Premijer liga BiH - aktuelno

Kmenkake
Postovi: 500
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 15 maj 2024, 08:45

RedBlue je napisao/la:
15 maj 2024, 07:50
Kmenkake je napisao/la:
14 maj 2024, 22:10
Rigoletto je napisao/la:
14 maj 2024, 22:07
Travnički ćevap >> sarajevski ćevap realno
Na stranu sve...samo me zanima da li bi se Banjalučani uključili u "ćevap raspravu' ..?
U raspravu o drugom mjestu se ne ukljucujemo. :D
Pogurani od rostiljdzije..imali ćevap više u porciji.

Avatar
donDondon
Postovi: 3689
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 15 maj 2024, 08:57

najveci promasaj jedne drzave je ubjedljivo fk Zeljeznicar

svaki drzavni projekat neke drzave u posljednjih 5 godina je nesto osvajao od Srbije,Hrvatske,Makedonije,Slovenije...
samo kod nas drzavni projekat aka Zeljeznicar bori se za opstanak a djeca koja su se rodila kad su zadnji put ligu osvojili sad ce u srednju skolu a kakvo je stanje i zavrsit ce fakultet ,slast titule nece osjetiti.

ko i zasto zeli da nase pare,pare gradjana ubacuje u Zeljeznicar kako bi se otplacivali dugovi za razne igrace,dilere,trenere,struju vodu kriminalne organizacije,ne znam ,ali da ima mjesta za inspekcije ima ali opet drzava sama na sebe nece
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2587
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 15 maj 2024, 08:58

Virtu4l je napisao/la:
15 maj 2024, 06:50
Kupovina FK Sarajevo je vjerovatno najneuspješnija privatizacija fudbalskog kluba u istoriji. Zaista moraš biti totalna analfabeta pa u jednoj od najslabijih liga Evrope i svijeta akumulirati gubitke od nevjerovatnih 33 miliona konvertibilnih maraka. Gubici su vjerovatno i veći, ali to je ono što je prošlo kroz papire i što je prijavljeno.

Taj gubitak bi bio prihvatljiv da se recimo povećala vrijednost kluba, što ovdje nije slučaj.

Danas je to, sa poslovne tačke gledišta, jedna oronula firma - koja nema ni promil šanse da stane na zdrave noge i da postane samoodrživa. Zrela za likvidaciju, pa i stečaj.
De odluci se, jel se peru pare preko Sarajeva ili se investiraju u nadi da ce se kroz rezultate vratiti, a rezultata trenutno nema :kafa:

Ako se peru pare, onda rade dobar posao a ako su tu zbog rezultata onda ne rade dobar posao.

Samo se odluci na cemu smo, da i mi znamo i da se ne sikiramo.

Hvala
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Kmenkake
Postovi: 500
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 15 maj 2024, 09:07

Virtual,reci nam zato Novi Pazar nije htio Ziljkica? Vjerujem da znaš..

Kamaga11
Postovi: 1802
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 15 maj 2024, 09:10

donDondon je napisao/la:
15 maj 2024, 08:57
najveci promasaj jedne drzave je ubjedljivo fk Zeljeznicar

svaki drzavni projekat neke drzave u posljednjih 5 godina je nesto osvajao od Srbije,Hrvatske,Makedonije,Slovenije...
samo kod nas drzavni projekat aka Zeljeznicar bori se za opstanak a djeca koja su se rodila kad su zadnji put ligu osvojili sad ce u srednju skolu a kakvo je stanje i zavrsit ce fakultet ,slast titule nece osjetiti.

ko i zasto zeli da nase pare,pare gradjana ubacuje u Zeljeznicar kako bi se otplacivali dugovi za razne igrace,dilere,trenere,struju vodu kriminalne organizacije,ne znam ,ali da ima mjesta za inspekcije ima ali opet drzava sama na sebe nece
Ovo covjek samo kad procita dosta mu je za danas foruma. Sto se inspekcije tice moze samo vama doci ocigledno je da gurate plate na ruke.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61937
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 maj 2024, 09:20

TurkishAirlines je napisao/la:
15 maj 2024, 08:58

De odluci se, jel se peru pare preko Sarajeva ili se investiraju u nadi da ce se kroz rezultate vratiti, a rezultata trenutno nema :kafa:

Ako se peru pare, onda rade dobar posao a ako su tu zbog rezultata onda ne rade dobar posao.

Samo se odluci na cemu smo, da i mi znamo i da se ne sikiramo.

Hvala
Ponovo lupaš gluposti i ispadaš glup.

Nađi post u kojem sam napisao da peru pare preko Sarajeva.

:wave:
Evribadi sej Željo
Željoooo

OsmaDolazi
Postovi: 2764
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 maj 2024, 09:21

Vi ljudi bas nemate pametnija posla nego raspravljati ko je uspjesniji i bolji poslodavac i ko je u stabilnijoj situaciji. Onaj koji ide u Evropu predstavljati BiH ili onaj koji se bori za opstanak sa istim buđetom za plate nogometaša?
Pa stvarno ljudi, ne shvatam kako vam se da. Pa da smo mi u situaciji u kojoj su oni, grad bi gorio. Raspravljate sa osobama koji usljed nemogucnosti rijesavanja svojih problema, okreću pricu na drugog uspjesnijeg komsiju. To je isto ono kada ne mozes da shvatis kako komsija ide na putovanja, voza Bentlija, drma najbolje koke dok ti se jadan slomi da isplatis kredit od 20 000KM koji si digao za iPhone, Golf 5 i odlazak u Alanyu 8 dana all inclusive , i molis svu svoju rodbinu da ti pomogne da to isplatis jer si fukara koja ne zna zaraditi ! Svi su ti krivi, i sve ti je sumnjivo jer si nesposobna ubleha.

"Neki zive od kluba, neki za klub"!
Kraj price!

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 15 maj 2024, 09:42

OsmaDolazi je napisao/la:
15 maj 2024, 09:21
Vi ljudi bas nemate pametnija posla nego raspravljati ko je uspjesniji i bolji poslodavac i ko je u stabilnijoj situaciji. Onaj koji ide u Evropu predstavljati BiH ili onaj koji se bori za opstanak sa istim buđetom za plate nogometaša?
Pa stvarno ljudi, ne shvatam kako vam se da. Pa da smo mi u situaciji u kojoj su oni, grad bi gorio. Raspravljate sa osobama koji usljed nemogucnosti rijesavanja svojih problema, okreću pricu na drugog uspjesnijeg komsiju. To je isto ono kada ne mozes da shvatis kako komsija ide na putovanja, voza Bentlija, drma najbolje koke dok ti se jadan slomi da isplatis kredit od 20 000KM koji si digao za iPhone, Golf 5 i odlazak u Alanyu 8 dana all inclusive , i molis svu svoju rodbinu da ti pomogne da to isplatis jer si fukara koja ne zna zaraditi ! Svi su ti krivi, i sve ti je sumnjivo jer si nesposobna ubleha.

"Neki zive od kluba, neki za klub"!
Kraj price!
Znači Željo je fukara jer ga nije kupio neki tamo Azijat sa milijardama i nesposobni su zbog toga, a vi ste sposobni jer ste dobili sve na srebrnom pladnju, izborili 4 mjesto i u dugujete 33 miliona ?
LETS GO FIGHTER

Direktorcic
Postovi: 2046
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 15 maj 2024, 09:43

Jos jedan dan a jos jednom smo s teme otisli.Admine banuj ove sto ne pitaju gdje su transparenti,oni su visak ivdje

Tempero
Postovi: 609
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 15 maj 2024, 09:49

bagniadiluca je napisao/la:
15 maj 2024, 09:42
OsmaDolazi je napisao/la:
15 maj 2024, 09:21
Vi ljudi bas nemate pametnija posla nego raspravljati ko je uspjesniji i bolji poslodavac i ko je u stabilnijoj situaciji. Onaj koji ide u Evropu predstavljati BiH ili onaj koji se bori za opstanak sa istim buđetom za plate nogometaša?
Pa stvarno ljudi, ne shvatam kako vam se da. Pa da smo mi u situaciji u kojoj su oni, grad bi gorio. Raspravljate sa osobama koji usljed nemogucnosti rijesavanja svojih problema, okreću pricu na drugog uspjesnijeg komsiju. To je isto ono kada ne mozes da shvatis kako komsija ide na putovanja, voza Bentlija, drma najbolje koke dok ti se jadan slomi da isplatis kredit od 20 000KM koji si digao za iPhone, Golf 5 i odlazak u Alanyu 8 dana all inclusive , i molis svu svoju rodbinu da ti pomogne da to isplatis jer si fukara koja ne zna zaraditi ! Svi su ti krivi, i sve ti je sumnjivo jer si nesposobna ubleha.

"Neki zive od kluba, neki za klub"!
Kraj price!
Znači Željo je fukara jer ga nije kupio neki tamo Azijat sa milijardama i nesposobni su zbog toga, a vi ste sposobni jer ste dobili sve na srebrnom pladnju, izborili 4 mjesto i u dugujete 33 miliona ?
Ma ovo sto pise od jucer, ne vjeruje ni on sam u to.
Gorio bi grad = novi bojkot utakmica.

Addo1922
Postovi: 567
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 15 maj 2024, 10:02

Direktorcic je napisao/la:
15 maj 2024, 09:43
Jos jedan dan a jos jednom smo s teme otisli.Admine banuj ove sto ne pitaju gdje su transparenti,oni su visak ivdje
:thumbup:

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3450
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 15 maj 2024, 10:05

Vise pisu o Sarajevu nego o svom pokojniku Vasi. Sta im je?

Avatar
donDondon
Postovi: 3689
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 15 maj 2024, 10:23

Kamaga11 je napisao/la:
15 maj 2024, 09:10
donDondon je napisao/la:
15 maj 2024, 08:57
najveci promasaj jedne drzave je ubjedljivo fk Zeljeznicar

svaki drzavni projekat neke drzave u posljednjih 5 godina je nesto osvajao od Srbije,Hrvatske,Makedonije,Slovenije...
samo kod nas drzavni projekat aka Zeljeznicar bori se za opstanak a djeca koja su se rodila kad su zadnji put ligu osvojili sad ce u srednju skolu a kakvo je stanje i zavrsit ce fakultet ,slast titule nece osjetiti.

ko i zasto zeli da nase pare,pare gradjana ubacuje u Zeljeznicar kako bi se otplacivali dugovi za razne igrace,dilere,trenere,struju vodu kriminalne organizacije,ne znam ,ali da ima mjesta za inspekcije ima ali opet drzava sama na sebe nece
Ovo covjek samo kad procita dosta mu je za danas foruma. Sto se inspekcije tice moze samo vama doci ocigledno je da gurate plate na ruke.
ja kad procitam drugi dio recenice,dodje mi dosta svega
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

19vendetta87
Postovi: 4999
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 maj 2024, 10:25

FKSDoGroba je napisao/la:
15 maj 2024, 10:05
Vise pisu o Sarajevu nego o svom pokojniku Vasi. Sta im je?
Ugledali se na @anexa kojem je svaki post o Željezničaru
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Kamaga11
Postovi: 1802
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 15 maj 2024, 10:26

OsmaDolazi je napisao/la:
15 maj 2024, 09:21
Vi ljudi bas nemate pametnija posla nego raspravljati ko je uspjesniji i bolji poslodavac i ko je u stabilnijoj situaciji. Onaj koji ide u Evropu predstavljati BiH ili onaj koji se bori za opstanak sa istim buđetom za plate nogometaša?
Pa stvarno ljudi, ne shvatam kako vam se da. Pa da smo mi u situaciji u kojoj su oni, grad bi gorio. Raspravljate sa osobama koji usljed nemogucnosti rijesavanja svojih problema, okreću pricu na drugog uspjesnijeg komsiju. To je isto ono kada ne mozes da shvatis kako komsija ide na putovanja, voza Bentlija, drma najbolje koke dok ti se jadan slomi da isplatis kredit od 20 000KM koji si digao za iPhone, Golf 5 i odlazak u Alanyu 8 dana all inclusive , i molis svu svoju rodbinu da ti pomogne da to isplatis jer si fukara koja ne zna zaraditi ! Svi su ti krivi, i sve ti je sumnjivo jer si nesposobna ubleha.

"Neki zive od kluba, neki za klub"!
Kraj price!
Nekad pisali parole o ovome,a danas vam susta istina.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

OsmaDolazi
Postovi: 2764
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 maj 2024, 10:36

bagniadiluca je napisao/la:
15 maj 2024, 09:42
OsmaDolazi je napisao/la:
15 maj 2024, 09:21
Vi ljudi bas nemate pametnija posla nego raspravljati ko je uspjesniji i bolji poslodavac i ko je u stabilnijoj situaciji. Onaj koji ide u Evropu predstavljati BiH ili onaj koji se bori za opstanak sa istim buđetom za plate nogometaša?
Pa stvarno ljudi, ne shvatam kako vam se da. Pa da smo mi u situaciji u kojoj su oni, grad bi gorio. Raspravljate sa osobama koji usljed nemogucnosti rijesavanja svojih problema, okreću pricu na drugog uspjesnijeg komsiju. To je isto ono kada ne mozes da shvatis kako komsija ide na putovanja, voza Bentlija, drma najbolje koke dok ti se jadan slomi da isplatis kredit od 20 000KM koji si digao za iPhone, Golf 5 i odlazak u Alanyu 8 dana all inclusive , i molis svu svoju rodbinu da ti pomogne da to isplatis jer si fukara koja ne zna zaraditi ! Svi su ti krivi, i sve ti je sumnjivo jer si nesposobna ubleha.

"Neki zive od kluba, neki za klub"!
Kraj price!
Znači Željo je fukara jer ga nije kupio neki tamo Azijat sa milijardama i nesposobni su zbog toga, a vi ste sposobni jer ste dobili sve na srebrnom pladnju, izborili 4 mjesto i u dugujete 33 miliona ?
Druze, znam da se volite, lizete i sta sve ne ali nemoj lupati gluposti. U dijelu BiH, entitetu Federacija BiH ni jedan fudbalski klub se ne može kupiti. Nesposobni su jer svake godine prikazuju plus a dodju do toga da im se imovina treba zaplijeniti, nesposobni su jer da nije bilo Nikšića prošle godine nebi igrali Evropu, nesposobni su jer ne znaju uplatnicu popuniti kako treba, nesposobni su jer se prodaju na svakom cosku, a ne znaju (neće pojedinci koji imaju privatnu dobit) se prodati. Mogao bih nabrajati do jutra, ali mi se neda.

Da se nadovezem samo da smo dobili na pladnju. Druze mi nismo politicka prcija kao vi da dobijemo na pladnju kao sto ste vi prikazali kroz izvjestaj preko 6 000 000 od pravnih lica i drzavnih firmi po naredbi velikg vodje zarad glasova na izborima. FK Sarajevo je dospio do investitora preko svojih navijaca koji su napravili statut, i isli po vukojebinama da bi nasli investitora. Hvala Bogu i nasli smo ga jer to je jedini nacin uz politicke projekte da se izadje iz zabokrecine ove nase lige koliko toliko. Naravno da je neuspjeh biti 4. ove sezone, uspjeh bi bio biti treci, jer pored vas i Zrinjskog kao politickih kujica uz Zelju koji dobija od politike sta pozeli ali srecom po nas nesposobni su da to pretvore u uspjeh na terenu, je prosto nemoguca stvar biti drugi. Na celu kluba je milioner covjek, koji voli Sarajevo, ulaze u Sarajevo itd. Ta 33 miliona je meni nepojmljivo sto spominjeta kao vas neki uspjeh a nas neuspjeh. Da li znate o cemu pricate uopste. To se mora prikazati, ali kako je Tan, pa Nam otpisao svoja potrazivanja (na papiru), tako ce i Mirvić, jer jedini nacin da ih naplati je prodaja upravljackih prava drugim investitorima. Zakonsi je tako regulisano i tako se mora. Jedini drugi nacin da poslujes je da ides kao kod vas da prikazes kao donacije javnih preduzeca, ili pozajmice gdje kasnije klub mora vratiti sa kamatom.

Nepojmljivo mi je da osobe koje su totalne neznalice se bakcu nekim stvarima o kojim pojma nemaju. A jos vise mi je nepojmljivo da se na to pale navijaci Sarajeva. Ono wtf, neko zaista misli da ce nas Mirvić/Tan radije ugasiti nego da vrati ulozeno prodajom upravljackih prava nekom drugom.
Sutra da se ispale Mirvic i Tan, mi cemo biti na istom mjestu na kojem je sada Zeljeznicar (to njih najvise boli, jer znaju to), tj molit cemo drzavu da za nas vraca dugove drzavi,lokalne kabadahije i politicki uhljebi ce nam biti u upravljackim strukturama, trosit cemo koliko zaradimo, srezati troskove maksimalno igrackog kadra a opet ostati sa trening kampom kojeg su investitori napravili... A i da se kojim slucajem ta situacija desi, nikada necemo biti u sitaciji da se grcevito borimo za opstanak i da ovisimo o volji "srpskog sampiona" i njegovih pijuna da li cemo ostati ili ne u ligi. Ova sezona im je bruka koju nikada nece oprati, 4 buđet lige, morao kupiti opstanak. Mada mene to i ne zanima, fakat vise uzivam u nasim problemima, da nam se klub stabilizuje sa normalnim ljudima u njemu, nego hoce li komsija morati kupiti 2-3 utakmice da ostane u ligi.

Nadam se da ti je sada jasnije o cemu sam pisao.
Kamaga11 je napisao/la:
15 maj 2024, 10:26

Nekad pisali parole o ovome,a danas vam susta istina.
Fakat imas obraza pisati o tome ko zivi na racun kluba? Mislim jeli moguće da ste tako odgojeni? Pa drzava zna sta vam se desava u klubu i ko vam vodi klub?

Nije to moja briga, svakako.
Zadnja izmjena: OsmaDolazi, dana/u 15 maj 2024, 10:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hellas
Postovi: 585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hellas » 15 maj 2024, 10:37

Pokusavam naci neki link na Guglu za Aferu Virsle i Sarajevo iz 2010. ali sve je obrisano. Ima li neko link kakav da nije obrisan.

OsmaDolazi
Postovi: 2764
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 maj 2024, 10:41

Hellas je napisao/la:
15 maj 2024, 10:37
Pokusavam naci neki link na Guglu za Aferu Virsle i Sarajevo iz 2010. ali sve je obrisano. Ima li neko link kakav da nije obrisan.
Pa ne moras se truditi da nadjes. To je fakat bilo, to znamo. Samo smo se potrudili da toga vise nema. Ne razumijem, sta hoces da dokazes time? :mrgreen:
Kada i AKO ne bude investitora biti cemo prosjaci kao sto ste vi i to je to.

Kmenkake
Postovi: 500
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 15 maj 2024, 10:41

Hajmo malo o nama 😁

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3450
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 15 maj 2024, 10:43

19vendetta87 je napisao/la:
15 maj 2024, 10:25
FKSDoGroba je napisao/la:
15 maj 2024, 10:05
Vise pisu o Sarajevu nego o svom pokojniku Vasi. Sta im je?
Ugledali se na @anexa kojem je svaki post o Željezničaru
Prije ce biti da su se ugledali na Virtuala

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, Cernica22, TheNoblesMo i 40 gostiju.