Poker - Texas Holldem

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 27 avg 2010, 21:01

dama kralj zandar (decko) je flop :)

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 29 avg 2010, 16:02

evo veceras igramo ulza od 1-5km buy in do blinda 200/400 (otprlike nekih 45 minuta)
pa eto bujrum ako je neko blizu :D

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Urban Batalion » 29 avg 2010, 18:20

haris_alibaba je napisao/la:evo veceras igramo ulza od 1-5km buy in do blinda 200/400 (otprlike nekih 45 minuta)
pa eto bujrum ako je neko blizu :D
Hehehe zaista bih volio da prisustvujem. :mrgreen:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Thecoldfear
Postovi: 207
Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Thecoldfear » 01 sep 2010, 13:36

Je li to u Sarajevu ??

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 01 sep 2010, 20:01

Thecoldfear je napisao/la:Je li to u Sarajevu ??
nije u bihacu je
evo ovom prilikom najavljujem turnr koji ce se odrzati 5.9.2010.god. buy in je 10 + 3 km, a nagrada zavisno do igraca otprilike se planira da nece biti ispod 200km. Pa bom svi koji su blizu Bihaca ili koji bi dosli neka se jave za detaljne informacije.

Thecoldfear
Postovi: 207
Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Thecoldfear » 03 sep 2010, 13:33

Sto se u Bihacu igra :)

Ja sam neki dan za 4 mjesto uzeo 90KM + buy-in za sljedeci put.

Avatar
teferič
Postovi: 537
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:16
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la teferič » 03 sep 2010, 13:40

samson je napisao/la:mene zanima, kako se moze u BiH napraviti transfre novca na Poker Stars racun?? Da li to kod nas uopste funkcionise i kako... Kolega u BiH bi voliuo igrati ali nismo znali kako je s transakcijo... Hvala za odg.
možeš uplatiti najnormalnije ako imaš visa debitnu karticu, bilo koju kreditnu karticu, ili account na recimo moneybookersu.

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Urban Batalion » 03 sep 2010, 14:31

haris_alibaba je napisao/la:
Thecoldfear je napisao/la:Je li to u Sarajevu ??
nije u bihacu je
evo ovom prilikom najavljujem turnr koji ce se odrzati 5.9.2010.god. buy in je 10 + 3 km, a nagrada zavisno do igraca otprilike se planira da nece biti ispod 200km. Pa bom svi koji su blizu Bihaca ili koji bi dosli neka se jave za detaljne informacije.
Hmm :| 5.9.2010. nije da sam neki vjernik ali kockati u vrijeme ramazana :| .Mogli ste sacekat 9-i makar.

PS : Ako ste muslimani vidio sam pise bujrum. :mrgreen:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Avatar
teferič
Postovi: 537
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:16
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la teferič » 03 sep 2010, 16:37

Urban Batalion je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:
Thecoldfear je napisao/la:Je li to u Sarajevu ??
nije u bihacu je
evo ovom prilikom najavljujem turnr koji ce se odrzati 5.9.2010.god. buy in je 10 + 3 km, a nagrada zavisno do igraca otprilike se planira da nece biti ispod 200km. Pa bom svi koji su blizu Bihaca ili koji bi dosli neka se jave za detaljne informacije.
Hmm :| 5.9.2010. nije da sam neki vjernik ali kockati u vrijeme ramazana :| .Mogli ste sacekat 9-i makar.

PS : Ako ste muslimani vidio sam pise bujrum. :mrgreen:
poker nije kocka, poker je sport :mrgreen:

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 03 sep 2010, 16:55

pa dobrodosli su svi evo vec ima prijavljenih graca i iz hrvatske pa tako da negledamo na to vjerski,a vrijeme je poslije iftara zanci da bi se mogli muslimani i malo ogrijesiti ipak c eima valjda biti oprosteno jer kako i ovaj prje mene rece to je vec postao sport a i nije to neka kocka (nadam se da ce Bog oprostiti :D)

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Urban Batalion » 04 sep 2010, 20:04

haris_alibaba je napisao/la:pa dobrodosli su svi evo vec ima prijavljenih graca i iz hrvatske pa tako da negledamo na to vjerski,a vrijeme je poslije iftara zanci da bi se mogli muslimani i malo ogrijesiti ipak c eima valjda biti oprosteno jer kako i ovaj prje mene rece to je vec postao sport a i nije to neka kocka (nadam se da ce Bog oprostiti :D)
OK.Samo pitam.Nesto mi je neobicno. :?
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 05 sep 2010, 16:41

zar u BiH moze ista biti neobicno :D
ipak i sam znas kakvo je danas stanje oko tih navodnih muslimana prema tome nevjerujme da ce se naci iko pa reci ja necu to zbog ramazana,ali haj da ne idemo sad u druge teme neke ovo je ionako ankon iftara pa ko vol nek izvoli

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Urban Batalion » 05 sep 2010, 17:58

haris_alibaba je napisao/la:zar u BiH moze ista biti neobicno :D
ipak i sam znas kakvo je danas stanje oko tih navodnih muslimana prema tome nevjerujme da ce se naci iko pa reci ja necu to zbog ramazana,ali haj da ne idemo sad u druge teme neke ovo je ionako ankon iftara pa ko vol nek izvoli
Pa jest i to.Procito sam neki dan tekst dobar, o modernim muslimanima.Pise na reklami neznam jel u SA ili u Srebrenici VOTKA BAJRAM PARTY i ime kafic datum ulaz sve.Stvarno bezobrazluk. :roll:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 06 sep 2010, 02:14

eh zalosno je to druze moj ali tako je danas 90% ljudi koji za bajram se opijaju pa cak mozes naci i osoba koje poste za vrijeme ramazana a bajram provedu pijani to e sramota. Ima jenda dobra stvra kaze kad je neki covjek pitoa enkog ucenjaka koliko je najbolje prije ramazana d ase ne pije, a ovaj ce njemu 11 mjesecio.
:), al amn dusu svakom svako ce za sebe odgovarati ne sekia mene to sto ljudi rade ali je ruzno sto nam to rade od vjere jer takvi se predstavljaju kao muslimani i onda smo svi zbog takvih najgoi u ocima cijelog svijeta
izmedju ostalog veceras na tuniru 115 igraca dva stola kvalifikacija 7 igraca proslo u finale ja pepolio s ajeos jednim dobrim igraem nagradu uzeo 70km super meni dzeparac kako sam student :)

Avatar
Los*Blancos
Postovi: 1169
Pridružen/a: 05 avg 2010, 16:12
Lokacija: Santiago Bernabeu (Madrid)
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Los*Blancos » 23 sep 2010, 00:01

slika R.De la Red na turniru :mrgreen: inace De la Red neigra vec vise 1.5 g zbog problema sa srcem :cry:
El mejor club del siglo XX

wolverine: ja neznam prevociti spanski, ali engleski znam govoriti, citati, pisati a hvala bogu i prevoditi perfektno. i to na brzinu

mandrax: ako nadjes vise od 10 mojih postova na temi Real Madrid, ja idem sa foruma..

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Urban Batalion » 23 sep 2010, 20:48

haris_alibaba je napisao/la:eh zalosno je to druze moj ali tako je danas 90% ljudi koji za bajram se opijaju pa cak mozes naci i osoba koje poste za vrijeme ramazana a bajram provedu pijani to e sramota. Ima jenda dobra stvra kaze kad je neki covjek pitoa enkog ucenjaka koliko je najbolje prije ramazana d ase ne pije, a ovaj ce njemu 11 mjesecio.
:), al amn dusu svakom svako ce za sebe odgovarati ne sekia mene to sto ljudi rade ali je ruzno sto nam to rade od vjere jer takvi se predstavljaju kao muslimani i onda smo svi zbog takvih najgoi u ocima cijelog svijeta
izmedju ostalog veceras na tuniru 115 igraca dva stola kvalifikacija 7 igraca proslo u finale ja pepolio s ajeos jednim dobrim igraem nagradu uzeo 70km super meni dzeparac kako sam student :)
**** ga ti jel to i iz Bihaca dolaze da igraju.Kolko ja skonta to je neko vece selo ti srbljani. :mrgreen:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!


Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 12 nov 2010, 16:58

Urban Batalion je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:eh zalosno je to druze moj ali tako je danas 90% ljudi koji za bajram se opijaju pa cak mozes naci i osoba koje poste za vrijeme ramazana a bajram provedu pijani to e sramota. Ima jenda dobra stvra kaze kad je neki covjek pitoa enkog ucenjaka koliko je najbolje prije ramazana d ase ne pije, a ovaj ce njemu 11 mjesecio.
:), al amn dusu svakom svako ce za sebe odgovarati ne sekia mene to sto ljudi rade ali je ruzno sto nam to rade od vjere jer takvi se predstavljaju kao muslimani i onda smo svi zbog takvih najgoi u ocima cijelog svijeta
izmedju ostalog veceras na tuniru 115 igraca dva stola kvalifikacija 7 igraca proslo u finale ja pepolio s ajeos jednim dobrim igraem nagradu uzeo 70km super meni dzeparac kako sam student :)
**** ga ti jel to i iz Bihaca dolaze da igraju.Kolko ja skonta to je neko vece selo ti srbljani. :mrgreen:
hehe ma manje selo nema puno stanovnika ali je vise kao turisticko mjesto sa jednim od vecih hotela u uska benzinskom i sivm pratecim sadrzajem da jedno mjesto privuce ljude u sto vecem brojom i naravno jos rijeka Una,a specifican je polozaj jer se nalazi na putu izmedju cazina bihaca bos.krupe i naravno onda dalje gradova kladusa otoka itd pa je lako dostupno igracima iz par gradova

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Valencia » 13 dec 2010, 12:59

Omerbavarac je napisao/la:Ja sam igrao uzivo, ali nisu u pitanju bili turniri. Jaran dobio cipove od neke rodbine i tako da smo znali po cijelu noc igrati. :D
Trenutno se ne zanimam previse tom igrom, nekako mi je presla u dosadu.
Prvo na FB-u, pa zatim i sa rajom. Dosadilo brate. :D
Koliko sam se ja naigro pokera uzivo :mrgreen: . Uzmemo brdo spilova, podjelimo karte (eh da smo imali cipove :cry: ), jedna karta 10 pf i opleti :mrgreen: . U roku od sat vremena ciknes pandzuku :mrgreen: . Rasturalo se i remija po pare, al' smo svi u toj igri skoro profesionalci ( :mrgreen: ), tako da je sreca uglavnom presudjivala, jednom dobijem ja, drugi dan onaj, treci onaj (sreca 90%, taktika 10%)... Na kraju mjeseca mozda svi budu na svome ili u blagom minusu. Al' poker je drugaciji, sreca 50%, znanje 50%, pa uglavnom pobjedjuju BOLJI :twisted: . U posljednjih par godina ne igramo, zene pojedince satjerale u cosak :mrgreen: .

Hocu reci da poker ne moze dosaditi kada igras po pare. Nijedna druga igra ne nosi toliko adrenalina sa sobom, sto na igraca djeluje opojno k'o kokain :mrgreen: . To je igra koja se moze igrati ubjedljivo najduze (bez prekida), a da ti ne dosadi. Igrati poker radi zabave je vise nego dosadno... Igrati poker radi 'zarade' je ocaravajuce :mrgreen: .

Poker nije igra za ljude koji nemaju 'samokontrolu'. Obozavam poker, ali nikada ne bih igr'o po velike pare, jer ta uzbudljiva igra covjeka moze dovesti na rub propasti. Mnogi ljudi su si nakon izlaska iz kockarnice ispalili metak u glavu. Moj tetak je prokock'o kucu (za jedan dan i jednu noc) koja vrijedi oko 150 000 KM... Sada je potstanar, zivi od 500 KM penzije :roll: .

Redovno gledam poker na Areni. Francuz Benjamin je IGRACINA.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Monolog » 13 dec 2010, 13:04

U posljednjih par mjeseci nas 6-7 igramo turnir(e).

Dakle, imamo prazan stan, odemo navečer kada je CL ili EL na programu i usput igramo pokera(dakako, oni koji navijaju za klubove koje određena tv-kuća prenosi, redovno gube pare, jer nisu skoncentrisani na poker :mrgreen: ). Dijelim mišljenje Valencie. Jednostavno, nikako ne može dosaditi kada se poker igra u pare(recimo neki normalniji ulozi). Inače, kod nas je ulog po turniru 3-4 marke, a posljednja dva igrača koja ostaju, dijele novac u zavisnosti od broja čipova. Dakle, ukoliko te krene karta(kombinovanja sa znanjem, naravno), onda se može biti dobar, ali ukoliko ne krene, sigurno ne možeš "poginuti", jer se za noć odigraju maksimalno 4 turnira(dakle, 12-16 KM možeš biti loš). Ah, što će mi to nedostajati u sljedećih par mjeseci. :(
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.