Kenan Hasagic

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 okt 2011, 22:46

umjesto da je branio begovic od pocetka vako je mislio hasagic ispast frajer i tako zbog njega smo imali izmjenu manje koja nam je bila jako potrebna...fuj keno ako nisi zdrav nemoj igrat i gotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
BH Patriot
Postovi: 596
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la BH Patriot » 11 okt 2011, 22:58

Moj Keno, shvati da je Beg od tebe bolji :oops:
Livin' La Vida Loca ;)

Avatar
zlaya_tm87
Postovi: 745
Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la zlaya_tm87 » 12 okt 2011, 00:15

koji je ovo put da hasagic izlazi misteriozno na poluvremenu?
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la nisko » 12 okt 2011, 00:17

Prosu nam jednu zamjenu djabe
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 12 okt 2011, 00:21

nisko je napisao/la:Prosu nam jednu zamjenu djabe
Jest vala,mogao nam je Mravac pojacati odbranu. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la scudetto » 12 okt 2011, 00:25

Ne treba napadati Kenu pa jbt nije on mogao Safetu narediti da ga stavi na gol. Znaci jedini krivac u ovoj situaciji je selektor jer je procijenio da ovaj moze da izadje na teren i jbg desilo se sto se desilo, a sad napdati Hasagica zbog ove situacije je nidje veze :roll:

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la zmaj_Bosne » 12 okt 2011, 00:28

SERONJA, pa i ja bih rekao da sam sranje od golmana u zadnjih par godina, jednostavno godine čine svoje a Keno ih je potrošio.
Dragon Town

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la scudetto » 12 okt 2011, 00:46

zmaj_Bosne je napisao/la:SERONJA, pa i ja bih rekao da sam sranje od golmana u zadnjih par godina, jednostavno godine čine svoje a Keno ih je potrošio.
Ma ja ba hajmo mu oplesti po familiji, bravo za nas glupe bosance i hercegovce to je tako tipicno za nas. Sta je ba p.icke jedne nisam ni ja za to da je broj 1 ali nazivati ga takvim i mnogo gorim nadimcima je dno dna, treba se sjetiti sta je taj covjek godinama cinio za reprezentaciju i ako je vec doslo do toga da ima neko mladji, bolji i ispred njega treba to na jedan fin nacin prodiskutovati a ne oplesti po covjeku koji je toliko srece donio ovom nasem napacenom narodu. Neka svakom na dusu ide ko napise i samo jednu pogrdnu rijec protiv velikog golmana i jos boljeg covjeka.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la kimbo » 12 okt 2011, 00:51

Moje Keno cijenim te kao golmana i sve zasluge i sve je to ok ..

Al zar je lični ego važniji od plasmana pa onako nasuka svoje kolege ?????
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Dylan Dog » 12 okt 2011, 00:55

Kenane svaka cast,sve si lopte sigurno kupio,jos jednom si pokazao ko je najbolji golman ove drzave od osamostaljenja ;)
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
VR6_LION
Postovi: 244
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la VR6_LION » 12 okt 2011, 00:57

ne pljujte po Hasagicu...nije imao gresku vcs...svak bi volio da je zdrav i spreman...al mi se nije nimalo svidjela izjava cim je dobio konkurenciju zeli da napusti repku

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 12 okt 2011, 01:32

kimbo je napisao/la:Moje Keno cijenim te kao golmana i sve zasluge i sve je to ok ..

Al zar je lični ego važniji od plasmana pa onako nasuka svoje kolege ?????
@bomki ti bas ponekad neznas sta pises.Trebao bi znaci tako i Mujdzi napisati.
Odigrao je bez greske,povreda se moze desiti u svakom trenutku i svakome.tako da ti u najboljem slucaju ovaj post nije u redu.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la kimbo » 12 okt 2011, 01:41

harishp je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Moje Keno cijenim te kao golmana i sve zasluge i sve je to ok ..

Al zar je lični ego važniji od plasmana pa onako nasuka svoje kolege ?????
@bomki ti bas ponekad neznas sta pises.Trebao bi znaci tako i Mujdzi napisati.
Odigrao je bez greske,povreda se moze desiti u svakom trenutku i svakome.tako da ti u najboljem slucaju ovaj post nije u redu.
Slušaj sam je znao da nije spreman uzeo je rizik , uvjerio Papeta da je spreman i to je to. Nismo djeca. Ovo mu je druga tekma što ovako radi, prošla je bila protiv Albanije ! Zbog toga smo izgubili jednu zlata vrijednu izmjenu. Al eto dobio je 5 minuta slave zaigrao je u Parizu i mislim da je prokockao bonus kod Sušića.

I šta ja ono napisa za Spahića prije tekme ???
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 12 okt 2011, 01:50

Ama sta onda.Usao bi u igru Mravac ili ibro i tek bi nam onda bio potop.
Bio je jedan od najsigurnijih na tekmi i to je jedina istina.Geldati mrve nakon pojedenog janjeta i nije bas fer.
U vezi spahe odlicno je isto odigrao i onaj faul uopste nije bio penal znaci nije do njega.Sudija je vec dobio instrukcije tako da bi penal dosudio i zbog toga sto je begovic uzeo loptu u ruke. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Juve-TZ
Postovi: 487
Pridružen/a: 09 maj 2011, 18:44
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Juve-TZ » 12 okt 2011, 01:51

hvala keno...bio si dobar, izvini sto smo svi sumnjali u tebe ;)

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la kimbo » 12 okt 2011, 01:56

harishp je napisao/la:Ama sta onda.Usao bi u igru Mravac ili ibro i tek bi nam onda bio potop.
Bio je jedan od najsigurnijih na tekmi i to je jedina istina.Geldati mrve nakon pojedenog janjeta i nije bas fer.
U vezi spahe odlicno je isto odigrao i onaj faul uopste nije bio penal znaci nije do njega.Sudija je vec dobio instrukcije tako da bi penal dosudio i zbog toga sto je begovic uzeo loptu u ruke. :lol:

Ne ne ušao bih rastrčani Ibišević umjesto npr. Misimovića koji je bio stao pred kraj tekme.

Spahić ..

Penal nije bio , bio je prekršaj . Ali ona nonšalantna intervencija i nepažnja (a bio je već meltene oduzeo loptu) je prouzrokovala cjelu situaciju i to u trenutcima kada je najveća najezda bila i prestala. Jednostavno čovjek napravi barem jedan peh po tekmi ... obrati malo pažnju na njegove utakmice . Odradi sve 100% i onda jednom trenu padne kncentracija.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Dylan Dog » 12 okt 2011, 02:00

kimbo je napisao/la:
harishp je napisao/la:Ama sta onda.Usao bi u igru Mravac ili ibro i tek bi nam onda bio potop.
Bio je jedan od najsigurnijih na tekmi i to je jedina istina.Geldati mrve nakon pojedenog janjeta i nije bas fer.
U vezi spahe odlicno je isto odigrao i onaj faul uopste nije bio penal znaci nije do njega.Sudija je vec dobio instrukcije tako da bi penal dosudio i zbog toga sto je begovic uzeo loptu u ruke. :lol:

Ne ne ušao bih rastrčani Ibišević umjesto npr. Misimovića koji je bio stao pred kraj tekme.

Spahić ..

Penal nije bio , bio je prekršaj . Ali ona nonšalantna intervencija i nepažnja (a bio je već meltene oduzeo loptu) je prouzrokovala cjelu situaciju i to u trenutcima kada je najveća najezda bila i prestala. Jednostavno čovjek napravi barem jedan peh po tekmi ... obrati malo pažnju na njegove utakmice . Odradi sve 100% i onda jednom trenu padne kncentracija.
Pa da nema ni takvih negativnih elemenata u njegovoj igri sada bi on bio stoper Reala ili Chelsea.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 12 okt 2011, 02:13

Jah,ziku Pepea i ''njegov pad koncetracije ili u prevodu lude'' :lol: pa opet igra u bas u Realu.
@kimbo Ibro rastrcan :lol:taj godinu dana cestito nije potrcao ,nemoj ako boga znas :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la gruezi » 12 okt 2011, 06:48

pogledajte kako smo jeftino izgubili loptu prije penala...nije spaha jedini krivac...

soko
Postovi: 3851
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la soko » 12 okt 2011, 06:54

kimbo je napisao/la:
harishp je napisao/la:Ama sta onda.Usao bi u igru Mravac ili ibro i tek bi nam onda bio potop.
Bio je jedan od najsigurnijih na tekmi i to je jedina istina.Geldati mrve nakon pojedenog janjeta i nije bas fer.
U vezi spahe odlicno je isto odigrao i onaj faul uopste nije bio penal znaci nije do njega.Sudija je vec dobio instrukcije tako da bi penal dosudio i zbog toga sto je begovic uzeo loptu u ruke. :lol:

Ne ne ušao bih rastrčani Ibišević umjesto npr. Misimovića koji je bio stao pred kraj tekme.

Spahić ..

Penal nije bio , bio je prekršaj . Ali ona nonšalantna intervencija i nepažnja (a bio je već meltene oduzeo loptu) je prouzrokovala cjelu situaciju i to u trenutcima kada je najveća najezda bila i prestala. Jednostavno čovjek napravi barem jedan peh po tekmi ... obrati malo pažnju na njegove utakmice . Odradi sve 100% i onda jednom trenu padne kncentracija.
I sta ako je pala koncetracija, taj sto je nad njemu bio napravljen prekrsaj je Samir Nasri. A mi vamo sa te strane imamo Maletica i Pandzu koji igraju protiv igraca iz ManCity, ManU i Chelsea.
Logicno je da ovi nasi nece izdrzati citavu tekmu iako su dali sve od sebe.
Ne mora znaciti da bi rastrcani Ibisevic ista uradio. Mi sad samo mozemo nagadjati.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.