Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Horoz
- Postovi: 2378
- Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Horoz » 12 nov 2024, 17:28
Problem za domaću fudbalsku javnost je što se u reprezentaciji "priča Njemački", naravno nije problem što domaća liga ne može da proizvede pristojnog igrača 20 godina. E umjesto da poradimo na domaćim fudbalskim pogonima, da ih podignemo iz amaterizma, treba valjda zabraniti Njemački ili prestati dovoditi igrače iz inostranstva
Najbolje je pofatati djecu na ulici i stavit u reprezenraciju, svi će naš govoriti.
Šta sve domaći propaliteti i lopovi neće smisliti da uvaljaju svoje antitalente u mlade pogone
Što se Malika Tubića tiče, on i treba da poradi na statusu u klubu jer je zakucan za klupu. U ovom trenutku njegov izostanak nije hendikep, ali nema pravo da odbija poziv na ovaj način.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 12 nov 2024, 17:48
BosnianDragon2024 je napisao/la: ↑12 nov 2024, 16:46
Da li se razumijemo?
Uz to – sve više kao problem čujemo da se u mladim selekcijama Bosne i Hercegovine gotovo uopšte ne koristi naš jezik.
Igrači često komuniciraju najviše na njemačkom jeziku, pa su nerijetko igrači iz naših liga potpuno na margini.
Tako se definitivno ne može napraviti zajedništvo. Kao logičan korak izgledaju kursevi jezika koje bi prolazili naši igrači. Korist bi bila ogromna – bio bi to prije svega jedan zabavni “team building”.
Tuzno da postajemo baustelska repka. Sva ta djeca dolaze od neobrazovanih i glupih roditelja tako da ovakvo ponasanje ne treba da cudi.

-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 12:59
Pogledajte samo sastav u19 reprezentacije. Terzic koji se kali u BSK-u i istovremeno nije standardan dobija prednost ispred Tarabe koji od pocetka sezone igra svaku tekmu u 1. Postavi za Siroki po 90 minuta.
Markocevic koji je rezerva u juniorima Zvezde ispred Marcetica koji je prestao igrat juniorski fudbal prije godinu dana i vec ima 20+ utakmica seniorskog fudbala za BSK i Borac i istorevemeno pocinjao utakmicu za U21 reprezentaciju a ovdje ne moze. Majko draga, mi smo za izucavanja
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 13 nov 2024, 13:29
Mogli je napisao/la: ↑12 nov 2024, 17:48
BosnianDragon2024 je napisao/la: ↑12 nov 2024, 16:46
Da li se razumijemo?
Uz to – sve više kao problem čujemo da se u mladim selekcijama Bosne i Hercegovine gotovo uopšte ne koristi naš jezik.
Igrači često komuniciraju najviše na njemačkom jeziku, pa su nerijetko igrači iz naših liga potpuno na margini.
Tako se definitivno ne može napraviti zajedništvo. Kao logičan korak izgledaju kursevi jezika koje bi prolazili naši igrači. Korist bi bila ogromna – bio bi to prije svega jedan zabavni “team building”.
Tuzno da postajemo baustelska repka. Sva ta djeca dolaze od neobrazovanih i glupih roditelja tako da ovakvo ponasanje ne treba da cudi.
A postajemo baustelska repka za radi cvajtasa i krezubih dijasporasa sa fejdom.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3326
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la izdzezveubrazil » 13 nov 2024, 13:31
mercurial je napisao/la: ↑12 nov 2024, 16:52
David Vukovic je ispao blago receno pangla. Ne misleci o svojoj karijeri odbio je reprezentaciju, a sigurno da bi mu to dodatno diglo cijenu i omogucilo transfer. U zadnje vrijeme svakako nije u reprezentativnoj formi. Ono kratko je bio bljesak.
Ma ima tešku povredu, mislim da je ligamente pokidao. Ozbiljnija karijera je upitna nakon takve povrede, nije mu reprezentacija prioritet sada.
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 13:39
5. Minut 1 0 za Grcku. Dugo smo izdrzali
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 13:47
13. Minut 0 2. Debakl je očito neizbježan, ali i ne čudi obzirom ko je na klupi a ko starter
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 13 nov 2024, 13:50
Nek upisuju fakultete dok nije kasno
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
babino
- Postovi: 8028
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 13 nov 2024, 13:51
imamo igraca koji se zove arno lemable:-)
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 13:53
0 3 za 16 minuta. Naš reprezentativni fudbal treba zakonom zabraniti
-
Cartman
- Postovi: 20540
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 13 nov 2024, 13:55
6 igraca iz seljacke lige BiH, odma si bez sanse.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 13 nov 2024, 13:59
Podhitno rampu udarit svim igračima iz ove kaljuži od lige, bolje i dijete što igra ispred zgrade fudbal u Freiburgu, Eindhovenu ili Stockholmu nego domaći "talenti".
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 14:01
1 3 Alajbegović, a realno ko će drugi.
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 14:03
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 13:59
Podhitno rampu udarit svim igračima iz ove kaljuži od lige, bolje i dijete što igra ispred zgrade fudbal u Freiburgu, Eindhovenu ili Stockholmu nego domaći "talenti".
Štoperski par nam je u Rapidu i Wolfsburgu pa smo popili 3 komada za 15 minuta. Nije problem što su iz našeg krša od lige, nego što kvalitet sjedi na klupi a nekvalitet igra 1. Postavu
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 13 nov 2024, 14:07
fanatik19 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 14:03
Štoperski par nam je u Rapidu i Wolfsburgu pa smo popili 3 komada za 15 minuta. Nije problem što su iz našeg krša od lige, nego što kvalitet sjedi na klupi a nekvalitet igra 1. Postavu
Da ponovim nešto što sam napisao već nekoliko puta na forumu, iako sam dočekan na nož: "Ibrišimoviću da otac ne drži kafić na stupinama i da ga ne gura milionima radio bi na Hifi."
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
fanatik19
- Postovi: 2946
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 13 nov 2024, 14:09
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 14:07
fanatik19 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 14:03
Štoperski par nam je u Rapidu i Wolfsburgu pa smo popili 3 komada za 15 minuta. Nije problem što su iz našeg krša od lige, nego što kvalitet sjedi na klupi a nekvalitet igra 1. Postavu
Da ponovim nešto što sam napisao već nekoliko puta na forumu, iako sam dočekan na nož: "Ibrišimoviću da otac ne drži kafić na stupinama i da ga ne gura milionima radio bi na Hifi."
Pa eto, to se uporedo nadovezuje na ono što sam ja napisao prije početka utakmice kada sam vidio sastav. Ne igra 11 najboljih nego podobnih i zbog toga jesmo gdje jesmo
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 13 nov 2024, 14:12
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 14:07
fanatik19 je napisao/la: ↑13 nov 2024, 14:03
Štoperski par nam je u Rapidu i Wolfsburgu pa smo popili 3 komada za 15 minuta. Nije problem što su iz našeg krša od lige, nego što kvalitet sjedi na klupi a nekvalitet igra 1. Postavu
Da ponovim nešto što sam napisao već nekoliko puta na forumu, iako sam dočekan na nož: "Ibrišimoviću da otac ne drži kafić na stupinama i da ga ne gura milionima radio bi na Hifi."
Nesto mi ta prica nema smisla brate
Dijete igra u Wolfsburgu u19 i nije mi jasno od 80 miliona svaba sta to moze ponuditi neki vlasnik pumpe iz BiH i to pumpa neka vjerovatno koja ima samo u Tuzli
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 13 nov 2024, 14:17
Momak apsolutno, ali apsolutno nije nikakav kvalitet prikazivao ni u omladinskim selekcijama Tuzla Cityja, osim građe.
U omladinskoj ligi naše države je bilo i ima 20 igrača koji su za njega izmislili fudbal.
Pitanje je momenta kada će se vratiti i igrati federalnu ovdje.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 13 nov 2024, 14:22
To je druga stvar, uvijek ce biti boljih
Ne znam sto se Djezic ne zove iz Rapida i Abazovic iz Stripfinga
Ne znam kako Muharemovic moze u repku, a oni ne mogu
Abazovic stoper lijeva noga i igra svaku, dok Muharemovic nije tekme odigrao
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Horoz
- Postovi: 2378
- Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Horoz » 13 nov 2024, 14:24
Ibrišimović krivac za sva tri gola?
Podijelite link, da i mi gledamo tekmu
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AnelMid, Atlanta, Balorda, Beduin, dubrovnik, forgempp, Goalgetter, Harare, HariTz, Hashanaga, invincible1921, izdzezveubrazil, Lavcina, marlostanf1eld, mercurial, napapijri1987, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Sveti, Zglavkar i 147 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []