OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 20 maj 2024, 11:00

Hitman22 je napisao/la:
20 maj 2024, 10:17
Helem jato ništa , nula ostvarenja puno obećanja.
Na jesen ce bit bolje, 2-3 igraca iz srbije, prodefilovat ce 5-6 amera od toga ce 2 ostat. Dovest cemo neko kao provjereno trenersko ime iz nase lige (eno Pandza slobodan) pa onda na proljece otkaz, Zuna preuzima i tako u krug.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Hitman22
Postovi: 2560
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 maj 2024, 23:32

Kako sad stvari stoje mora se ta igračka oduzeti jer nije osim njima nikome zanimljiva. Pa ligu 6 sve domaće utakmice nije gledalo vise od 1000 ljudi u prosjeku
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 21 maj 2024, 07:41

Hitman22 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:32
Kako sad stvari stoje mora se ta igračka oduzeti jer nije osim njima nikome zanimljiva. Pa ligu 6 sve domaće utakmice nije gledalo vise od 1000 ljudi u prosjeku
Sto manje ljudi, manji pritisak i interesovanje gradjanstva, lakse za manipulisanje i izvlacenje para.
U ovom slucaju manje je vise (u dzepu).
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 maj 2024, 10:01

Treba oduzeti, ali ko ce to uraditi? Ako nisu dosad oduzeli, cisto sumnjam da ce ove godine.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

costacurta08
Postovi: 527
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 22 maj 2024, 08:47

klasik je napisao/la:
21 maj 2024, 07:41
Hitman22 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:32
Kako sad stvari stoje mora se ta igračka oduzeti jer nije osim njima nikome zanimljiva. Pa ligu 6 sve domaće utakmice nije gledalo vise od 1000 ljudi u prosjeku
Sto manje ljudi, manji pritisak i interesovanje gradjanstva, lakse za manipulisanje i izvlacenje para.
U ovom slucaju manje je vise (u dzepu).
:salut:
Složio si poentu u dvije rečenice. Svaka čast.
Bahatosti nema lijeka.
Apsolutno ih se ne dotiču kritike. U prevodu ebe GA se. On vedri i oblači u gradu. Koga briga za sport, za uspijeh za rezultat.
Gledam ove klince što se lože na povratak FK u Premier ligu. Kako im objasniti da od toga nema ništa. Klinci koji treniraju u OKK nadaju se zaigraće za prvi tim al i od toga nema ništa, osim ako nisu roditelji s kešom da podmažu.
Tuga me hvata zbog naše djece, a bijesan sam jer javnost apsolutno nije briga.
Mi samo konstatujemo, povučemo dva dima, složiš jednu ljutu i uzdahneš u komentar "JAH, ŠTAŠ!". I tako ukrug, iz godine u godinu, iz sezone u sezonu.

ovisnik
Postovi: 1129
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 22 maj 2024, 17:10

Senad tražio sazivanje skupštine u svrhu preuzimanja kluba.U planu razvoja naveo ABA 1 ligu kao krajnji cilj uz ulaganje od 2,5 milona KM u narednoj sezoni.Aktuelno vođstvo kluba-Aid Berbić, podržano od gradskih organa SDP hladno odbili ponudu.Informacije provjerene iz prve ruke.Šta će nam ABA kad igramo Ligu 6 prvenstva BiH i razvijamo talente, doduše zadnji igrač izašao iz omladinskog pogona Miki Halilović iz doba kada Bevba nije bio numero uno, sramota šta doživljavamo kao najkošarkaškiji grad u BiH.

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 maj 2024, 17:40

Da je pametan, pa da ozivi pravu Slobodu. Ovaj tim nek gleda bevbina familija...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 maj 2024, 18:44

ovisnik je napisao/la:
22 maj 2024, 17:10
Senad tražio sazivanje skupštine u svrhu preuzimanja kluba.U planu razvoja naveo ABA 1 ligu kao krajnji cilj uz ulaganje od 2,5 milona KM u narednoj sezoni.Aktuelno vođstvo kluba-Aid Berbić, podržano od gradskih organa SDP hladno odbili ponudu.Informacije provjerene iz prve ruke.Šta će nam ABA kad igramo Ligu 6 prvenstva BiH i razvijamo talente, doduše zadnji igrač izašao iz omladinskog pogona Miki Halilović iz doba kada Bevba nije bio numero uno, sramota šta doživljavamo kao najkošarkaškiji grad u BiH.
Plus imamo jednog od najperspektivnijeg pomocnog trenera u drzavi, bevba junior :bih:

Nisam otisao na kosarkasku utakmicu ovog tima ima sigurno 10-11 godina, niti planiram ako gofno ostane na celu, a hoce sigurno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

ovisnik
Postovi: 1129
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 22 maj 2024, 18:53

Meni je to prosto nevjerovatno da ljudi vode neuspjeli projekat i istrajavaju u tome.Pojavi se rjetka prilika da neko kao Senad hoće da finasira, prilika da oživi klub, vrati publiku u dvoranu, reprezentuje grad na regionalnom nivou i to jedanili dva čovjeka hladno odbiju jer njima paše na Žunino jato tavori u BH ligi.Nije ni čudo što svjet odlazi, nepravda i samovlašće lokalnih moćnika i crvene i zelene boje izvire na svakom koraku.

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 maj 2024, 19:01

Zato i kazem, da je pametan, pa da ozivi onu nasu Slobodu. Imao bi sigurno 2 do 3 hiljade ljudi u dvorani, a ovo gofno svakako prati 200 do 300 ljudi. Jedino sto on mozda ne bi htio da igra nize rangove, ali i to bi se lako preslo za dvije godine...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ghuraba » 22 maj 2024, 19:20

ovisnik je napisao/la:
22 maj 2024, 17:10
Senad tražio sazivanje skupštine u svrhu preuzimanja kluba.U planu razvoja naveo ABA 1 ligu kao krajnji cilj uz ulaganje od 2,5 milona KM u narednoj sezoni.Aktuelno vođstvo kluba-Aid Berbić, podržano od gradskih organa SDP hladno odbili ponudu.Informacije provjerene iz prve ruke.Šta će nam ABA kad igramo Ligu 6 prvenstva BiH i razvijamo talente, doduše zadnji igrač izašao iz omladinskog pogona Miki Halilović iz doba kada Bevba nije bio numero uno, sramota šta doživljavamo kao najkošarkaškiji grad u BiH.
Tuzla je u sportskom smislu mrtav grad i ulazak Dzambica 'unutra' je jedini nacin da isti ozivi. Od fudbalskog kluba nema nista i nikad nece ni biti nista bez ulaska privatnika. Ako nekako ove sezone i udju u PL (iako se iz meca u mec sve vise pate), dogodine ce tesko ostati u tom rangu jer ispadaju 4 ekipe. Kosarkaski klub je sinonim za propast godinama unazad i ne mogu shvatiti da jos uvijek postoje ljudi koji ce platiti ulaznicu i otici da ih gledaju (iako je takvih sve manje). Rukometni klub je na ok nivou (nije tako davno bilo kad su i oni bili u drugoj ligi), ali to je ipak slabije pracen sport.

Problem Tuzle je sto nema ljude koji ce dici glas i koji se nece zaustaviti dok ne postignu cilj, a to je protjerati grobare sporta sa svih bitnih pozicija. Medjutim, Tuzlaci su poznati po prici i laprdanju, bez preduzimanja konkretnih poteza. S druge strane, ocigledno je i da oni uzivaju u tome da ih crvendaci ponizavaju godinama i rade s grada doslovno sta god pozele. Zamisli imas sansu da ti klub preuzme najbogatiji covjek u drzavi - i to se on sam nudi, niko ga ne moli i ne tjera, a gradska vlast to hladno odbija i niko nista.

Avatar
meecko
Postovi: 1560
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 22 maj 2024, 19:28

Ghuraba je napisao/la:
22 maj 2024, 19:20
ovisnik je napisao/la:
22 maj 2024, 17:10
Senad tražio sazivanje skupštine u svrhu preuzimanja kluba.U planu razvoja naveo ABA 1 ligu kao krajnji cilj uz ulaganje od 2,5 milona KM u narednoj sezoni.Aktuelno vođstvo kluba-Aid Berbić, podržano od gradskih organa SDP hladno odbili ponudu.Informacije provjerene iz prve ruke.Šta će nam ABA kad igramo Ligu 6 prvenstva BiH i razvijamo talente, doduše zadnji igrač izašao iz omladinskog pogona Miki Halilović iz doba kada Bevba nije bio numero uno, sramota šta doživljavamo kao najkošarkaškiji grad u BiH.
Tuzla je u sportskom smislu mrtav grad i ulazak Dzambica 'unutra' je jedini nacin da isti ozivi. Od fudbalskog kluba nema nista i nikad nece ni biti nista bez ulaska privatnika. Ako nekako ove sezone i udju u PL (iako se iz meca u mec sve vise pate), dogodine ce tesko ostati u tom rangu jer ispadaju 4 ekipe. Kosarkaski klub je sinonim za propast godinama unazad i ne mogu shvatiti da jos uvijek postoje ljudi koji ce platiti ulaznicu i otici da ih gledaju (iako je takvih sve manje). Rukometni klub je na ok nivou (nije tako davno bilo kad su i oni bili u drugoj ligi), ali to je ipak slabije pracen sport.

Problem Tuzle je sto nema ljude koji ce dici glas i koji se nece zaustaviti dok ne postignu cilj, a to je protjerati grobare sporta sa svih bitnih pozicija. Medjutim, Tuzlaci su poznati po prici i laprdanju, bez preduzimanja konkretnih poteza. S druge strane, ocigledno je i da oni uzivaju u tome da ih crvendaci ponizavaju godinama i rade s grada doslovno sta god pozele. Zamisli imas sansu da ti klub preuzme najbogatiji covjek u drzavi - i to se on sam nudi, niko ga ne moli i ne tjera, a gradska vlast to hladno odbija i niko nista.
U pitanju su talovi i stranački dugovi/drugovi. Ne odgovara da se javi netko sa vizijom i uspjehom iza sebe. To je pokušao Husić u fudbalu i vidjeli smo šta se desilo - smicalice, konstantno inspekcija u klubu..(mada je poslije pokazao svoje naličje). "Bolje je ovako" tavori se, troše se budžetske pare, uhljebljenje pojedinih "zaslužnih članova", nema publike osim porodice igrača i menadžera, svi šute i dobro je.....
Ako se napravi rezultat i pokaže da se nešto može onda su politički moćnici u problemu, jer će se početi sa postavljanjem pitanja i eto belaja
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Hitman22
Postovi: 2560
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 30 maj 2024, 23:41

Kakve su šanse da se na pozivnicu udje u ABA2 ligu? Široki i Borac idu po plasmanu ali niko nije ispao iz ABA lige ove godine pa vjerovatno će biti nekih pozivnica da se popuni
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 maj 2024, 09:39

Hitman22 je napisao/la:
30 maj 2024, 23:41
Kakve su šanse da se na pozivnicu udje u ABA2 ligu? Široki i Borac idu po plasmanu ali niko nije ispao iz ABA lige ove godine pa vjerovatno će biti nekih pozivnica da se popuni
Tesko. Prije ce Bosna dobiti, nego Sloboda. A i skupa je, a tesko da ce Bevba se dati u trosak za to. Osim ako se sta u klubu ne izmijeni, mada sumnjam.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Hitman22
Postovi: 2560
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 jun 2024, 15:52

Sta je reci vec krenule pripreme za narednu sezonu tj pojacanja se dovode Igokea Bosna Siroki. Zna li se jel mi sta planiramo naredne sezone
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3317
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 05 jun 2024, 15:59

Sta bi sa Dzambica i Dite? Jel gotovo sve ? :D

Power10
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 jun 2010, 10:27
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Power10 » 05 jun 2024, 16:04

RollingPaper je napisao/la:
05 jun 2024, 15:59
Sta bi sa Dzambica i Dite? Jel gotovo sve ? :D
Čekaju samo ovjeru iz opstine i ljekarsko uvjerenje :D
Samo je Sloboda iz Tuzle

Avatar
DamirT
Postovi: 15120
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2024, 16:11

RollingPaper je napisao/la:
05 jun 2024, 15:59
Sta bi sa Dzambica i Dite? Jel gotovo sve ? :D
Ne treba nam Bingo, imamo Bevbu maga. :njanjanja:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Hitman22
Postovi: 2560
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 jun 2024, 20:03

RollingPaper je napisao/la:
05 jun 2024, 15:59
Sta bi sa Dzambica i Dite? Jel gotovo sve ? :D
Taman se formiralo jato ništa ne treba dirati. Ovo sad je odlično :D :D
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 06 jun 2024, 06:18

Hitman22 je napisao/la:
05 jun 2024, 20:03
RollingPaper je napisao/la:
05 jun 2024, 15:59
Sta bi sa Dzambica i Dite? Jel gotovo sve ? :D
Taman se formiralo jato ništa ne treba dirati. Ovo sad je odlično :D :D
Gledam Lugavic odgivara na sva pitanja, nudi rjesenja i tako.
Treba ga bombardovat javno sa pitanjima kad ce sklonit najneuspjesnijeg predsjednika kosarkaskog kluba u historiji Tuzle.
Niko mu nije ni blizu kolko je unazad 10-15 godina potrosio para a nije ni neki bajranski turnir uspio osvojit
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.