Liverpool FC

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

jacky09
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la jacky09 » 07 feb 2011, 11:20

jacky09 je napisao/la:Sutra očekujem ovaj prizor:

slika

8-)

Dočekao sam ga. :D
...što je više lome to je volim jače...

Stivi_Dzi
Kontakt:

Post Postao/la Stivi_Dzi » 07 feb 2011, 11:20

A tek onaj osmjeh, covjece ima nesto u tim ocima, pune su ljubavi prema klubu, kako ga je samo lijepo vidjet da se raduje :D

LONG LIVE THE KING !
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

reds_forever
Kontakt:

Post Postao/la reds_forever » 07 feb 2011, 11:26

Lily je napisao/la:@YNWA, zadnja slika je predobra.

Sve su slike prejake :D Mene jos drzi sreca od jucer, sva sreca pa zivim u kuci, da sam u stanu, sad bi mi komsije psovale i LFC i YNWA,i Fields of Anfield Road i svasta nesto zbog glasne muzike :lol: :lol:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 07 feb 2011, 11:38

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M1KOF9IcTFU[/youtube] :lol: :lol: :mrgreen:

Podgorica YNWA ispade narodnjak :lol: 8-)

Ove od mene jedan Trenutak 8-) 8-) 8-)

slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

fera
x 4
Kontakt:

Post Postao/la fera » 07 feb 2011, 12:14

reds_forever je napisao/la:
Lily je napisao/la:@YNWA, zadnja slika je predobra.

Sve su slike prejake :D Mene jos drzi sreca od jucer, sva sreca pa zivim u kuci, da sam u stanu, sad bi mi komsije psovale i LFC i YNWA,i Fields of Anfield Road i svasta nesto zbog glasne muzike :lol: :lol:

ma ja ne marim za komsije kad je LFC u pitanju.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Trasimaco
Kontakt:

Post Postao/la Trasimaco » 07 feb 2011, 12:47

OTNYS_YNWA je napisao/la:Istina je.
Konkurencija je prevelika, piše na of. stranici. Ne znam što bi vas isfurali. :)

Ako stvarno ovo urade (i dalje sumnjam), vjerujem da ce postojati neka zavrzlama. Bice vjerovatno sporiji net, iako fol duplaju brzinu, stalno prekidanje, zakljucavanje torrenta... Zamisli samo da svi imaju flat, to je nenormalan saobracaj. Previse losih iskustava se ima sa HS da bi im se vjerovalo. Bude li sve uredu i kako pise ovamo, onaj najmanji paket ce vjerovatno biti najisplativiji.

Zagazio ja u off. :oops: :mrgreen:
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

HarisLFC
Kontakt:

Post Postao/la HarisLFC » 07 feb 2011, 12:49

slika
evo jedna i od mene :D

fera
x 4
Kontakt:

Post Postao/la fera » 07 feb 2011, 12:52

Trasimaco je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Istina je.
Konkurencija je prevelika, piše na of. stranici. Ne znam što bi vas isfurali. :)

Ako stvarno ovo urade (i dalje sumnjam), vjerujem da ce postojati neka zavrzlama. Bice vjerovatno sporiji net, iako fol duplaju brzinu, stalno prekidanje, zakljucavanje torrenta... Zamisli samo da svi imaju flat, to je nenormalan saobracaj. Previse losih iskustava se ima sa HS da bi im se vjerovalo. Bude li sve uredu i kako pise ovamo, onaj najmanji paket ce vjerovatno biti najisplativiji.

Zagazio ja u off. :oops: :mrgreen:

ma nece biti flat nego fair use al i to je ok. na telemachu imaju flat i sve je ok i brzina i konekcija i nije nista zakljucano tako da mislim da bi sa svakim tim ogranicenjem telekom nastavio da gubi korisnika a to im nije u interesu
ali nemojmo vise o tome da ne dođe monolog :D

YNWA
Kontakt:

Post Postao/la YNWA » 07 feb 2011, 13:12

fera je napisao/la:ynwa ekstra slike.
kako mi je drago kad vidim dalglisha opet ondje gdje mu je i mjesto... na klupi liverpoola :D

bio sam skeptican u vezi njega, zbog toga sto dugo nije radio kao menager, i bilo je pitanje kako ce se ponovo priviknuti na taj posao, pritisak, pa non stop mora biti vezan za klub, ali zaista King nije imao nikakvih problema, uziva u trenutnom poslu, i siguran sam da ce biti menager Liverpoola i sledece sezone
vec sam ranije rekao da sam iznenađen kako je za kratko vrijeme uspio napraviti mnogo, to ne bi mogao ni jedan drugi menager, od ekipe koja je bila nekoliko bodova od zone ispadanja, nismo imali igre, igraci su izgledali kao amateri, on je napravio ekipu koja je tako blizu lige prvaka, ponovo izgledamo odlicno na terenu, malo prije sam ponovo gledao snimak jucerasnje utakmice i zaista ni jednog trenutka Chelsea nije izgledao opasan, da se igralo jos nekoliko sati Chelsea ne bi uspio dati gol, ali treba reci da je i Clarke zasluzan za veliki napredak, i njemu treba obavezno dati novi ugovor
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
x 4
Kontakt:

Post Postao/la fera » 07 feb 2011, 13:14

YNWA je napisao/la:
fera je napisao/la:ynwa ekstra slike.
kako mi je drago kad vidim dalglisha opet ondje gdje mu je i mjesto... na klupi liverpoola :D

bio sam skeptican u vezi njega, zbog toga sto dugo nije radio kao menager, i bilo je pitanje kako ce se ponovo priviknuti na taj posao, pritisak, pa non stop mora biti vezan za klub, ali zaista King nije imao nikakvih problema, uziva u trenutnom poslu, i siguran sam da ce biti menager Liverpoola i sledece sezone
vec sam ranije rekao da sam iznenađen kako je za kratko vrijeme uspio napraviti mnogo, to ne bi mogao ni jedan drugi menager, od ekipe koja je bila nekoliko bodova od zone ispadanja, nismo imali igre, igraci su izgledali kao amateri, on je napravio ekipu koja je tako blizu lige prvaka, ponovo izgledamo odlicno na terenu, malo prije sam ponovo gledao snimak jucerasnje utakmice i zaista ni jednog trenutka Chelsea nije izgledao opasan, da se igralo jos nekoliko sati Chelsea ne bi uspio dati gol, ali treba reci da je i Clarke zasluzan za veliki napredak, i njemu treba obavezno dati novi ugovor

slazem se sa tobom. i clarke je jako zasluzan za ovaj uspijeh. ja se nisam bojao za kenny-a jer svaki je posao mnogo laksi kad ga neko radi sa ovako puno emocija kao on. ja se samo bojim tog stresa i pritiska al nadam se da je i kenny sada iskusniiji i da se moze nositi sa tim da ne ode...

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 07 feb 2011, 13:16

Ma Kenny je Mozak 8-) 8-)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Rizah
Kontakt:

Post Postao/la Rizah » 07 feb 2011, 13:31

There got to be something for Liverpool big number nine ...

Red Assassin
Kontakt:

Post Postao/la Red Assassin » 07 feb 2011, 13:35

Trasimaco je napisao/la:
Red Assassin je napisao/la:Druze od sljedeceg mjeseca nemas vise muka.. Neogranicen download i dupla brzina na hsu ;)

Nije valjda da si povjerovao u to?

http://www.hs-hkb.ba/index.php?option=c ... k&catid=38

Eto ti kolega uvjeri se sam ako meni ne vjerujes..

I bit ce flat rate, duplo brza brzina jer je sada dosla nova kablovska u BiH koja je za cjenu od 20km ponudila 10/1 Mps i flat rate.. Ostali su morali reagovati jer bi svi presli na ovu novu.. Nez sta je tu cudno u svakoj zemlji ljudi imaju neogranicen download samo nas gule al nece vise ;) Sorry na offtopicu..

ackeey
Kontakt:

Post Postao/la ackeey » 07 feb 2011, 13:38

Rizah je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=BLjS2RYnbgo

:lol: :lol: :lol: prejako :lol: :lol: :lol:

haha, jesi vidio natpisa kod slike gerrarda na zidu?
Mocno...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Han!$;Lfc
Kontakt:

Post Postao/la Han!$;Lfc » 07 feb 2011, 13:50

slika

:lol: :lol:
YOU'LL NEVER WALK ALONE

TheScouser
Kontakt:

Post Postao/la TheScouser » 07 feb 2011, 14:27

Rizah je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=BLjS2RYnbgo

:lol: :lol: :lol: prejako :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahaha, cujte ga samo kad Meireles zabi: GET INNNNNNN, GET INNNNNNNNNN!!! hahahaha koji ludjak :D :D
This is where they stop! This is where they fall! Give them nothing but take from them everything!

Pridružite se LFC Balkan Supporters Union na Facebook-u!

ILoveLFC
Kontakt:

Post Postao/la ILoveLFC » 07 feb 2011, 14:33

Samo da nastavimo ovako....imamo 4 pobjede zaredom, do Scuma su sve lagane utakmice koje bi trebale dobiti i onda na Anfieldu ... OSVETA za ono ispadanje iz kupa, samo da ne bude onaj WEBB... :evil:
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

red_boy
Kontakt:

Post Postao/la red_boy » 07 feb 2011, 14:34

ljudi moji toliko mi je drago zbog jucerasnje pobjede... cak nisam mogao ni spavati, citavu noc sam razmisljao o tome... idemo u borbu za to 4 mjesto i ja sam uvjeren da cemo s ovakvom igrom to i uspjeti... jos abd na ljeto da dovedemo lijevog beka, lijevo i desno krilo. moje su zelje coentrao ili taiwo, hazard ili ashley young, arda turan ili pablo hernandez... YNWA

Mirsad_LFC
Kontakt:

Post Postao/la Mirsad_LFC » 07 feb 2011, 14:38

red_boy je napisao/la:ljudi moji toliko mi je drago zbog jucerasnje pobjede... cak nisam mogao ni spavati, citavu noc sam razmisljao o tome... idemo u borbu za to 4 mjesto i ja sam uvjeren da cemo s ovakvom igrom to i uspjeti... jos abd na ljeto da dovedemo lijevog beka, lijevo i desno krilo. moje su zelje coentrao ili taiwo, hazard ili ashley young, arda turan ili pablo hernandez... YNWA

Slazem se s tobom, jucer je stvarno bilo prelijepo, samo da nastavimo ovako. Y.N.W.A
walk on with HOPE in your heart

Han!$;Lfc
Kontakt:

Post Postao/la Han!$;Lfc » 07 feb 2011, 14:45

Carlo Ancelotti heaped praise upon Liverpool following their 1-0 triumph at Stamford Bridge and admitted he had no complaints regarding the result.

The Chelsea boss was frustrated by his team's inability to breakdown a resolute Reds rearguard and praised Kenny Dalglish's men for their attitude and commitment.

Ancelotti said: "We had difficulty finding enough space in front, because Liverpool defended very well and they put three defenders in the middle, and we didn't find the right way to attack them.

"We were too slow playing from the back. We didn't find the space."

He added: "Liverpool played very well, with fantastic power, play and attitude. Obviously they can come back to fight for fourth place." 8-)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.