RK Prijedor

Avatar
Vlado PD
Postovi: 214
Pridružen/a: 19 apr 2010, 00:30
Kontakt:

RK Prijedor

Post Postao/la Vlado PD » 13 avg 2010, 13:48

Od ove sezone ponovo clan Premijer lige BiH, pa cisto da se nadje tema ;)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Trigger » 13 avg 2010, 14:14

I treba RK PRIJEDOR imati svoju temu - premijerligaš je!

Samo bi bilo lijepo od vas koji poznaju klub da i nama ostalima predočite malo više podataka o igračima (njihovim ličnim podacima - godiste, pozicija...) kako bi bili upućeniji u sastav kluba koji je, nekad, godinama bio vrlo jak republički ligaš (a i član PL BiH) i koji je dao nekoliko sjajnih, vrhunskih, rukometaša.

Nadam se da će biti voljnih da to učine i pričine nam ugođaj pracenja i teme o RK Prijedor.

Čestitke za ulazak u PL BiH i sretno.
Bosno moja poharana....

Avatar
Vlado PD
Postovi: 214
Pridružen/a: 19 apr 2010, 00:30
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Vlado PD » 13 avg 2010, 20:33

Rukometni klub Prijedor i sad daje jednog reprezentativca koliko sam ja upoznat, a to jedan veoma talentovam i mlad momak Mandic Igor koji je bio na meti nekih Spanskih klubova ove seozeone, ima svega 18 godina i veoma veliki je potencijal. Golman Grahovac takodje Prijedorcanin clan je reprezentacije i ako vise ne igra za nas klub al je nas sugradjanin. Ne mogu reci da bas pomno pratim rukomet, al koliko sam cuo dobili smo neka pojacanja iz Borca i iz Srbije, volio bi da mi se neko od sugradjanja pridruzi u pisanju na ovoj temi pa da malo detaljnije napisemo o igrackom kadru da ja ne lupam posto bas najbolje ne poznajem :D

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Trigger » 13 avg 2010, 22:34

Vlado PD je napisao/la:Rukometni klub Prijedor i sad daje jednog reprezentativca koliko sam ja upoznat, a to jedan veoma talentovam i mlad momak Mandic Igor koji je bio na meti nekih Spanskih klubova ove seozeone, ima svega 18 godina i veoma veliki je potencijal. Golman Grahovac takodje Prijedorcanin clan je reprezentacije i ako vise ne igra za nas klub al je nas sugradjanin. Ne mogu reci da bas pomno pratim rukomet, al koliko sam cuo dobili smo neka pojacanja iz Borca i iz Srbije, volio bi da mi se neko od sugradjanja pridruzi u pisanju na ovoj temi pa da malo detaljnije napisemo o igrackom kadru da ja ne lupam posto bas najbolje ne poznajem :D
Zaista bi bilo dobro da se mnogi Prijedorčani pridruže ovom Forumu i više pišu o RK Prijedor.
a taj momak, Igor Mandić (1991) lijevi bek mlade bh.reprezentacije ( a na širem spisku i "A" repke) je, prema procjenama mnogih, izuzetan talenat i već je potpisao za Borac (BL), ali će ovu sezonu provesti u matičnom klubu kao pozajmljen igrač.
Bosno moja poharana....

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Bily Piton » 14 avg 2010, 14:40

Ovo su igrači koji su trenutno tu:
Radenko Baltić,Igor Mandić,Miodrag Ranđelović,Nikola Stanić(Juniorski reprezentativac BH),Vladimir Branković,Aleksandar Škorić,Petar Jokanović,Mladen Blagojević,Jovica Radaković,Marko Davidović(Juniorski reprezentativac BH),Bojan Unčanin...ima ih još eli ne znam imena,,,kasnije ću dodati
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

betty
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 avg 2010, 14:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la betty » 14 avg 2010, 15:13

Bily Piton je napisao/la:Ovo su igrači koji su trenutno tu:
Radenko Baltić,Igor Mandić,Miodrag Ranđelović,Nikola Stanić(Juniorski reprezentativac BH),Vladimir Branković,Aleksandar Škorić,Petar Jokanović,Mladen Blagojević,Jovica Radaković,Marko Davidović(Juniorski reprezentativac BH),Bojan Unčanin...ima ih još eli ne znam imena,,,kasnije ću dodati
Solidna ekipa :)

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Bily Piton » 14 avg 2010, 16:59

slika
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 14 avg 2010, 19:30

betty je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:Ovo su igrači koji su trenutno tu:
Radenko Baltić,Igor Mandić,Miodrag Ranđelović,Nikola Stanić(Juniorski reprezentativac BH),Vladimir Branković,Aleksandar Škorić,Petar Jokanović,Mladen Blagojević,Jovica Radaković,Marko Davidović(Juniorski reprezentativac BH),Bojan Unčanin...ima ih još eli ne znam imena,,,kasnije ću dodati
Solidna ekipa :)
hm... borba za opstanak...
imperator, prodavac magle

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Bily Piton » 14 avg 2010, 20:29

RK Prijedor će biti u zlatnoj sredini,kakva borba za opstanak..predviđam 6. ili 7. mjesto na tabeli
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la no rules » 18 sep 2010, 23:19

Pobjeda Prijedora u Gračanici , čista pobjeda Prijedora, domaći čiste zicere fulali ...pogađali prečke...ili im je golman Prijedora odbranio bih-rukomet , imate ovdje par fotografija sa iste ;)

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 18 sep 2010, 23:33

kakvo iznenadjenje :shock: cestitam. razocaran sam ekipom gracanice...
imperator, prodavac magle

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la air » 18 sep 2010, 23:37

imeime je napisao/la:kakvo iznenadjenje :shock: cestitam. razocaran sam ekipom gracanice...
zast li nije igrao cehajic????????

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la no rules » 18 sep 2010, 23:50

imeime je napisao/la:kakvo iznenadjenje :shock: cestitam. razocaran sam ekipom gracanice...
hehe razočaran sam i ja ... al' danas nisu zaslužili ni bod da uzmu , jer je Prijedor od prve minute bio bolja ekipa ... glavno oružije gračanice "kontra" je zakazala i možda su jedan gol zabili iz kontre , za razliku od pripremnih utakmica kada su krila zabijala po 7-8 golova ....
air je napisao/la:
imeime je napisao/la:kakvo iznenadjenje :shock: cestitam. razocaran sam ekipom gracanice...
zast li nije igrao cehajic????????
nije igrao zato što mu nije stigao certifikat iz Švicarske , navodno će dobiti do sljedećeg kola ....

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 19 sep 2010, 00:09

ekipa u kojoj igraju: budo, japo, becar, hurem... treba barem 4 lopte, a mislim da trener nije taj kapacitet ,da te igrace moze podrediti kolektivu...
ali prvo kolo uvijek donosi iznenadjenja, igrali su prijateljsku prije pocetka sezone i mozda dobili laznu sliku svojih mogucnosti...
imperator, prodavac magle

Rukomet je rukomet
Postovi: 35
Pridružen/a: 19 avg 2010, 00:10
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Rukomet je rukomet » 19 sep 2010, 16:26

Da sam umjesto Fahira, sinoć bi odmah nakon utakmice otpustio Jasmina Unkića i doveo kvalitetnog trenera tipa Mahmuta Obralića iz Maglaja koji bi sa ovim igračkim kadrom i publikom u Gračanici se sigurno borio za Regionalnu ligu! Kod Unke igra sedam-osam igrača, koji su dovedeni kao pojačanja, ostali igraći su gledaoci.
Ova ekipa je po budžetu među tri, a samim tim odmah i kvalitetom relano za 5-6 mjesto u Premier ligi BiH! Ipak svaka čast i Prijedoru!

Žbljohar
Postovi: 217
Pridružen/a: 12 jul 2010, 10:28
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Žbljohar » 09 nov 2010, 12:39

Kakva je tek Gracanica ako je ovakav Prijedor pobijedio u gostima

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la po'marke » 26 feb 2011, 22:40

Kako su igrali Prijedor i Sloga?

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 27 feb 2011, 00:05

dobio prijedor 4-5 razlike... sloga je :lol: :lol: :lol:
imperator, prodavac magle

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la po'marke » 27 feb 2011, 00:19

imeime je napisao/la:dobio prijedor 4-5 razlike... sloga je :lol: :lol: :lol:
jao ovo nije moguce... grohotom se smijem! :lol:

Avatar
sveznadar
Postovi: 397
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la sveznadar » 27 feb 2011, 10:34

po'marke je napisao/la:
imeime je napisao/la:dobio prijedor 4-5 razlike... sloga je :lol: :lol: :lol:
jao ovo nije moguce... grohotom se smijem! :lol:
Nista ovdje nije čudno. Osim tri ekipe koje su na vrhu (Bosna, Borac, Izviđač), pa može se priključiti i trenutno 4-ti Gradačac, ostatak je sve ispod prosjeka i može dobiti svak svakoga, uglavnom ovaj je ostatak dosta lošiji u odnosu na protekle 2-3 godine. Bosna V. ekipa djedica i djece, Doboj ekipa poluigraca iz Srbije, Konjuh sa jednim strancem i svojom djecom, Goražde takođe lošije, dobra pozicija na polusezoni zbog dobrog jesenjeg rasporeda, Gračanici početnu euforiju ulaska odmah u startu prekinuo Prijedor,itd..

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.