Poker - Texas Holldem

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 01:18

Da li ima na forumu jos zaljubljenika ovog pokera i mozda nekih koji su se vec okusali uzivo igrati. Svi zainteresirani pisite pa da razmjenimo iskustva dogovrimo koju partiju a mozda i ucesce na kakvom turniru (posto u mojoj okolini zna cesto biti nekih turnira zanimljivih).

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 01:24

Kako je poker sve vise aktuelniji i u nasoj zemlji jer poznato je u svijetu da se vec igra world poker serius tako smatram da je i vrijeme da se i ova terma nadje u sportu. A vjerovanto je samo pitanje vremena kada ce se stvaro priznati kao sport i uvrstiti u olimpijske sportove :). Na nasim prostorima ima mnogo osoba koje poznajem da igraju poker na mnogima sajtovima i najcesce je to najvece iskustvo koje okuse igraci iz BiH. Bio bi red da se i uzivo nesto okusi.

Avatar
Pinki tm`87
Postovi: 86
Pridružen/a: 09 okt 2009, 11:31
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Pinki tm`87 » 25 avg 2010, 01:26

Druze na texas holdem pokeru na fbu sam imao 183 miliona,pitaj te majestica jel istina :mrgreen:
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI !

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 01:29

Pinki tm`87 je napisao/la:Druze na texas holdem pokeru na fbu sam imao 183 miliona,pitaj te majestica jel istina :mrgreen:
eh 90% raje je upoznalo texas holdem preko facebooka ali u usporedbi sa igrom uzivo ono je fakat bezze (bez uvrede).
jesi probao ikad u zivo igrat ili turnir kakav

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Devil » 25 avg 2010, 01:33

Ja pratim na Areni svako vece od 23:00 na 4 kanalu ili od 00:00 na prvom prenose poker.Prvo sam gledao European Poker Tour,pa WSOP Las Vegas,pa WSOP europe i veceras je opet bio snimak WSOP LAs Vegas.
Najdrazi mi je naravno Srbijanac Nenad Medic osvajac jedne poker narukvice,a posle njega nista manje drag Daniel Negreanu i Anet Oberstrad.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 01:51

i ja sam poceo bas pratiti na areni1 u 12h ovo sto bude,zanimljivo pravo. A nisam znao za tog srbina hajd bas mi je drago da ima neko sa nasih prostora jos osvajac narukvice nije to malena stvar. A kakvo je tvoje iskustvo sa pokerom igras li ista. Ovaj debeli veceras sto je igrao nije los :D ide lik bas na svakakve karte samo flop da vidi jes vidio ovaj put kad je pratio sa 4,5 a ona dvojica imaju po par aseva i decki u ruci :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Devil » 25 avg 2010, 01:53

haris_alibaba je napisao/la:i ja sam poceo bas pratiti na areni1 u 12h ovo sto bude,zanimljivo pravo. A nisam znao za tog srbina hajd bas mi je drago da ima neko sa nasih prostora jos osvajac narukvice nije to malena stvar. A kakvo je tvoje iskustvo sa pokerom igras li ista. Ovaj debeli veceras sto je igrao nije los :D ide lik bas na svakakve karte samo flop da vidi jes vidio ovaj put kad je pratio sa 4,5 a ona dvojica imaju po par aseva i decki u ruci :D
Ne igram,cak ni ne znam sva pravila i tajne pokera znam ono osnovno koje sam naucio od komentatora na Areni koji vidim imaju znanje.
Mislim da sa kartama niko nije kao Negreanu,nekidan ima 2,3 i udje u ruku,i izadje mu full na riveru a protivnik all in :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Omerbavarac » 25 avg 2010, 01:59

Ja sam igrao uzivo, ali nisu u pitanju bili turniri. Jaran dobio cipove od neke rodbine i tako da smo znali po cijelu noc igrati. :D
Trenutno se ne zanimam previse tom igrom, nekako mi je presla u dosadu.
Prvo na FB-u, pa zatim i sa rajom. Dosadilo brate. :D
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 02:00

Devil je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:i ja sam poceo bas pratiti na areni1 u 12h ovo sto bude,zanimljivo pravo. A nisam znao za tog srbina hajd bas mi je drago da ima neko sa nasih prostora jos osvajac narukvice nije to malena stvar. A kakvo je tvoje iskustvo sa pokerom igras li ista. Ovaj debeli veceras sto je igrao nije los :D ide lik bas na svakakve karte samo flop da vidi jes vidio ovaj put kad je pratio sa 4,5 a ona dvojica imaju po par aseva i decki u ruci :D
Ne igram,cak ni ne znam sva pravila i tajne pokera znam ono osnovno koje sam naucio od komentatora na Areni koji vidim imaju znanje.
Mislim da sa kartama niko nije kao Negreanu,nekidan ima 2,3 i udje u ruku,i izadje mu full na riveru a protivnik all in :lol:
dost atu ima iskustva i treba citati ljude a po meni ima ulogu i nistikt kada predosjetis da ti moze ensto doci odigras, ja cesto u svojoj igri idem na malene karte jos ako su povezane za kente npr 2,3 3,4 4,5 jos ako su ista boja super a ako vise igraca ide to postoji mogucnost da njih vise ima velike karte i onda mozes lako zaraditi. Al naravno u svmeu tome veliki je faktor sreca. A do sad sto sam najvise uzivo zaradio je na turniru jednom kod nas 100km al je turnir fakat bio predobar 8 dana trajao 49 igraca cak dvoje iz Hrvatske. Tako mi kod nas cesot organizujemo igranje ili neki turnircic inace kad igramo igramo do nekih 5 ili 10 km nisu to neke pare ali zanimljivo je dosta u zivo kad igras. Iako nevalja kad nekom predje u ovisnost :)

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 02:02

Omerbavarac je napisao/la:Ja sam igrao uzivo, ali nisu u pitanju bili turniri. Jaran dobio cipove od neke rodbine i tako da smo znali po cijelu noc igrati. :D
Trenutno se ne zanimam previse tom igrom, nekako mi je presla u dosadu.
Prvo na FB-u, pa zatim i sa rajom. Dosadilo brate. :D
hehe kako moze dosaditi :D
u mom mjestu gdje sma ja, inace grad Bihac drzava Bosna, jedno malo mjestasce pored bihaca otkud dolazim, mi smo poceli igrati sa 5 fenninga prvi put to nam bili zetoni ali smo ih imali fakat tucu oko nekih 20km sve po 5 feninga, pa smo onda nabavili zetona iz njemacke par kofera pa smo sad prije nekih pola godine nabavili i sto profesionalni tkao da nam je atmosfera bas dobra

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la SaltCityAttack » 25 avg 2010, 07:34

Pinki tm`87 je napisao/la:Druze na texas holdem pokeru na fbu sam imao 183 miliona,pitaj te majestica jel istina :mrgreen:

brate na tom sam vise puta imao i preko 500m... vjeruj mi da su me banirali jedno 10 puta uzimali mi po 300m, a cak su mi jedan i to moj pravi acount od facebooka skroz ugasili... vise ne mogu nikako uci ebiga ...prestao sam tja poker uopste da igram vise je to dojadilo ebiga.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la haris_alibaba » 25 avg 2010, 09:36

previse to vezujete za facebook pokusajte uzivo igrat vidjet cete miline,a na facebooku je sve namjestaljka zinga tima kojima je u cilju da te malo navuku i onda d aizgubis i a od njih uzmes za novac zetone pa nisu ni oni budale, a nisi ti jedini kome su krali tako cipove

Avatar
Pinki tm`87
Postovi: 86
Pridružen/a: 09 okt 2009, 11:31
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Pinki tm`87 » 25 avg 2010, 09:42

haris_alibaba je napisao/la:previse to vezujete za facebook pokusajte uzivo igrat vidjet cete miline,a na facebooku je sve namjestaljka zinga tima kojima je u cilju da te malo navuku i onda d aizgubis i a od njih uzmes za novac zetone pa nisu ni oni budale, a nisi ti jedini kome su krali tako cipove

Upravo to,desavalo se vise puta da mi Iz zynga tima hakiraju po 30-40 miliona ;)
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI !

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la SaltCityAttack » 25 avg 2010, 11:39

haris_alibaba je napisao/la:previse to vezujete za facebook pokusajte uzivo igrat vidjet cete miline,a na facebooku je sve namjestaljka zinga tima kojima je u cilju da te malo navuku i onda d aizgubis i a od njih uzmes za novac zetone pa nisu ni oni budale, a nisi ti jedini kome su krali tako cipove

ma znam ja to samo ko je lud kupiti... sto vise ja sam prodao vise puta i zato su mi i uzeli...nekakva me ofajla Merima prijavila jednom to znam :)....ma nisam se ja za to vezao ni trudio, vec kada sam na poslu i tako malo igras... ma na facebook sto sam skupio, najvise sam na blef uzimao, sto naranvo na pravom pokeru neces nikada raditi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la ra1981 » 25 avg 2010, 11:55

Poker na FB i poker uživo su neusporedivi.Naravno tu je i online poker u prave pare(Full Tilt,Poker Stars,bwin...) koji je također neusporediv sa FB jer su prave pare u pitanju(čitav način igre se mijenja).Zanima me da li iko od vas igra na nekom od navedenih?I šta mislite da li se poker može ubrojati u sport(Da li je poker sreća ili znanje)?

Thecoldfear
Postovi: 207
Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Thecoldfear » 25 avg 2010, 12:00

Igram i na Facebooku, i uzivo i na online stranicama za pravi novac.

Poker je igra znanja, srece, hrabrosti, citanja, koncentracije, smirenosti, nepredvidivosti itd moras posjedovati puno vjestina :)

Veceras koje zainteresovan ima u Lutriji turnir 33 KM freezout ali ponesite oko 90 KM jer mozemo promjeniti pravila pa da ima buy-in i add-onn.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Devil » 25 avg 2010, 13:08

ra1981 je napisao/la:Poker na FB i poker uživo su neusporedivi.Naravno tu je i online poker u prave pare(Full Tilt,Poker Stars,bwin...) koji je također neusporediv sa FB jer su prave pare u pitanju(čitav način igre se mijenja).Zanima me da li iko od vas igra na nekom od navedenih?I šta mislite da li se poker može ubrojati u sport(Da li je poker sreća ili znanje)?
Poker jeste sport,samo mnogi ljudi o tome imaju predrasude,ali dovoljan podatak da je ovo sport je da ozbiljno planiraju da ga ubace na OI.E sad sreca ili znanje.Pa mislim da ima tu i srece i znanja.Sreca ti je da ti izadju dobre karte na flopu to ne moze biti znanje pa da ga jbs.A znanje mnogo i znanja tu treba,treba znati osetiti kada ti protivnik ima jaku ruku da se bacis,treba ga znati procitati,pratiti njegove raisove,betove i ostale zezancije da vidis da li je on stvarno jak u ruci.Opet se vracam na Negreanua ovde mislim da je on jedan od jacih kada je poker znanje i citanje u pitanju.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la demir44 » 25 avg 2010, 13:12

Ja sam probao uzivo igrati,,,,,,,,,,,Al bolje da nisam :roll:
Rotor Volgograd...

Thecoldfear
Postovi: 207
Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Thecoldfear » 25 avg 2010, 13:20

Devil je napisao/la:
ra1981 je napisao/la:Poker na FB i poker uživo su neusporedivi.Naravno tu je i online poker u prave pare(Full Tilt,Poker Stars,bwin...) koji je također neusporediv sa FB jer su prave pare u pitanju(čitav način igre se mijenja).Zanima me da li iko od vas igra na nekom od navedenih?I šta mislite da li se poker može ubrojati u sport(Da li je poker sreća ili znanje)?
Poker jeste sport,samo mnogi ljudi o tome imaju predrasude,ali dovoljan podatak da je ovo sport je da ozbiljno planiraju da ga ubace na OI.E sad sreca ili znanje.Pa mislim da ima tu i srece i znanja.Sreca ti je da ti izadju dobre karte na flopu to ne moze biti znanje pa da ga jbs.A znanje mnogo i znanja tu treba,treba znati osetiti kada ti protivnik ima jaku ruku da se bacis,treba ga znati procitati,pratiti njegove raisove,betove i ostale zezancije da vidis da li je on stvarno jak u ruci.Opet se vracam na Negreanua ovde mislim da je on jedan od jacih kada je poker znanje i citanje u pitanju.
Negreanu je dobar igrac ali opet mu nedostaje hrabrosti.

Najjaci heads up igrac je: Chris Fergunson aka Kauboj :)


pa Brunson je strasan igrac, Tony G, Chan, Phil Ivey itd Negreanu mi je veoma zanimljiv puno trash talka i to cini poker zanimljiv

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Poker - Texas Holldem

Post Postao/la Devil » 25 avg 2010, 13:23

Thecoldfear je napisao/la:
Devil je napisao/la:
ra1981 je napisao/la:Poker na FB i poker uživo su neusporedivi.Naravno tu je i online poker u prave pare(Full Tilt,Poker Stars,bwin...) koji je također neusporediv sa FB jer su prave pare u pitanju(čitav način igre se mijenja).Zanima me da li iko od vas igra na nekom od navedenih?I šta mislite da li se poker može ubrojati u sport(Da li je poker sreća ili znanje)?
Poker jeste sport,samo mnogi ljudi o tome imaju predrasude,ali dovoljan podatak da je ovo sport je da ozbiljno planiraju da ga ubace na OI.E sad sreca ili znanje.Pa mislim da ima tu i srece i znanja.Sreca ti je da ti izadju dobre karte na flopu to ne moze biti znanje pa da ga jbs.A znanje mnogo i znanja tu treba,treba znati osetiti kada ti protivnik ima jaku ruku da se bacis,treba ga znati procitati,pratiti njegove raisove,betove i ostale zezancije da vidis da li je on stvarno jak u ruci.Opet se vracam na Negreanua ovde mislim da je on jedan od jacih kada je poker znanje i citanje u pitanju.
Negreanu je dobar igrac ali opet mu nedostaje hrabrosti.

Najjaci heads up igrac je: Chris Fergunson aka Kauboj :)


pa Brunson je strasan igrac, Tony G, Chan, Phil Ivey itd Negreanu mi je veoma zanimljiv puno trash talka i to cini poker zanimljiv
Pa ne bih ja bas rekao da mu nedostaje hrabrosti,eto dao sam primer kada sa nekim glupim kartama ulazi u ruku i izbaci coveka sa stola,a i mislim da ne bi imao 4 WSOP narukvice da nema hrabrosti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.