Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
25
15%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
10%
Turska
30
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
16%
nešto drugo ?
48
29%
 
Ukupno glasova: 165

Avatar
Beduin
Postovi: 16680
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Beduin » 17 apr 2024, 17:56

kraljttbvb je napisao/la:
17 apr 2024, 17:22
Beduin je napisao/la:
17 apr 2024, 12:22
Narocito u Beogradu gdje cesto idem, vazda mi valja se ganjati po javnom parking koji je besplatan vikendom pa je jos veca borba za naci ga.
Evo sad opet rezervisao na Kalemegdanu i pise imaju parking, sad zovem kaze zena ima javni. 😂 pa znam ja sreco za javni i bez tebe.
Isto mi se desilo. Mada bih se zakleo da je pisalo da je parking uključen u cijenu apartmana.

Došao tamo, kaže lik trebaš još doplatiti 5 Eura po danu da koristiš moju garažu. Haj reko dobro, neću se sad šugati za 10-15 eura...
Tako sam znao izgoriti kad moram uplatiti rezervaciju gdje pise da imaju i privatno parking. Pa kad rezervisem i javim im se kazu mi da moram doplatiti parking. Nit otkazati rezervaciju pa da mi zadrze sredstva jer hajde znaj kako ferderaju, a ne mozes se ni raspravljati oko sitnice.
Sto Tuzlak kaze uvijek ima recenzija pa naglasis kako bi i drugi znali.


Gefufna - nije to samo za strogi centar, nego gdje god je prenaseljeno i oko trznih centara. Eno dole oko Galerije u Beogradu isto tako, Sarajevska ulica i sve okolo javni parking. Ali hajde, Boze moj.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sheyi
Postovi: 12300
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sheyi » 11 maj 2024, 21:49

Planiramo s drustvom na dvije noci na Gardasee, sta je tamo toliko posebno da to jezero svi hvale i sta vrijedi obici gdje se smjestiti? :)

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Lakoste » 26 maj 2024, 20:59

Kolege, ima li kakvih ponuda za Hrv preko agencija na principu all-inclusive a da nije Morenia

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 maj 2024, 13:45

Lakoste je napisao/la:
26 maj 2024, 20:59
Kolege, ima li kakvih ponuda za Hrv preko agencija na principu all-inclusive a da nije Morenia
Ne treba ti agencija za to, kontaktiraj hotel direktno na mail ili telefon i rezerviši, izbjegneš i booking sa provizijom a i agenciju isto.

Što se tiče ponude, zavisi koja lokacija, da li tražiš sa aktinostim za djecu ili bez, imaš svega, Valamar ima dobru ponudu, tu direktno preko njih rezervišeš.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Wanderson
Postovi: 2716
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Wanderson » 27 maj 2024, 14:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:
27 maj 2024, 13:45
Lakoste je napisao/la:
26 maj 2024, 20:59
Kolege, ima li kakvih ponuda za Hrv preko agencija na principu all-inclusive a da nije Morenia
Ne treba ti agencija za to, kontaktiraj hotel direktno na mail ili telefon i rezerviši, izbjegneš i booking sa provizijom a i agenciju isto.

Što se tiče ponude, zavisi koja lokacija, da li tražiš sa aktinostim za djecu ili bez, imaš svega, Valamar ima dobru ponudu, tu direktno preko njih rezervišeš.
Ja sam rezerviso u Valamaru 3000 eura 5 noci nas troje i dijete.
Gledo sam dosta ponuda i mogu reci slaba ponuda totalno u Hrv sto se tice all inclusive ponude.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14944
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Shategabri » 27 maj 2024, 14:18

Wanderson je napisao/la:
27 maj 2024, 14:01
rio_Ferdy88 je napisao/la:
27 maj 2024, 13:45
Lakoste je napisao/la:
26 maj 2024, 20:59
Kolege, ima li kakvih ponuda za Hrv preko agencija na principu all-inclusive a da nije Morenia
Ne treba ti agencija za to, kontaktiraj hotel direktno na mail ili telefon i rezerviši, izbjegneš i booking sa provizijom a i agenciju isto.

Što se tiče ponude, zavisi koja lokacija, da li tražiš sa aktinostim za djecu ili bez, imaš svega, Valamar ima dobru ponudu, tu direktno preko njih rezervišeš.
Ja sam rezerviso u Valamaru 3000 eura 5 noci nas troje i dijete.
Gledo sam dosta ponuda i mogu reci slaba ponuda totalno u Hrv sto se tice all inclusive ponude.
Valamar Dubrovnik beton bio što se tiče klope.
Al su i cijene mašala.
Mada je generalno otišlo u pm s cijenama Jadran, Hrvatska pogotovo.
Koševo Zapad

Wanderson
Postovi: 2716
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Wanderson » 27 maj 2024, 14:50

Sheyi je napisao/la:
11 maj 2024, 21:49
Planiramo s drustvom na dvije noci na Gardasee, sta je tamo toliko posebno da to jezero svi hvale i sta vrijedi obici gdje se smjestiti? :)
Lago di Garda je bajka gdje god odes bit ce ti vrhunski, meni je naljepse bilo u Limone sul Gardi, a obisao sam skoro sve jos bi ti izdvojio Rivu, Malcesine i Sirmione.

Izguglaj malo Garda je kao more i zavisi sve sta zelite.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.