FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
67
35%
Ne
127
65%
 
Ukupno glasova: 194


Kaunas
Postovi: 13419
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 15 maj 2024, 06:32

Haha postavlja Matanovica koji ove sezone ima 14 golova i 7 asistencija u petoj ekipi cvajte :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5898
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 maj 2024, 07:15

Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 13:51
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 13:11
Lavcina je napisao/la:
14 maj 2024, 13:03

Kad pogledamo samo bivsu Yugu koliko investitora k klubova nas je preslo.
Sad su jaci od nas neka Tsc Backa Topola, Cukaricki, Osijek, Rijeka, Maribor (koji istina nije ni imao investitora sve do sad, ali su ljudi znali znanje), Celje (koje je tek pocelo sa investitorom unazad godinu, dvije, a vec osvojise 2x titulu u Sloveniji i dovode dobra pojacanja).

Uzmimo tu i Vardar koji je istina ispao iz lige, ali su likovi isto tako odmah nakon par godina ulaganjs zaigrali tad u grupama Evropske lige.

Mi se vrtimo od 2013 u mjestu.
te su drzave uredjene za razliku od nase, gdje te svaka susa moze kociti..
Država je uređena bila onda kad smo osvajali titule i duplu!? Tad je bila uređena, sve super, sve štima, a kad ne osvojimo onda je NE uređena!? Priča se kroji samo kako odgovora situaciji, a ne realnom stanju ili kad se pogleda bilans šta se uradilo zadnjih 10 godina. Nisu nama Vico ili savez krivi bili kad je Nam odlazio i zavrnuo pipu, zato što su Sabrina i ćelavi lopov uzimali na ugovorima, ili što su na početku dolaska Tana, Selimović, Kustura i onaj papak iz Doboja se ugrađivali u transfere, ugovore i syebali nas poslije. Uglavnom je stvar da ne znamo i da je ovo podneblje divlje, a ne da su ostali krivi. Standardna priča Balija kad ne ide ili ne zna, neko drugi kriv.
Haveru ocemu ti pricas.

Navedimi ijednu sezonu od 1996 pa dosad da je sudija sudio nama u korist protiv prvog drugog na tabeli kao sto je bilo sudjeno nama protiv borca..

Takodje navedi mi ijednu sezonu da je nekom prvaku bili sudjeno kao borcu ove godine..

Pusti se price zeljovaca korida sampioni, gdje govore da bi oni bili sampioni da se igralo do kraja.. FK SARAJEVO je igralo prvi dio prvenstva bez 8 igraca od kojih 6 iz prvih 11. I imali smo isto bodova ili bod vise il manje nesjecam se. Takodje u nastavku smo imali 3 od 3 oni su kiksali u ugljeviju 1-1 .

Takodje kralju ako je istina da je Tan ili nam dopustio da ga jedan Hadzic ( koji nema ni osnovnu skolu zavrsenu) pokrade nek komotno unovce sve biznise sto imaju sto prije, i nek pare strpaju negdje u garzu, jer oni ce dozivit bankrot u toku 36 sata..

Ja Garantujem da sad FK SARAJEVO udze u HNL DA BI BILI 5 na tabeli a u roku 2-3 godine medju 3 ekipe.. to nit moze maribir nit celje nit topola nit nika picka materina..


Sve tije jasno kad je MUSA dobio ocjenu 8,3

A zalizani zeljin ker prekonoci odlucio da nece sudit kad mi igramo.. GARANTUJEM TI DA CE SLEDECE SEZONE SUDIT I NECE IMAT NIKAKVIH PROBLEMA (i netreba da ima) al ovo je uradio cisto jer je sve uradjeno planski. Zeljin zaklizani pas uzo cifru (slucaj tresnjevka) dobio da sudi na euro takmicenju ispunio svom vlasniku pusikurcu zelju, a ujedno zastitio pisljivi klub u kojem je treniro..

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2491
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 15 maj 2024, 07:52

Chony533 je napisao/la:
15 maj 2024, 01:10
E cuj niko nije zasluzio nagradu, kakvih mi ljudi imamo koji se nazivaju navijacima ni ne cudi me sto nas nece godinama…
A ko je to i po cemu zasluzio nagradu?

Ima kandidata ako se kriterij za borbenost smanjio.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

Avatar
nokee
Postovi: 2293
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 maj 2024, 08:13

Nadam se da ce i Penaranda dobiti priliku u ove dvije utakmice (iako smo ga svi vec otpisali) pa nek se definitivno ili pokaze ili zahvalnica..
Sve kontam 26 mu godina a igrao sve te lige da stvarno moze biti zvjerka jos uvijek. Ako van terena i na treningu ne pokazuje profesionalizam nema onda tu sta dalje naglabati.

Avatar
FCUM
Postovi: 7157
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 15 maj 2024, 08:21

Kaunas je napisao/la:
15 maj 2024, 06:32
Haha postavlja Matanovica koji ove sezone ima 14 golova i 7 asistencija u petoj ekipi cvajte :rol:
i vrijednost 4 mil :urnebes:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

jurisicduska
Postovi: 4623
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 15 maj 2024, 08:47

FCUM je napisao/la:
15 maj 2024, 08:21
Kaunas je napisao/la:
15 maj 2024, 06:32
Haha postavlja Matanovica koji ove sezone ima 14 golova i 7 asistencija u petoj ekipi cvajte :rol:
i vrijednost 4 mil :urnebes:
i ugovor sa E. Frankfurtom do 2029.
Sitnica. Da ga dovedeš treba ti 25-30 miliona eura.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

stokastoka23
Postovi: 21
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 15 maj 2024, 09:15

Ja mislim da treba otjerat Rožmana, Mirvića i ostale i dat priliku turkishu zajedno sa samodakazem i ostalim pljuvačima. Jbte komentari ko na forumu od football managera, tačno za nepovjerovat.

guadalupe
Postovi: 1031
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 15 maj 2024, 09:50

TurkishAirlines je napisao/la:
15 maj 2024, 07:52
Chony533 je napisao/la:
15 maj 2024, 01:10
E cuj niko nije zasluzio nagradu, kakvih mi ljudi imamo koji se nazivaju navijacima ni ne cudi me sto nas nece godinama…
A ko je to i po cemu zasluzio nagradu?

Ima kandidata ako se kriterij za borbenost smanjio.
Nije se borio Djurickovic, Beganovic, Buljubasic, Mustafic ili Hamza, statirali u kukuruzu.

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 15 maj 2024, 09:54

Jel realno da frajeru stoji u opisu dole poslije svakog posta mirvicu odlazi… e ne vjerujem djece mi, koliko moras mrzit svoj klub

propoklopac
Postovi: 266
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 15 maj 2024, 10:03

plisek je napisao/la:
15 maj 2024, 09:54
Jel realno da frajeru stoji u opisu dole poslije svakog posta mirvicu odlazi… e ne vjerujem djece mi, koliko moras mrzit svoj klub
Ma to su likovi iz bajke, naviklo decenijama pisati otrcane parole, napise jadnik ODLAZI, a i ne zna na kom principu mu radi klub, sta bolan "odlazi mirvicu-tanu", valjda tu vrijedi "prodaj nekom drugom(ako ce ko drugi kupiti)...

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4076
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 15 maj 2024, 10:53

ako nije jedan od ovih nickova virtual oboljeli, pljuni me :urnebes:
- 1 9 4 6 -

Pena
Postovi: 76
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 15 maj 2024, 11:03

guadalupe je napisao/la:
15 maj 2024, 09:50
TurkishAirlines je napisao/la:
15 maj 2024, 07:52
Chony533 je napisao/la:
15 maj 2024, 01:10
E cuj niko nije zasluzio nagradu, kakvih mi ljudi imamo koji se nazivaju navijacima ni ne cudi me sto nas nece godinama…
A ko je to i po cemu zasluzio nagradu?

Ima kandidata ako se kriterij za borbenost smanjio.
Nije se borio Djurickovic, Beganovic, Buljubasic, Mustafic ili Hamza, statirali u kukuruzu.
Realno ovo je jedna od najborbenijih ekipa, samo sto je malo limitirana

Avatar
H8Z7
Postovi: 4397
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 maj 2024, 11:24

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1510
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 15 maj 2024, 11:56

Naše žene šampionke, u mlađim kategorijama od tri uzeti ćemo dvije titule, naša futsal ekipa većeras iga prvu finalnu utakmicu za titulu...
Što bi rekli kvazinavijaći "raspadamo se" :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Riki10HZ
Postovi: 308
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 15 maj 2024, 11:59

propoklopac je napisao/la:
15 maj 2024, 10:03
plisek je napisao/la:
15 maj 2024, 09:54
Jel realno da frajeru stoji u opisu dole poslije svakog posta mirvicu odlazi… e ne vjerujem djece mi, koliko moras mrzit svoj klub
Ma to su likovi iz bajke, naviklo decenijama pisati otrcane parole, napise jadnik ODLAZI, a i ne zna na kom principu mu radi klub, sta bolan "odlazi mirvicu-tanu", valjda tu vrijedi "prodaj nekom drugom(ako ce ko drugi kupiti)...
Admin treba da banujr ove debile koji dolaze ovdje da unose nemir a predstavljaju se kao navijaci naseg voljenog kluba. Naravno da pozitivna kritika je dopustiva ali pljuvanje po klubu, predsjedniku i igracima je nedopustivo. Pogotovo ako se na to doda fudbalsko znanje koje je ravbo nuli onda je jasno sta se pokusava i o kome je rijec... Previse smo dopustili da raja pljuje ovdje nasu svetinju i pisu svasta. Ima toga i na tribinama poslije prvog loseg poluvremena bude debila koji psuju svima ali i njih raja polako spusta na zemlju i niko im ne suti i ne dozvoljava da lijece svoje licne frustracije. Samo tako mozemo uspjet kao klub svi kao jedan da guramo u pozitivnom a one stvari koje struka odlucuje prepustiti njima uz veliku podrsku navijaca. A moramo to i ovdje pokazat i takve odrstranit jer ovo ne vodi nicemu... Hajmo admine reaguj!!

BigZlatan
Postovi: 173
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 15 maj 2024, 12:01

Kenan Piric bez kluba :kafa:

Riki10HZ
Postovi: 308
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 15 maj 2024, 12:08

Jadnimi je napisao/la:
15 maj 2024, 11:56
Naše žene šampionke, u mlađim kategorijama od tri uzeti ćemo dvije titule, naša futsal ekipa većeras iga prvu finalnu utakmicu za titulu...
Što bi rekli kvazinavijaći "raspadamo se" :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Bas tako. Al nisu bitni samo trpfeji oni dodju kao slag na tortu. Najbitniji je razvoj i proizvodnja igraca te prodaja u cemu smo najjaci iz BiH ubjedljivo... Steta sto Futsal klub nema nase dresove i da ae vode kao klub FKS pa da napunimo skenderiju i navijamo bila bi ludnica fkt....

Avatar
nokee
Postovi: 2293
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 maj 2024, 12:35

Riki10HZ je napisao/la:
15 maj 2024, 11:59
propoklopac je napisao/la:
15 maj 2024, 10:03
plisek je napisao/la:
15 maj 2024, 09:54
Jel realno da frajeru stoji u opisu dole poslije svakog posta mirvicu odlazi… e ne vjerujem djece mi, koliko moras mrzit svoj klub
Ma to su likovi iz bajke, naviklo decenijama pisati otrcane parole, napise jadnik ODLAZI, a i ne zna na kom principu mu radi klub, sta bolan "odlazi mirvicu-tanu", valjda tu vrijedi "prodaj nekom drugom(ako ce ko drugi kupiti)...
Admin treba da banujr ove debile koji dolaze ovdje da unose nemir a predstavljaju se kao navijaci naseg voljenog kluba. Naravno da pozitivna kritika je dopustiva ali pljuvanje po klubu, predsjedniku i igracima je nedopustivo. Pogotovo ako se na to doda fudbalsko znanje koje je ravbo nuli onda je jasno sta se pokusava i o kome je rijec... Previse smo dopustili da raja pljuje ovdje nasu svetinju i pisu svasta. Ima toga i na tribinama poslije prvog loseg poluvremena bude debila koji psuju svima ali i njih raja polako spusta na zemlju i niko im ne suti i ne dozvoljava da lijece svoje licne frustracije. Samo tako mozemo uspjet kao klub svi kao jedan da guramo u pozitivnom a one stvari koje struka odlucuje prepustiti njima uz veliku podrsku navijaca. A moramo to i ovdje pokazat i takve odrstranit jer ovo ne vodi nicemu... Hajmo admine reaguj!!
Dzaba vam prica, ovdje Ban NE POSTOJI!
Mozemo samo svi blokirati idiote da ih niko ne citira i tjt.

Avatar
kempes
Postovi: 488
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 15 maj 2024, 12:45

Samo da nam Čataković gdje ne ode

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lecler i 8 gostiju.