FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

tuzlak1987
x 123
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 nov 2016, 22:09

Serbecic poceo u prvoj Radnika igrati :facepalm:

Ne treba dovoditi manekene, treba dovesti onog brata blizanca iz Radnika drugog sto je Zrinjski jednog uzeo sebi i Besirevica i neka slome nekom nogu.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 07 nov 2016, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.

solinas
Kontakt:

Post Postao/la solinas » 07 nov 2016, 22:10

Aerials je napisao/la:Samo gooooo' kad krene, uvijek ga primimo :roll:

Nemoj zayebavat,bas uvjek... :rol:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Beduin
x 272
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 07 nov 2016, 22:11

tzmalisa je napisao/la:daj nek neko ko je blizak UG FFC nek neko zamoli ili objasni da vise SAMO GOOOOOOOOOO ne animira ni publiku ni igrace, da se protiv zrinjskog za navijanje pobrine momak koji je vodio i protiv sirokog, da ga sad ne imenujem ovde...

Pa ko je vodio posljednja 2 gostovanja? Valjda bi treb'o T. odraditi i protiv Zrinje. U protivnom necu ni biti u kopu.
Jedna ljubav - moja parola ❤

Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 07 nov 2016, 22:11

tuzlak1987 je napisao/la:Serbecic poceo u prvoj Radnika igrati :facepalm:

smarate, Serbecic nije imao mjesta kod nas i kraj price
nasi stoperi su tada bili ponajbolji u ligi, a i sada su u ovom rasulu od ekipe

jeste talenat i sve to stoji, al tada sam pisao, a pisem i sada, ne bih se odrekao bilo kog naseg stopera za njega
#dodjimami

intercontinental
Kontakt:

Post Postao/la intercontinental » 07 nov 2016, 22:12

Beduin je napisao/la:
tzmalisa je napisao/la:daj nek neko ko je blizak UG FFC nek neko zamoli ili objasni da vise SAMO GOOOOOOOOOO ne animira ni publiku ni igrace, da se protiv zrinjskog za navijanje pobrine momak koji je vodio i protiv sirokog, da ga sad ne imenujem ovde...

Pa ko je vodio posljednja 2 gostovanja? Valjda bi treb'o T. odraditi i protiv Zrinje. U protivnom necu ni biti u kopu.

Ukoliko panjina bude vodila navijanje do poluvremena će se kop rasuti i to će mu biti najbolji pokazatelj da treba prepustiti navijanje T.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

tzmalisa
Kontakt:

Post Postao/la tzmalisa » 07 nov 2016, 22:20

ja kako raspolazem informacijama, navijanje na grbavici je vodio doticni masinovodja za kompjutere, dok je i T par puta poveo, sad ne znam kakav je dogovor, ali potreban je neko ko ima vise strasti i osjecaja prema tribini, ne kazem da trenutni kompjuterista nema, mozda ima ali je ne iskazuje na pravi nacin

pinoglavi
Kontakt:

Post Postao/la pinoglavi » 07 nov 2016, 23:11

Chinaglia je napisao/la:dobro je rekao Vlado, kada on selektuje ekipu, kada odradi pripreme, tada treba da mu sudimo
vidjet cemo vec na proljece kakav igracki kadar ce biti, samim tim cemo znat mozemol nesto od igre ocekivat

sve ovo sada je podređeno rezultatu kako je i rekao, cilj je uzet sto vise bodova, igra je najmanje bitna, a realno govoreci, najjaci dio nase ekipe trenutno je odbrana, oni igraju najbolje, vezni red i napad je slab

kreativnost nam je tanka, jos kada nema Ordagica, ne da je tanka, nego je nepostojeca, a napad je također tanak, osim bogaoca, niko ne igra dobro, Veseli i Zec talasika, Govedarica propao, pa nekad cak i Darko igra krilo, sada igra i Subic na krilu, jednostavno covjek pokusava pronaci najbolje rjesenje

iz svega toga se vidi koliko je ova ekipa oslabljena i da se ne mozemo nadat nekoj igri, ne mozes ocekivat akcije i dobru igru, kada nemas kapacitet za to, nego moras pronaci najbolje rjesenje, a to je trenutno igra na kontra napade

vidjeti cete da ce protiv Zrinje biti kao i protiv Selje, defanziva i kontra preko Subica i Veselog/Zeca

Meni se kod Vlade najvise svidja sto imam osjecaj da ne yebe ovo stanje u klubu ni 2%, on svoje tjera a tako i treba. Mislim da je ambicije visoko postavio i vrijedi se nadati lijepim stvarima. Odlicno poznaje i ligu i siguran sam da sa ogranicenim budzetom moze iskopati odlicne igace iz lige na deficitarnim pozicijama na zimu.

Svidja mi se i sto je gospodin za razliku od Husrefa (mada i to mi nije toliko bitno dok su tu rezultati), kako je spustio Željezničaru da im je seljački što spominju igrače Slobode u kontekstu da ce njima preci prije ove utakmice. :salut:
Nad tobom sunce najljepše sja

intercontinental
Kontakt:

Post Postao/la intercontinental » 07 nov 2016, 23:30

pinoglavi je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:dobro je rekao Vlado, kada on selektuje ekipu, kada odradi pripreme, tada treba da mu sudimo
vidjet cemo vec na proljece kakav igracki kadar ce biti, samim tim cemo znat mozemol nesto od igre ocekivat

sve ovo sada je podređeno rezultatu kako je i rekao, cilj je uzet sto vise bodova, igra je najmanje bitna, a realno govoreci, najjaci dio nase ekipe trenutno je odbrana, oni igraju najbolje, vezni red i napad je slab

kreativnost nam je tanka, jos kada nema Ordagica, ne da je tanka, nego je nepostojeca, a napad je također tanak, osim bogaoca, niko ne igra dobro, Veseli i Zec talasika, Govedarica propao, pa nekad cak i Darko igra krilo, sada igra i Subic na krilu, jednostavno covjek pokusava pronaci najbolje rjesenje

iz svega toga se vidi koliko je ova ekipa oslabljena i da se ne mozemo nadat nekoj igri, ne mozes ocekivat akcije i dobru igru, kada nemas kapacitet za to, nego moras pronaci najbolje rjesenje, a to je trenutno igra na kontra napade

vidjeti cete da ce protiv Zrinje biti kao i protiv Selje, defanziva i kontra preko Subica i Veselog/Zeca

Meni se kod Vlade najvise svidja sto imam osjecaj da ne yebe ovo stanje u klubu ni 2%, on svoje tjera a tako i treba. Mislim da je ambicije visoko postavio i vrijedi se nadati lijepim stvarima. Odlicno poznaje i ligu i siguran sam da sa ogranicenim budzetom moze iskopati odlicne igace iz lige na deficitarnim pozicijama na zimu.

Svidja mi se i sto je gospodin za razliku od Husrefa (mada i to mi nije toliko bitno dok su tu rezultati), kako je spustio Željezničaru da im je seljački što spominju igrače Slobode u kontekstu da ce njima preci prije ove utakmice. :salut:

Vlado je odličan trener i pokazo je svoje znanje u Čeliku i u mladoj reprezentaciji...i ponovo kažem šteta što on nije bio na Husrefovom mjestu jer bi Sloboda uzela makar jednu titulu da je on bio na čelu Slobode...i ja vjerujem da kad on prođe komplet pripreme sa Slobodom i kad se posloži na svoje mjesto da će to biti jedna vrlo kvalitetna Sloboda bez većeg obzira na financije
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 07 nov 2016, 23:42

ako uhvatimo Ligu za prvaka i ako stvari u pazu prođu ok (skupstina i tako to), mogla bi se izborit evropa
mada su rezultati i igracki kadar najmanje bitni, uvijek ce biti igraca i novih sezona
#dodjimami

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 08 nov 2016, 00:10

Chinaglia je napisao/la:ako uhvatimo Ligu za prvaka i ako stvari u pazu prođu ok (skupstina i tako to), mogla bi se izborit evropa
mada su rezultati i igracki kadar najmanje bitni, uvijek ce biti igraca i novih sezona

Jesi
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zodiac
Kontakt:

Post Postao/la Zodiac » 08 nov 2016, 00:12

:lol:

Heller
x 505
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 08 nov 2016, 00:13

Chinaglia je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:ako uhvatimo Ligu za prvaka i ako stvari u pazu prođu ok (skupstina i tako to), mogla bi se izborit evropa

Jesi

Jesam

:kafa: :kafa:
Nullius in verba

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 08 nov 2016, 00:18

sipu ga Heller, a i wobly, a i ti Zodiace :kafa:
nisam picka
#dodjimami

Heller
x 505
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 08 nov 2016, 00:40

Chinaglia je napisao/la:sipu ga Heller, a i wobly, a i ti Zodiace :kafa:
nisam picka

malo saketanja :?:
Nullius in verba

katarakta
x 13

Post Postao/la katarakta » 08 nov 2016, 00:41

Na dan 30.09.2016. Dugovanja na osnovu poreza FK Sloboda – 3.573.385 KM (2.777.327 KM, 796.058 KM)
Niko, niko, samo Sloboda

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 08 nov 2016, 01:05

Heller je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:sipu ga Heller, a i wobly, a i ti Zodiace :kafa:
nisam picka

malo saketanja :?:

inace ne saketam komsije, al ako insistiras.. :kafa:
#dodjimami

DoeTz
Kontakt:

Post Postao/la DoeTz » 08 nov 2016, 01:33

:lol: :lol: :lol:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Beduin
x 272
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 08 nov 2016, 01:58

katarakta je napisao/la:Na dan 30.09.2016. Dugovanja na osnovu poreza FK Sloboda – 3.573.385 KM (2.777.327 KM, 796.058 KM)

+ 3mil Azmiru + 1,5mil(+/-) potrazivanja i presude = Cicak Savior
Jedna ljubav - moja parola ❤

Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

adnan27
x 2
Kontakt:

Post Postao/la adnan27 » 08 nov 2016, 14:04

ljudi sta bi sa istoka prodjose izbori niko nista ni ne spominje usutise se hehe nesto sam nacuo ne znam da li je istina i jel moguce da se ceka skupstina da zele pare da usmjere da se renovira zapad i zavrsi sjever da bi se dobila licenca ako se Azmir vrati po meni bi to bilo idealno mogao bi se ovaj zapad dovesti u red i natkriti za ove pare sto su mislili za istok

Gorki
Kontakt:

Post Postao/la Gorki » 08 nov 2016, 15:29

Bolje vam je da sljedeći vikend dođete na sjever i pomognemo svi skupa momcima u osvajanju nova tri boda,nego što pričate uprazno :zzz:
Manite se tastature svi na Tušanj
Pobjeda je bolja od orgazma!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.