FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slani grad » 03 apr 2011, 22:53

Prpa je napisao/la:Boooliiii nas K***** kakvooo je vrijemmeeee.. mi smo dosli da pravimo problemeee :) :) ... hahahahha , a jesam se ismijo .. svaka cast ....
ne ide tako...ide...BOLI NAS K.U.R.A.C KAKVO JE VRIJEME,MI SMO VAM DOSLI PRAVITI PROBLEME :lol: :lol: ....izjava komandira policije....P.I.C.K.A VAM MATERINA,VAZDA VAS DODZE 50 A NAPRAVITE S.R.A.NJ.A KO DA VAS JE 1000 DOSLO :lol: :lol:
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slani grad » 03 apr 2011, 23:00

Hodza_manLju je napisao/la:
slani grad je napisao/la:
Hodza_manLju je napisao/la:Tako vi nama vracate za ono kad smo mi vas ostavili u ligi.....ma ja,bolje sa zrinjskim dobro izrezirati nego pustiti nama pa da mi ostanemo u ligi....cccc
djecko...jesi dobar ti :? :? ...mozes malo pojasnit o cemu bulaznis :? ...jel citas ti sta se sve izdesavalo na tekmi kao i poslije nje :roll: ...kakvo reziranje...de se malo umij,nije ti dobro...vjeruj mi :roll:
Ja se bar 6 puta umivam na dan,a ti malo porasti,pa onda napisi nesto pmaetno. Dotad mahanje...
citavih 6 puta...cime....trulexom :? ....a ja rasto ne rasto mogu izdrzat tvoje teorije zavjera jos 10 ovih kola...a onda sretno-prijatno..idete gdje vam je i mjesto..mahanje i tebi
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la neutralan__ » 03 apr 2011, 23:05

Pa vidis valjda da je covjek hodža,5 namaza valja 5 puta uzeti abdest to znaci 5 puta se umiti ;)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slani grad » 03 apr 2011, 23:09

neutralan__ je napisao/la:Pa vidis valjda da je covjek hodža,5 namaza valja 5 puta uzeti abdest to znaci 5 puta se umiti ;)
vidis,fakat si u pravu..ja to nisam skonto....nista,pogrijesio sam... izgleda, valja mi sacekat da porastem :lol:
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la neutralan__ » 03 apr 2011, 23:17

slani grad je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:Pa vidis valjda da je covjek hodža,5 namaza valja 5 puta uzeti abdest to znaci 5 puta se umiti ;)
vidis,fakat si u pravu..ja to nisam skonto....nista,pogrijesio sam... izgleda, valja mi sacekat da porastem :lol:
:lol: :D Nista oprastamo ti ovaj put :P
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
irridu
Postovi: 352
Pridružen/a: 22 jan 2011, 01:18
Lokacija: BJL
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la irridu » 04 apr 2011, 01:01

Ma ne znam sta sad hocete vi koji k.urac realno da je imalo pravde u ovoj ligi I VI I LEOTAR I SLAVIJA TRAVNIK a Bgm u nekim sezonama i CELIK bi lijepo trebali spakovat kofere pa u 1fbih ha ja ,jbt ....sta zakino vas lik ,a postavicu vam samo jedno pitanje.Svi ljudi u bosni govore za gostovanje na tusnju PA TAMO NE MOZE NI BARCELONA UZETI BODOVE PISI PROPALO,da nije mozda ovakvo stanje radi vase dobre igre ili mozda radi vase "velike armije navijaca" jednom i vas na domacem pukli po usima i hocete nest a vi to isto radite od kad znam za sebe i ovu nasu usranu ligu....prvo i prvo zrinski odlicno odigrao realno trebalo je bit 0 0 tolko ste jaki da niste sansu stvorili,penal nije bio sto jes jes crveni kartoni se ne bi desili da nije bilo penala dakle 0 0,al ne serite o zakidanju !!
...........ZA ŽIVOT CIJELI=FCŽ 1921.=..........
ko rano rani sam u nju pada.

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 04 apr 2011, 06:53

a stvarno vam nema smisla, ali ajd ima Boga ;) Sretno
1947!

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slani grad » 04 apr 2011, 09:16

irridu je napisao/la:Ma ne znam sta sad hocete vi koji k.urac realno da je imalo pravde u ovoj ligi I VI I LEOTAR I SLAVIJA TRAVNIK a Bgm u nekim sezonama i CELIK bi lijepo trebali spakovat kofere pa u 1fbih ha ja ,jbt ....sta zakino vas lik ,a postavicu vam samo jedno pitanje.Svi ljudi u bosni govore za gostovanje na tusnju PA TAMO NE MOZE NI BARCELONA UZETI BODOVE PISI PROPALO,da nije mozda ovakvo stanje radi vase dobre igre ili mozda radi vase "velike armije navijaca" jednom i vas na domacem pukli po usima i hocete nest a vi to isto radite od kad znam za sebe i ovu nasu usranu ligu....prvo i prvo zrinski odlicno odigrao realno trebalo je bit 0 0 tolko ste jaki da niste sansu stvorili,penal nije bio sto jes jes crveni kartoni se ne bi desili da nije bilo penala dakle 0 0,al ne serite o zakidanju !!
e moj jade jadni..zrinjski odlicno odigrao :lol: :lol: ...ljudi nisu do penala 3 puta centar presli :roll: ..penal ste vidjeli na sportskom :lol: :lol: ..da si malo pratio sta su ljudi ovdje pisali MOZDA bi i skonto da se svi slazu da je realno trebalo bit 0-0...ovo ostalo sto si natrabunjo su vasi kompleksi od nas jer vas u ovoj kukuruz ligi maltretiramo kad stignemo i gdje stignemo....cuj nemoze se na Tusnju pobjedit a mi prije 2 dana zijanili :lol: :lol: ..prije toga Sarajevo uzelo bod... :roll: :roll: ...dabogda vam u srijedu sudio lik iz Mostara pa da skontas o cemu pricam
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Kevin » 04 apr 2011, 09:31

slani grad je napisao/la:
irridu je napisao/la:Ma ne znam sta sad hocete vi koji k.urac realno da je imalo pravde u ovoj ligi I VI I LEOTAR I SLAVIJA TRAVNIK a Bgm u nekim sezonama i CELIK bi lijepo trebali spakovat kofere pa u 1fbih ha ja ,jbt ....sta zakino vas lik ,a postavicu vam samo jedno pitanje.Svi ljudi u bosni govore za gostovanje na tusnju PA TAMO NE MOZE NI BARCELONA UZETI BODOVE PISI PROPALO,da nije mozda ovakvo stanje radi vase dobre igre ili mozda radi vase "velike armije navijaca" jednom i vas na domacem pukli po usima i hocete nest a vi to isto radite od kad znam za sebe i ovu nasu usranu ligu....prvo i prvo zrinski odlicno odigrao realno trebalo je bit 0 0 tolko ste jaki da niste sansu stvorili,penal nije bio sto jes jes crveni kartoni se ne bi desili da nije bilo penala dakle 0 0,al ne serite o zakidanju !!
e moj jade jadni..zrinjski odlicno odigrao :lol: :lol: ...ljudi nisu do penala 3 puta centar presli :roll: ..penal ste vidjeli na sportskom :lol: :lol: ..da si malo pratio sta su ljudi ovdje pisali MOZDA bi i skonto da se svi slazu da je realno trebalo bit 0-0...ovo ostalo sto si natrabunjo su vasi kompleksi od nas jer vas u ovoj kukuruz ligi maltretiramo kad stignemo i gdje stignemo....cuj nemoze se na Tusnju pobjedit a mi prije 2 dana zijanili :lol: :lol: ..prije toga Sarajevo uzelo bod... :roll: :roll: ...dabogda vam u srijedu sudio lik iz Mostara pa da skontas o cemu pricam
a i mi vas pobjedili 1:0 u jesenskom dijelu
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
harry_90
Postovi: 19832
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 04 apr 2011, 11:19

Al nas sudija naguzi mamu mu hebem..ovakvo sudjenje nema ni na Gvatemali,kakav penal jbt,sapleo se od Nikolica,a crveni Jogetu je drama,golman kako se vracao udari od Jogeta,i pade ko da ga je Badr Hari udario :D koja lakrdija od lige i sudjenja..sad Leotaru idemo,bice tesko bez Jogeta i Nikolica,ali sa ovom ekipom mozemo uzeti bod,uz posteno sudjenje naravno ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ŠB.TRN » 04 apr 2011, 11:29

slani grad je napisao/la:
Prpa je napisao/la:Boooliiii nas K***** kakvooo je vrijemmeeee.. mi smo dosli da pravimo problemeee :) :) ... hahahahha , a jesam se ismijo .. svaka cast ....
ne ide tako...ide...BOLI NAS K.U.R.A.C KAKVO JE VRIJEME,MI SMO VAM DOSLI PRAVITI PROBLEME :lol: :lol: ....izjava komandira policije....P.I.C.K.A VAM MATERINA,VAZDA VAS DODZE 50 A NAPRAVITE S.R.A.NJ.A KO DA VAS JE 1000 DOSLO :lol: :lol:
Koji su navijači u pitanju????

Avatar
avenija
Postovi: 13868
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la avenija » 04 apr 2011, 11:53

ŠB.TRN je napisao/la:
slani grad je napisao/la:
Prpa je napisao/la:Boooliiii nas K***** kakvooo je vrijemmeeee.. mi smo dosli da pravimo problemeee :) :) ... hahahahha , a jesam se ismijo .. svaka cast ....
ne ide tako...ide...BOLI NAS K.U.R.A.C KAKVO JE VRIJEME,MI SMO VAM DOSLI PRAVITI PROBLEME :lol: :lol: ....izjava komandira policije....P.I.C.K.A VAM MATERINA,VAZDA VAS DODZE 50 A NAPRAVITE S.R.A.NJ.A KO DA VAS JE 1000 DOSLO :lol: :lol:
Koji su navijači u pitanju????
mislim fukare ...
ne bih rekao da su momci iz grada listice .
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Hodza_manLju
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 sep 2010, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hodza_manLju » 04 apr 2011, 14:23

neutralan__ je napisao/la:Pa vidis valjda da je covjek hodža,5 namaza valja 5 puta uzeti abdest to znaci 5 puta se umiti ;)
Nek si mu reko...sta on zna sta je to...)

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la UPS » 04 apr 2011, 16:07

Evo sudija iz listice ce biti sankcionisan :lol: :lol: :lol: sto naravno nece koristiti slobodi koja je ofirno pokradena. Hapci su opet svoje odradili.... mora se... sta je tu je....zlu ne trebalo :oops: :oops:

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 04 apr 2011, 16:13

UPS je napisao/la:Evo sudija iz listice ce biti sankcionisan :lol: :lol: :lol: sto naravno nece koristiti slobodi koja je ofirno pokradena. Hapci su opet svoje odradili.... mora se... sta je tu je....zlu ne trebalo :oops: :oops:
Gdje nece bit sankcionisan kad se vidi na snimku da je isao s namjerom da s.**** Slobodu...ali nema veze sto smo izgubili nezasluzeno samo da ga skinu dozivotno ...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la UPS » 04 apr 2011, 16:14

Da znas da hoce. Dobice kaznu 5-6 utakmica ali ce general to zakititi, kompenzirati da se ne osjeti. I idiot ce se opet vratiti i opet ce...kad zatreba :roll: :roll:

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 04 apr 2011, 16:21

UPS je napisao/la:Da znas da hoce. Dobice kaznu 5-6 utakmica ali ce general to zakititi, kompenzirati da se ne osjeti. I idiot ce se opet vratiti i opet ce...kad zatreba :roll: :roll:
Ma samo ga treba rijesit kao onog Dominkovica i to je to...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 04 apr 2011, 16:29

Zbog katastrofalnog suđenja na utakmici 20. kola Premijer lige između Slobode i Zrinjskog, glavni sudija Oliver Kožul, ipak će biti sankcionisan.
SportSport.ba je jutros došao do informacija da je kontrolor suđenja na pomenutoj utakmici, Radosav Kapor, sudiju iz Širokog Brijega nagradio prolaznom ocjenom, ali izgleda da naše pisanje nije bilo uzaludno.

Naime, iz izvora bliskih FSBiH doznali smo da je Kožul dobio neprolaznu ocjenu, te da će biti sankcionisan, odnosno sudija iz Širokog Brijega za svoje dijeljenje pravde snosit će posljedice.

Nije mi jasno zasto se ne spominje kada je igrac Zrinjskog igrao rukom u prvom poluvremenu, a nije dosudjen penal za Slobodu? :roll: Lopta je isla prema golu!
Zasto nije kaznjen i kontrolor jer nije podnio tacan izvjestaj? I on je kumovao namjestaljki!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la AulleTa » 04 apr 2011, 16:42

Probisvjet je napisao/la:Zbog katastrofalnog suđenja na utakmici 20. kola Premijer lige između Slobode i Zrinjskog, glavni sudija Oliver Kožul, ipak će biti sankcionisan.
SportSport.ba je jutros došao do informacija da je kontrolor suđenja na pomenutoj utakmici, Radosav Kapor, sudiju iz Širokog Brijega nagradio prolaznom ocjenom, ali izgleda da naše pisanje nije bilo uzaludno.

Naime, iz izvora bliskih FSBiH doznali smo da je Kožul dobio neprolaznu ocjenu, te da će biti sankcionisan, odnosno sudija iz Širokog Brijega za svoje dijeljenje pravde snosit će posljedice.

Nije mi jasno zasto se ne spominje kada je igrac Zrinjskog igrao rukom u prvom poluvremenu, a nije dosudjen penal za Slobodu? :roll: Lopta je isla prema golu!
Zasto nije kaznjen i kontrolor jer nije podnio tacan izvjestaj? I on je kumovao namjestaljki!
Ma sve se urotilo protiv Slobode, stvarno jadno.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
HeavensWonder
Postovi: 1267
Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HeavensWonder » 04 apr 2011, 16:56

izzo je napisao/la:Sve se vraca omanjem klubiću iz TZ kojem je glavni cilj i jedini smisao postojanja i takmicenjima sjebati Želji titulu ili kup i ništa više...da Bog da ispali iz lige, kad ste takvi nazadni i bolesni.

Ajde sad popij lexaurin, smiri se, pa ponovo procitaj svoj post i onako objektivno protumaci boldirano...
IRONIJA = **** stvar....
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti

33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mortus i 8 gostiju.