NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeRi_K
Postovi: 755
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 19 maj 2024, 20:19

Ako ćemo već ispasti, a sve su prilike da hocemo, daj Bože da će nam to donijeti šta dobro, ali definitivno neće.

Uklopit ćemo se u sivilo i nekvalitet druge lige, budžet će nam biti pet puta manji, tek ćemo vidjeti šta je sramota, kamo sreće da grijesim.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 maj 2024, 22:11

NeRi_K je napisao/la:
19 maj 2024, 20:19
Ako ćemo već ispasti, a sve su prilike da hocemo, daj Bože da će nam to donijeti šta dobro, ali definitivno neće.

Uklopit ćemo se u sivilo i nekvalitet druge lige, budžet će nam biti pet puta manji, tek ćemo vidjeti šta je sramota, kamo sreće da grijesim.
To sto posto, jer ko ce se upustiti u to da nas cupa iz te lige nazad. Da gubi svoje zivce, vrijeme. Tek ce nas tuci selendre

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 20 maj 2024, 02:33

Izvinite na upadu ali nije ni meni jasno da jedan Bihač ne moze bar stabilan klub napravit da igra 1 ligu Federacije pa do nekih bolji dana zasto ne i elitni rang.
Ja ne vjerujem da vi sad nekih toliko dugova imate velikih e sad sta je rijesenje ne znam ,mastat o nekom investitoru nema nista od toga mozete samo naci nekog prevaranta koji ce bit u talu sa domacim lopovima i Jedinstvo jos vise unistit.Da li je rijesenje poput Celika da li vi imate tu vecu bazu navijaca uz to skolovane pismene koji vole klub i neki plan izmijenit statut pa polahko preuzet klub halalit 3 do 5 sezona ne znam to je do vas ali ovako ne ide..
Čelik je to uradio podvuko crtu onako u PL ne moze i hajmo Kanton i sve rastjeralii Robijaši preuzeli klub i polahko se evo vracamo 1 god Kanton,2 godine Druga liga i sad Federalna 1 godina i bez ikakve pomoci od grada bukvalno sa puno manjih neki sponzora,12 igraca od manjih firmi ili navijaca i od fan shopa .Imamo samo od grada ono sto je uvijek bilo Celikovo kirije od poslovnih prostora ispod stadiona i grad uredno placa reprogram duga po 23 000 mjesecno cini mi se.Ovako kod vas grad daje novac ,instalira svoje ljude politicke podobne u klub i taj isti novac iznose iz kluba i tale se ukratko receno i tako samo mozes potonit a naprettka.nikad.
DOBRO DOSLI U ZENICU I SRETNO VAM U NASTAVKU SEZONE!!!

Avatar
jagamu
Postovi: 1269
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la jagamu » 20 maj 2024, 09:48

bambus je napisao/la:
19 maj 2024, 18:31
jagamu je napisao/la:
19 maj 2024, 15:07
Moze li vam bod sta pomoci sljedece kolo, ili su samo tri u igri?
Da im odgovara poraz od dva razlike, islo bi se na tri gola razlike.Bilo koji klub da je.

Mislim da se nismo bas najbolje razumjeli 🤣
Prosla su ta vremena kada je Zaim dogovarao 3 za 3 na salaveti, toga vise nema.

Iskreno zao mi je sto je se Jedinstvo naslo u ovakvoj situaciji, pa zbog toga sam i pitao pomaze li bod ili tri. Grad kao sto je Bihac zasluzuje jedno Jedinstvo koje ce se ako nista borit za ulazak u Pl
U kakvom sastavu dolazite, fali li ko? Kod nas su svi spremni, a vraca se i Masic
Dobrodosli u nicaZe, i nadam se da cete se izvuci u ovo 3,4 kola koliko je ostalo do kraja. Sretno vam.
moSa likCe

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1564
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 20 maj 2024, 09:58

Ne mozes se proljeva Batistute rijesit ni na temi Jedinstva. Rijetko autisticna osoba. Treba ga se pripaziti, ovakvi su opasni po ostale u realnom svijetu.

Sto se utakmice u Zenici tice, treba hrabro tamo, napasti, pa sta Bog da, bod nam ne igra nikakvu ulogu. Sreca pa nam ne bjeze puno ni TOSK ni Hadzici, svakakve su tu igre moguce. Stupcanica mora igrati za sebe protiv Hadzica, kao i Sloboda protiv TOSK-a. Mislim da je Rudar siguran, najlaksi raspored imaju. Mada ako izgube od TOSK-a sad, oni ce biti plijen nama.

Vjerovatno cu otici na utakmicu, nadam se da ce jos neko iz Bihaca, za navijace ne znam, bilo bi dobro otici tamo i pokazati gospodsko ponasanje i navijanje, a ne kao sto su zenicki klosari pokazali u Bihacu, udarivsi onog djecaka.

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 20 maj 2024, 10:40

BatistutA19 je napisao/la:
20 maj 2024, 02:33
Izvinite na upadu ali nije ni meni jasno da jedan Bihač ne moze bar stabilan klub napravit da igra 1 ligu Federacije pa do nekih bolji dana zasto ne i elitni rang.
Ja ne vjerujem da vi sad nekih toliko dugova imate velikih e sad sta je rijesenje ne znam ,mastat o nekom investitoru nema nista od toga mozete samo naci nekog prevaranta koji ce bit u talu sa domacim lopovima i Jedinstvo jos vise unistit.Da li je rijesenje poput Celika da li vi imate tu vecu bazu navijaca uz to skolovane pismene koji vole klub i neki plan izmijenit statut pa polahko preuzet klub halalit 3 do 5 sezona ne znam to je do vas ali ovako ne ide..
Čelik je to uradio podvuko crtu onako u PL ne moze i hajmo Kanton i sve rastjeralii Robijaši preuzeli klub i polahko se evo vracamo 1 god Kanton,2 godine Druga liga i sad Federalna 1 godina i bez ikakve pomoci od grada bukvalno sa puno manjih neki sponzora,12 igraca od manjih firmi ili navijaca i od fan shopa .Imamo samo od grada ono sto je uvijek bilo Celikovo kirije od poslovnih prostora ispod stadiona i grad uredno placa reprogram duga po 23 000 mjesecno cini mi se.Ovako kod vas grad daje novac ,instalira svoje ljude politicke podobne u klub i taj isti novac iznose iz kluba i tale se ukratko receno i tako samo mozes potonit a naprettka.nikad.
DOBRO DOSLI U ZENICU I SRETNO VAM U NASTAVKU SEZONE!!!
Sve mi to znamo brate i nista, evo vec 20 godina. Uvijek isti ljudi u klubu i oko kluba. Uvijek isti kradu i bogate svoje racune. Jednostavno klub propisan da bude za 20 ljudi u gradu i to je to. Nema ovdje vise ni borbe ni spasa. Probalo se hiljadu puta ali ne vrijedi. Čelik je drugo, Zenica puno veći grad. Onda jos je frisko da ste to sve odradili pa je zbog toga velika zainteresovanost. U nas ova agonija traje vec 20 godina. Nekim ljudima ne mozes klub ni spomenuti, koji su ginuli za to. Jer se ogadilo svima. A u gradu nemamo ni jednog mudonje koji smije reci taj i taj je radio to i to. Taj je unistio i ukrao sve. Jer sutra bi mu bila bomba bacena na kucu. Takvi ljudi su vladali i bice kako bude. Mozda i trebamo ispasti, nakon svih ovih godina patnje

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 20 maj 2024, 13:02

Zaniolo je napisao/la:
20 maj 2024, 09:58
Ne mozes se proljeva Batistute rijesit ni na temi Jedinstva. Rijetko autisticna osoba. Treba ga se pripaziti, ovakvi su opasni po ostale u realnom svijetu.

Sto se utakmice u Zenici tice, treba hrabro tamo, napasti, pa sta Bog da, bod nam ne igra nikakvu ulogu. Sreca pa nam ne bjeze puno ni TOSK ni Hadzici, svakakve su tu igre moguce. Stupcanica mora igrati za sebe protiv Hadzica, kao i Sloboda protiv TOSK-a. Mislim da je Rudar siguran, najlaksi raspored imaju. Mada ako izgube od TOSK-a sad, oni ce biti plijen nama.

Vjerovatno cu otici na utakmicu, nadam se da ce jos neko iz Bihaca, za navijace ne znam, bilo bi dobro otici tamo i pokazati gospodsko ponasanje i navijanje, a ne kao sto su zenicki klosari pokazali u Bihacu, udarivsi onog djecaka.
Prvo malo budi kulturniji napiso sam kulturan komentar ,gdje ces ti otic u Zenicu hahah pa ti vise ne znas za koga navijas..Jedinstvo igra odlucujuce tekme u Bihacu ti pratis Slobodu i komentarises a ovde ljudima pises nesto o Jedinstvu i vredjas zenicane ,sta smo ti mi krivi da toliko mrzis Zenicu ne kontam ali hajd nebitno.😂😂

Avatar
harden
Postovi: 23805
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 maj 2024, 13:08

BatistutA19 je napisao/la:
20 maj 2024, 02:33
Izvinite na upadu ali nije ni meni jasno da jedan Bihač ne moze bar stabilan klub napravit da igra 1 ligu Federacije pa do nekih bolji dana zasto ne i elitni rang.
Kod nas u gradu ima 10 struja oko kluba, svi vuku na svoju stranu da bi izvukli korist, samo gledaju da sta uzmu iz Jedinstva a puna im usta kako vole Jedinstvo.

Nemamo mi nazalost masu ljudi koju je Celik imao pred one proteste, previse je raje otislo iz grada tako da od toga nema nista.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 20 maj 2024, 13:15

nebeskasila je napisao/la:
20 maj 2024, 10:40
BatistutA19 je napisao/la:
20 maj 2024, 02:33
Izvinite na upadu ali nije ni meni jasno da jedan Bihač ne moze bar stabilan klub napravit da igra 1 ligu Federacije pa do nekih bolji dana zasto ne i elitni rang.
Ja ne vjerujem da vi sad nekih toliko dugova imate velikih e sad sta je rijesenje ne znam ,mastat o nekom investitoru nema nista od toga mozete samo naci nekog prevaranta koji ce bit u talu sa domacim lopovima i Jedinstvo jos vise unistit.Da li je rijesenje poput Celika da li vi imate tu vecu bazu navijaca uz to skolovane pismene koji vole klub i neki plan izmijenit statut pa polahko preuzet klub halalit 3 do 5 sezona ne znam to je do vas ali ovako ne ide..
Čelik je to uradio podvuko crtu onako u PL ne moze i hajmo Kanton i sve rastjeralii Robijaši preuzeli klub i polahko se evo vracamo 1 god Kanton,2 godine Druga liga i sad Federalna 1 godina i bez ikakve pomoci od grada bukvalno sa puno manjih neki sponzora,12 igraca od manjih firmi ili navijaca i od fan shopa .Imamo samo od grada ono sto je uvijek bilo Celikovo kirije od poslovnih prostora ispod stadiona i grad uredno placa reprogram duga po 23 000 mjesecno cini mi se.Ovako kod vas grad daje novac ,instalira svoje ljude politicke podobne u klub i taj isti novac iznose iz kluba i tale se ukratko receno i tako samo mozes potonit a naprettka.nikad.
DOBRO DOSLI U ZENICU I SRETNO VAM U NASTAVKU SEZONE!!!
Sve mi to znamo brate i nista, evo vec 20 godina. Uvijek isti ljudi u klubu i oko kluba. Uvijek isti kradu i bogate svoje racune. Jednostavno klub propisan da bude za 20 ljudi u gradu i to je to. Nema ovdje vise ni borbe ni spasa. Probalo se hiljadu puta ali ne vrijedi. Čelik je drugo, Zenica puno veći grad. Onda jos je frisko da ste to sve odradili pa je zbog toga velika zainteresovanost. U nas ova agonija traje vec 20 godina. Nekim ljudima ne mozes klub ni spomenuti, koji su ginuli za to. Jer se ogadilo svima. A u gradu nemamo ni jednog mudonje koji smije reci taj i taj je radio to i to. Taj je unistio i ukrao sve. Jer sutra bi mu bila bomba bacena na kucu. Takvi ljudi su vladali i bice kako bude. Mozda i trebamo ispasti, nakon svih ovih godina patnje
Ok Zenica je veci grad i puno vecu bazu navijaca ima realno i jacu navijacku skupinu slazem se od vas ali i mi smo npr bojkot bio 3.5 godine na domace utakmice ali gostujuce sve odradjene.O borbi unutar grada pucnjava da ne pricam to film mozes snimat,izmijenili statut pa nam turcina uvalilo sa ciljjem da ugasi klub i osnovan novi klub i prijavljen i to rijesili i onda samo jedno jutro nikog u klubu osim cistacice bez marke u kasi i kljuc predan Robijasima i sta odluci se Kanton i tako ukratko.
I vama mozda treba neko pokrenit pismeni skolovani jer bolje i iz Kantona nego ovako,grad daje pare stavi svoje ljude onda te iste pare uzima tale i taman im odgovara ovako da ti ogade klub udalje da ti svedno da nema raje.Mislim sve vi to znate samo.treba pokrenit ima zestokih,ima skolovanih imate dijasporu.Na vama je sta cete i kako dalje ali Jedinstvo je ipak ime neko bar u BiH.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 20 maj 2024, 13:20

harden je napisao/la:
20 maj 2024, 13:08
BatistutA19 je napisao/la:
20 maj 2024, 02:33
Izvinite na upadu ali nije ni meni jasno da jedan Bihač ne moze bar stabilan klub napravit da igra 1 ligu Federacije pa do nekih bolji dana zasto ne i elitni rang.
Kod nas u gradu ima 10 struja oko kluba, svi vuku na svoju stranu da bi izvukli korist, samo gledaju da sta uzmu iz Jedinstva a puna im usta kako vole Jedinstvo.

Nemamo mi nazalost masu ljudi koju je Celik imao pred one proteste, previse je raje otislo iz grada tako da od toga nema nista.
Bar mi razumijemo u Zenici situaciju sta su struje sta je politika u klubu koja daje novac ,postavlja svoje ljude i taj isti novac kradu i tale se ali ti ostaje ili se pokrenut ili ovako tavorit njima to najvise odgovara da te ne zanima i da ti ogade klub a dobar novac imaju a bez ikakvog pritiska i polaganje racuna.Kod nas se sad zna u marku sav novac i dobiju clanovi sve na mail izvjestaj finansijski.Sretno vam !!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1564
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 20 maj 2024, 22:19

Po nekim pricama dogovoreno sa Celikom. Uz obavezu vracanja 3 boda u iducoj sezoni. Dobro je sto konkurenti igraju medjusobno. Nerijeseno izmedju njih nam godi najvise.

nebeskasila
Postovi: 2486
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 21 maj 2024, 00:34

Zaniolo je napisao/la:
20 maj 2024, 22:19
Po nekim pricama dogovoreno sa Celikom. Uz obavezu vracanja 3 boda u iducoj sezoni. Dobro je sto konkurenti igraju medjusobno. Nerijeseno izmedju njih nam godi najvise.
Jel SHVATAS da si naporan postao svima ovdje. Ne razumijem kakav je tvoj zivot da stignes po cijele dane pisati na sto foruma i samo izmisljati nesto bezveze. Eto ti znas da je dogovoreno , plus pises takve stvari po forumu.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1564
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 21 maj 2024, 00:35

nebeskasila je napisao/la:
21 maj 2024, 00:34
Zaniolo je napisao/la:
20 maj 2024, 22:19
Po nekim pricama dogovoreno sa Celikom. Uz obavezu vracanja 3 boda u iducoj sezoni. Dobro je sto konkurenti igraju medjusobno. Nerijeseno izmedju njih nam godi najvise.
Jel SHVATAS da si naporan postao svima ovdje. Ne razumijem kakav je tvoj zivot da stignes po cijele dane pisati na sto foruma i samo izmisljati nesto bezveze. Eto ti znas da je dogovoreno , plus pises takve stvari po forumu.
Da si pravi Biscanin znao bi sta se prica. Tri za tri sa Celikom.

Svima je u cilju da ostane Jedinstvo a da se istjera neka seoska ekipa. Samo sto cemo im morati vratiti iduce sezone.

Avatar
redbull93
Postovi: 14567
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la redbull93 » 21 maj 2024, 00:42

Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 00:35
nebeskasila je napisao/la:
21 maj 2024, 00:34
Zaniolo je napisao/la:
20 maj 2024, 22:19
Po nekim pricama dogovoreno sa Celikom. Uz obavezu vracanja 3 boda u iducoj sezoni. Dobro je sto konkurenti igraju medjusobno. Nerijeseno izmedju njih nam godi najvise.
Jel SHVATAS da si naporan postao svima ovdje. Ne razumijem kakav je tvoj zivot da stignes po cijele dane pisati na sto foruma i samo izmisljati nesto bezveze. Eto ti znas da je dogovoreno , plus pises takve stvari po forumu.
Da si pravi Biscanin znao bi sta se prica. Tri za tri sa Celikom.

Svima je u cilju da ostane Jedinstvo a da se istjera neka seoska ekipa. Samo sto cemo im morati vratiti iduce sezone.
:urnebes:

Sta rece lik
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1564
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 21 maj 2024, 00:45

redbull93 je napisao/la:
21 maj 2024, 00:42
Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 00:35
nebeskasila je napisao/la:
21 maj 2024, 00:34


Jel SHVATAS da si naporan postao svima ovdje. Ne razumijem kakav je tvoj zivot da stignes po cijele dane pisati na sto foruma i samo izmisljati nesto bezveze. Eto ti znas da je dogovoreno , plus pises takve stvari po forumu.
Da si pravi Biscanin znao bi sta se prica. Tri za tri sa Celikom.

Svima je u cilju da ostane Jedinstvo a da se istjera neka seoska ekipa. Samo sto cemo im morati vratiti iduce sezone.
:urnebes:

Sta rece lik
Uvlaci se negdje i nekom drugom. Ti najmanje trebas komentarisati, zivis i radis u Baustelskoj, a ko fol navijas za Celik. Utakmicu ne gledas ni preko streama vise. Caos. :wave:

Istina boli, Jedinstvo ce odnijeti sva tri boda iz Zenice.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la FliX » 21 maj 2024, 00:49

Ja ne znam zasto se lagano predajete. Pratite li DLS ? Samo navijajte da Radnicki Lukavac ne bude u top 5 ekipa. Ako ne bude, onda ce 15. plasirana ekipa iz federalne lige ici u baraz.
Evo link DLS ---> https://www.sofascore.com/hr/turnir/nog ... 6#id:54138

Avatar
harden
Postovi: 23805
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 21 maj 2024, 00:54

FliX je napisao/la:
21 maj 2024, 00:49
Ja ne znam zasto se lagano predajete. Pratite li DLS ? Samo navijajte da Radnicki Lukavac ne bude u top 5 ekipa. Ako ne bude, onda ce 15. plasirana ekipa iz federalne lige ici u baraz.
Evo link DLS ---> https://www.sofascore.com/hr/turnir/nog ... 6#id:54138
Pah, nije bas da se lagano predajemo, samo sto znamo da cemo do kraja odigrati posteno a tanke su sanse da tako opstanemo. Ima i toga sto mozda dio ljudi prizeljkuje ispadanje ne bi li se restartovali, kako smo i davno trebali.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2024, 01:25

Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 00:45
redbull93 je napisao/la:
21 maj 2024, 00:42
Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 00:35


Da si pravi Biscanin znao bi sta se prica. Tri za tri sa Celikom.

Svima je u cilju da ostane Jedinstvo a da se istjera neka seoska ekipa. Samo sto cemo im morati vratiti iduce sezone.
:urnebes:

Sta rece lik
Uvlaci se negdje i nekom drugom. Ti najmanje trebas komentarisati, zivis i radis u Baustelskoj, a ko fol navijas za Celik. Utakmicu ne gledas ni preko streama vise. Caos. :wave:

Istina boli, Jedinstvo ce odnijeti sva tri boda iz Zenice.
Ti nemas pojma, sta ako radi na bausteli covjek plati kartu on line i kad nije u Zenici i na druge nacine pomaze Čeliku kroz sponzorstvo ,ali tesko je tebi objasnit sta ljubav prema klubu i kad nisi u Zenici kao on .Dok ti ovde pricas o Jedinstvu a Jedinstvo igra u Bihacu odlucujuce utakmice ti komentarises o Slobodi ovda .Bar se odluci za koga navijas.E moj Zaniolo ili ti ga Ledeni ili Ice Tea vise sam ne znam kako te zvat ni odakle si.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5048
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2024, 01:29

harden je napisao/la:
21 maj 2024, 00:54
FliX je napisao/la:
21 maj 2024, 00:49
Ja ne znam zasto se lagano predajete. Pratite li DLS ? Samo navijajte da Radnicki Lukavac ne bude u top 5 ekipa. Ako ne bude, onda ce 15. plasirana ekipa iz federalne lige ici u baraz.
Evo link DLS ---> https://www.sofascore.com/hr/turnir/nog ... 6#id:54138
Pah, nije bas da se lagano predajemo, samo sto znamo da cemo do kraja odigrati posteno a tanke su sanse da tako opstanemo. Ima i toga sto mozda dio ljudi prizeljkuje ispadanje ne bi li se restartovali, kako smo i davno trebali.
Ali ja mislim da opet koji god bude Lukavac on moze u baraz ako zeli ili bilo ko je sljedeci na tabeli ako.ovi iznad nece ,cini mi se Iskra prosle god da je ili peta ili sesta bila a Rahic pa isto tako dok su Čelik i Klis bili prvi .Mislim da ne moze niko u baraz iz 1 lige Federacije jer znam prosle god bilo cak i kombinacija 3 ekipe u barazu a ako su samo dvije obje ulaze a niko.iz Federacije ne moze igrat baraz mislim da su propisi takvi.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la FliX » 21 maj 2024, 01:46

BatistutA19 je napisao/la:
21 maj 2024, 01:29
harden je napisao/la:
21 maj 2024, 00:54
FliX je napisao/la:
21 maj 2024, 00:49
Ja ne znam zasto se lagano predajete. Pratite li DLS ? Samo navijajte da Radnicki Lukavac ne bude u top 5 ekipa. Ako ne bude, onda ce 15. plasirana ekipa iz federalne lige ici u baraz.
Evo link DLS ---> https://www.sofascore.com/hr/turnir/nog ... 6#id:54138
Pah, nije bas da se lagano predajemo, samo sto znamo da cemo do kraja odigrati posteno a tanke su sanse da tako opstanemo. Ima i toga sto mozda dio ljudi prizeljkuje ispadanje ne bi li se restartovali, kako smo i davno trebali.
Ali ja mislim da opet koji god bude Lukavac on moze u baraz ako zeli ili bilo ko je sljedeci na tabeli ako.ovi iznad nece ,cini mi se Iskra prosle god da je ili peta ili sesta bila a Rahic pa isto tako dok su Čelik i Klis bili prvi .Mislim da ne moze niko u baraz iz 1 lige Federacije jer znam prosle god bilo cak i kombinacija 3 ekipe u barazu a ako su samo dvije obje ulaze a niko.iz Federacije ne moze igrat baraz mislim da su propisi takvi.
Procitaj prvila.
---> https://sportsport.ba/fudbal/druga-liga ... bih/474004

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.