Premijer liga BiH - aktuelno

RatoborniMrmot
Postovi: 863
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 15 maj 2024, 20:01

jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
Klub im tavori 10 godina jer uplacuju porez koji su pronevjerili I koji je naknadno utvrđen. Vi ba i dan danas isplacujete pronevjeren porez sto ikom pricate o tom. Odnosno razni nivoi vlasti vam ga otplacuju. Imate ratu za porez pronevjereni blizu 100.000 mjesecno
To ne mijenja cinjenicu da vam je finansijski izvjestaj lazan, da ste 2023 ukrali milione poreza na doprinose, da se s tim ponosite, a puna vam usta BiH. A Zrinjski uredan. Oni dusmani, a vi patriote.

Ludilo, zar ne ?

fks74
Postovi: 9460
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 15 maj 2024, 20:03

jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 20:00
Tempero je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 19:50
Vama drzava oprostila 10 miliona poreza u zadnjih 10 godina. S vama ne moze niko na svijetu.
Vama ba daju da trafostanicu napravite vi plate podijelite a prijavite krađu kablova.

Što majke ti načinješ teške teme. Poznati ste po pronevjeri poreza. Utvrđivali vam novi dug 5 puta.

Ovo je fakt a to su rekla kazala. Formuska
Kakve teske teme.
To se desilo kada je Amar bio tu. Posto su to namjenske pare bile, to moras pravdati. Ispricaj do kraja sta je bilo ako vec znas, sta se mora uraditi s namjenskim novcem ako se ne potrosi na sta treba.

A ta kradja kablova se desila i nema nikakve veze s ovim gore.
Uvijek je neko prije kriv. I ova naaredna uprava ce pricati kako je ova ostala duzna dobavljacima I igracima milionski iznos. Svako 3 godine isto.

Uglavnom nema trafostanice. Nego se podijelila plata. A kako ste pravdali govori I reprogram reprograma prvi takav u historiji finansijskog poslovanja. Da ti neko reprogram jer nisi placao ti opet ne placas oni ti I taj reprogram reprogramiraju.
Samo kukaju da im država da što više, dobri su već su izgurali skoro 2 miliona.

jurisicduska
Postovi: 4668
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 maj 2024, 20:03

RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01
jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
Klub im tavori 10 godina jer uplacuju porez koji su pronevjerili I koji je naknadno utvrđen. Vi ba i dan danas isplacujete pronevjeren porez sto ikom pricate o tom. Odnosno razni nivoi vlasti vam ga otplacuju. Imate ratu za porez pronevjereni blizu 100.000 mjesecno
To ne mijenja cinjenicu da vam je finansijski izvjestaj lazan, da ste 2023 ukrali milione poreza na doprinose, da se s tim ponosite, a puna vam usta BiH. A Zrinjski uredan. Oni dusmani, a vi patriote.

Ludilo, zar ne ?
Ma jok brate. Imamo 5.5 miliona ostalih troskova to su rate koje se ne placaju na mjesecnom iznosu nego svaka 3 mjeseca I na to smo platili porez. Nego raja finansijski nepismena. Isto kao vas izvjestaj sto pokazuje plus jer racunaju ko prihod otpis kamate a para nema. Ti mi djelujes OK pa sam ti OK I odgovorio.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

RatoborniMrmot
Postovi: 863
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 15 maj 2024, 20:04

Addo1922 je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01
RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
Addo1922 je napisao/la:
15 maj 2024, 19:49


U ovih 55 je bar 15 uposlenih koji nisu fudbaleri ni clanovi ss.

Osoba u administracije nema vise od 900-1200 KM neto
Nema ni ekonom, a ni Menso sto odrzava stadion aman neku placu.

Haskic nam je najplaceniji igrac ostali imaju znatno niza primanja.
I sta dobijes kada to prerasporedis ? Plafon 2k prosjecnu platu u Velezu :urnebes: :urnebes: To je roster koji se bori za opstanak, doslovno. Sa takvim platama ne bi bili medju prve dvije ekipe u Federaciji.

Te price pricaj djeci do pet godina.

Plate prikazujete, al bonuse i pare za potpis ugovora stekate. Il ste madjionicari ko pitari.

Dnevna doza BiH patriJota.

Tuzno
bar nismo duzni drzavi, vodovodu,elektrodistribuciji itd za razliku od ostalih sportskih kolektiva :bih:
Sad si promijenio pricu, mudro. Nisi toliko bezobrazan. Mi te dugove moramo platiti i placamo ih.

Vi kradete milione na doprinosima, a Zrinjski ne krade. Barem trenutno. Oni mrze drzavu, a vi je volite.

Oksimoron, zar ne ?

RatoborniMrmot
Postovi: 863
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 15 maj 2024, 20:06

jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 20:03
RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01
jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
Klub im tavori 10 godina jer uplacuju porez koji su pronevjerili I koji je naknadno utvrđen. Vi ba i dan danas isplacujete pronevjeren porez sto ikom pricate o tom. Odnosno razni nivoi vlasti vam ga otplacuju. Imate ratu za porez pronevjereni blizu 100.000 mjesecno
To ne mijenja cinjenicu da vam je finansijski izvjestaj lazan, da ste 2023 ukrali milione poreza na doprinose, da se s tim ponosite, a puna vam usta BiH. A Zrinjski uredan. Oni dusmani, a vi patriote.

Ludilo, zar ne ?
Ma jok brate. Imamo 5.5 miliona ostalih troskova to su rate koje se ne placaju na mjesecnom iznosu nego svaka 3 mjeseca I na to smo platili porez. Nego raja finansijski nepismena. Isto kao vas izvjestaj sto pokazuje plus jer racunaju ko prihod otpis kamate a para nema. Ti mi djelujes OK pa sam ti OK I odgovorio.
Nema sanse da ste platili 70% doprinosa na te cifre, nema sanse. Prije da se mantaju neki ugovori gdje su porezi 10-20%, a to je opet milionska kradja. Znamo cifre vasih igraca, necemo se praviti budale.

Addo1922
Postovi: 567
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 15 maj 2024, 20:07

RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:04
Addo1922 je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01
RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57


I sta dobijes kada to prerasporedis ? Plafon 2k prosjecnu platu u Velezu :urnebes: :urnebes: To je roster koji se bori za opstanak, doslovno. Sa takvim platama ne bi bili medju prve dvije ekipe u Federaciji.

Te price pricaj djeci do pet godina.

Plate prikazujete, al bonuse i pare za potpis ugovora stekate. Il ste madjionicari ko pitari.

Dnevna doza BiH patriJota.

Tuzno
bar nismo duzni drzavi, vodovodu,elektrodistribuciji itd za razliku od ostalih sportskih kolektiva :bih:
Sad si promijenio pricu, mudro. Nisi toliko bezobrazan. Mi te dugove moramo platiti i placamo ih.

Vi kradete milione na doprinosima, a Zrinjski ne krade. Barem trenutno. Oni mrze drzavu, a vi je volite.

Oksimoron, zar ne ?
kad vec toliko spominjes zrinku i njihov krnji izvjestaj. Zanima me zasto nisu objavili kompletan pdf kao sto su ostali klubovi uradili pa da se jasno vidi sta je sta po stavkama?


To sto su ove godine "mozda " sve uredno prijavili ih ne amnestira duga od ranijih godina prema drzavi i ostalim.

Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 15 maj 2024, 20:07

jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 20:00
Tempero je napisao/la:
15 maj 2024, 19:57
jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 19:50
Vama drzava oprostila 10 miliona poreza u zadnjih 10 godina. S vama ne moze niko na svijetu.
Vama ba daju da trafostanicu napravite vi plate podijelite a prijavite krađu kablova.

Što majke ti načinješ teške teme. Poznati ste po pronevjeri poreza. Utvrđivali vam novi dug 5 puta.

Ovo je fakt a to su rekla kazala. Formuska
Kakve teske teme.
To se desilo kada je Amar bio tu. Posto su to namjenske pare bile, to moras pravdati. Ispricaj do kraja sta je bilo ako vec znas, sta se mora uraditi s namjenskim novcem ako se ne potrosi na sta treba.

A ta kradja kablova se desila i nema nikakve veze s ovim gore.
Uvijek je neko prije kriv. I ova naaredna uprava ce pricati kako je ova ostala duzna dobavljacima I igracima milionski iznos. Svako 3 godine isto.

Uglavnom nema trafostanice. Nego se podijelila plata. A kako ste pravdali govori I reprogram reprograma prvi takav u historiji finansijskog poslovanja. Da ti neko reprogram jer nisi placao ti opet ne placas oni ti I taj reprogram reprogramiraju.
Kakve veze ima 200k za trafo koje smo dobili sa reprogramom? Kakve veze imaju ovi prije? To si dobio u toj godini korone i ti na kraju te godine moras pravdati?

Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 15 maj 2024, 20:09

RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:06
jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 20:03
RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01


To ne mijenja cinjenicu da vam je finansijski izvjestaj lazan, da ste 2023 ukrali milione poreza na doprinose, da se s tim ponosite, a puna vam usta BiH. A Zrinjski uredan. Oni dusmani, a vi patriote.

Ludilo, zar ne ?
Ma jok brate. Imamo 5.5 miliona ostalih troskova to su rate koje se ne placaju na mjesecnom iznosu nego svaka 3 mjeseca I na to smo platili porez. Nego raja finansijski nepismena. Isto kao vas izvjestaj sto pokazuje plus jer racunaju ko prihod otpis kamate a para nema. Ti mi djelujes OK pa sam ti OK I odgovorio.
Nema sanse da ste platili 70% doprinosa na te cifre, nema sanse. Prije da se mantaju neki ugovori gdje su porezi 10-20%, a to je opet milionska kradja. Znamo cifre vasih igraca, necemo se praviti budale.
Sta se raspravljas uposlenici kluba pricaju da nije sve na punu. Vidis da pisu dva dana neke nebuloze, moleri. Isto kao i da nisu znali da im je Ajla i dalje u klubu i da dogovora finansijske uslove na kraju s igracima i detalje posudbi.

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 15 maj 2024, 20:10

Samo o zeleznicaru pisu :bow:
NEMA NAZAD

RatoborniMrmot
Postovi: 863
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 15 maj 2024, 20:16

Addo1922 je napisao/la:
15 maj 2024, 20:07
RatoborniMrmot je napisao/la:
15 maj 2024, 20:04
Addo1922 je napisao/la:
15 maj 2024, 20:01


bar nismo duzni drzavi, vodovodu,elektrodistribuciji itd za razliku od ostalih sportskih kolektiva :bih:
Sad si promijenio pricu, mudro. Nisi toliko bezobrazan. Mi te dugove moramo platiti i placamo ih.

Vi kradete milione na doprinosima, a Zrinjski ne krade. Barem trenutno. Oni mrze drzavu, a vi je volite.

Oksimoron, zar ne ?
kad vec toliko spominjes zrinku i njihov krnji izvjestaj. Zanima me zasto nisu objavili kompletan pdf kao sto su ostali klubovi uradili pa da se jasno vidi sta je sta po stavkama?


To sto su ove godine "mozda " sve uredno prijavili ih ne amnestira duga od ranijih godina prema drzavi i ostalim.
Nisam ih amnestirao, samo napisao kako stvari stoje, a ne stoje dobro. I ti me poceo praviti budalom, a ja ti brojkama pokazao da nije tako.

Oni su mozda korektno odradili ovu sezonu, a vi sigurno niste odnosno ukrali ste. Tako da su patriotizam i postenje, kao sto vidis, relativan pojam.

Ko spomene Zeljeznicar, nek' zna da mi svoje placamo, bilo prosle ili trenutne obaveze. A neko drugi krade i s tim se ponosi.

jurisicduska
Postovi: 4668
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 maj 2024, 20:23

Nako spominjem malverzacije. Nema veze sa periodom.

Objektivno jedini ste klub kojem je uvidom u knjige I blagajnu naknadno utvrđen porez zbog cega ste bili na sudu I presuda je glasila 2.1 milion km da se isplati poreznoj upravi.

Također ste jedini klub ciji su uposlenici koji su stekli uslove za penziju cekali 7 godina da im se uveze staz I uplate doprinosi da bi mogli izaci u penziju. Miske je to uvezao.

Također ste dvije godine placali doprinose samo Osimu I Srđanu Stanicu I administraciji.

Skloni ste varanju. I ovo sto ste prikazali u ovom izvjestaju znamo svi da nisu stvarne brojke

Ps jedini razlog sto je zrinjski objavio stvari izvjestaj je taj jer im je leglo na racun od uefe nema ispod stola tu para. I moras ih prikazat.

Opet cu vam ponoviti 5.5 ostalih troskova su rate igracima koje dolaze svako 3 mjeseca I tu spadaju. Na primanja uposlenika smo potrosili oko 6 miliona km.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 15 maj 2024, 20:26, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.


Avatar
tabba77
Postovi: 2409
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 15 maj 2024, 21:24

tabba77 je napisao/la:
01 apr 2024, 15:04
Eh ovo je dan pobjede, radujte se zeljovci, ne dolazi samo trener :bih:

Bicee para, jescemoo kavijar :tokralju: :tokralju:

Jos kad trehnemo Borca u po Banja Luke

Pocinjemo lagano,sretno nam svima i dolaze bolji dani.

Ne samo da dolaze bolji dani nego uskoro i mahala i sve podjele unutar navijača lete iz kluba :tokralju:

A zasluzili smo ovo nakon svega sto smo prosli :salut:

Iznad Grbavice zora svice, dobrodoso prijestolonasljednice

Ljudi koji su minirali su otisli,ostao je jos jedan covjek da ode i nema vise prepreke :mrgreen:
Razlog zbog kojeg su otisli je upravo ovo sto sada gledamo :mrgreen:

idemo jako sad ,dosta prosjecnosti bilo :kafa:

Drago mi je da su u klubu prepoznali moje pisanje na forumu. :kafa:

Nisu doveli čovjeka da se blamira ovdje, mora napredovati brzo i uzeti titulu u sljedeće dvije godine da bi iso dalje, zato će mu dovesti igrace

ad sam pricao sa nekim bitnim ljudima, priča je sljedeca. FS Saudijske Arabije ulazi u projekat sa nasim klubom. Cilj je da se mladi arapski igraci promoviraju kako bi stekli iskustvo igranja u Evropi. Naravno pored tih mladih arapskih igraca bice iskusnijih igraca evropskog kalibra, budzet kluba ce biti skoro pa neogranicen. Zato je FS SA predlozio svog mladog strucnjakaa.

Uhhhhh
Ako je ovo tacno da Amoah i Mekic idu u prvu ligu Saudijske Arabije
Bit ce ovo nesto slicno sto je Ismir sa Pidrom odradio

dlcino,probat ce ozivjeti ekipu kako sam shvatio a na pauzi ozbiljni rezovi u igrackom kadru

Njima nikad neće biti poenta vratiti uloženi novac iz sporta. Da je tako, ne bi 700 milijardi ulagali.
Katar je na kraju bio u minusu 200 milijardi dolara.

Mali podsjetnik… :beba:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2058
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 15 maj 2024, 21:30

tabba77 je napisao/la:
15 maj 2024, 21:24
tabba77 je napisao/la:
01 apr 2024, 15:04
Eh ovo je dan pobjede, radujte se zeljovci, ne dolazi samo trener :bih:

Bicee para, jescemoo kavijar :tokralju: :tokralju:

Jos kad trehnemo Borca u po Banja Luke

Pocinjemo lagano,sretno nam svima i dolaze bolji dani.

Ne samo da dolaze bolji dani nego uskoro i mahala i sve podjele unutar navijača lete iz kluba :tokralju:

A zasluzili smo ovo nakon svega sto smo prosli :salut:

Iznad Grbavice zora svice, dobrodoso prijestolonasljednice

Ljudi koji su minirali su otisli,ostao je jos jedan covjek da ode i nema vise prepreke :mrgreen:
Razlog zbog kojeg su otisli je upravo ovo sto sada gledamo :mrgreen:

idemo jako sad ,dosta prosjecnosti bilo :kafa:

Drago mi je da su u klubu prepoznali moje pisanje na forumu. :kafa:

Nisu doveli čovjeka da se blamira ovdje, mora napredovati brzo i uzeti titulu u sljedeće dvije godine da bi iso dalje, zato će mu dovesti igrace

ad sam pricao sa nekim bitnim ljudima, priča je sljedeca. FS Saudijske Arabije ulazi u projekat sa nasim klubom. Cilj je da se mladi arapski igraci promoviraju kako bi stekli iskustvo igranja u Evropi. Naravno pored tih mladih arapskih igraca bice iskusnijih igraca evropskog kalibra, budzet kluba ce biti skoro pa neogranicen. Zato je FS SA predlozio svog mladog strucnjakaa.

Uhhhhh
Ako je ovo tacno da Amoah i Mekic idu u prvu ligu Saudijske Arabije
Bit ce ovo nesto slicno sto je Ismir sa Pidrom odradio

dlcino,probat ce ozivjeti ekipu kako sam shvatio a na pauzi ozbiljni rezovi u igrackom kadru

Njima nikad neće biti poenta vratiti uloženi novac iz sporta. Da je tako, ne bi 700 milijardi ulagali.
Katar je na kraju bio u minusu 200 milijardi dolara.

Mali podsjetnik… :beba:
A de nisi treb'o.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61947
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 maj 2024, 21:33

Satraše se da objasne da su navedena 3,5 miliona KM realan iznos koji su dali na plate.

Zaista je nevjerovatno u šta su se pretvorili, kao oni botovi političkih partija koji slijepo brane apsolutno sve. Te botove razumijem, oni imaju određene benefite, ali ovi to rade iz uvjerenja. :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61947
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 maj 2024, 21:35

jurisicduska je napisao/la:
15 maj 2024, 20:03
Imamo 5.5 miliona ostalih troskova to su rate koje se ne placaju na mjesecnom iznosu nego svaka 3 mjeseca I na to smo platili porez.
A ovo treba uokviriti. Besmislica i glupost ravna onoj od danas da im je neko uzeo stadion.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ledesma
Postovi: 5043
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ledesma » 15 maj 2024, 21:38

tabba77 je napisao/la:
15 maj 2024, 21:24
tabba77 je napisao/la:
01 apr 2024, 15:04
Eh ovo je dan pobjede, radujte se zeljovci, ne dolazi samo trener :bih:

Bicee para, jescemoo kavijar :tokralju: :tokralju:

Jos kad trehnemo Borca u po Banja Luke

Pocinjemo lagano,sretno nam svima i dolaze bolji dani.

Ne samo da dolaze bolji dani nego uskoro i mahala i sve podjele unutar navijača lete iz kluba :tokralju:

A zasluzili smo ovo nakon svega sto smo prosli :salut:

Iznad Grbavice zora svice, dobrodoso prijestolonasljednice

Ljudi koji su minirali su otisli,ostao je jos jedan covjek da ode i nema vise prepreke :mrgreen:
Razlog zbog kojeg su otisli je upravo ovo sto sada gledamo :mrgreen:

idemo jako sad ,dosta prosjecnosti bilo :kafa:

Drago mi je da su u klubu prepoznali moje pisanje na forumu. :kafa:

Nisu doveli čovjeka da se blamira ovdje, mora napredovati brzo i uzeti titulu u sljedeće dvije godine da bi iso dalje, zato će mu dovesti igrace

ad sam pricao sa nekim bitnim ljudima, priča je sljedeca. FS Saudijske Arabije ulazi u projekat sa nasim klubom. Cilj je da se mladi arapski igraci promoviraju kako bi stekli iskustvo igranja u Evropi. Naravno pored tih mladih arapskih igraca bice iskusnijih igraca evropskog kalibra, budzet kluba ce biti skoro pa neogranicen. Zato je FS SA predlozio svog mladog strucnjakaa.

Uhhhhh
Ako je ovo tacno da Amoah i Mekic idu u prvu ligu Saudijske Arabije
Bit ce ovo nesto slicno sto je Ismir sa Pidrom odradio

dlcino,probat ce ozivjeti ekipu kako sam shvatio a na pauzi ozbiljni rezovi u igrackom kadru

Njima nikad neće biti poenta vratiti uloženi novac iz sporta. Da je tako, ne bi 700 milijardi ulagali.
Katar je na kraju bio u minusu 200 milijardi dolara.

Mali podsjetnik… :beba:
:beba:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16232
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 15 maj 2024, 21:40

slika

slika




Plavi žele ostaviti što bolji utisak

Taj čuveni Real Madrid: Juniori Željezničara otputovali na megdan svjetskom nogometnom velikanu



Zar ovo nije dosta sa saradnjom sa Saudijcima

Kamaga11
Postovi: 1802
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 15 maj 2024, 21:48

Iako dolazak Tana izaziva opravdanu euforiju kod navijača FK Sarajevo, portal Klix.ba saznaje da tektonskih promjena u klubu s Koševa neće biti.

U sustini Amidzu boli ku.rac za vas
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

fks74
Postovi: 9460
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 15 maj 2024, 21:52

Kamaga11 je napisao/la:
15 maj 2024, 21:48
Iako dolazak Tana izaziva opravdanu euforiju kod navijača FK Sarajevo, portal Klix.ba saznaje da tektonskih promjena u klubu s Koševa neće biti.

U sustini Amidzu boli ku.rac za vas
Neka ga i dalje boli qrac kao i do sada, nećemo prositi, nećemo imati dugove i nećwmo se boriti za opstanak.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, HariTz, JimmyPage, svrakino1921 i 28 gostiju.