Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4322
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 16 maj 2024, 17:36

Auuu, zavrsise ljudi 4-5 imena za mjesec dana, sto ovi raniji za 4-5 godina nisu uspjeli. Aferim za Barbu i Spahu, nisu bez razloga ponosi nacije! :bih:

Vjerujem da su razgovarali s vecinom potencijalnih igraca, ali da oni ocigledno nisu bili spremni odmah prihvatiti poziv (Karic, Omic, Bajraktarevic itd). Sta kaze za Gigovica, i on i njegov otac su bili odusevljeni kad ih je nazvao. :ljepota:

Nema Cimirota, Civica i Kovacevica - sto je za svaku pohvalu. Rahmanovic, Zolotic i pogotovo Mujakic su mogli biti pozvani, ali me svejedno raduje da su Radeljic, Katic i pogotovo Bicakcic tu. Drago mi je i sto je Burnic tu, jer nam je potreban ta vrsta mentaliteta.

Ovdje je bez Dedica bekovska linija bas kriticna, pogotovo ako ni Seo ne dodje. Trebalo bi zavrsiti Jasica i Karica sto prije, buduci da Spaha rece da nije kontaktirao Adisa.

Avatar
DamirT
Postovi: 14804
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 17:37

Surreal je napisao/la:
16 maj 2024, 17:35
Ali ne mogu da vjerujem da se neko ko gleda našu ligu "ismijava" pozivom Vukovića, dečko je možda i najbolji mladi igrač lige.
Ko ce drugi ismijavati nego pitari. Hoce Buljubasica, okej, ali ne znam sta fali Vukovicu. Ni ne igraju istu poziciju, a momak je 10000% zasluzio poziv. Da je on u Sarajevu, dizali bi ga u nebesa.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
NazorUso
Postovi: 3917
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NazorUso » 16 maj 2024, 17:38

E cuj Vukovic 🤣 treba prodati malca, vratiti Vici dug jer je izabrao pokerasa....
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Mogli
Postovi: 866
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 16 maj 2024, 17:38

Blackwargreymon je napisao/la:
16 maj 2024, 17:36
Bilo pitanje i za Adisa Jasica, nekako po Spahinom odgovoru kao da se lomi oko Austrije :hmmmmm:
Mogli je napisao/la:
15 maj 2024, 22:37
Sheyi je napisao/la:
15 maj 2024, 22:07
Ko je izvjesni dijasporski piric zvani hidajet hankic sto ga maki i belmin ovoliko guraju
Belminov jaran iz Austrije.

Treba prestat davat znacaj tom supljatoru. Hvali i onog Jasica, a on nece da sredi papire da igra za BiH uopste.

Cernica22
Postovi: 1409
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Cernica22 » 16 maj 2024, 17:38

Tahirovic, Huseinbasic, Basic, Gigovic… uh kroz par godina aBd strasan vezni red konacno bez istrosenih kvazi igraca.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Raonffa » 16 maj 2024, 17:39

Zamišljam da Savo, Kodro, Hadžibegić i ostali na spisak stave jednog beka i sedam stopera, a da se ovdje piše "odličan spisak" ili "najbolji spisak do sada" :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

retromoos
Postovi: 1001
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la retromoos » 16 maj 2024, 17:39

Bicakcic je totalni pomasaj, taj ni kad je bio u najboljim godinama nije odigrao 2 dobre utakmice za reprezentaciju. Edin treba da zavrsi svoje setanje po terenu, hamburgerima i partijanju u njegovoj vili dok se drugi pripremaju za utakmicu. Ohrabruje da konacno nema Civica, Kovacevica i jos nekih. Ostalima treba dati priliku da vidimo kako ce to izgledati. Steta sto nema Jasica

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 121
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Blackwargreymon » 16 maj 2024, 17:40

Buljubasic je dobar, ali realno jaka je konkurecija u veznom redu trenutno, pogotovo sad kad je i Gigovic tu. Vuković je bolja opcija, makar za ovaj ciklus, plus sto imas opasnost da potencijalno zaigra za komsije, pa je bolje sto prije uputiti poziv. Sa Buljubasicem nemas tih problema.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2236
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 16 maj 2024, 17:41

NazorUso je napisao/la:
16 maj 2024, 17:38
E cuj Vukovic 🤣 treba prodati malca, vratiti Vici dug jer je izabrao pokerasa....
Zaslužen poziv, neće valjda gurati ojebine aka Čataković sa 30 godina nego dijete od kojeg možda i bude ozbiljniji igrač kojem plafon nije bosanska njiva.

Avatar
Zutti
Postovi: 1212
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zutti » 16 maj 2024, 17:42

Buljubašića nema, Hamza je zaslužio poziv, Rahmanovića nema, al zato su tu Husarin Pirić, Vuković iz Borca :rol: Mislim, nije da se nešto čudim, spisak napravljen od strane nekog drugog, standard. Jedino pozitivno je pozivanje Hadžikića, ali i tu je Osman imao sreće da u Borcu nema golmana sa našim državljanstvom. :rol:

Ps. Ovi što veličaju Vukovića neka pogledaju par utakmica da vide kako momak igra. Krene u prodor, a niko ga dotaknuti ne smije zbog faula u opasnoj zoni, penala i nekog kartona. Zaštićen ko bijeli medvjed, al eto pored živog Buljubašića "stručnjaci" ga prozivaju najboljim mladim igračem lige.
Zadnja izmjena: Zutti, dana/u 16 maj 2024, 17:43, ukupno mijenjano 1 put.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8742
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la soccerfan » 16 maj 2024, 17:42

Svidja mi se spisak. Burnic i Gofovic zasluženo pozvani. Idemo momci :bih: :bih:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
NazorUso
Postovi: 3917
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NazorUso » 16 maj 2024, 17:43

CAGarfia je napisao/la:
16 maj 2024, 17:41
NazorUso je napisao/la:
16 maj 2024, 17:38
E cuj Vukovic 🤣 treba prodati malca, vratiti Vici dug jer je izabrao pokerasa....
Zaslužen poziv, neće valjda gurati ojebine aka Čataković sa 30 godina nego dijete od kojeg možda i bude ozbiljniji igrač kojem plafon nije bosanska njiva.
Ko prica o Catakovicu ?! Bit ce ako ga pokeras bude gurao. Imas 10 boljih krila od njega koje nije pozvao...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Horoz
Postovi: 1808
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 17:43

soccerfan je napisao/la:
16 maj 2024, 17:42
Svidja mi se spisak. Burnic i Gofovic zasluženo pozvani. Idemo momci :bih: :bih:
Veliko pojačanje :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
soccerfan
Postovi: 8742
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la soccerfan » 16 maj 2024, 17:44

Horoz je napisao/la:
16 maj 2024, 17:43
soccerfan je napisao/la:
16 maj 2024, 17:42
Svidja mi se spisak. Burnic i Gofovic zasluženo pozvani. Idemo momci :bih: :bih:
Veliko pojačanje :D
Mob me zeza 😂
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Surreal
Postovi: 7730
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Surreal » 16 maj 2024, 17:45

Ja mislim da Tatar treba dobiti poziv
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Horoz
Postovi: 1808
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 17:45

Saće divovi i trolovi okupirat temu :)
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
DamirT
Postovi: 14804
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 17:45

Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:42
Buljubašića nema, Hamza je zaslužio poziv, Rahmanovića nema, al zato su tu Husarin Pirić, Vuković iz Borca :rol: Mislim, nije da se nešto čudim, spisak napravljen od strane nekog drugog, standard. Jedino pozitivno je pozivanje Hadžikića, ali i tu je Osman imao sreće da u Borcu nema golmana sa našim državljanstvom. :rol:

Ps. Ovi što veličaju Vukovića neka pogledaju par utakmica da vide kako momak igra. Krene u prodor, a niko ga dotaknuti ne smije zbog faula u opasnoj zoni, penala i nekog kartona. Zaštićen ko bijeli medvjed, al eto pored živog Buljubašića "stručnjaci" ga prozivaju najboljim mladim igračem lige.
Sta je Buljubasic uradio? Pogledaj mu samo statistiku. Sreca pa se takvi kao ti ne pitaju nista u vezi spiska. Vi bi uvalili pola igraca Sarajeva... Interesantno da se bune na spisak samo pitari, svima ostalima odlican spisak. Reklo bi se standardno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sheyi
Postovi: 12284
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sheyi » 16 maj 2024, 17:46

E kako fino i u miru, nisu imali kvazinovinarcici sa bhfudbala i repka ba da nas bombarduju vijestima unaprijed

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2236
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 16 maj 2024, 17:47

Pitarski mulj isplivao sa svojim poluigračima opet. Strašno.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3241
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Oikamid » 16 maj 2024, 17:47

Hvali lik otvoreno Zeljkovića i Savez, dakle nabijem ga na penis. Dabogda sve izgubili 10:0.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Imajednabrigada, Micron, NoDi80, Rimes87 i 38 gostiju.