio da su Manijaci ispred svog vremena :rol: :rol:.
Ne, nego nikad niste niti imali niti postovali navijacki kodeks. Valjda je to zakljucak.
A zasto ae niste ugasili kad je pao udarni? Moze objasnjenje, jer kazu ako ti padne sve osim udarnog ne gasis se, ako padne udarni a sve ostalo ostane gasis se, pa me interesuje obrazlozenje?
Zato sto nikom cvoku nisu udarili a kamol sta drugo. Covjek koji radi na stadioni i koji nema veze sa bilo cim njega izvarali

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 09:43

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:27
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:24
Postavite formulaciju ovako zasto ljudi od puta kad su znali gdje se nose krpe nisu sacekali momka u avliji i uzeli mu sve krpe sa ograde i bilo bi 1-1. Isto tako sta mislite da je RA u sacekusi upao onom momku u stan, sta mislite da nije imao jos transova ? Zar mislite da lik koji nosi citavu ogradu za jedne utakmice u stanu nema jos transova ? Ma hajteee molim vas. Tako da stavljanje jednakosti je ne moguce, zar stvarno ljudi od puta nisu imali daMu da sacekaju momka i uzmu mu na isti nacin, nego se moralo u 3,30 provaljivat u kucu kao pravi lopovi ? Samo realni budite
Oni tukuuu bezbolnim palicama u glavu te biju :njanjanja:
Ta mantra Sagolja i ekipe gdje su pisali da je taj clan ljudi od puta u komi je bas komicna a da nista nema u biltenu. Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju. Za upad u kucu ne mora se po sluzbenoj duznosti praviti zapisnik osim ako ti sam ne prijavis. Od svih debila ti si najveci, pozdrav Sagoljevac
Pošto si glup da ti objasnim kakve veze ima hoće li doktor na Cumu zvat muriju ako oštećeni rekne da ne poznaje nikoga i da ne želi dalje pravno gonit . Policija može samo napraviti zapisnik i to je to. Vidi se da pojma nemaš a ponajmanje s navijačkim životom. A upitno je uopće jeli policija na Cum dolazila kod nas se ništa ne mora jedna je stvar na papiru druga u praksi .Koda sam jednom nekog nakon tuče u grasu doveo nekoga na CUM koda be znam kako ide.
Ti spašavaš brod koji je već potonuo idi brate radi nešto bavi se heklanjem okani se stvari o kojima pojma nemaš .

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 09:43

Da podcrtamo ovo zar mislite da momak koji je nosio citavu ogradu od ultrasa u svom stanu nije jos imao transova ? Zar mu se tad nije moglo upast u stan i dodatno im sve uzet ? U tom je velika razlika ova dva slucaja, da su ljudi od puta sacekali momka u avliji i uzeli mu sve transove za zadnje utakmice, aferim druze 1-1 isto ste uradili al recim aferim na upad u kucu u 3,30h ujutro nece ni jedna zdrava i normlana osoba osim ovog sokola al on nije zdrav a pogotovo nije normalana.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 07 maj 2024, 09:44

RubikovaKocka je napisao/la:
07 maj 2024, 09:32
mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 09:26
Ovo sto su putari uradili je klasicno razbojnistvo,tj teska kradja.
Ovo je kao kad ti auto ukradu,kupis novo i picis dalje.
Sellam
Cekaj, ajd ovako, objektivno. Ovo nije bila porodicna i privatna kuca nego iznajmljen apartman gdje su se cuvale sve krpe.
Da li bi recimo hz iskoristile ovakvu glupost i idiotizam manijaka, upali i uzeli im sve sto imaju ? Reci mi samo iskreno ?
Bi vjerovatno samo sto bi to u Sarajevu zavrsilo krvoprolicem.Ne vjerujem da bi iko ovdje imao muda da to uradi jer se svi znamo u glavu haman.
Al i u tom slucaju bi napisao ovo sto sam gore napisao.I da Horde odrade tako ili obrnuto,isto vazi.
Kume ba ukradeno iz kuce u 4 ujutru jbg ti.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Vjeverica777
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 07 maj 2024, 09:46

Šta cmizdrite više kao djeca . Ukrali jedni drugima transparente i zdravo. Ovi se jedni naslađivali prije mjesec dana , sad cmizdre i eto. Završena priča

RubikovaKocka
Postovi: 1489
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 07 maj 2024, 09:48

mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 09:44
RubikovaKocka je napisao/la:
07 maj 2024, 09:32
mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 09:26
Ovo sto su putari uradili je klasicno razbojnistvo,tj teska kradja.
Ovo je kao kad ti auto ukradu,kupis novo i picis dalje.
Sellam
Cekaj, ajd ovako, objektivno. Ovo nije bila porodicna i privatna kuca nego iznajmljen apartman gdje su se cuvale sve krpe.
Da li bi recimo hz iskoristile ovakvu glupost i idiotizam manijaka, upali i uzeli im sve sto imaju ? Reci mi samo iskreno ?
Bi vjerovatno samo sto bi to u Sarajevu zavrsilo krvoprolicem.Ne vjerujem da bi iko ovdje imao muda da to uradi jer se svi znamo u glavu haman.
Al i u tom slucaju bi napisao ovo sto sam gore napisao.I da Horde odrade tako ili obrnuto,isto vazi.
Kume ba ukradeno iz kuce u 4 ujutru jbg ti.
Ma ne opravdam ja ovo ni malo, dno dna je ovo sve. Grupe su se osramotile kao nikad niko na ovim prostorima. Samo sam htio da cujem to misljenje i uredu, posteno.

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 09:48

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:43
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:27


Oni tukuuu bezbolnim palicama u glavu te biju :njanjanja:
Ta mantra Sagolja i ekipe gdje su pisali da je taj clan ljudi od puta u komi je bas komicna a da nista nema u biltenu. Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju. Za upad u kucu ne mora se po sluzbenoj duznosti praviti zapisnik osim ako ti sam ne prijavis. Od svih debila ti si najveci, pozdrav Sagoljevac
Pošto si glup da ti objasnim kakve veze ima hoće li doktor na Cumu zvat muriju ako oštećeni rekne da ne poznaje nikoga i da ne želi dalje pravno gonit . Policija može samo napraviti zapisnik i to je to. Vidi se da pojma nemaš a ponajmanje s navijačkim životom. A upitno je uopće jeli policija na Cum dolazila kod nas se ništa ne mora jedna je stvar na papiru druga u praksi .Koda sam jednom nekog nakon tuče u grasu doveo nekoga na CUM koda be znam kako ide.
Ti spašavaš brod koji je već potonuo idi brate radi nešto bavi se heklanjem okani se stvari o kojima pojma nemaš .
Cuj kakve veze ima, doktor mora zovnut policiju i policija mora napraviti zapisnik i uci u bilten, kolko znam toga dogadaja u biltenu nema, pogotovo mantra da je momak u komi! Ti ne moras nikog goniti ali polcija po sluzbenoj duznosti mora odraditi svoj dio, ti ne moras podnijet tuzbu al tuzilastvo po sluzbenoj duznosti mora ispitat dogadaj bez obzira da li ti pristajes ili ne, sto nije slucaj za upad u imovinu gdje ti ako nisi ostecen ne moras prijavit dogadaj. Drugo zar mislis taj momak u stanu nije imao jos transova a nosio je citavu ogradu ? Jel mu iko upao u stan ? Sto nistei mali daMu i sacekali momka poslije tekme i uzeli mu citavu ogradu, nego upadate u kuce u 3,30. Druze ne moze vas niko oprat jer u efektu pravite greske kakvih se stidi svaki normalan covjek osim tebe al ti opet kazem nisi normalan.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 09:48

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:43
Da podcrtamo ovo zar mislite da momak koji je nosio citavu ogradu od ultrasa u svom stanu nije jos imao transova ? Zar mu se tad nije moglo upast u stan i dodatno im sve uzet ? U tom je velika razlika ova dva slucaja, da su ljudi od puta sacekali momka u avliji i uzeli mu sve transove za zadnje utakmice, aferim druze 1-1 isto ste uradili al recim aferim na upad u kucu u 3,30h ujutro nece ni jedna zdrava i normlana osoba osim ovog sokola al on nije zdrav a pogotovo nije normalana.
Nego bola ima li na kladari išta ima li se povuć štogod sta kaže raja iz mahale aaaa ima li minusa 🤣🤣🤣🤣

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3763
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 07 maj 2024, 09:49

Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 09:50

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:48
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:43
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30


Ta mantra Sagolja i ekipe gdje su pisali da je taj clan ljudi od puta u komi je bas komicna a da nista nema u biltenu. Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju. Za upad u kucu ne mora se po sluzbenoj duznosti praviti zapisnik osim ako ti sam ne prijavis. Od svih debila ti si najveci, pozdrav Sagoljevac
Pošto si glup da ti objasnim kakve veze ima hoće li doktor na Cumu zvat muriju ako oštećeni rekne da ne poznaje nikoga i da ne želi dalje pravno gonit . Policija može samo napraviti zapisnik i to je to. Vidi se da pojma nemaš a ponajmanje s navijačkim životom. A upitno je uopće jeli policija na Cum dolazila kod nas se ništa ne mora jedna je stvar na papiru druga u praksi .Koda sam jednom nekog nakon tuče u grasu doveo nekoga na CUM koda be znam kako ide.
Ti spašavaš brod koji je već potonuo idi brate radi nešto bavi se heklanjem okani se stvari o kojima pojma nemaš .
Cuj kakve veze ima, doktor mora zovnut policiju i policija mora napraviti zapisnik i uci u bilten, kolko znam toga dogadaja u biltenu nema, pogotovo mantra da je momak u komi! Ti ne moras nikog goniti ali polcija po sluzbenoj duznosti mora odraditi svoj dio, ti ne moras podnijet tuzbu al tuzilastvo po sluzbenoj duznosti mora ispitat dogadaj bez obzira da li ti pristajes ili ne, sto nije slucaj za upad u imovinu gdje ti ako nisi ostecen ne moras prijavit dogadaj. Drugo zar mislis taj momak u stanu nije imao jos transova a nosio je citavu ogradu ? Jel mu iko upao u stan ? Sto nistei mali daMu i sacekali momka poslije tekme i uzeli mu citavu ogradu, nego upadate u kuce u 3,30. Druze ne moze vas niko oprat jer u efektu pravite greske kakvih se stidi svaki normalan covjek osim tebe al ti opet kazem nisi normalan.
Pa zar niste rekli da je udarni u Njemackoj 🤣🤣🤣🤣🤣

nekoIzMostara
Postovi: 4190
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 maj 2024, 09:52

nicaze95 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:43
nekoIzMostara je napisao/la:
06 maj 2024, 23:26
RubikovaKocka je napisao/la:
06 maj 2024, 21:23


Ne, nego nikad niste niti imali niti postovali navijacki kodeks. Valjda je to zakljucak.
A zasto ae niste ugasili kad je pao udarni? Moze objasnjenje, jer kazu ako ti padne sve osim udarnog ne gasis se, ako padne udarni a sve ostalo ostane gasis se, pa me interesuje obrazlozenje?
Zato sto nikom cvoku nisu udarili a kamol sta drugo. Covjek koji radi na stadioni i koji nema veze sa bilo cim njega izvarali
Pa ljudi koristili mozak, iskoristili vasu nepaznju i uzeli lagano transparent. To je vasa krivica, nije njihova
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lillard » 07 maj 2024, 09:52

mostar_mo je napisao/la:
07 maj 2024, 09:24
UZP jurisnicI i faisti i se posluzili metodama iz 1993. da spasavaju popisani obraz pred frustriranim pucanstvom.
Fasisti bez muda i casti se ne mogu pozivati na kodekse.

NO PASARAN.. RED ARMY PRESTATI NECE NIKADA


"Savinović i još trojica pripadnika HVO-a tada su provalili u stan čija je vlasnica bila Nada Franjo, gdje je bilo više osoba bošnjačke nacionalnosti.

Iz stana su odveli pet osoba među kojima su bile četiri žene te jednu bebu. Odvedene žene i beba kasnije su pronađene mrtve na lokalitetu Bijelog brijega"
Ti si stvarno debil neviđenih razmjera sta ti uspoređujes. Stidi se. Fuj.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

RodjeniiBrato
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 07 maj 2024, 09:53

MostarskiSin je napisao/la:
07 maj 2024, 09:28
Beduin je napisao/la:
07 maj 2024, 08:12
donDondon je napisao/la:
06 maj 2024, 08:45
posto vidim ima upucenih
ako su ultrasi ugaseni kako je moguce da su onda akcijali na RA
jel to znaci ako neku grupu ugasis onda se moras plasiti cijeli zivot te grupe da te oni ne ugase
jel onda mozes ocekivati upade na posao,dok si u setnji sa roditlejima,djevojkom,zenom,djecom,mozes ocekivati ulete na vikendicu kucu stan
pa to vise nije navijanje ,svijet navijaca
to je svijet kiminalaca
Pa nisu UM ovo uradili, nego Ljudi od puta. Valjda.
Sa druge strane Ultrasi jos nisu ugaseni, ne znam zasto RA nije zapalila im udarni i tako i definitivno stavila tacku na "i", gdje nemas sanse povratiti svoj trans. Presmijesni i neozbiljni su ispali.

Ne znam koliko je istina, ali sam cuo da ce Ljudi od puta zapaliti transove Dead Army-ja i da nece biti razmjene nikakve.
Nasi cekaju gradski derbi da se pali sve na prvoj domacoj protiv Zrinjskog, zar nije tako veca draz da palis pred njihovim ocima? Drugo je sto oni ne mogu docekati pa ce paliti odmah u srijedu, barem su tako najavili.

Vrlo moguce da ce se Ultrasi ponovo aktivirati u srijedu i okaciti svoj udarni trans sto mi je realno preglupo. Znaci RA kaze gasimo se i nakon mjesec, dva tri nebitno presretnu momke iz UM ili im opljackaju stan, ukradu transove i kazu eh mi smo opet RA, ovim cinom smo se oprali i nastavljamo gdje smo stali.
Preglupo bas iz razloga kao da samo dvije navijacke skupine postoje u svijetu tj. UM i RA i samo smo duzni jedni drugima se svetit i „prat“. Pali su transovi ugaseni smo, sad smo mi pokrali njihove i sad su oni ugaseni a mi nastavljamo djelovati. **** ostatak tifo scene bitno se u Mostaru pravdat, malo smo ljudi od puta malo smo ultrasi, mozes ugasiti i svaku ostalu bh grupu ali to apsolutno ne mijenja cinjenicu da si i ti ugasen. Povratak ukradenih zastava bi bila vec druga dimenzija svega ovoga.

Sto bi rekao Mulalic ne moze zena bit malo trudna, tako i navijacka skupina isto.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 09:54

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:50
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:48
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 09:43


Pošto si glup da ti objasnim kakve veze ima hoće li doktor na Cumu zvat muriju ako oštećeni rekne da ne poznaje nikoga i da ne želi dalje pravno gonit . Policija može samo napraviti zapisnik i to je to. Vidi se da pojma nemaš a ponajmanje s navijačkim životom. A upitno je uopće jeli policija na Cum dolazila kod nas se ništa ne mora jedna je stvar na papiru druga u praksi .Koda sam jednom nekog nakon tuče u grasu doveo nekoga na CUM koda be znam kako ide.
Ti spašavaš brod koji je već potonuo idi brate radi nešto bavi se heklanjem okani se stvari o kojima pojma nemaš .
Cuj kakve veze ima, doktor mora zovnut policiju i policija mora napraviti zapisnik i uci u bilten, kolko znam toga dogadaja u biltenu nema, pogotovo mantra da je momak u komi! Ti ne moras nikog goniti ali polcija po sluzbenoj duznosti mora odraditi svoj dio, ti ne moras podnijet tuzbu al tuzilastvo po sluzbenoj duznosti mora ispitat dogadaj bez obzira da li ti pristajes ili ne, sto nije slucaj za upad u imovinu gdje ti ako nisi ostecen ne moras prijavit dogadaj. Drugo zar mislis taj momak u stanu nije imao jos transova a nosio je citavu ogradu ? Jel mu iko upao u stan ? Sto nistei mali daMu i sacekali momka poslije tekme i uzeli mu citavu ogradu, nego upadate u kuce u 3,30. Druze ne moze vas niko oprat jer u efektu pravite greske kakvih se stidi svaki normalan covjek osim tebe al ti opet kazem nisi normalan.
Pa zar niste rekli da je udarni u Njemackoj 🤣🤣🤣🤣🤣
a koje to rekao ? Zar mislis da neko ozibljno shvata tutu glupana ? Daj bolan budi realna.
Sam si uvidio razliku i prebacujes na zajebanciju, i to je najveca razika.
Znaci nema nikakve sanse da momak koji nosi citavu ogradu u stanu nema jos transova ali postoji neka stvar da se ne upada u kuce nije 93 nego 2024 al posto vecina vas zivi u 93 i jos se nisu pomirli. Pa ljudi ne vjeruju u 2024 da postoje dronovi za poljoprivredu sta imas vise pricat.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

19vendetta87
Postovi: 4984
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 maj 2024, 09:55

tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MostarskiSin, Semrush [Bot] i 15 gostiju.