Raspored prvenstva i rezultati za 1. 2. i 3. ligu

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Sarmelino,Mokes

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2172
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 08 nov 2009, 19:47

slika

Raspored prvenstva SportSport.ba lige za 21. sezonu

slika


Klubovi koji se takmice u 1. ligi:


1.Green Dragons
2.Mislish United
3.Jedinstvo Manchester
4.Gongashi
5.FK Delfin
6.FK Bilder
7.FK Kockari
8.FK Topnici
9.FC Hollywood
10.BH fanaticos


Raspored

1.kolo 12.01.2019.

FK Delfin – Green Dragons 2:2
FK Kockari – FC Hollywood 4:2
FK Topnici – BH fanaticos 2:2
Gongashi – FK Bilder 2:0
Mislish United – Jedinstvo Manchester 1:3

2.kolo 19.01.2019.

Green Dragons – Jedinstvo Manchester 2:1
FK Bilder – Mislish United 1:0
BH fanaticos – Gongashi 2:3
FC Hollywood – FK Topnici 0:2
FK Delfin - FK Kockari 3:2

3.kolo 26.01.2019.

FK Kockari – Green Dragons 1:3
FK Topnici – FK Delfin 1:3
Gongashi – FC Hollywood 1:0
Mislish United – BH fanaticos 1:1
Jedinstvo Manchester – FK Bilder 1:2

4.kolo 02.02.2019.

Green Dragons – FK Bilder 0:2
BH fanaticos – Jedinstvo Manchester 0:2
FC Hollywood – Mislish United 1:2
FK Delfin – Gongashi 0:3
FK Kockari – FK Topnici 0:2

5.kolo 09.02.2019.

FK Topnici – Green Dragons 2:1
Gongashi – FK Kockari 2:2
Mislish United –FK Delfin 1:1
Jedinstvo Manchester – FC Hollywood 2:1
FK Bilder – BH fanaticos 2:1

6.kolo 16.02.2019.

Green Dragons – BH fanaticos 2:1
FC Hollywood – FK Bilder 1:1
FK Delfin – Jedinstvo Manchester 2:1
FK Kockari – Mislish United 2:2
FK Topnici – Gongashi 2:3

7.kolo 23.02.2019.

Gongashi – Green Dragons 3:1
Mislish United – FK Topnici 1:3
Jedinstvo Manchester – FK Kockari 1:3
FK Bilder – FK Delfin 0:3
BH fanaticos – FC Hollywood 1:2

8.kolo 02.03.2019.

Green Dragons– FC Hollywood 1:0
FK Delfin – BH fanaticos 2:0
FK Kockari – FK Bilder 2:1
FK Topnici – Jedinstvo Manchester 2:1
Gongashi – Mislish United 1:0

9.kolo 09.03.2019.

Mislish United – Green Dragons 2:4
Jedinstvo Manchester – Gongashi 2:6
FK Bilder – FK Topnici 1:2
BH fanaticos – FK Kockari 2:3
FC Hollywood – FK Delfin 2:5

10.kolo 17.03.2019.

Green Dragons – FK Delfin 1:0
FC Hollywood – FK Kockari 0:0
BH fanaticos – FK Topnici 0:0
FK Bilder – Gongashi 2:1
Jedinstvo Manchester – Mislish United 0:0

11.kolo 23.03.2019.*

Jedinstvo Manchester – Green Dragons 1-3
Mislish United – FK Bilder 1-3
Gongashi – BH fanaticos 1-4
FK Topnici – FC Hollywood 3-3
FK Kockari – FK Delfin 2-3

12.kolo 30.03.2019.

Green Dragons – FK Kockari 1:0
FK Delfin – FK Topnici 2:0
FC Hollywood – Gongashi 3:0
BH fanaticos – Mislish United 2:0
FK Bilder – Jedinstvo Manchester 1:0

13.kolo 06.04.2019.

FK Bilder – Green Dragons 0:0
Jedinstvo Manchester – BH fanaticos 2:0
Mislish United – FC Hollywood 1:1
Gongashi – FK Delfin 1:0
FK Topnici – FK Kockari 2:1

14.kolo 13.04.2019.

Green Dragons – FK Topnici 4:1
FK Kockari – Gongashi 1:0
FK Delfin – Mislish United 1:1
FC Hollywood – Jedinstvo Manchester 2:1
BH fanaticos – FK Bilder 2:1

15.kolo 20.04.2019.

BH fanaticos – Green Dragons 0:2
FK Bilder – FC Hollywood 0:2
Jedinstvo Manchester – FK Delfin 2:2
Mislish United – FK Kockari 2:2
Gongashi – FK Topnici 1:2

16.kolo 27.04.2019.

Green Dragons – Gongashi 1:0
FK Topnici – Mislish United 3:1
FK Kockari – Jedinstvo Manchester 1:2
FK Delfin – FK Bilder 2:0
FC Hollywood – BH fanaticos 3:0

17.kolo 04.05.2019.

FC Hollywood – Green Dragons 1:0
BH fanaticos – FK Delfin 0:0
FK Bilder - FK Kockari 1:0
Jedinstvo Manchester – FK Topnici 1:0
Mislish United – Gongashi 1:0

18.kolo 11.05.2019.

Green Dragons – Mislish United 2:0
Gongashi – Jedinstvo Manchester 2:0
FK Topnici – FK Bilder 1:1
FK Kockari – BH fanaticos 1:2
FK Delfin – FC Hollywood 2:2

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.



slika

Klubovi koji se takmice u 2. ligi:


1.FK Formula
2.Red Bavarian
3.Čekićari
4.Spamm
5.BackSpace United
6.FC Grizzlies
7.FK Pjetlovi
8.Crazy Legs
9.Spartans FC
10.Blue Train


Raspored

1.kolo 12.01.2019.

BackSpace United – FK Formula 2:1
FK Pjetlovi – Spartans FC 2:2
Crazy Legs – Blue Train 2:6
Spamm – FC Grizzlies 0:2
Red Bavarian – Čekićari 2:0

2.kolo 19.01.2019.

FK Formula – Čekićari 1:4
FC Grizzlies – Red Bavarian 4:1
Blue Train – Spamm 1:1
Spartans FC – Crazy Legs 4:0
BackSpace United - FK Pjetlovi 3:1

3.kolo 26.01.2019.

FK Pjetlovi – FK Formula 1:2
Crazy Legs – BackSpace United 1:1
Spamm – Spartans FC 1:1
Red Bavarian – Blue Train 2:2
Čekićari – FC Grizzlies 1:2

4.kolo 02.02.2019.

FK Formula – FC Grizzlies 0:2
Blue Train – Čekićari 0:1
Spartans FC – Red Bavarian 0:2
BackSpace United – Spamm 0:0
FK Pjetlovi – Crazy Legs 0:1

5.kolo 09.02.2019.

Crazy Legs – FK Formula 1:1
Spamm – FK Pjetlovi 0:4
Red Bavarian –BackSpace United 1:1
Čekićari – Spartans FC 2:2
FC Grizzlies – Blue Train 2:1

6.kolo 16.02.2019.

FK Formula – Blue Train 1:2
Spartans FC – FC Grizzlies 1:3
BackSpace United – Čekićari 1:3
FK Pjetlovi – Red Bavarian 1:2
Crazy Legs – Spamm 1:2

7.kolo 23.02.2019.

Spamm – FK Formula 2:1
Red Bavarian – Crazy Legs 2:1
Čekićari – FK Pjetlovi 1:3
FC Grizzlies – BackSpace United 2:3
Blue Train – Spartans FC 1:4

8.kolo 02.03.2019.

FK Formula– Spartans FC 2:0
BackSpace United – Blue Train 3:1
FK Pjetlovi – FC Grizzlies 1:2
Crazy Legs – Čekićari 3:0
Spamm – Red Bavarian 2:1

9.kolo 09.03.2019.

Red Bavarian – FK Formula 2:1
Čekićari – Spamm 2:3
FC Grizzlies – Crazy Legs 2:6
Blue Train – FK Pjetlovi 1:4
Spartans FC – BackSpace United 2:3

10.kolo 17.03.2019.

FK Formula – BackSpace United 0:0
Spartans FC – FK Pjetlovi 1:0
Blue Train – Crazy Legs 0:0
FC Grizzlies – Spamm 1:0
Čekićari – Red Bavarian 0:0

11.kolo 23.03.2019.*

Čekićari – FK Formula 0-2
Red Bavarian – FC Grizzlies 1-3
Spamm – Blue Train 4-2
Crazy Legs – Spartans FC 1-4
FK Pjetlovi – BackSpace United 1-3

12.kolo 30.03.2019.

FK Formula – FK Pjetlovi 2:0
BackSpace United – Crazy Legs 2:0
Spartans FC – Spamm 2:1
Blue Train – Red Bavarian 2:0
FC Grizzlies – Čekićari 2:2

13.kolo 06.04.2019.

FC Grizzlies – FK Formula 2:1
Čekićari – Blue Train 0:0
Red Bavarian – Spartans FC 1:0
Spamm – BackSpace United 1:0
Crazy Legs – FK Pjetlovi 2:0

14.kolo 13.04.2019.

FK Formula – Crazy Legs 1:1
FK Pjetlovi – Spamm 2:1
BackSpace United – Red Bavarian 2:0
Spartans FC – Čekićari 3:2
Blue Train – FC Grizzlies 1:1

15.kolo 20.04.2019.

Blue Train – FK Formula 0:2
FC Grizzlies – Spartans FC 2:2
Čekićari – BackSpace United 2:3
Red Bavarian – FK Pjetlovi 1:2
Spamm – Crazy Legs 1:2

16.kolo 27.04.2019.

FK Formula – Spamm 0:1
Crazy Legs – Red Bavarian 1:1
FK Pjetlovi – Čekićari 2:1
BackSpace United – FC Grizzlies 1:2
Spartans FC – Blue Train 1:1

17.kolo 04.05.2019.

Spartans FC – FK Formula 1:0
Blue Train – BackSpace United 0:0
FC Grizzlies - FK Pjetlovi 1:2
Čekićari – Crazy Legs 1:0
Red Bavarian – Spamm 3:0

18.kolo 11.05.2019.

FK Formula – Red Bavarian 1:1
Spamm – Čekićari 2:1
Crazy Legs – FC Grizzlies 1:0
FK Pjetlovi – Blue Train 1:3
BackSpace United – Spartans FC 2:3

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.


slika


Klubovi koji se takmice u 3. ligi:

1.FC Ljuta Krajina
2.FC Premier
3.Pivopije
4.Joint_fc
5.FK Gromovi
6.Zadnja klupa
7.SK Stolac Hercegovina
8.FK Garaže
9.La Vecchia Signora
10.FK Primitivci


Raspored

1.kolo 12.01.2019.

FK Gromovi – FC Ljuta Krajina 0:3 SLUZBENO
SK Stolac Hercegovina – La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO
FK Garaže – FK Primitivci 3:0 SLUZBENO
Joint_fc – Zadnja klupa 0:2
FC Premier – Pivopije 1:3

2.kolo 19.01.2019.

FC Ljuta Krajina – Pivopije 2:2
Zadnja klupa – FC Premier 2:1
FK Primitivci – Joint_fc 0:3 SLUZBENO
La Vecchia Signora – FK Garaže 1:2
FK Gromovi - SK Stolac Hercegovina 3:2

3.kolo 26.01.2019.

SK Stolac Hercegovina – FC Ljuta Krajina 1:1
FK Garaže – FK Gromovi 2:2
Joint_fc – La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO
FC Premier – FK Primitivci 1:0
Pivopije – Zadnja klupa 2:2

4.kolo 02.02.2019.

FC Ljuta Krajina – Zadnja klupa 0:2
FK Primitivci – Pivopije 0:0
La Vecchia Signora – FC Premier 0:3 SLUZBENO
FK Gromovi – Joint_fc 0:3
SK Stolac Hercegovina – FK Garaže 0:1

5.kolo 09.02.2019.

FK Garaže – FC Ljuta Krajina 3:1
Joint_fc – SK Stolac Hercegovina 2:2
FC Premier –FK Gromovi 3:0 SLUZBENO
Pivopije – La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO
Zadnja klupa – FK Primitivci 1:2

6.kolo 16.02.2019.

FC Ljuta Krajina – FK Primitivci 3:0 SLUZBENO
La Vecchia Signora – Zadnja klupa 0:3 SLUZBENO
FK Gromovi – Pivopije 1:0
SK Stolac Hercegovina – FC Premier 1:1
FK Garaže – Joint_fc 2:0

7.kolo 23.02.2019.

Joint_fc – FC Ljuta Krajina 0:2
FC Premier – FK Garaže 1:4
Pivopije – SK Stolac Hercegovina 0:3 SLUZBENO
Zadnja klupa – FK Gromovi 2:2
FK Primitivci – La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO

8.kolo 02.03.2019.

FC Ljuta Krajina– La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO
FK Gromovi – FK Primitivci 2:0
SK Stolac Hercegovina – Zadnja klupa 3:0
FK Garaže – Pivopije 3:0
Joint_fc – FC Premier 1:0

9.kolo 09.03.2019.

FC Premier – FC Ljuta Krajina 2:3
Pivopije – Joint_fc 1:4
Zadnja klupa – FK Garaže 1:3
FK Primitivci – SK Stolac Hercegovina 3:3
La Vecchia Signora – FK Gromovi 0:3 SLUZBENO

10.kolo 17.03.2019.

FC Ljuta Krajina – FK Gromovi 0:0
La Vecchia Signora – SK Stolac Hercegovina 0:3 SLUZBENO
FK Primitivci – FK Garaže 0:0
Zadnja klupa – Joint_fc 0:0
Pivopije – FC Premier 0:0

11.kolo 23.03.2019.*

Pivopije – FC Ljuta Krajina 0-4
FC Premier – Zadnja klupa 1-2
Joint_fc – FK Primitivci 3-0 SLUŽBENO
FK Garaže – La Vecchia Signora 3-0 SLUŽBENO
SK Stolac Hercegovina – FK Gromovi 1-5

12.kolo 30.03.2019.

FC Ljuta Krajina – SK Stolac Hercegovina 2:0
FK Gromovi – FK Garaže 2:1
La Vecchia Signora – Joint_fc 0:3 SLUZBENO
FK Primitivci – FC Premier 2:0
Zadnja klupa – Pivopije 3-0 SLUŽBENO

13.kolo 06.04.2019.

Zadnja klupa – FC Ljuta Krajina 1:1
Pivopije – FK Primitivci 1:0
FC Premier – La Vecchia Signora 3:0 SLUŽBENO
Joint_fc – FK Gromovi 1:2
FK Garaže – SK Stolac Hercegovina 0:1

14.kolo 13.04.2019.

FC Ljuta Krajina – FK Garaže 1:1
SK Stolac Hercegovina – Joint_fc 1:1
FK Gromovi – FC Premier 2:2
La Vecchia Signora – Pivopije 0:3 SLUZBENO
FK Primitivci – Zadnja klupa 1:2

15.kolo 20.04.2019.

FK Primitivci – FC Ljuta Krajina 1:2
Zadnja klupa – La Vecchia Signora 3:0 SLUŽBENO
Pivopije – FK Gromovi 2:2
FC Premier – SK Stolac Hercegovina 0:2
Joint_fc – FK Garaže 1:0

16.kolo 27.04.2019.

FC Ljuta Krajina – Joint_fc 2:0
FK Garaže – FC Premier 0:1
SK Stolac Hercegovina – Pivopije 0:0
FK Gromovi – Zadnja klupa 1:2
La Vecchia Signora – FK Primitivci 0:3 SLUZBENO

17.kolo 04.05.2019.

La Vecchia Signora – FC Ljuta Krajina 0:3 SLUZBENO
FK Primitivci – FK Gromovi 0:3 SLUZBENO
Zadnja klupa - SK Stolac Hercegovina 0:0
Pivopije – FK Garaže 1:1
FC Premier – Joint_fc 0:0

18.kolo 11.05.2019.

FC Ljuta Krajina – FC Premier 2:2
Joint_fc – Pivopije 1:1
FK Garaže – Zadnja klupa 2:2
SK Stolac Hercegovina – FK Primitivci 0:0
FK Gromovi – La Vecchia Signora 1:0

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.
010 ISN'T JUST A CODE

Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.