Gdje su , sta rade...

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Gdje su , sta rade...

Post Postao/la D€LUX » 21 avg 2012, 14:21

Ovu temu sam vidio na jednom forumu , pa da vidim da je ovdje postavimo jer sigurno ima dosta sto vas zanima... A i mene ima par imena interesuje gdje su i cime se bave... Nemora samo biti iz svijeta sporta , misli se opcenito o poznatim licnostima itd itd... znate na sta mislim...

Mene zanima sta je sada sa Dejanom Parezaninom , bio odlican i drag igrac , znam da je dobio nogu neznam sta poslije BOSNE ...
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la Amoxicillin » 21 avg 2012, 16:33

D€LUX je napisao/la:Ovu temu sam vidio na jednom forumu , pa da vidim da je ovdje postavimo jer sigurno ima dosta sto vas zanima... A i mene ima par imena interesuje gdje su i cime se bave... Nemora samo biti iz svijeta sporta , misli se opcenito o poznatim licnostima itd itd... znate na sta mislim...

Mene zanima sta je sada sa Dejanom Parezaninom , bio odlican i drag igrac , znam da je dobio nogu neznam sta poslije BOSNE ...
ja znam da je trenir'o juniore bosne pa prvi tim :D i od tad ništa
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la Admir_Sa » 21 avg 2012, 17:00

gdje je Djemo Smjecanin, prije kada sam ja išao na tekme govorili mu da je brz ko mevlud, a smijem se kladiti da je messi za ove danasnje igrace naše lige :roll:
nema potpisa

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la Monolog » 21 avg 2012, 18:54

Džemo je, valjda, na Hotonju. Ili se kaže u Hotonju. :? Jbg, znam da je blizu mog jarana, pa ga je on i spomen'o prilikom razgovora o kladionicama. Priča se (sad, koliko je to istinito, ne'am blage) da prehranjuje porodicu preko kladionice. Eh, da l' je ovo mahalska ili nije, to je drugi par cipela. :mrgreen:

Ako iko zna gdje su i šta rade Siniša Mulina i Damir Mirković, neka kaže sad ili zauvijek šuti. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la D€LUX » 21 avg 2012, 18:56

Sinisa Mulina je igrao Futsal za MNK Leotar , a mislim da i sad igra...
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la legenda reala » 21 avg 2012, 19:12

Monolog je napisao/la: Damir Mirković, neka kaže sad ili zauvijek šuti. :mrgreen:
Ja neki dan pita nenai one na temi košarke.
Mislim da je završio DIF i da je u toj brašni, u Sarajevu je mislim , tako nešto su mi odgovrili zaboravio sam :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la raul-zakon » 21 avg 2012, 19:16

Šta je sa Tomislavom Tomović, ovako se valjda zove, bio član one Bosnine petorke sa Markovićem, Lens Williamsom, Kovaćevićem i još nekim. :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la Amoxicillin » 21 avg 2012, 19:23

raul-zakon je napisao/la:Šta je sa Tomislavom Tomović, ovako se valjda zove, bio član one Bosnine petorke sa Markovićem, Lens Williamsom, Kovaćevićem i još nekim. :D
e kakva se tad košarka igrala dobro se sjećam, prije se to gledalo na TVu nego liga prvaka il šta već :)

Široki Bosna uvijek bio derbiii itekakav :)
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la raul-zakon » 21 avg 2012, 19:35

Amoxicillin je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:Šta je sa Tomislavom Tomović, ovako se valjda zove, bio član one Bosnine petorke sa Markovićem, Lens Williamsom, Kovaćevićem i još nekim. :D
e kakva se tad košarka igrala dobro se sjećam, prije se to gledalo na TVu nego liga prvaka il šta već :)

Široki Bosna uvijek bio derbiii itekakav :)
Dobra stara vremena...

Msm, ja sam još mlad, ali tih se vremena sjećam sa velikom radošću, a kad ih uporedim s ovim sad...rastužim se plaho.

Na jednoj strani Marković, Kovaćević, Tomović, Williams i još neko(nikako se ne mogu sjetiti ko), a na drugoj sam zapamtio samo Vanjka(ovako nekako), a čini mi se da je bio i nekakav Pinjuh.

Vanjka sam zapamtio zbog nestvarnog šuta za 3 poena ! :o
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la el-fighter » 21 avg 2012, 19:42

Joj tada se stvarno u BiH igrala odlicna kosarka. Bosna u prvoj sezoni NLB lige izbori play-off, koj ise igrao u Sarajevu. Nekada sam znao napamet sve igrace Bosne i Sirokog nabrojati. Markovic, Zeleznik, Kovacevic, Parezanin, Jazvin, Bavcic, Williams, Bukva, Subasic, Bajramovic, Fen, Wright, Danko Delibasic, pa onda Djedovic...

Volio bih znati gdje su sada svi ovi kosarkasi, ali to je tesko saznati.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
anonimni
Postovi: 10182
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la anonimni » 21 avg 2012, 19:44

el-fighter je napisao/la:Joj tada se stvarno u BiH igrala odlicna kosarka. Bosna u prvoj sezoni NLB lige izbori play-off, koj ise igrao u Sarajevu.
odmah na početku dobiše Crvenu Zvezdu i izgubiše, sjećam se par godina kasnije i ona pozivnica za ULEB Cup, zadnje kolo treba da pobijede ALBU 15 razlike i u zadnjem momentu Ikonić (čini mi se) pogađa za 15 razlike i onda debakl od Gran Canarie i onda je počeo rezultatski pad...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la raul-zakon » 21 avg 2012, 19:46

el-fighter je napisao/la:Joj tada se stvarno u BiH igrala odlicna kosarka. Bosna u prvoj sezoni NLB lige izbori play-off, koj ise igrao u Sarajevu. Nekada sam znao napamet sve igrace Bosne i Sirokog nabrojati. Markovic, Zeleznik, Kovacevic, Parezanin, Jazvin, Bavcic, Williams, Bukva, Subasic, Bajramovic, Fen, Wright, Danko Delibasic, pa onda Djedovic...

Volio bih znati gdje su sada svi ovi kosarkasi, ali to je tesko saznati.
Ja znam gdje je Đedović ! :lol: :lol: :mrgreen:


Nego, zna li neko šta je danas sa >tomovićem? Je li živ? :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
anonimni
Postovi: 10182
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la anonimni » 21 avg 2012, 19:48

a ja znam gdje je Danko Delibašić, bio iza mene u redu pred pekarom na Bistriku odmah poslije Bajram-namaza :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la raul-zakon » 21 avg 2012, 19:51

anonimni je napisao/la:a ja znam gdje je Danko Delibašić, bio iza mene u redu pred pekarom na Bistriku odmah poslije Bajram-namaza :mrgreen:
Sretniče !

Tvoj život je ispunjen. Upoznao si Danka, sportsku veličinu, kojem je MJ davao tenisice da mu da autogram, možeš umrijeti ! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
anonimni
Postovi: 10182
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la anonimni » 21 avg 2012, 19:53

ko kaže da sam ga ja upozn'o ? :lol: :lol:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la bagrcavi » 21 avg 2012, 19:57

Gdje li je Albin Pelak ? Prodaje li još nekretnine :lol:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Sarajevo1946
Postovi: 2007
Pridružen/a: 16 avg 2012, 21:37
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la Sarajevo1946 » 21 avg 2012, 20:02

bagrcavi je napisao/la:Gdje li je Albin Pelak ? Prodaje li još nekretnine :lol:
Koliko znam, jedan od trenera u Unisu, možda sa djecom da radi. Muhidin Zukić isto radi kao trener u Unisu.
Ako iko zna gdje su i šta rade Siniša Mulina i Damir Mirković, neka kaže sad ili zauvijek šuti.
Mulina je igrao mali nogomet, valjda je i sada tako. Damir se sada zove AbdulKerim, tj. dodao je to ime poodavno. U vjeri je i bio je u političkim vodama, mislim da je još.
Admir_Sa je napisao/la:gdje je Djemo Smjecanin, prije kada sam ja išao na tekme govorili mu da je brz ko mevlud, a smijem se kladiti da je messi za ove danasnje igrace naše lige :roll:
To nažalost ne znam. Nezaboravni Džemo Smječanin, kad se sjetim... :) Volio bih i ja saznati gdje je...
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
ALESSANDRO DEL PIERO #10

Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23211
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la miky_hz » 21 avg 2012, 23:26

I Dzemo je kolko ja znam trenirao dali Unis ili Ozren nisam siguran,prije da je Unis....
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la limenka » 22 avg 2012, 00:01

Igor Ilić? Legenda nižih liga bh nogometa (igrao i u Premier ligi za Grude prije 10-tak godina)?
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Gdje su , sta rade...

Post Postao/la raul-zakon » 22 avg 2012, 00:04

Ljudi, možda je malo glupo pitanje, ali gdje je Robert Jarni sada?
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.