Kenan Hasagic

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Kenan Hasagic

Post Postao/la Cartman » 24 mar 2010, 16:10

Ne otvaram ovu temu iz lijepog razloga, nego radi ovoga:

Report: Turkish police question 15 people over match-fixing allegations

ANKARA, Turkey — Turkish police reportedly held 15 people for questioning on Wednesday in an investigation into alleged match-fixing in soccer.

Players and officials of several clubs were taken to Istanbul for questioning by fraud squads, the state-run Anatolia news agency reported.

The Turkish Football Federation said the investigation was launched in August after it made a formal complaint to police.

The investigation was independent of a probe by fraud and organized crime officials in Bochum, Germany, who have been examining more than 200 matches played in at least 11 countries, including Turkey, the federation said. It added that officials were, nevertheless, sharing information with the German authorities.

Kamil Dizdar of topflight Turkish team Istanbul Buyuksehir Belediyespor, confirmed that assistant coach Arif Erdem and goalkeeper Kenan Hasagic were being questioned by police.

Anatolia said also involved were players or officials from leading teams Sivasspor and Kayserispor and second-tier Konyaspor.

Vjerujem da nije istina dok se ne dokaze, ali ovo bi mogo bit ogroman skandal.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 24 mar 2010, 18:56

Ko zna da li je kad uzeo kakve pare za neku tekmu.. Nije nemoguce..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la steve-o » 24 mar 2010, 18:58

covjek nije kriv dok se ne dokaze to! al' ako je stvarno namjestao tekme treba ga prekriziti zauvijek..

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la AYAN » 24 mar 2010, 18:59

Keno nije kriv...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la demir44 » 24 mar 2010, 19:09

AYAN je napisao/la:Keno nije kriv...
Kako znas... :roll:
Rotor Volgograd...

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Emir_ZENICA » 24 mar 2010, 19:18

Posto se znam s Kenom i njegovim roditeljima,ustvari rodbinom,poslao sam poruku familiji pa cekam odgovor...odma obavjestavam ;)
A C A B !

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la 19TM87 » 24 mar 2010, 19:19

nadam se da keno nije kriv ali...svak treba odgovarat ako je kriv pa da mi je najrodjeniji...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
BHFAN22
Postovi: 93
Pridružen/a: 02 jun 2008, 22:41
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la BHFAN22 » 24 mar 2010, 19:21

samo tako Keno. 8-)
I Krv Svoju Za Bosnu Moju!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Omerbavarac » 24 mar 2010, 19:22

Keno majstore, drzi se. Vjerujem da se nisi upustao u takve stvari, ali i ako jesi, ko ga j..e.
Nadam se da neces biti kriv.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Emir_ZENICA » 24 mar 2010, 19:22

Evo dobio sam informaciju...Keno je u pritvoru,nejavlja se na telefon ;) ;) Dalje ni rodbina ne zna,uglavnom totalna frka :roll:
A C A B !

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la džakailibu » 24 mar 2010, 19:24

da zovemo sanelu jenkins?
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Cartman » 24 mar 2010, 19:56

Kenane u kakva si se **** uvalio...Boze sacuvaj.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

dr_arsla
Postovi: 124
Pridružen/a: 15 apr 2008, 01:32
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la dr_arsla » 24 mar 2010, 20:12

Nema potrebe za dizanjem neke frke..Keno priveden ili cak uhapsen zbog sumnjih da je ucestvovao u namjestanju neki utakmica, pusti ce ga na slobodi do sutra ujutro, onda sudski proces, presuda, ako uspiju dokazati umjesanost, najvjerovatnije 5 godina zabrane bavljenjem profesionalnog fudbala, znaci karijera se zavrsava, u protivnom nastavlja normalno da igra;

to sto se tice objektivni cinjenica, a moje licno misljenje je da ne treba preuvelicavati to ko sta namjesta i ko pare uzima, pojedini pisu kako treba odma kenu odpisati iz repke..zasto?? S takvim pristupom treba uzet licencu svakom doktoru koji uzima mimo plate, svakom politicaru, inspektoru, drotu, i kako cemo onda ziviti bez ijednog doktora, politicara, administrativca, profesora, policajca itd.

to je jednostavno dio naseg mentalnog sklopa, mozda poslijedica socilaistickog drustva a mozda nasa genetika, kada to shvatimo i prihvatimo bice nam lakse svima...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 24 mar 2010, 20:15

Optuzili ga za tekmu namjestanja u kojoj nije ni branio.BB-Genclebirligi :shock: :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
harry_90
Postovi: 19832
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harry_90 » 24 mar 2010, 20:17

Zbog tebe Keno ja nisam mogao pogodit na kladi :cry: malo sale,nadam se da ce sve biiti ok,ako se dokaze da je namjestao treba ga izbacit iz repke,ustvari nece vise ni igrat.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

noah
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 maj 2009, 00:26
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la noah » 24 mar 2010, 20:41

harishp je napisao/la:Optuzili ga za tekmu namjestanja u kojoj nije ni branio.BB-Genclebirligi :shock: :roll:
Da se radilo o Asmiru kako bi ti drago bilo.. :shock:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la harishp » 24 mar 2010, 20:58

harry_90 je napisao/la:Zbog tebe Keno ja nisam mogao pogodit na kladi :cry: malo sale,nadam se da ce sve biiti ok,ako se dokaze da je namjestao treba ga izbacit iz repke,ustvari nece vise ni igrat.
A ako ne onda bi trebao sviju po labrnji sto su jedva docekali da ga mogu izbaciti iz repke.I jos niko nije temu otvarao kad je dobro branio za nasu repku nego naslo u ovim trenucima. :roll:
Inace imamo i spremne zamjene u p.m. :roll:
Buric makar brani onaj odigra ponekad sa rezervnim timom u Engleskoj :shock: a drugi ni treci golman nije.
@noah kad ''zavirujes'' u misli nemoj i u guzicu.Nije higijenski. ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la Principatus » 24 mar 2010, 21:45

harishp je napisao/la:Optuzili ga za tekmu namjestanja u kojoj nije ni branio.BB-Genclebirligi :shock: :roll:
Bas sam se to pitao, jer znam da je jedanput izjavio, da su ga sumnjicili za utakmicu u kojoj nije branio. On koliko je puta bio povrijedjen ne bih me ni zacudilo.

Valjda je ta njegova ekipa pobijedila 3:1 u toj utakmici. Sad se pitam sta je on toliko kao golman namjestio.
Pustio taj jedan gol? Ili je on se umjesao i zabio ona druga 3 pa pobrkao sve? :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la 123456 » 24 mar 2010, 21:47

Keno nedaj se.Dusmanske duse mogu da ti p..e.Da mogu sad bi uplatijo da se brani sa slobode.Nezelim ulaziti u to dali je ili niuje kriv to ce sud pokazati ali toliko nam je radosti donijo da je zasluzijo podrsku u ovom teskom trenutku svoga zivota.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Kenan Hasagic

Post Postao/la calcio » 24 mar 2010, 21:47

Sto se mene tice, neka se ispostavi da je ubio Kenedija, Keno bi i dalje bio u repci ;)
ako ga nisu snimili da uzima lovu onda je vrlo tesko dokazati namjestanje, ako je uopste Keno upetljan u nesto slicno, mada sumnjam. vjerovatno se radi o tipicnom svaljivanju na strance.
pisalo se nesto ranije o tome da je pod istragom pa se ispostavilo da uopste nije igrao na toj utakmici zbog povrede.


juce je inace jedan nas talenat koji igra u Svedskoj dobio 3 i po godine zatvora zbog oruzane pljacke, ali to je nesto sasvim drugo. momak je priznao i sve... tuzno :(

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.