Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
kempes
Postovi: 497
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la kempes » 15 maj 2024, 15:29

Pokeraš će biti najgori selektor ikada

Sindikat12
Postovi: 769
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Sindikat12 » 16 maj 2024, 09:11

” Trenutno su povrijeđeni Amir Hadžiahmetović, Amar Dedić, Adrian Leon Barišić, Sead Kolašinac, Dal Varešanović, Nemanja Bilbija, Rade Krunić, Said Hamulić, Renato Gojković i Smail Prevljak, te većina, ako ne i sva njihova imena se neće naći na spisku koji Barbarez bude pročitao danas u 17 sati.”

Bukvalno treba 10/12 novi igraca.

Sindikat12
Postovi: 769
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Sindikat12 » 16 maj 2024, 09:20

Golmani:
Nikola Vasilj, Kenan Pirić, Osman Hadzikic


Odbrana: Stjepan Radeljic, Jusuf Gazibegović, Emir Karic, Anel Ahmedhodžić, Dennis Hadžikadunić, Nihad Mujakić


Vezni red: David Vukovic, Gojko Cimirot, Ivan Bašić, Benjamin Tahirović, Denis Huseinbašić, Haris Hajradinović, Amar Rahmanović


Napad: Ermedin Demirović, Haris Tabaković


Mislim da ce se ovi igraci naci na spisku, ali fali ovdje jos 5/6 igraca. Pitanje je koje igrace pozvati?

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4653
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la MoodyHank » 16 maj 2024, 10:36

Biće zanimljivo vidjeti koga će sve pozvati, kad se ima u vidu koliko je igrača povrijeđeno. Ako ništa, radujem se vidjeti kako će funkcionisati vezni red Bašić-Huseinbašić.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Arvid
Postovi: 17623
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Arvid » 16 maj 2024, 13:42

Ala će nas nalupati ljudi, malo je reći.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

ReX2
Postovi: 240
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la ReX2 » 16 maj 2024, 13:44

Sindikat12 je napisao/la:
16 maj 2024, 09:20
Golmani:
Nikola Vasilj, Kenan Pirić, Osman Hadzikic


Odbrana: Stjepan Radeljic, Jusuf Gazibegović, Emir Karic, Anel Ahmedhodžić, Dennis Hadžikadunić, Nihad Mujakić


Vezni red: David Vukovic, Gojko Cimirot, Ivan Bašić, Benjamin Tahirović, Denis Huseinbašić, Haris Hajradinović, Amar Rahmanović


Napad: Ermedin Demirović, Haris Tabaković


Mislim da ce se ovi igraci naci na spisku, ali fali ovdje jos 5/6 igraca. Pitanje je koje igrace pozvati?
Ne bih me cudilo da rupe popune igraci iz bh. lige.

Sad dolazi na naplatu onaj mentalitet ”sto ce nam taj igrac, imamo vec X i Y na toj poziciji”. :yawn:

NoDi80
Postovi: 4558
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la NoDi80 » 16 maj 2024, 22:12

Jedva cekam utakmicu
Da ne trebam vizu otisao bih
Sad kad znamo spisak mozemo nagadjati prvih 11
Gdje se igra protiv Italije?
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 22:18

NoDi80 je napisao/la:
16 maj 2024, 22:12
Jedva cekam utakmicu
Da ne trebam vizu otisao bih
Sad kad znamo spisak mozemo nagadjati prvih 11
Gdje se igra protiv Italije?
Empoli.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

NoDi80
Postovi: 4558
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la NoDi80 » 16 maj 2024, 22:24

DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 22:18
NoDi80 je napisao/la:
16 maj 2024, 22:12
Jedva cekam utakmicu
Da ne trebam vizu otisao bih
Sad kad znamo spisak mozemo nagadjati prvih 11
Gdje se igra protiv Italije?
Empoli.
Bice gusto bice 0-2
Najjace je sto moze 26 igraca sad pozvati i u ligi nacija Dedic krilo, Barisic, Danilovic, Jasic, Karic…
Podmladjujemo se to mi je drago
Ovaj spisak je korektan
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

EdinjoBos
Postovi: 1379
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la EdinjoBos » 16 maj 2024, 22:30

u slucaju da kolasinac nebude spreman:

-------------------------vasilj------------------------
burnic-ahmedhodzic-hadzikadunic-gazibegovic
-----------------------tahirovic----------------------
huseinbasic--gigovic--varesanovic--demirovic
-----------------------tabakovic---------------------

Avatar
Federer17
Postovi: 7160
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Federer17 » 16 maj 2024, 23:01

Ovaj danasnji spisak, s akcentom na nove igrace kojima je trebalo rijesiti papirologiju, je klasican pokazatelj predanog i ozbiljnog rada nekoga ko voli ovu drzavu/reprezentaciju. Nesto sto bi trebalo biti sasvim normalno, nazalost kod nas je godinama dokazano da to nije ni blizu tako. Zamislis danas Savu i npr. Misketa na mjestu Barbe i Spahe - jednostavno ne ide. Entuzijazam, zelja da se nesto 'napravi', ljubav, strast za ovu drzavu, i odmah je to polucilo rezultatima, barem u onome sto smo svi mi ponajvise kritikovali sve ove 'celnike' koji se godinama unazad vrte oko reprezentacije: veci angazman na pronalasku novih igraca, nase djece po dijaspori, sredjivanja njihove papirologije i sl. Hoce li to dati rezultat na terenu, ako Bog da hoce, nema razloga da se - pogotovo nakon ovog neocekivano sjajnog 'pocetka' - ne nadamo tome.

Barba je nabrijan do te mjere da imam osjecaj kako bi sad istrcao na teren u najdrazem dresu. Spaha djeluje da je malo smirio svoj temperament koji je nekada znao biti problematican, godine vjerovatno cine svoje. Zamisljam osjecaj roditelja nase djece i njih samih kada im dodje poziv ili posjeta od Spahe, Barbe, tesko ce biti ravnodusnih i onih koji ce ih glatko odbiti.

Svidja mi se kako je sve osmisljeno, prvo u vezi Sergejevih pomocnika (sjajni momci, vole ovu drzavu, bivsi reprezentativci) i raspodjela poslova na pomocne trenere, skaute itd., pa onda, barem po njihovoj prici, ozbiljan pristup i u pogledu mladjih selekcija i vec spomenuto 'rjesavanje' nasih igraca iz dijaspore. Nesto sto se vec odavno prizeljkuje, ali...

Iskreno se samo nadam da nece biti 'tresla se gora, rodio se mis' i da ovo danas nece biti neka 'pocetna patka' nakon cega cemo se ponovo 'okrenuti' nasem dobrom starom javasluku. Da bude hairli i da ih barem nekih 12 godina gledamo u istom ovom sastavu, s historijskim rezultatima. :bih:

Avatar
RajvoSA03
Postovi: 445
Pridružen/a: 19 jan 2023, 13:53
Lokacija: La Bombonera
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la RajvoSA03 » 17 maj 2024, 00:07

Protiv Engleske bih volio vidjeti nesto ovakvo

Vasilj
Gazibegovic Anel Dennis Radeljic Burnic
Tahirovic Gigovic Huseinbasic
Hajradinovic
Demirovic

3-6-1 kad se oduzmu svi ovi povrijedjeni i roviti
92:48 - La Decima

"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim

fanatik19
Postovi: 207
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la fanatik19 » 17 maj 2024, 00:09

Jel moze neko malo opisat ovog Burnica kao igraca, on je jedini od ovih novajlija sto ga nisam gledao pa me zanima mozel nam donijet neki kvalitet koji nemamo

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 477
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la muharemovicdzelo » 17 maj 2024, 00:13

Federer17 je napisao/la:
16 maj 2024, 23:01
Ovaj danasnji spisak, s akcentom na nove igrace kojima je trebalo rijesiti papirologiju, je klasican pokazatelj predanog i ozbiljnog rada nekoga ko voli ovu drzavu/reprezentaciju. Nesto sto bi trebalo biti sasvim normalno, nazalost kod nas je godinama dokazano da to nije ni blizu tako. Zamislis danas Savu i npr. Misketa na mjestu Barbe i Spahe - jednostavno ne ide. Entuzijazam, zelja da se nesto 'napravi', ljubav, strast za ovu drzavu, i odmah je to polucilo rezultatima, barem u onome sto smo svi mi ponajvise kritikovali sve ove 'celnike' koji se godinama unazad vrte oko reprezentacije: veci angazman na pronalasku novih igraca, nase djece po dijaspori, sredjivanja njihove papirologije i sl. Hoce li to dati rezultat na terenu, ako Bog da hoce, nema razloga da se - pogotovo nakon ovog neocekivano sjajnog 'pocetka' - ne nadamo tome.

Barba je nabrijan do te mjere da imam osjecaj kako bi sad istrcao na teren u najdrazem dresu. Spaha djeluje da je malo smirio svoj temperament koji je nekada znao biti problematican, godine vjerovatno cine svoje. Zamisljam osjecaj roditelja nase djece i njih samih kada im dodje poziv ili posjeta od Spahe, Barbe, tesko ce biti ravnodusnih i onih koji ce ih glatko odbiti.

Svidja mi se kako je sve osmisljeno, prvo u vezi Sergejevih pomocnika (sjajni momci, vole ovu drzavu, bivsi reprezentativci) i raspodjela poslova na pomocne trenere, skaute itd., pa onda, barem po njihovoj prici, ozbiljan pristup i u pogledu mladjih selekcija i vec spomenuto 'rjesavanje' nasih igraca iz dijaspore. Nesto sto se vec odavno prizeljkuje, ali...

Iskreno se samo nadam da nece biti 'tresla se gora, rodio se mis' i da ovo danas nece biti neka 'pocetna patka' nakon cega cemo se ponovo 'okrenuti' nasem dobrom starom javasluku. Da bude hairli i da ih barem nekih 12 godina gledamo u istom ovom sastavu, s historijskim rezultatima. :bih:
Potpis, to je to, nema se šta dodati.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13672
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 maj 2024, 00:52

muharemovicdzelo je napisao/la:
17 maj 2024, 00:13
Federer17 je napisao/la:
16 maj 2024, 23:01
Ovaj danasnji spisak, s akcentom na nove igrace kojima je trebalo rijesiti papirologiju, je klasican pokazatelj predanog i ozbiljnog rada nekoga ko voli ovu drzavu/reprezentaciju. Nesto sto bi trebalo biti sasvim normalno, nazalost kod nas je godinama dokazano da to nije ni blizu tako. Zamislis danas Savu i npr. Misketa na mjestu Barbe i Spahe - jednostavno ne ide. Entuzijazam, zelja da se nesto 'napravi', ljubav, strast za ovu drzavu, i odmah je to polucilo rezultatima, barem u onome sto smo svi mi ponajvise kritikovali sve ove 'celnike' koji se godinama unazad vrte oko reprezentacije: veci angazman na pronalasku novih igraca, nase djece po dijaspori, sredjivanja njihove papirologije i sl. Hoce li to dati rezultat na terenu, ako Bog da hoce, nema razloga da se - pogotovo nakon ovog neocekivano sjajnog 'pocetka' - ne nadamo tome.

Barba je nabrijan do te mjere da imam osjecaj kako bi sad istrcao na teren u najdrazem dresu. Spaha djeluje da je malo smirio svoj temperament koji je nekada znao biti problematican, godine vjerovatno cine svoje. Zamisljam osjecaj roditelja nase djece i njih samih kada im dodje poziv ili posjeta od Spahe, Barbe, tesko ce biti ravnodusnih i onih koji ce ih glatko odbiti.

Svidja mi se kako je sve osmisljeno, prvo u vezi Sergejevih pomocnika (sjajni momci, vole ovu drzavu, bivsi reprezentativci) i raspodjela poslova na pomocne trenere, skaute itd., pa onda, barem po njihovoj prici, ozbiljan pristup i u pogledu mladjih selekcija i vec spomenuto 'rjesavanje' nasih igraca iz dijaspore. Nesto sto se vec odavno prizeljkuje, ali...

Iskreno se samo nadam da nece biti 'tresla se gora, rodio se mis' i da ovo danas nece biti neka 'pocetna patka' nakon cega cemo se ponovo 'okrenuti' nasem dobrom starom javasluku. Da bude hairli i da ih barem nekih 12 godina gledamo u istom ovom sastavu, s historijskim rezultatima. :bih:
Potpis, to je to, nema se šta dodati.
na ovo samo treba dodati da se ti novi momci koje se pronađu po Evropi trebaju zvati u u21 i u19 repku što prije zbog lakšeg integrisanja poslije ako neki od njih dođe do ozbiljnog nivoa seniorskog fudbala.. koliko Barbarez može uticati na te stvari vidjet ćemo, volio bih da može i da se i u tim mladim repkama promjeni malo atmosfera i dešavanja, da dobijemo neko kaljenje tamo od kojeg ćemo poslije imati koristi u A reprezentaciji a ne da se gledaju menadzerski igraci kako bi ih lakse tušili dalje..

Avatar
zgembo89
Postovi: 5014
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la zgembo89 » 20 maj 2024, 21:34

---------Vasilj-----------
----Hadzikadunic---Ahmedhldzic----Katic---
Gazibegovic-------------------------------Kolasinac---
------------------------Krunic------Tahirovic-------
Huseinbasic--------------------------------Basic------------
-----------------------Demirovic--------------------

Avatar
Mow
Postovi: 301
Pridružen/a: 30 jul 2020, 22:03
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Mow » 26 maj 2024, 15:51

De da malo osvijezimo profil, a Boga mi i temu :D Dugo me nije bilo na forumu, slabo pratim i portal, ali izgleda da nam je svima malo poljuljana euforija nakon proslogodisnjih desavanja i zadnjeg baraza. Mnogi ishodi su bili vec unaprijed jasni, kao i ciljevi istih. No gledajmo na to sve onako sa patriotske strane. Nama bolan niko ne moze zgaditi reprezentaciju, ma koliko god ona bila losa i porazavana. Vjerovatno su mnogi nezadovoljni izborom Barbareza, k'o biva nema iskustva i dosao se kockati sad sa repkom. Meni kao vatrenom navijacu repke je izborom Barbareza ispunjena zelja, da ne kazem ceznja za boljitkom bh. fudbala. Smatram da je Barbarez itekako ispravan izbor narocito nakon svih desavanja i fijaska u i oko ekipe. Samim odabirom strucnog staba i pazljivim izborom igraca je na startu vec dokazao da vatreno zeli i hoce da popravi trenutno stanje. Evo realno, ko je to lud se pojaviti nakon najmanje 2-3 odbijenice i onoliko obostranog pljuvanja, laganja i zavaravanja!? Ja znam da cu aBd ici bar da odgledam ovu protiv Italije, sve je vec davno isplanirano, ali brine me da je interes pravo opao jer evo protiv Italije nije ni 100 gostujucih karata prodato od mogucih 800.
Kako god, vidimo se na tribini aBd, slijedi novi GIF cim odobre :D

Btw: zna li neko hoce li BHT prenositi ijednu utakmicu i da li ce slucajno izaci novi dresovi?
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

ReX2
Postovi: 240
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la ReX2 » 26 maj 2024, 16:21

Na sve strane se Krunic stavlja u pocetnih 11 a covjek odigrao 3 utakmice u zadnja dva mjeseca. A prema TMu je cak i povrijedjen. Ako ne nadje drug klub na ljeto gdje ce nastupati, odnosno ako i dalje bude imao minutazu na kasicici ne vidim razlog pozivanja u A selekciju u buducnosti.

Avatar
Mogli
Postovi: 863
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la Mogli » 26 maj 2024, 16:26

ReX2 je napisao/la:
26 maj 2024, 16:21
Na sve strane se Krunic stavlja u pocetnih 11 a covjek odigrao 3 utakmice u zadnja dva mjeseca. A prema TMu je cak i povrijedjen. Ako ne nadje drug klub na ljeto gdje ce nastupati, odnosno ako i dalje bude imao minutazu na kasicici ne vidim razlog pozivanja u A selekciju u buducnosti.
Steta sto se i on nije oprostio. Lik svaki put igrao za repku kao da ga je neko natjerao i bio medju najgorim na terenu.

NoDi80
Postovi: 4558
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)

Post Postao/la NoDi80 » 26 maj 2024, 17:19

Kakav Krunic dobar za klupe za zatvoriti utakmici
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.