Ma samo mu majku napornu jebbat ali ne citirati nego ovako. Ne razumije drugi vid komunikacije.Beli98 je napisao/la: ↑17 nov 2024, 12:01Ma uzas zato i govorim. Sinoc tekst pola stranice gdje je bila delegacija FKS za vrijeme rata. HALO? Boli me **** gdje je bila i ko je bio u njoj. Za mjesec i pol 2025ta on trabunja o ratnom periodu i ko je gdje bio. Jos su gori ovi moji sto se pale na te gluposti. Eto nekakav tekst na nekom **** forumu ce promijeniti misljenje navijaca. Hoce ****. Bukvalno nikakav efekat. U pocetku mi je cak i bila smijesna ta rasprava i kako se pojedini upale do te mjere da krenu psovati, ali necu svaki dan citat ta sranja sigurno.relativizam je napisao/la: ↑17 nov 2024, 10:43Ma ovo je nevjerojatno, kao da mu neki skupstinar šalje šta da ovdje objavljuje posto ovaj drugi ima adresu u CG
To nadje razlog što je onaj arap već bio dogovoren dok su imali trenera,pa što ode a ne javi se ,pa što im djeca odigrase sa juventusom,sportingom, pa što se proda Jaber,pa što prodase Santosa,pa proslogodisnji ostanak u ligi pa milion stvari on će opravdati
Sve on upravu i dodje onda neki lik tamo i svima.im zacepi usta napiše Novalic ih spasio onda se ovaj crnogorac upali i krene pisati o Mirvicu
On da može nekog u nešto ubijediti ne bi mu trebalo 60k postova i bjezanija iz države
Ovako tastaturom je najlakse, prvo sam sebe ubijedi pa pokušava i ostale
Klub mu prolazi kroz najneuspjesnije doba u historiji, prodao se i drzavi i savezu, braca sa cetnicima, par politicara ga drzi u saci i on posveti 25 hiljada postova u ovoj godini samo Sarajevu, a sve u cilju da izbjegne raspravu o svom klubu. Ja nisam napornijeg incesta u zivotu upkznao






