FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
74
35%
Ne
139
65%
 
Ukupno glasova: 213

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 22 maj 2024, 07:50

Riki10HZ je napisao/la:
21 maj 2024, 23:27
Sazg je napisao/la:
21 maj 2024, 22:58
Moramo imati u vidu da smo mi klub i drzava što na dunjaluku nema. Jedino kod nas igraći mogu biti iznad trenera i kluba. Ne branim Rožmana ali haj realno pogledajte svoje postove kad je tek došao pa sve do iza utakmice kad smo želju rasklopili na Koševu. Svi smo bili oduševljeni i igrom i taktikom i disciplinom koju uvodi. Odjednom raspad svega. Pojavi se ziljkić i ekipa i vozdra. Ko je sad u varijanti ne znam ali nisu čista posla.
Kad smo organizovali prvo udruženje Horde Zla i Pitari u Colegium artistikum u Skenderiji, Husref se žali da su ga prodali Škoro, Pelak i ekipa, malo zatim noga.
Puzigaća i ekipa došli glave pokojnom Ješiću.
Tatar i Rahmanović sošlinglave Husrefu (do duše on kriv jer se oonašao oo majmun)
Suljić i ekipa došli glave Dudiću (svađa i neposluh na treningu)
Šenera Bajramovića napucavali loptama na treningu.
Jedino se kod nas prave klanovi u ekipi i oni kolo vode.
Pogledajte npr. otjeraše Mbapea ko da ga ni Bog nije dao. Modrić sjedi na klupi i šuti, Bruno Petković na klupi ne smije Jakira da pogleda, samo kod nas klanovi i ovi što sa strane dođu uzkurće se i osile jer vide da se može. Nikad ne bih dao prednost igraću nad trenerom da je ne znam ko, jedino ako je nenormalan ko Husref pa psuje majke, sestre i sve šta mu naumpadne.
Ostavio bih Rožmana i to sa ogromnom podrškom da dovrši ovo sa disciplinom. A i pokazao je da umije kad je sve u redu i kad on drži konce u rukama.
Bas tako al hvala Bogu pa se niko od ovih ljudi ovdje ne pita nista. Nas 4 milje protiv posusja dodje ne moze ljepse vrijeme jes termin los al bez obzira moralo je biti bar 6 milja... I onda mi nesto fol se bunimo fol tjeramo pametujemo... Kad budemo Armija navijaca a ne simpatizera e tad cu reci svaka cast...
Joj Riki, spremaj se za skolu u pola 12 pises.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5907
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 maj 2024, 09:14

Zamisli da imas igraca koji radi u korist trenera koji je smjenjen (gospodina) i koji odaje taktiku formaciju pred utakmicu.. NEKAZEM DA JE OVO ISTINA AL NESTO JE U OVOM FAZONU I TACNO JE KAD SMO NJEGA IZBACILI BOLJE SMO IGRALI.

Kazete da nema transakcija kontra napada itd toga nikad nije bilo u nekoj mjeri jer 90% ekipa igra defanzivno protiv nas.. zrinjski je igrao otvorenije i dali smo 2 gola iz kontri polu kontri i imali jos 3 sanse..

3 gola od zrinjskog primili sa 20 + metara
Go od zelje sa 42 m
2 gola od igmana sa 20 m

Go od borca sa 19 m pogodila igraca lopta


Primili go u 96 m od zvjezde iz ofsida, prije toga imali smo 3 sanse i precku


Borac u kupu nevidjena pljacka SYDIHA DOBIO 8,3 ocjenu

Igman penal NE POSTOJECI
Cist penal u mostaru protiv zrinjskog u 94 minuti kod 4:3 za zrinjskog

Plus suspenzija sd trebina presjednika i ODUZIMANJE 3 boda


Posusje koje je protiv VELEZA prije par kola izgubilo sa 2:0 je stvorilo preko 8 100% sansu i trebalo da raznese velez sa 2:5. Protiv nas stvorilo 0 stoposto sansi dok smo mi imali 6 100% sansi i imas rezultat i primis go u 92 minuti sa 23 metra ..



I na kraju cetnik tegeltija kaze da je borac ostecen.

0 sudija suspendovano


Velez suti i muti sa PREMIJEROM FEDERACIJE i VICOM i jedino njima moze zahvalit sto je na 3cem mjestu..

malibega
Postovi: 51
Pridružen/a: 19 sep 2009, 05:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la malibega » 22 maj 2024, 10:12

Pitar6785 je napisao/la:
22 maj 2024, 09:14
Zamisli da imas igraca koji radi u korist trenera koji je smjenjen (gospodina) i koji odaje taktiku formaciju pred utakmicu.. NEKAZEM DA JE OVO ISTINA AL NESTO JE U OVOM FAZONU I TACNO JE KAD SMO NJEGA IZBACILI BOLJE SMO IGRALI.

Kazete da nema transakcija kontra napada itd toga nikad nije bilo u nekoj mjeri jer 90% ekipa igra defanzivno protiv nas.. zrinjski je igrao otvorenije i dali smo 2 gola iz kontri polu kontri i imali jos 3 sanse..

3 gola od zrinjskog primili sa 20 + metara
Go od zelje sa 42 m
2 gola od igmana sa 20 m

Go od borca sa 19 m pogodila igraca lopta


Primili go u 96 m od zvjezde iz ofsida, prije toga imali smo 3 sanse i precku


Borac u kupu nevidjena pljacka SYDIHA DOBIO 8,3 ocjenu

Igman penal NE POSTOJECI
Cist penal u mostaru protiv zrinjskog u 94 minuti kod 4:3 za zrinjskog

Plus suspenzija sd trebina presjednika i ODUZIMANJE 3 boda


Posusje koje je protiv VELEZA prije par kola izgubilo sa 2:0 je stvorilo preko 8 100% sansu i trebalo da raznese velez sa 2:5. Protiv nas stvorilo 0 stoposto sansi dok smo mi imali 6 100% sansi i imas rezultat i primis go u 92 minuti sa 23 metra ..



I na kraju cetnik tegeltija kaze da je borac ostecen.

0 sudija suspendovano


Velez suti i muti sa PREMIJEROM FEDERACIJE i VICOM i jedino njima moze zahvalit sto je na 3cem mjestu..
Sve ovo stoji.. samo si zaboravio da su nam par dana prije početka sezone ubacili pravilo o 3 stranca u ekipi a ne 5 kao što je bilo prošlu sezonu i time direktno nas oštetili, kao i da su uveli da ovi ex yu igraci nisu stranci, mislite da ovi iz bojca i svinjskog to nisu znali? Pa pogledajte samo broj stranaca bojca prošle i ove sezone...

Svi rade protiv nas i nek rade, boli nas kur..., napokon smo stisli muda i odradili neke stvari, kao npr kad su nam pogodili igraca u širokom i nismo htjeli nastavit, izašli protiv bojca itd itd


Kad bi nas izbacili u kantonalnu ligu ja bi sarajevo bodrio i života mi mog ne bi tekme propustio.. kao ni sad...

A na sramotu ove sve što seru, jer da smo bili real ove godine ne bi lopovi iz saveza dali da imamo bolji uspje ali ničija nije do zore gorila!

I Mirvić je nadam se shvatio s kim ima posla pa ce ubuduće pametnije postavljat neke stvari...
prva ljubav rudar, vjecna ljubav sarajevo...

Pitarsam
Postovi: 1563
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 22 maj 2024, 10:23

Ehh ovako!
Odgovorno i objektivno tvrdim da je ovo najgora polu-sezona u
Zadnjih 50 i kusur godina sto se F.K.Sarajeva tice i tekmi odigranih
Na nasem Kosevu iz svakog aspekta vjernog Bordo navijaca!
Podjimo redom.

Kupovina ulaznica i parking.
Ja svoje karte za tekmu kupim u nasem Bordo butiku kod
Ekonomije.Pjeske dodjem na tekmu.Ali ono sto vidim na Kosevu
Pred svaku tekmu je bas žalosno!
Nekakva zardjala trafika za prodaju karata sa 2 a nekad i
samo jednim otvorenim prozorom za kupovinu karata na parkingu.
Opsti haos i sto se karata i parkinga auta tice pred samu tekmu.
Na svaku tekmu navijaci ulaze i do15-20 min.od pocetka utakmice.

Onda te dočeka pred Istokom odred specijalne policije pod punom
ratnom spremom.Pa onda trkeljanje na ulazu i najnovije genteri u
civilu.Onda izadjes sa Istoka poslije tekme, a ovi još reže.
Kao da smo u Glazgovu ili Belfastu.

Eee onda moras gledati patnju Bordo -bijelih momaka
protiv nekakvih Igmana,Goskova,Posušja i bruku protiv
Listice.Nevjerovatne perfidne kradje sudijskih klošara
Protiv Borca.
Na kraju trenerske egzibicije Rozmana koji je ili izgubljen i
Neznalica ili namjerno radi to sto radi?!?
Ima li li iko da mu kaže da Sarajevo nikad gore,lošije
ružnije nije igralo na Kosevu?!?
Ima li iko da mu kaže da Sarajevo na Kosevu ne može nikome
gola dati ako u isto vrijeme na terenu u igraju:
Hasic-Julardzija-Mustafic-Buljubašić!!!
U taj mix se slobodno mogu ubaciti i Andjusic,Matanovic i sl.
Da možeš biti tolika neznalica bas tesko za povjerovati?!?
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Riki10HZ
Postovi: 312
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 22 maj 2024, 10:43

malibega je napisao/la:
22 maj 2024, 10:12
Pitar6785 je napisao/la:
22 maj 2024, 09:14
Zamisli da imas igraca koji radi u korist trenera koji je smjenjen (gospodina) i koji odaje taktiku formaciju pred utakmicu.. NEKAZEM DA JE OVO ISTINA AL NESTO JE U OVOM FAZONU I TACNO JE KAD SMO NJEGA IZBACILI BOLJE SMO IGRALI.

Kazete da nema transakcija kontra napada itd toga nikad nije bilo u nekoj mjeri jer 90% ekipa igra defanzivno protiv nas.. zrinjski je igrao otvorenije i dali smo 2 gola iz kontri polu kontri i imali jos 3 sanse..

3 gola od zrinjskog primili sa 20 + metara
Go od zelje sa 42 m
2 gola od igmana sa 20 m

Go od borca sa 19 m pogodila igraca lopta


Primili go u 96 m od zvjezde iz ofsida, prije toga imali smo 3 sanse i precku


Borac u kupu nevidjena pljacka SYDIHA DOBIO 8,3 ocjenu

Igman penal NE POSTOJECI
Cist penal u mostaru protiv zrinjskog u 94 minuti kod 4:3 za zrinjskog

Plus suspenzija sd trebina presjednika i ODUZIMANJE 3 boda


Posusje koje je protiv VELEZA prije par kola izgubilo sa 2:0 je stvorilo preko 8 100% sansu i trebalo da raznese velez sa 2:5. Protiv nas stvorilo 0 stoposto sansi dok smo mi imali 6 100% sansi i imas rezultat i primis go u 92 minuti sa 23 metra ..



I na kraju cetnik tegeltija kaze da je borac ostecen.

0 sudija suspendovano


Velez suti i muti sa PREMIJEROM FEDERACIJE i VICOM i jedino njima moze zahvalit sto je na 3cem mjestu..
Sve ovo stoji.. samo si zaboravio da su nam par dana prije početka sezone ubacili pravilo o 3 stranca u ekipi a ne 5 kao što je bilo prošlu sezonu i time direktno nas oštetili, kao i da su uveli da ovi ex yu igraci nisu stranci, mislite da ovi iz bojca i svinjskog to nisu znali? Pa pogledajte samo broj stranaca bojca prošle i ove sezone...

Svi rade protiv nas i nek rade, boli nas kur..., napokon smo stisli muda i odradili neke stvari, kao npr kad su nam pogodili igraca u širokom i nismo htjeli nastavit, izašli protiv bojca itd itd


Kad bi nas izbacili u kantonalnu ligu ja bi sarajevo bodrio i života mi mog ne bi tekme propustio.. kao ni sad...

A na sramotu ove sve što seru, jer da smo bili real ove godine ne bi lopovi iz saveza dali da imamo bolji uspje ali ničija nije do zore gorila!

I Mirvić je nadam se shvatio s kim ima posla pa ce ubuduće pametnije postavljat neke stvari...
Brzo mi zaboravljamo sve cinjenice prije i u toku sezone koje su se desile pa osudjujemo i pljujemo po nasem klubu.... Fuj i odron smo djaba. Mnogo neznalica kako na tribinama tako i ovdje nazalost. Svi gledaju fudbal slabo ko zna da gleda...

Avatar
Surreal
Postovi: 7762
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 22 maj 2024, 10:51

Oj ocm Riki brojač članskih priča o razumijevanju fudbala :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4518
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 22 maj 2024, 10:53

Riki10HZ je napisao/la:
22 maj 2024, 10:43
malibega je napisao/la:
22 maj 2024, 10:12
Pitar6785 je napisao/la:
22 maj 2024, 09:14
Zamisli da imas igraca koji radi u korist trenera koji je smjenjen (gospodina) i koji odaje taktiku formaciju pred utakmicu.. NEKAZEM DA JE OVO ISTINA AL NESTO JE U OVOM FAZONU I TACNO JE KAD SMO NJEGA IZBACILI BOLJE SMO IGRALI.

Kazete da nema transakcija kontra napada itd toga nikad nije bilo u nekoj mjeri jer 90% ekipa igra defanzivno protiv nas.. zrinjski je igrao otvorenije i dali smo 2 gola iz kontri polu kontri i imali jos 3 sanse..

3 gola od zrinjskog primili sa 20 + metara
Go od zelje sa 42 m
2 gola od igmana sa 20 m

Go od borca sa 19 m pogodila igraca lopta


Primili go u 96 m od zvjezde iz ofsida, prije toga imali smo 3 sanse i precku


Borac u kupu nevidjena pljacka SYDIHA DOBIO 8,3 ocjenu

Igman penal NE POSTOJECI
Cist penal u mostaru protiv zrinjskog u 94 minuti kod 4:3 za zrinjskog

Plus suspenzija sd trebina presjednika i ODUZIMANJE 3 boda


Posusje koje je protiv VELEZA prije par kola izgubilo sa 2:0 je stvorilo preko 8 100% sansu i trebalo da raznese velez sa 2:5. Protiv nas stvorilo 0 stoposto sansi dok smo mi imali 6 100% sansi i imas rezultat i primis go u 92 minuti sa 23 metra ..



I na kraju cetnik tegeltija kaze da je borac ostecen.

0 sudija suspendovano


Velez suti i muti sa PREMIJEROM FEDERACIJE i VICOM i jedino njima moze zahvalit sto je na 3cem mjestu..
Sve ovo stoji.. samo si zaboravio da su nam par dana prije početka sezone ubacili pravilo o 3 stranca u ekipi a ne 5 kao što je bilo prošlu sezonu i time direktno nas oštetili, kao i da su uveli da ovi ex yu igraci nisu stranci, mislite da ovi iz bojca i svinjskog to nisu znali? Pa pogledajte samo broj stranaca bojca prošle i ove sezone...

Svi rade protiv nas i nek rade, boli nas kur..., napokon smo stisli muda i odradili neke stvari, kao npr kad su nam pogodili igraca u širokom i nismo htjeli nastavit, izašli protiv bojca itd itd


Kad bi nas izbacili u kantonalnu ligu ja bi sarajevo bodrio i života mi mog ne bi tekme propustio.. kao ni sad...

A na sramotu ove sve što seru, jer da smo bili real ove godine ne bi lopovi iz saveza dali da imamo bolji uspje ali ničija nije do zore gorila!

I Mirvić je nadam se shvatio s kim ima posla pa ce ubuduće pametnije postavljat neke stvari...
Brzo mi zaboravljamo sve cinjenice prije i u toku sezone koje su se desile pa osudjujemo i pljujemo po nasem klubu.... Fuj i odron smo djaba. Mnogo neznalica kako na tribinama tako i ovdje nazalost. Svi gledaju fudbal slabo ko zna da gleda...
Nije nikakav problem pohvaliti kad se igra lijepo i fino, isto tako nije problem ni kritikovati kad se igra suprotno, međutim činjenica je da mi igramo češće ovo drugo. Nisam znao da je kritika (opravdana) pljivanje. Ne razumijem šta trebamo? Hvaliti nešto što nije ok? Ignorirati činjenicu da smo loši? Imali smo vremena do zime da se sredimo, na zimu uradimo korekcije u ekipi pa da krenemo igrati, a to nažalost nije urađeno.

Nije isto stalno pljuvati nešto od kakve su ulaznice i sl. tačnije tražiti dlaku u jajetu i reći stvarno stanje.

Zamisli da te boli zub i tješiš se ma sve je ok proći će nema potrebe da idem locirati problem i riješiti ga.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7762
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 22 maj 2024, 10:56

Ali jedna stvar mi je najjača, svi ovi (ne)pljuvači su najviše vrijeđali i to na gnusan način Dala, a da ne govorimo o Mirzi, a sada pričaju o bezuslovnoj podršci stručnom štabu kao krucijalnoj stvari za uspjeh.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Chony533
Postovi: 1425
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 22 maj 2024, 11:03

Gledam malo sta ima po TM naletim na ovog https://www.transfermarkt.com/rayan-phi ... ler/694507.
Znam da je par nas ovdje njega spominjalo prije pocetka sezone, jer je lik doslovno satrao proslu sezonu u Luxemburgu sa 32 gola i 26 asistencija, i sada je u Cvajti i igra OK sezonu. Eh sad ne kazem da njega bas treba dovesti (bilo bi idealno haha) jer ne znam koliko je realno, ali se moze mozda upratiti ovaj trenutni najbolji strijelac u Lux https://www.transfermarkt.com/jorginho/ ... ler/590291, ako se oslobodi mjesto za stranca ili nesto slicno.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
H8Z7
Postovi: 4518
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 22 maj 2024, 11:09

Surreal je napisao/la:
22 maj 2024, 10:56
Ali jedna stvar mi je najjača, svi ovi (ne)pljuvači su najviše vrijeđali i to na gnusan način Dala, a da ne govorimo o Mirzi, a sada pričaju o bezuslovnoj podršci stručnom štabu kao krucijalnoj stvari za uspjeh.
Relano i ja sam ih pljuvao Mirzu zbog historije i šta je onda govorio da će otići ali nije rekao kad itd. Plus što je previše bio bez kluba itd. Sve mu najbolje želim ali neka njega daleko od nas.

Što se Dala tiče ispravio bih se jer ne mogu reći da sam ga baš pljuvao više mu zamjeravao što često uzme loptu pa nešto pokušava itd. Kad se sjetim one na Grbavici 2:2 ima priliku uposliti on sa nekoh 20ak metara šuta. :facepalm:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54763
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2024, 11:23

Chony533 je napisao/la:
22 maj 2024, 11:03
Gledam malo sta ima po TM naletim na ovog https://www.transfermarkt.com/rayan-phi ... ler/694507.
Znam da je par nas ovdje njega spominjalo prije pocetka sezone, jer je lik doslovno satrao proslu sezonu u Luxemburgu sa 32 gola i 26 asistencija, i sada je u Cvajti i igra OK sezonu. Eh sad ne kazem da njega bas treba dovesti (bilo bi idealno haha) jer ne znam koliko je realno, ali se moze mozda upratiti ovaj trenutni najbolji strijelac u Lux https://www.transfermarkt.com/jorginho/ ... ler/590291, ako se oslobodi mjesto za stranca ili nesto slicno.
Pa da smo ozbiljan klub sa ozbiljnim namjerama ovakve i slične igrače bi dovodili ili barem stupili u kontakt sa njima.
Naravno, prije toga se treba posložiti savez jer ti bez toga ne može ni Messi pomoći trenutno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Maroon1946
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 22 maj 2024, 11:33

Surreal je napisao/la:
22 maj 2024, 10:56
Ali jedna stvar mi je najjača, svi ovi (ne)pljuvači su najviše vrijeđali i to na gnusan način Dala, a da ne govorimo o Mirzi, a sada pričaju o bezuslovnoj podršci stručnom štabu kao krucijalnoj stvari za uspjeh.
Da se ne lažemo Mirza nije trebao dolaziti ali je napravio ok posao i onda ostao predugo tj. trebao je otici kada je izborio Evropu. S druge strane vrijeđanje Dala koji apsolutno ničim nije to zaslužio je van svake pameti. Kakve boleštine su se pisale o momku koji je dijete i grada i kluba to je nevjerovatno. I na kraju potenciranje Avrama (slab doprinos) a tjeranje Dala koji je imao jako veliki doprinos u posljednjoj polusezoni u klubu su bili smijesni. Nije on neki lik od 2 metra niti neki freak prirode pa da trci i gore i dole i da je u duelu neprikosnoven ali je radio sasvim ok posao da bi bio brutalno popljuvan iz nepoznatog razloga citaj kompleksi i ljubomora. I danas su isti ti ljudi prosvijetljeni i na sve nacine brane i struku i igrace i ne daju da im niko ni pisne, licemjeri.

Riki10HZ
Postovi: 312
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 22 maj 2024, 11:38

H8Z7 je napisao/la:
22 maj 2024, 10:53
Riki10HZ je napisao/la:
22 maj 2024, 10:43
malibega je napisao/la:
22 maj 2024, 10:12


Sve ovo stoji.. samo si zaboravio da su nam par dana prije početka sezone ubacili pravilo o 3 stranca u ekipi a ne 5 kao što je bilo prošlu sezonu i time direktno nas oštetili, kao i da su uveli da ovi ex yu igraci nisu stranci, mislite da ovi iz bojca i svinjskog to nisu znali? Pa pogledajte samo broj stranaca bojca prošle i ove sezone...

Svi rade protiv nas i nek rade, boli nas kur..., napokon smo stisli muda i odradili neke stvari, kao npr kad su nam pogodili igraca u širokom i nismo htjeli nastavit, izašli protiv bojca itd itd


Kad bi nas izbacili u kantonalnu ligu ja bi sarajevo bodrio i života mi mog ne bi tekme propustio.. kao ni sad...

A na sramotu ove sve što seru, jer da smo bili real ove godine ne bi lopovi iz saveza dali da imamo bolji uspje ali ničija nije do zore gorila!

I Mirvić je nadam se shvatio s kim ima posla pa ce ubuduće pametnije postavljat neke stvari...
Brzo mi zaboravljamo sve cinjenice prije i u toku sezone koje su se desile pa osudjujemo i pljujemo po nasem klubu.... Fuj i odron smo djaba. Mnogo neznalica kako na tribinama tako i ovdje nazalost. Svi gledaju fudbal slabo ko zna da gleda...
Nije nikakav problem pohvaliti kad se igra lijepo i fino, isto tako nije problem ni kritikovati kad se igra suprotno, međutim činjenica je da mi igramo češće ovo drugo. Nisam znao da je kritika (opravdana) pljivanje. Ne razumijem šta trebamo? Hvaliti nešto što nije ok? Ignorirati činjenicu da smo loši? Imali smo vremena do zime da se sredimo, na zimu uradimo korekcije u ekipi pa da krenemo igrati, a to nažalost nije urađeno.

Nije isto stalno pljuvati nešto od kakve su ulaznice i sl. tačnije tražiti dlaku u jajetu i reći stvarno stanje.

Zamisli da te boli zub i tješiš se ma sve je ok proći će nema potrebe da idem locirati problem i riješiti ga.
Poenta je naravno sto se od nas ocekuje u trenutku nesto sto je prosto nemoguce. Nerealno je da poslije svih turbulencija u i oko ekipe same koje su se desile od dolaska Mirvica kada smo bili u belaju pa do dan danas gdje nam Savez radi protiv pa i sami unutar sebe jos uvijek redamo stvari i uredjujemo i pravimo sistem. Jednostavno ovo je proces koji se prvi put desava u nasem klubu. Ptvi put imamo buducnost gradnjom kampa i akademije. Prvi put sve ima smisla. Sve do sada je bilo amaterski istina uzimale su se titule pa te onda nema nigdje par godina pa onda opet dodjes na red. Jednostavno sada je cilj da kroz sistem stvorimo masinu koja fublcionise i donosi rezultat. To nije samo prvi tim to su sve gemeracije svi ljudi u i oko kluba. Pa i mi navijaci. Mislim da treba uraditi kakvu edukaciju navijaca ni to ne bi bilo lose. Jer se kod nas zvizdi kad se vrati lopta golmanu a u ligi prvaka je to recimo normalna stvar konstantno. Itd itd da ne nabrajam. Mi kao klub i navijaci se moramo izdici iz svega. O ovim stvarima ovisi nasa buducnost. Rozman je prolazan ali ne smijemo i nemamo pravo pljuvati ljude koji vode klub. Svi vide veliki potencijal u ljudima koji nas vode i svi se pribojavaju da mozemo napraviti velike stvari. Samo mi kao koji volimo klub nasjedamo na mahalske price poslije prvog poraza odma pranje paraa.. Ccc pa stanite ljufi dragi de malo mozak ukljucite... Istina ima i dusmana koji to namjerno ubacuju u glave ljudi ali ima i navijaca koji vezr s vezom nemaju.. Zato pamet u glavu i U INAT SVIMA!

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5650
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 22 maj 2024, 11:40

Narocito je perfektno igrao odbranu.
Samo bez glupih opaski, to nije njegov posao.
- FKS -

Avatar
napoleon72
Postovi: 5295
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 maj 2024, 12:01

Najjaci argument ikad - dijete grada i kluba. To su bili j Radovac i Pelak, pa nam zabise nozinu u ledja i qrcinu u grlo. Radovac dobio Ismirov trofej, Pelak bio kapiten. Jestel svjesni ba da je puno vise momaka sa strane zavoljelo klub i ginulo za njega, nego "djeca grada"? Kad ijedno "dijete grada" bude islo na noz svaku tekmu kao Tatomirovic, Djurickovic sad, Martinovic, Stanojevic, kad zavole klub svim srcem kao Velkoski, Rahmanovic, Kovacevic, Ikic... tad mozemo pricat. 90% te gradske djece ode rivalima pa slavi golove i pobjede protiv nas, ako su zavrsili karijere pljuju po klubu na svim drustvenim mrezama i podcastima. Nismo slucajno najuspjesniji u historiji bili kad smo imali generacije bez mahalaca i "gradske djece". 18/19 samo Mujakic (a i on "seljak iz Hotonja"), 14/15 vec spomenuti Smradovac.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 22 maj 2024, 12:02

Simon Rozman je odlican trener.


#sirimopozitivu
Zadnja izmjena: TurkishAirlines, dana/u 22 maj 2024, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Surreal
Postovi: 7762
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 22 maj 2024, 12:02

Čestitke Ilievu na pozivu u repku :thumbup:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 22 maj 2024, 12:05

ma kakav Dal i danas cu to reci. Oko njega se kreirala ekipa kao da je Messi licno. A nicim to nije zasluzio. Tih mahaca rukama imamo i sad u ekipi.
Svaka cast, momak je dao bitnih golova, prodao se i to je to.
Kako je on eksploatisan tako je ekspolatisan npr sad Beganovic u ovoj formaciji, ako razumijete sta hocu reci.

Radi toga da Dal da 10 golova su i dovedena ova krila u vidu Viverosa, Kyeremaha da ga pitaju loptama. Sjecam se samo kako smo bili nefluentni naprijed, jer je ego i sujeta bila jaca od uspjeha kluba i ekipie. Pa ce vamo ziljka i dalara igrati, valjati dok se Renana trudi da udje u sansu za koju nece biti ispostovan. I massu je primjera sto se tice Dalkana i njegovog odnosa ka ekipi.
Otac ga je htio tusnuti na racun kluba i to je sve.
- 1 9 4 6 -

Avatar
Surreal
Postovi: 7762
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 22 maj 2024, 12:08

Uz dužno poštovanje, Dal je čisti primjer da se Mirvić i tada, a gotovo pa sigurno i sada mješao u posao trenera, ali i sportskog direktora.
Mirvić o Dalu Varešanoviću: On je sadašnjost i budućnost Sarajeva
Tako da je vrlo jasno čija su pojačanja Pena i Viveros, te ko je inzistirao na dovođenju istih.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

head88
Postovi: 142
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la head88 » 22 maj 2024, 12:19

OldTownDistrict je napisao/la:
21 maj 2024, 23:04
Ovaj tumor odstraniti operativnim zahvatom pa se moze pricati o sportu a do tada lilalali

slika
Je li ovo lijevo Potura bez para kao pripravnik.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BigZlatan, iliyaa8, muhamedhulk, Surreal, Venom i 100 gostiju.