Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
edo07
Postovi: 1823
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edo07 » 10 maj 2024, 13:21

Cemu spominjanje V.Kovacevica?? Lik je obicno smece od golmana..vece rupe ovaj svijet nije vidio..al najjace je bilo kad se pricalo lafo Benfica, Leverkusen..a lik ne bi bio pojacanje ni za FK Dizdarusa
PS: Vasilj je licno Oliver Kahn za ovog raspalog truhlu kojeg smatraju nekakvim golmanom

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 10 maj 2024, 13:32

Vidim post pola stranice, kad ono odgovor Spahicu :crazy: :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Sindikat12
Postovi: 772
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 10 maj 2024, 14:18

ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 13:03
Razmisljam malo o eventualnim promjenama za naredni spisak. Realno, kandidata za izbacivanje je kamara, ali problem ko ce upasti? Izuzev stoperskih pozicija gdje ima Zolotic, Radeljic, mozda Muharemovic, ko bi mogao od "novajlija" zamjeniti igrace u ofanzivnom dijelu terena.. Bas je veoma siromasan izbor. :eh:
I ja isto, ovo sto se nudi je jako tanko. Nadam se Karicu umjesto Civica. Sto se tice stopera ne znam sta mirise modds probat ovog Radeljica kao zamjena za Kovacevica.

Od napadaca je stvarno stvarno tanko, Huskovic bi se jos trebao dokazat prije nego sto dobije poziv.

Ali eto Dzeko valjda ostaje i tu imamo 3 kvalitetne opcije.

Predpostavljam da cemo igrat 3-5-2 jer krila svakako nemamo.

Vezni fino izgleda, Huseinbasic, Tahirovic, Krunic, Hajradinovic, Basic. Dobro bi bilo Gigovica zavrsit da se konkurencija pojaca.

ReX2
Postovi: 240
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 10 maj 2024, 14:27

Sindikat12 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:18
ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 13:03
Razmisljam malo o eventualnim promjenama za naredni spisak. Realno, kandidata za izbacivanje je kamara, ali problem ko ce upasti? Izuzev stoperskih pozicija gdje ima Zolotic, Radeljic, mozda Muharemovic, ko bi mogao od "novajlija" zamjeniti igrace u ofanzivnom dijelu terena.. Bas je veoma siromasan izbor. :eh:
I ja isto, ovo sto se nudi je jako tanko. Nadam se Karicu umjesto Civica. Sto se tice stopera ne znam sta mirise modds probat ovog Radeljica kao zamjena za Kovacevica.

Od napadaca je stvarno stvarno tanko, Huskovic bi se jos trebao dokazat prije nego sto dobije poziv.

Ali eto Dzeko valjda ostaje i tu imamo 3 kvalitetne opcije.

Predpostavljam da cemo igrat 3-5-2 jer krila svakako nemamo.

Vezni fino izgleda, Huseinbasic, Tahirovic, Krunic, Hajradinovic, Basic. Dobro bi bilo Gigovica zavrsit da se konkurencija pojaca.
Da, ali sve su to igraci (Karic, Huskovic itd) koji ne mogu u ovom trenutku nastupati. Eto primjer za napadace. Prevljak, Hamulic su out, po meni i Bilbija bi im se mogao pridrzutiti. Ali pitanje je ko umjesto njih? Hajde pa budi pametan... :hmmmmm:

Trenutno u U21 (izuzev Muharemovica donekle) nemas nijednog igraca koji bi se mogao pozvati za naredno okupljanje sto je porazavajuce po meni, a i samo neka vrsta potvrde loseg rada sa mladom selekcijom.

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 10 maj 2024, 14:42

ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:27
Sindikat12 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:18
ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 13:03
Razmisljam malo o eventualnim promjenama za naredni spisak. Realno, kandidata za izbacivanje je kamara, ali problem ko ce upasti? Izuzev stoperskih pozicija gdje ima Zolotic, Radeljic, mozda Muharemovic, ko bi mogao od "novajlija" zamjeniti igrace u ofanzivnom dijelu terena.. Bas je veoma siromasan izbor. :eh:
I ja isto, ovo sto se nudi je jako tanko. Nadam se Karicu umjesto Civica. Sto se tice stopera ne znam sta mirise modds probat ovog Radeljica kao zamjena za Kovacevica.

Od napadaca je stvarno stvarno tanko, Huskovic bi se jos trebao dokazat prije nego sto dobije poziv.

Ali eto Dzeko valjda ostaje i tu imamo 3 kvalitetne opcije.

Predpostavljam da cemo igrat 3-5-2 jer krila svakako nemamo.

Vezni fino izgleda, Huseinbasic, Tahirovic, Krunic, Hajradinovic, Basic. Dobro bi bilo Gigovica zavrsit da se konkurencija pojaca.
Da, ali sve su to igraci (Karic, Huskovic itd) koji ne mogu u ovom trenutku nastupati. Eto primjer za napadace. Prevljak, Hamulic su out, po meni i Bilbija bi im se mogao pridrzutiti. Ali pitanje je ko umjesto njih? Hajde pa budi pametan... :hmmmmm:

Trenutno u U21 (izuzev Muharemovica donekle) nemas nijednog igraca koji bi se mogao pozvati za naredno okupljanje sto je porazavajuce po meni, a i samo neka vrsta potvrde loseg rada sa mladom selekcijom.
Ako su Demir, Tabak i Džeko u kombinaciji, bolje je onda kao četvrtoag zovnuti Vukovića, nego Bilbiju.
Muharemoviću je vrijeme da napravi odluku i ode u seniorski fudbal. Neozbiljno je amatera sa 21 godinom, dovoditi u vezu A selekcije.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

ReX2
Postovi: 240
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 10 maj 2024, 14:47

Ne znam, sve u svemu bas bas tanko. Vidjetcemo sta su smislili Barbarez i ekipa.

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 10 maj 2024, 14:49

ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:47
Ne znam, sve u svemu bas bas tanko. Vidjetcemo sta su smislili Barbarez i ekipa.
A šta će smislit, nije Gandalf :roll:
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
zgembo89
Postovi: 5027
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 11 maj 2024, 08:14

Horoz je napisao/la:
10 maj 2024, 14:49
ReX2 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:47
Ne znam, sve u svemu bas bas tanko. Vidjetcemo sta su smislili Barbarez i ekipa.
A šta će smislit, nije Gandalf :roll:
Nece on znat ni procitat igrace kad bude objava spiska vidio sam ja da nijedno ime od igraca niie spomeno u pvih 10 intervjua pik karo herz herz

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4656
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 11 maj 2024, 16:51

Sušić protiv Pirića na Kipru za titulu prvaka. APOEL-u odgovara i neriješeno.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

EdinjoBos
Postovi: 1381
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 11 maj 2024, 19:56

Na utakmici Austria Wien - FC Wolfsberger su nastupila 4 potencijalna reprezentativca BiH:

Za Austria Wien:
Muharem Huskovic (2003. godiste) od 63. minute
Sanel Saljic (2005. godiste) od 74. minute

Za FC Wolfsberger:
Adis Jasic (2003. godiste) od pocetka pa do 63. minute
Ervin Omic (2003. godiste) od pocetka pa do 76. minute

Avatar
kempes
Postovi: 505
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kempes » 11 maj 2024, 20:13

EdinjoBos je napisao/la:
11 maj 2024, 19:56
Na utakmici Austria Wien - FC Wolfsberger su nastupila 4 potencijalna reprezentativca BiH:

Za Austria Wien:
Muharem Huskovic (2003. godiste) od 63. minute
Sanel Saljic (2005. godiste) od 74. minute

Za FC Wolfsberger:
Adis Jasic (2003. godiste) od pocetka pa do 63. minute
Ervin Omic (2003. godiste) od pocetka pa do 76. minute
Nema od te djece nista

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 11 maj 2024, 20:16

Čisto da spomenem iako je off, Sučić očigledno nije Jakirovića uvjeri da je igrač za prvih 11. Baždar je tamo gdje je bio prošlu i većinu ove sezone.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Sveti
Postovi: 10282
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 11 maj 2024, 21:46

Horoz je napisao/la:
11 maj 2024, 20:16
Čisto da spomenem iako je off, Sučić očigledno nije Jakirovića uvjeri da je igrač za prvih 11. Baždar je tamo gdje je bio prošlu i većinu ove sezone.
Nice
naprijed rejal

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DaVinci » 11 maj 2024, 22:49

Licniznanstvenik je napisao/la:
08 maj 2024, 20:11
Sanel pogodio za vođstvo Levangera, to mačko... :tokralju:
Sanele, ne tipkaj po forumu na poluvremenu vec slusaj trenera sta ti vazi ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
zgembo89
Postovi: 5027
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 12 maj 2024, 11:12

Horoz je napisao/la:
11 maj 2024, 20:16
Čisto da spomenem iako je off, Sučić očigledno nije Jakirovića uvjeri da je igrač za prvih 11. Baždar je tamo gdje je bio prošlu i većinu ove sezone.
Skoro je bila anketa ko bi trebao uskocit umjesto povrijedjenog iz Torina i svi su glasali za Luku Sucica iz Salzburga inace to je rodjak od Petra Sucica..
A Bazdar je steta sto nismo probali nista za njega podsjeca me na Raula iz Reala

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4656
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 12 maj 2024, 14:12

Danilović asistirao za gol koji je Nacionalu donio plasman u prvu ligu Portugala, vidjećemo u zadnjem kolu hoće li biti prvi ili drugi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
zgembo89
Postovi: 5027
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 12 maj 2024, 16:41

MoodyHank je napisao/la:
12 maj 2024, 14:12
Danilović asistirao za gol koji je Nacionalu donio plasman u prvu ligu Portugala, vidjećemo u zadnjem kolu hoće li biti prvi ili drugi.

slika
Treba dobit poziv umjesto Cimirota i Rahmanovica

Avatar
Sveti
Postovi: 10282
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 12 maj 2024, 17:01

MoodyHank je napisao/la:
12 maj 2024, 14:12
Danilović asistirao za gol koji je Nacionalu donio plasman u prvu ligu Portugala, vidjećemo u zadnjem kolu hoće li biti prvi ili drugi.
Na stranu sve njegove objave za srbiju, ali ruku na srce, taj mali je uvijek odigrao korektno ono minuta sto je dobivao
naprijed rejal

NoDi80
Postovi: 4613
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 12 maj 2024, 17:28

U takvom je okruzenju odrastao gdje Srbija broj 1
Nije imao nikakvih ruzni rijeci prema drzavi ili prema ostalim narodima
A i kad mu udjes na drustvee mreze stoji zastava BiH
I kad je dobio poziv BiH odmah ga je prihvatio nije igrao nikakve igrice
Po meni je Danilovic korektan momak, a i spremam je igrac
Ja mislim da je uz Demirovica igrac koji najvise ima minuta ove sezone
Sad cemo imati po prvi put u historiji dva portugalska prvoligasa :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Varg
Postovi: 2711
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 12 maj 2024, 17:55

ko je drugi
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Maestro^^ i 5 gostiju.