Raspored prvenstva i rezultati za 1. 2. i 3. ligu

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,deyo

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Raspored prvenstva i rezultati za 1. 2. i 3. ligu

Post Postao/la RK Gradacac » 08 nov 2009, 19:47

Raspored prvenstva SportSport.ba lige za 21. sezonu

slika


Klubovi koji se takmice u 1. ligi:


1.Green Dragons
2.FK Delfin
3.Gongashi
4.FK Topnici
5..FK Bilder
6FC Hollywood
7.Jedinstvo Manchester
8.FK Kockari
9.FC Grizzlies
10.BackSpace United


Raspored

1.kolo 17.08.2019.

FK Delfin – Green Dragons 2:1
FK Kockari – FC Hollywood 2:0
FK Topnici – FC Grizzlies 2:2
Gongashi – FK Bilder 2:1
BackSpace United – Jedinstvo Manchester 1:1

2.kolo 24.08.2019.

Green Dragons – Jedinstvo Manchester 2:1
FK Bilder – BackSpace United 2:1
FC Grizzlies – Gongashi 3:3
FC Hollywood – FK Topnici 1:1
FK Delfin - FK Kockari 0:1

3.kolo 31.08.2019.

FK Kockari – Green Dragons 2:2
FK Topnici – FK Delfin 1:3
Gongashi – FC Hollywood 1:4
BackSpace United – FC Grizzlies 2:3
Jedinstvo Manchester – FK Bilder 0:2

4.kolo 07.09.2019.*

Green Dragons – FK Bilder 2:0
FC Grizzlies – Jedinstvo Manchester 4:1
FC Hollywood – BackSpace United 2:2
FK Delfin – Gongashi 1:1
FK Kockari – FK Topnici 4:1

5.kolo 14.09.2019.

FK Topnici – Green Dragons 2:1
Gongashi – FK Kockari 1:1
BackSpace United –FK Delfin 3:1
Jedinstvo Manchester – FC Hollywood 2:1
FK Bilder – FC Grizzlies 1:2

6.kolo 21.09.2019.

Green Dragons – FC Grizzlies 2:2
FC Hollywood – FK Bilder 2:2
FK Delfin – Jedinstvo Manchester 2:2
FK Kockari – BackSpace United 3:2
FK Topnici – Gongashi 2:3

7.kolo 28.09.2019.

Gongashi – Green Dragons 0:2
BackSpace United – FK Topnici 0:2
Jedinstvo Manchester – FK Kockari 0:2
FK Bilder – FK Delfin 1:2
FC Grizzlies – FC Hollywood 1:3

8.kolo 05.10.2019.

Green Dragons – FC Hollywood 1:1
FK Delfin – FC Grizzlies 0:1
FK Kockari – FK Bilder 0:0
FK Topnici – Jedinstvo Manchester 0:0
Gongashi – BackSpace United 1:1

9.kolo12.10.2019.*

BackSpace United – Green Dragons 2:3
Jedinstvo Manchester – Gongashi 5:1
FK Bilder – FK Topnici 1:3
FC Grizzlies – FK Kockari 3:2
FC Hollywood – FK Delfin 5:2

10.kolo 1910.2019.

Green Dragons – FK Delfin 3:3
FC Hollywood – FK Kockari 1:2
FC Grizzlies – FK Topnici 0:2
FK Bilder – Gongashi 1:3
Jedinstvo Manchester – BackSpace United 4:3

11.kolo 26.10.2019.

Jedinstvo Manchester – Green Dragons 2:2
BackSpace United –FK Bilder 3:1
Gongashi – FC Grizzlies 0:1
FK Topnici – FC Hollywood 2:1
FK Kockari – FK Delfin 2:1

12.kolo 02.11.2019.

Green Dragons – FK Kockari 2:2
FK Delfin – FK Topnici 1:1
FC Hollywood – Gongashi 2:3
FC Grizzlies – BackSpace United 2:1
FK Bilder – Jedinstvo Manchester 1:3

13.kolo 09.11.2019.

FK Bilder – Green Dragons 1:2
Jedinstvo Manchester – FC Grizzlies 2:1
BackSpace United – FC Hollywood 1:2
Gongashi – FK Delfin 4:0
FK Topnici – FK Kockari 2:1

14.kolo 16.11.2019.*

Green Dragons – FK Topnici 4:2
FK Kockari – Gongashi 3:2
FK Delfin – BackSpace United 5:1
FC Hollywood – Jedinstvo Manchester 2:1
FC Grizzlies – FK Bilder 0:0

15.kolo 23.11.2019.

FC Grizzlies – Green Dragons 0:3
FK Bilder – FC Hollywood 4:3
Jedinstvo Manchester – FK Delfin 3:3
BackSpace United – FK Kockari 4:2
Gongashi – FK Topnici 4:2

16.kolo 30.11.2019.

Green Dragons – Gongashi 3:1
FK Topnici – BackSpace United 4:2
FK Kockari – Jedinstvo Manchester 3:1
FK Delfin – FK Bilder 2:1
FC Hollywood – FC Grizzlies 4:0

17.kolo 07.12.2019.

FC Hollywood – Green Dragons 2:2
FC Grizzlies – FK Delfin 0:2
FK Bilder - FK Kockari 2:1
Jedinstvo Manchester – FK Topnici 2:1
BackSpace United – Gongashi 1:1

18.kolo 14.12.2019.

Green Dragons – BackSpace United
Gongashi – Jedinstvo Manchester
FK Topnici – FK Bilder
FK Kockari – FC Grizzlies
FK Delfin – FC Hollywood

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.



slika

Klubovi koji se takmice u 2. ligi:


1.BH fanaticos
2.Mislish United
3.Spartans FC
4.Spamm
5.Red Bavarian
6.Crazy Legs
7.FK Pjetlovi
8.FC Ljuta Krajina
9.Zadnja klupa
10.FK Garaže


Raspored

1.kolo 17.08.2019.

Mislish United – BH fanaticos 2:2
FC Ljuta Krajina – Crazy Legs 1:0
Spamm – Zadnja klupa 4:1
Spartans FC – Red Bavarian 2:1
FK Garaže – FK Pjetlovi 2:1

2.kolo 24.08.2019.

BH fanaticos – FK Pjetlovi 2:1
Red Bavarian – FK Garaže 0:0
Zadnja klupa – Spartans FC 1:4
Crazy Legs – Spamm 0:2
Mislish United - FC Ljuta Krajina 2:2

3.kolo 31.08.2019.

FC Ljuta Krajina – BH fanaticos 1:4
Spamm – Mislish United 1:2
Spartans FC – Crazy Legs 1:2
FK Garaže – Zadnja klupa 0:3
FK Pjetlovi – Red Bavarian 2:2

4.kolo 07.09.2019.*

BH fanaticos – Red Bavarian 2:0
Zadnja klupa – FK Pjetlovi 2:2
Crazy Legs – FK Garaže 2:0
Mislish United – Spartans FC 2:1
FC Ljuta Krajina – Spamm 2:2

5.kolo 14.09.2019.

Spamm – BH fanaticos 2:1
Spartans FC – FC Ljuta Krajina 0:1
FK Garaže –Mislish United 2:1
FK Pjetlovi – Crazy Legs 3:0
Red Bavarian – Zadnja klupa 1:0

6.kolo 21.09.2019.

BH fanaticos – Zadnja klupa 2:2
Crazy Legs – Red Bavarian 2:3
Mislish United – FK Pjetlovi 2:3
FC Ljuta Krajina – FK Garaže 1:0
Spamm – Spartans FC 1:1

7.kolo 28.09.2019.

Spartans FC – BH fanaticos 1:2
FK Garaže – Spamm 0:1
FK Pjetlovi – FC Ljuta Krajina 0:1
Red Bavarian – Mislish United 1:2
Zadnja klupa – Crazy Legs 1:2

8.kolo 05.10.2019.

BH fanaticos – Crazy Legs 1:0
Mislish United – Zadnja klupa 2:0
FC Ljuta Krajina – Red Bavarian 1:0
Spamm – FK Pjetlovi 0:0
Spartans FC – FK Garaže 1:1

9.kolo12.10.2019.*

FK Garaže – BH fanaticos 5:2
FK Pjetlovi – Spartans FC 4:2
Red Bavarian – Spamm 2:2
Zadnja klupa – FC Ljuta Krajina 2:1
Crazy Legs – Mislish United 2:2

10.kolo 1910.2019.

BH fanaticos – Mislish United 4:3
Crazy Legs – FC Ljuta Krajina 0:2
Zadnja klupa – Spamm 3:4
Red Bavarian – Spartans FC 4:2
FK Pjetlovi – FK Garaže 2:3

11.kolo 26.10.2019.

FK Pjetlovi – BH fanaticos 2:3
FK Garaže – Red Bavarian 2:3
Spartans FC – Zadnja klupa 2:0
Spamm – Crazy Legs 1:2
FC Ljuta Krajina – Mislish United 1:2

12.kolo 02.11.2019.

BH fanaticos – FC Ljuta Krajina 3:1
Mislish United – Spamm 2:0
Crazy Legs – Spartans FC 2:3
Zadnja klupa – FK Garaže 1:0
Red Bavarian – FK Pjetlovi 0:2

13.kolo 09.11.2019.

Red Bavarian – BH fanaticos 2:1
FK Pjetlovi – Zadnja klupa 0:1
FK Garaže – Crazy Legs 2:4
Spartans FC – Mislish United 3:1
Spamm – FC Ljuta Krajina 2:1

14.kolo 16.11.2019.*

BH fanaticos – Spamm 3:2
FC Ljuta Krajina – Spartans FC 3:1
Mislish United – FK Garaže 3:0
Crazy Legs – FK Pjetlovi 4:0
Zadnja klupa – Red Bavarian 2:3

15.kolo 23.11.2019.

Zadnja klupa – BH fanaticos 2:2
Red Bavarian – Crazy Legs 2:1
FK Pjetlovi – Mislish United 3:1
FK Garaže – FC Ljuta Krajina 2:3
Spartans FC – Spamm 4:2

16.kolo 30.11.2019.

BH fanaticos – Spartans FC 3:2
Spamm – FK Garaže 3:0
FC Ljuta Krajina – FK Pjetlovi 3:2
Mislish United – Red Bavarian 3:2
Crazy Legs – Zadnja klupa 3:2

17.kolo 07.12.2019.

Crazy Legs – BH fanaticos 2:2
Zadnja klupa – Mislish United 1:1
Red Bavarian - FC Ljuta Krajina 1:2
FK Pjetlovi – Spamm 2:2
FK Garaže – Spartans FC 2:2

18.kolo 14.12.2019.

BH fanaticos – FK Garaže
Spartans FC – FK Pjetlovi
Spamm – Red Bavarian
FC Ljuta Krajina – Zadnja klupa
Mislish United – Crazy Legs

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.


slika


Klubovi koji se takmice u 3. ligi:

1.FK Formula
2.Blue Train
3.Čekićari
4.FK Gromovi
5.Joint_fc
6.SK Stolac Hercegovina
7.FC Premier
8.Pivopije
9.FK Primitivci
10.La Vecchia Signora


Raspored

1.kolo 17.08.2019.

Blue Train – FK Formula 0:0
Pivopije – SK Stolac Hercegovina 3:0
FK Gromovi – FK Primitivci 2:0
Čekićari – Joint_fc 1:2
La Vecchia Signora – FC Premier 3:1

2.kolo 24.08.2019.

FK Formula – FC Premier 0:3 SLUZBENO
Joint_fc – La Vecchia Signora 2:1
FK Primitivci – Čekićari 0:1
SK Stolac Hercegovina – FK Gromovi 1:2
Blue Train - Pivopije 2:0

3.kolo 31.08.2019.

Pivopije – FK Formula 3:0 SLUZBENO
FK Gromovi – Blue Train 0:1
Čekićari – SK Stolac Hercegovina 1:0
La Vecchia Signora – FK Primitivci 0:2
FC Premier – Joint_fc 0:3

4.kolo 07.09.2019.*

FK Formula – Joint_fc 0:3 SLUZBENO
FK Primitivci – FC Premier 1:0
SK Stolac Hercegovina – La Vecchia Signora 0:1
Blue Train – Čekićari 0:3 SLUZBENO
Pivopije – FK Gromovi 0:1

5.kolo 14.09.2019.

FK Gromovi – FK Formula 0:1
Čekićari – Pivopije 2:1
La Vecchia Signora –Blue Train 1:1
FC Premier – SK Stolac Hercegovina 3:1
Joint_fc – FK Primitivci 3:1

6.kolo 21.09.2019.

FK Formula – FK Primitivci 1:3
SK Stolac Hercegovina – Joint_fc 0:3
Blue Train – FC Premier 2:2
Pivopije – La Vecchia Signora 2:3
FK Gromovi – Čekićari 0:2

7.kolo 28.09.2019.

Čekićari – FK Formula 1:0
La Vecchia Signora – FK Gromovi 0:2
FC Premier – Pivopije 0:1
Joint_fc – Blue Train 0:1
FK Primitivci – SK Stolac Hercegovina 1:1

8.kolo 05.10.2019.

FK Formula – SK Stolac Hercegovina 0:1
Blue Train – FK Primitivci 1:0
Pivopije – Joint_fc 1:0
FK Gromovi – FC Premier 0:1
Čekićari – La Vecchia Signora 2:0

9.kolo12.10.2019.*

La Vecchia Signora – FK Formula 3:0
FC Premier – Čekićari 2:3
Joint_fc – FK Gromovi 4:2
FK Primitivci – Pivopije 2:3
SK Stolac Hercegovina – Blue Train 6:1

10.kolo 1910.2019.

FK Formula – Blue Train 0:3 SLUZBENO
SK Stolac Hercegovina – Pivopije 2:2
FK Primitivci – FK Gromovi 4:2
Joint_fc – Čekićari 4:1
FC Premier – La Vecchia Signora 3:1

11.kolo 26.10.2019.

FC Premier – FK Formula 2:0
La Vecchia Signora – Joint_fc 1:1
Čekićari – FK Primitivci 1:2
FK Gromovi – SK Stolac Hercegovina 1:0
Pivopije – Blue Train 1:0

12.kolo 02.11.2019.

FK Formula – Pivopije 0:3
Blue Train – FK Gromovi 2:2
SK Stolac Hercegovina – Čekićari 1:2
FK Primitivci – La Vecchia Signora 3:3
Joint_fc – FC Premier 3:2

13.kolo 09.11.2019.

Joint_fc – FK Formula 1:1
FC Premier – FK Primitivci 2:0
La Vecchia Signora – SK Stolac Hercegovina 4:0
Čekićari – Blue Train 2:1
FK Gromovi – Pivopije 3:0

14.kolo 16.11.2019.*

FK Formula – FK Gromovi 1:0
Pivopije – Čekićari 2:1
Blue Train – La Vecchia Signora 4:0
SK Stolac Hercegovina – FC Premier 5:1
FK Primitivci – Joint_fc 2:1

15.kolo 23.11.2019.

FK Primitivci – FK Formula 3:0
Joint_fc – SK Stolac Hercegovina 4:1
FC Premier – Blue Train 2:1
La Vecchia Signora – Pivopije 3:0
Čekićari – FK Gromovi 2:3

16.kolo 30.11.2019.

FK Formula – Čekićari 0:3 SLUZBENO
FK Gromovi – La Vecchia Signora 5:2
Pivopije – FC Premier 2:2
Blue Train – Joint_fc 4:2
SK Stolac Hercegovina – FK Primitivci 3:1

17.kolo 07.12.2019.

SK Stolac Hercegovina – FK Formula 3:0 SLUZBENO
FK Primitivci – Blue Train 1:2
Joint_fc - Pivopije 2:0
FC Premier – FK Gromovi 1:0
La Vecchia Signora – Čekićari 2:2

18.kolo 14.12.2019.

FK Formula – La Vecchia Signora
Čekićari – FC Premier
FK Gromovi – Joint_fc
Pivopije – FK Primitivci
Blue Train – SK Stolac Hercegovina

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija.
010 ISN'T JUST A CODE

Zaključano

Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.