NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeRi_K
Postovi: 755
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 18 maj 2024, 20:31

Ovi samo pričaju kako su pošteni, a transparentnosti nigdje, ništa se živo ne zna. Jusufbašić došao za __ KM, proveo u Bihaću nekoliko mjeseci i odigrao bukvalno par minuta tako reći, primio plata u iznosu od __ KM. Koliko nas je to sve koštalo i ko je odgovoran za takav promašaj?

Pa i ja znam potrošiti Gradske pare i lagano ispasti iz lige, ne treba tu neko menadžersko i sportsko znanje.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 18 maj 2024, 20:43

Ja koji nikad nista vodio nisam, koji veze nemam od toga stručno, radio bi bolji posao nego sve uprave zajedno. Da daju nama sa foruma odradili bi to. Da ne znaju naci pare od sponzora, ne znaju stvoriti dvije marke yebene. Nece se nista rijesiti ispadanjem, iako mozda i bi jer bi to bila velika sramota pa bi se mozda nesto i poteglo sl ne mozes biti pametan

Bihac1299
Postovi: 44
Pridružen/a: 03 sep 2023, 22:12
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Bihac1299 » 18 maj 2024, 20:58

NeRi_K je napisao/la:
18 maj 2024, 19:49
Ensar je seljačina koja ne zna podnijeti kritiku i onda hoće da se ide tući publikom, ali ne bih se složio da je on kriv za ispadanje.

Ekipa je fizički spremna i to je zahvaljujući Igoru, sve ostalo nije vrijedno spomena.

Bočni igrači nisu niti jednu loptu ubacili u 16m, pa čak ni neupotrebljivu i tu sva priča završava, o drugim nekvalitetama ne treba ni govoriti.

Ja bih sve dao da ispadnemo ako će se nešto pozitivno desiti, ali ispadanjem se ništa neće promijeniti, bit će i gore.
Buraz moj, danas je 2 promašio čiste i mnoge utakmice kod kuće
je zicere sa 2m mašio kako tu moze uprava biti kriva sto konj
glupi ne može zakucati loptu u gol, ja mislim da nam je Zaric sve
rekao zadnjih 10 min, **** mu sve direktno zbog nesposobnosti
i sasvim je odustao od igre jer vidi da je za zivi **** sve nije ni za seoskih liga

Avatar
harden
Postovi: 23802
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 18 maj 2024, 21:19

Zaric igra povrijedjen sedmicama, a klasa na terenu, treba mu spomenik dici
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

BihacSN
Postovi: 468
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 18 maj 2024, 21:26

harden je napisao/la:
18 maj 2024, 21:19
Zaric igra povrijedjen sedmicama, a klasa na terenu, treba mu spomenik dici
Jeste odigrao i ne samo dansd

Avatar
harden
Postovi: 23802
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 19 maj 2024, 03:44

Jeb.at igru, jeb.at bodove, samo da napisem svoje misljenje o onom danas, mozda se neki od vas budu slagali a neki ne.

Ensar Imamagic je nula od igraca, NULA. Mi, biscani, smo NULA od ljudi, nula. On je dobar momak, nije kriv sto ne zna, nije ni trebao biti mozda u Jedinstvu ali se borio srcem svaki mec, davao sve od sebe da bi ga nasi navijaci napali. Momak nas je kostao, bez ikakve sumnje, bodova, gola u kupu protiv Zrinjskog, da ne nabrajam... ja to nista ne poricem, ali mi smo pokazali NULU ljudskosti, a beskonacno mnogo primitivizma kad smo napali tog momka poslije meca. Kakav god bio nije zasluzio sta mu se danas desilo, to poslije meca nije NIKO zasluzio, samo smo mi iskreno ispali seljacine i nista drugo.

Nemojte misliti da cemo se pomaknuti milimetar bez jednog velikog, velikog restarta.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

LondonRed
Postovi: 130
Pridružen/a: 07 nov 2022, 21:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LondonRed » 19 maj 2024, 08:50

Enigima je kako uspjevamo biti svake godine lošiji,kako ne mozes naci na Kantonu par ljudi da sjedne u upravu i pokrene zdravu priču...Treba Jedinstvu predsjednik lik da bude frajer otvoreni pogleda na život pa bi ti vidio priče i sponzora sa cijelog Kantona a ne uvijek ona priča ne da narod boji se biti izvaran a ni pokušali nisu.

Bihac1299
Postovi: 44
Pridružen/a: 03 sep 2023, 22:12
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Bihac1299 » 19 maj 2024, 11:56

Ljudi moji moze on biti van terena cvjećka sto se mene tice ali
kad si na terenu radi ono za sta si placen.
Ofsajd 2 metra juce ljudi nam pustaju i on tuce u golmana direkt
u zračne duele neće da ide pa majku mu j kad mali benjo smije
skočiti, sta je problem druzeee.
Budimo realni trebali smo popusit juce 1-3 da nas golman nije
isčupao u 1-1 situacijama
Belaj je sto ti TOSK danas pobjeze za 3 boda i nema nas nigdje

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 maj 2024, 12:26

Ma treba biti strucan, treba znati. Postenje ce doci dobro kad god nikad necu reci da treba biti lopov, da treba muljati rezultate. Meni to ne treba. Volim klub i voljecu da igramo zadnju ligu, da igramo na livadama ali posteno. Cuo sam sta se desilo juce, Imamagic nije dosao sam ovdje, neko ga je doveo. Nije sam sebe ubacio u igru i ne treba se srati po njemu. Kao da smo najveće seljacine

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1317
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 19 maj 2024, 13:04

harden je napisao/la:
19 maj 2024, 03:44
Jeb.at igru, jeb.at bodove, samo da napisem svoje misljenje o onom danas, mozda se neki od vas budu slagali a neki ne.

Ensar Imamagic je nula od igraca, NULA. Mi, biscani, smo NULA od ljudi, nula. On je dobar momak, nije kriv sto ne zna, nije ni trebao biti mozda u Jedinstvu ali se borio srcem svaki mec, davao sve od sebe da bi ga nasi navijaci napali. Momak nas je kostao, bez ikakve sumnje, bodova, gola u kupu protiv Zrinjskog, da ne nabrajam... ja to nista ne poricem, ali mi smo pokazali NULU ljudskosti, a beskonacno mnogo primitivizma kad smo napali tog momka poslije meca. Kakav god bio nije zasluzio sta mu se danas desilo, to poslije meca nije NIKO zasluzio, samo smo mi iskreno ispali seljacine i nista drugo.

Nemojte misliti da cemo se pomaknuti milimetar bez jednog velikog, velikog restarta.
stitis tog kretena bezveze, mali je seljacina a uz to i nula od fudbalera, drug moj kad neko plati ulaznicu i udje na stadion ima svako moguce pravo da ti govori sta god hoce, tvoje je da igras i dajes maksimum svojih mogucnosti, kakva podrska klocina te kostao vec 20 bodova treba biti zahvalan sto je tu…


sta onda kad odes u goste i citav stadion te ponizava 90min isto trebas ici u kyrciti se sto je neko nesto dobacio…
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23802
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 19 maj 2024, 13:21

InatSilniBosanski je napisao/la:
19 maj 2024, 13:04
harden je napisao/la:
19 maj 2024, 03:44
Jeb.at igru, jeb.at bodove, samo da napisem svoje misljenje o onom danas, mozda se neki od vas budu slagali a neki ne.

Ensar Imamagic je nula od igraca, NULA. Mi, biscani, smo NULA od ljudi, nula. On je dobar momak, nije kriv sto ne zna, nije ni trebao biti mozda u Jedinstvu ali se borio srcem svaki mec, davao sve od sebe da bi ga nasi navijaci napali. Momak nas je kostao, bez ikakve sumnje, bodova, gola u kupu protiv Zrinjskog, da ne nabrajam... ja to nista ne poricem, ali mi smo pokazali NULU ljudskosti, a beskonacno mnogo primitivizma kad smo napali tog momka poslije meca. Kakav god bio nije zasluzio sta mu se danas desilo, to poslije meca nije NIKO zasluzio, samo smo mi iskreno ispali seljacine i nista drugo.

Nemojte misliti da cemo se pomaknuti milimetar bez jednog velikog, velikog restarta.
stitis tog kretena bezveze, mali je seljacina a uz to i nula od fudbalera, drug moj kad neko plati ulaznicu i udje na stadion ima svako moguce pravo da ti govori sta god hoce, tvoje je da igras i dajes maksimum svojih mogucnosti, kakva podrska klocina te kostao vec 20 bodova treba biti zahvalan sto je tu…


sta onda kad odes u goste i citav stadion te ponizava 90min isto trebas ici u kyrciti se sto je neko nesto dobacio…
Ma ne stitim njega uopce, kazem kostao nas je najvise ovu polusezonu, al osudjujem ponasanje poslije utakmice gdje se ulazi na teren da se fizicki napadne igrac. To je primitivizam druze, ja necu da Bihac bude takav i sramota me je toga.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13306
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 19 maj 2024, 13:37

E cuj upali na teren da napadnu igrača svoje ekipe. Gasi klub.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Bihac1299
Postovi: 44
Pridružen/a: 03 sep 2023, 22:12
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Bihac1299 » 19 maj 2024, 14:59

Naravno ako je bio fizicki napad na njega to nam ne treba ni u kom
slučaju ali sve ono što mu je jučer rečeno je istina i izraz
afekta nas navijača jer brate moj volimo klub više od njih svih,
zasrao je dobrano ako se ne znas nositi sa kritikama idi bavi se
nečim drugim…

S druge strane jel vi stvarno mislite da ćemo mi dobiti 200-300k
od grada, sponzora ili bilo koga kad igramo drugu ligu zapad,
dobit ces 30-50.000 max. nije samo stvar ostanka velebnog kluba
već sve ono sto se veze za niske grane.

Iskreno ja cekam taj financijski izvjestaj na kraju sezone da vidimo
sta se i kako radi… naravno ako ispune obecanje i objave ga

Avatar
jagamu
Postovi: 1269
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la jagamu » 19 maj 2024, 15:07

Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
moSa likCe

ammimr
Postovi: 267
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 19 maj 2024, 17:24

harden je napisao/la:
19 maj 2024, 03:44
Jeb.at igru, jeb.at bodove, samo da napisem svoje misljenje o onom danas, mozda se neki od vas budu slagali a neki ne.

Ensar Imamagic je nula od igraca, NULA. Mi, biscani, smo NULA od ljudi, nula. On je dobar momak, nije kriv sto ne zna, nije ni trebao biti mozda u Jedinstvu ali se borio srcem svaki mec, davao sve od sebe da bi ga nasi navijaci napali. Momak nas je kostao, bez ikakve sumnje, bodova, gola u kupu protiv Zrinjskog, da ne nabrajam... ja to nista ne poricem, ali mi smo pokazali NULU ljudskosti, a beskonacno mnogo primitivizma kad smo napali tog momka poslije meca. Kakav god bio nije zasluzio sta mu se danas desilo, to poslije meca nije NIKO zasluzio, samo smo mi iskreno ispali seljacine i nista drugo.

Nemojte misliti da cemo se pomaknuti milimetar bez jednog velikog, velikog restarta.
Vjeruj mi drug da me odavno nije bilo sramota kao juče,mada kad malo bolje razmislim vidi se to odavno.Bivše uprave dolaze da se naslađuju i napadaju djecu i poslije na forumima se brane lik i djelo bivših.Nevjerovatno mi je da ljudi od 80 godina psuju igračima majku,sestre i porodicu u kompletu a ti ljudi sjede možda na tribini.Mislim ono ok ali još 4 kola su u igri je 12 bodova i ova ekipa to može ali ako ih otpišemo nakon ovog juče onda smo mi banani ali totalnoj.Eto Ensar Imamagić je zadužio Jedinstvo pola miliona.Hajmo malo biti pošteni ili nnajlakše nam je reći Vico Dodikov je sve kriv :D :D

FRLegioen
Postovi: 507
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la FRLegioen » 19 maj 2024, 17:30

jagamu je napisao/la:
19 maj 2024, 15:07
Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
Nece Celik nikom pustiti to je sigurno!Kad nisu Rudaru,nece nikome!Nadam se da cete ostati u ligi,ne znam kakav vam je raspored?Bujrum vam u Zenicu!

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 maj 2024, 17:34

jagamu je napisao/la:
19 maj 2024, 15:07
Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
I bod bi znacio bolje nego poraz 🤣

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1551
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 19 maj 2024, 17:37

Ispali smo. Gotovo je ovo.

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bambus » 19 maj 2024, 18:31

jagamu je napisao/la:
19 maj 2024, 15:07
Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
Da im odgovara poraz od dva razlike, islo bi se na tri gola razlike.Bilo koji klub da je.
!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1551
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 19 maj 2024, 19:01

bambus je napisao/la:
19 maj 2024, 18:31
jagamu je napisao/la:
19 maj 2024, 15:07
Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
Da im odgovara poraz od dva razlike, islo bi se na tri gola razlike.Bilo koji klub da je.
Izvinite Real Madrid. Nismo vas prepoznali.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: LondonRed i 10 gostiju.