Rukometna reprezentacija 02,03
Rukometna reprezentacija 02,03
Zanimaju me ovi momci nisu imali bas dugo okupljanje pa jel imaju neke informacije jel ima neko od njih da je prikljucen seniorima?
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Zadnja izmjena: Ahmed45, dana/u 13 okt 2019, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Nisu imali preko godinu dana okupljanje
Zadnja izmjena: ENVER23, dana/u 13 okt 2019, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Gracanica-Dzelilovic,Music,SusaRedzo678 je napisao/la:Zanimaju me ovi momci nisu imali bas dugo okupljanje pa jel imaju neke informacije jel ima neko od njih da je prikljucen seniorima?
Gorazde-Camo,Hubanic i Pleh
Maglaj-Suljakovic,Mujkanovic,Cakrama,Delic,Krlicevic
Bosna V-Keso,Sirco,Jamakovic,Karavdic,Hrnjic
Vogosca-Cordalija,Cavcic
Slavija-Raonic
Lokomotiva-Djordjevic i Simic
Sloga D-Milicevic,Ristic,Lazic,Maksimovic,Radic
Borac-Peric,Grbic,Radic,Milovac
Izvidac-Kos i Mandic
Leotar-Ratkovic,Parezanin,Grk
Sloboda-Jusic,Karahodzic,Piric
Konjuh-Becic,Klopic
O drini,iskri i slogi gv nemam informacije a i ove ekipe koje sam nabrojao mozda imaju jos nekog a da sam ga izostavio pozzz
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Bili su i Velic i Keso u sloveniji ja msm u gorenju mislim da je Velic cak ostao a da se Keso vratio u Bosnu V
- ASD
- Postovi: 26268
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Da malo uljepšamo:ENVER23 je napisao/la:Gracanica-Dzelilovic,Music,SusaRedzo678 je napisao/la:Zanimaju me ovi momci nisu imali bas dugo okupljanje pa jel imaju neke informacije jel ima neko od njih da je prikljucen seniorima?
Gorazde-Camo,Hubanic i Pleh
Maglaj-Suljakovic,Mujkanovic,Cakrama,Delic,Krlicevic
Bosna V-Keso,Sirco,Jamakovic,Karavdic,Hrnjic
Vogosca-Cordalija,Cavcic
Slavija-Raonic
Lokomotiva-Djordjevic i Simic
Sloga D-Milicevic,Ristic,Lazic,Maksimovic,Radic
Borac-Peric,Grbic,Radic,Milovac
Izvidac-Kos i Mandic
Leotar-Ratkovic,Parezanin,Grk
Sloboda-Jusic,Karahodzic,Piric
Konjuh-Becic,Klopic
O drini,iskri i slogi gv nemam informacije a i ove ekipe koje sam nabrojao mozda imaju jos nekog a da sam ga izostavio pozzz
Gračanica: Edvin Dželilović (03) Adis Šuša (02) Azer Musić (02)
Vogošća: Bekir Čordalija (03) Faris Čavčić (02)
Sloga D: Nikola Lazić (02) Dušan Miličević (03) Miloš Maksimović (02) Danilo Ristić (02) Aleksa Starčević (03) Ognjen Maksimović (02) Milan Đurđević (03) Igor Radić (02)
Borac: Luka Perić (03) Nemanja Milovac (02) Petar Grbić (02)
Izviđač: Matej Mandić (02) Miloš Kos (02)
Konjuh: Adnan Bečić (02) Adi Klopić (03) na posudbi je u Banovićima.
Lokomotiva: Luka Đorđević (03) Mihajlo Simić (02)
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Da li znas slucajno od ostalih momaka godista?ASD je napisao/la:ENVER23 je napisao/la:Gracanica-Dzelilovic,Music,SusaRedzo678 je napisao/la:Zanimaju me ovi momci nisu imali bas dugo okupljanje pa jel imaju neke informacije jel ima neko od njih da je prikljucen seniorima?
Gorazde-Camo,Hubanic i Pleh
Maglaj-Suljakovic,Mujkanovic,Cakrama,Delic,Krlicevic
Bosna V-Keso,Sirco,Jamakovic,Karavdic,Hrnjic
Vogosca-Cordalija,Cavcic
Slavija-Raonic
Lokomotiva-Djordjevic i Simic
Sloga D-Milicevic,Ristic,Lazic,Maksimovic,Radic
Borac-Peric,Grbic,Radic,Milovac
Izvidac-Kos i Mandic
Leotar-Ratkovic,Parezanin,Grk
Sloboda-Jusic,Karahodzic,Piric
Konjuh-Becic,Klopic
Da malo uljepšamo:
Gračanica: Edvin Dželilović (03) Adis Šuša (02) Azer Musić (02)
Vogošća: Bekir Čordalija (03) Faris Čavčić (02)
Sloga D: Nikola Lazić (02) Dušan Miličević (03) Miloš Maksimović (02) Danilo Ristić (02) Aleksa Starčević (03) Ognjen Maksimović (02) Milan Đurđević (03) Igor Radić (02)
Borac: Luka Perić (03) Nemanja Milovac (02) Petar Grbić (02)
Izviđač: Matej Mandić (02) Miloš Kos (02)
Konjuh: Adnan Bečić (02) Adi Klopić (03) na posudbi je u Banovićima.
Lokomotiva: Luka Đorđević (03) Mihajlo Simić (02)
- ASD
- Postovi: 26268
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Znam od nekihRedzo678 je napisao/la:[
Da li znas slucajno od ostalih momaka godista?
Omar Karahodžić (02)
Faris Raonić (02)
Đorđe Ratković (02)
Igor Grk (03)
Salih Pleh (02)
Berin Keso (02)
Faris Hubanić (02)
Adnan Jamaković (02)
Belmin Hrnjić (02)
Harun Sirćo (02)
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Gorazde:Camo-02ASD je napisao/la:Znam od nekihRedzo678 je napisao/la:[
Da li znas slucajno od ostalih momaka godista?
Omar Karahodžić (02)
Faris Raonić (02)
Đorđe Ratković (02)
Igor Grk (03)
Salih Pleh (02)
Berin Keso (02)
Faris Hubanić (02)
Adnan Jamaković (02)
Belmin Hrnjić (02)
Harun Sirćo (02)
Maglaj:Suljakovic-02 Cakrama-02 Mujkanovic-03 Delic-03 Krlicevic-02
Bosna V:Karavdic-02
Borac:Radic-02
Sloboda:Jusic-02
Evo godista od ovih momaka sto im niste znali godista mogla bi se fina reprezentacija od njih napravit
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Bila bi fina reprezentacija slazem se evo po 5 najboljih sa svake pozicije po meni pisite i vi svoja misljenja
LK:
1.Adnan Jamakovic Bosna V
2.Omar Delic Maglaj
3.Nemanja Milovac Borac
4.Luka Dordevic Lokomotiva (u prvoj ekipi igra krilo pa cu ga tako stavit i ovdje
5.Marko Lukic Jedinstvo Brcko
LB:
1.Dusan Milicevic Sloga D
2.Harun Cakrama Maglaj
3.Harun Sirco Bosna V
4.Mihajlo Simic Lokomotiva
5.Nemanja Pestic Jedinstvo Brcko
SB:
1.Petar Grbic Borac
2.Alan Mujkanovic Maglaj
3.Tarik Suljakovic Maglaj
4.Adi Klopic Konjuh
5.Ivano Pavlovic Ljubuski Izvidac
DB:
1.Tarik Velic Gorenje Velenje
2.Berin Keso Bosna V
3.Bozo Tepic Borac
4.Milos Maksimovic Sloga D
5.Azer Music Gracanica
DK
1.Luka Peric Borac
2.Edvin Dzelilovic Gracanica
3.Vedad Camo Gorazde
4.Eldin Voloder Lokomotiva
5.Faris Colakovic Krivaja
Pivot:
1.Hamza Karavdic Bosna V
2.Danilo Ristic Sloga D
3.Đorđe Ratkovic Leotar
4.Ermin Jusic Sloboda
5.Faris Raonic Slavija
GK:
1.Adnan Becic Konjuh
2.Nikola Lazic Sloga D
3.Zoran Radic Borac
4.Danis Kovacevic Krivaja
5.Bekir Cordalija Vogosca
S razlogom tu nisu kos,trifunovic,mandic,pavlovic koji su vec odbijali pa cak i igrali za druge reprezentacije
LK:
1.Adnan Jamakovic Bosna V
2.Omar Delic Maglaj
3.Nemanja Milovac Borac
4.Luka Dordevic Lokomotiva (u prvoj ekipi igra krilo pa cu ga tako stavit i ovdje
5.Marko Lukic Jedinstvo Brcko
LB:
1.Dusan Milicevic Sloga D
2.Harun Cakrama Maglaj
3.Harun Sirco Bosna V
4.Mihajlo Simic Lokomotiva
5.Nemanja Pestic Jedinstvo Brcko
SB:
1.Petar Grbic Borac
2.Alan Mujkanovic Maglaj
3.Tarik Suljakovic Maglaj
4.Adi Klopic Konjuh
5.Ivano Pavlovic Ljubuski Izvidac
DB:
1.Tarik Velic Gorenje Velenje
2.Berin Keso Bosna V
3.Bozo Tepic Borac
4.Milos Maksimovic Sloga D
5.Azer Music Gracanica
DK
1.Luka Peric Borac
2.Edvin Dzelilovic Gracanica
3.Vedad Camo Gorazde
4.Eldin Voloder Lokomotiva
5.Faris Colakovic Krivaja
Pivot:
1.Hamza Karavdic Bosna V
2.Danilo Ristic Sloga D
3.Đorđe Ratkovic Leotar
4.Ermin Jusic Sloboda
5.Faris Raonic Slavija
GK:
1.Adnan Becic Konjuh
2.Nikola Lazic Sloga D
3.Zoran Radic Borac
4.Danis Kovacevic Krivaja
5.Bekir Cordalija Vogosca
S razlogom tu nisu kos,trifunovic,mandic,pavlovic koji su vec odbijali pa cak i igrali za druge reprezentacije
Zadnja izmjena: ENVER23, dana/u 04 nov 2019, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Da sam selektor i da bas moram kraci spisak samo bih prva 3 redna broja zvao i tjtENVER23 je napisao/la:Bila bi fina reprezentacija slazem se evo po 5 najboljih sa svake pozicije po meni pisite i vi svoja misljenja
LK:
1.Adnan Jamakovic Bosna V
2.Omar Delic Maglaj
3.Nemanja Milovac Borac
4.Luka Dordevic Lokomotiva (u prvoj ekipi igra krilo pa cu ga tako stavit i ovdje
5.Marko Lukic Jedinstvo Brcko
LB:
1.Harun Sirco Bosna V
2.Dusan Milicevic Sloga D
3.Harun Cakrama Maglaj
4.Mihajlo Simic Lokomotiva
5.Nemanja Pestic Jedinstvo Brcko
SB:
1.Petar Grbic Borac
2.Alan Mujkanovic Maglaj
3.Tarik Suljakovic Maglaj
4.Adi Klopic Konjuh
5.Ivano Pavlovic Ljubuski Izvidac
DB:
1.Tarik Velic Gorenje Velenje
2.Berin Keso Bosna V
3.Bozo Tepic Borac
4.Milos Maksimovic Sloga D
5.Azer Music Gracanica
DK
1.Luka Peric Borac
2.Edvin Dzelilovic Gracanica
3.Vedad Camo Gorazde
4.Eldin Voloder Lokomotiva
5.Faris Colakovic Krivaja
Pivot:
1.Hamza Karavdic Bosna V
2.Danilo Ristic Sloga D
3.Adis Susa Gracanica
4.Ermin Jusic Sloboda
5.Faris Raonic Slavija
GK:
1.Adnan Becic Konjuh
2.Nikola Lazic Sloga D
3.Zoran Radic Borac
4.Danis Kovacevic Krivaja
5.Bekir Cordalija Vogosca
S razlogom tu nisu kos,trifunovic,mandic,pavlovic koji su vec odbijali pa cak i igrali za druge reprezentacije
Re: Rukometna reprezentacija 02,03
Ko je njima uopste selektor?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.