Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Sheyi
- Postovi: 13919
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 18 nov 2024, 22:56
Izvlačenje kvalifikacionih grupa za Mundijal 2026 bit će održan 13.12.2024. godine. Bosna i Hercegovina će biti u trećem šeširu i igrat će u grupi sa 5 timova.
Kako trenutno stoje sesiri, bit ce samo jedno pomjeranje, a to je Skotska/Ceska/Slovacka između drugog i treceg sesira.
Nadam se Litvaniji i Lihtenstajnu i zadnja dva sesira i Slovackoj i Austriji iz prva dva.

Zadnja izmjena:
Sheyi, dana/u 19 nov 2024, 12:29, ukupno mijenjano 1 put.
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 18 nov 2024, 23:02
Kljuc u bravu.
-
Pensioner26
- Postovi: 4239
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pensioner26 » 18 nov 2024, 23:04
Šta ovo Rusija stoji u drugom potu ?

Baš smiju igrati, ili prognoziraju nagli završetak rata.
Nismo mi te sreće, nama ide Francuska ili Portugal, te iz drugog Ukrajina, Grčka ili Vels po 100.put

Mada šta nam znači Austrija i Slovačka kada je i to trenutno pojam za nas.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 18 nov 2024, 23:08
Mogu li nam doći Hrvatska i Srbija, ili su utakmice protiv njih zabranjene? To bi bilo interesantno.
-
TheClown
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la TheClown » 18 nov 2024, 23:10
San Marino ima više pobjeda od gustera u zadnjih 10 utakmica.

"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
-
19vendetta87
- Postovi: 10282
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 18 nov 2024, 23:14
Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 nov 2024, 23:08
Mogu li nam doći Hrvatska i Srbija, ili su utakmice protiv njih zabranjene? To bi bilo interesantno.
Logikom uefe, nama je utakmica visokog rizika protiv Kosova, a ne protiv Hrvatske ili Srbije

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 18 nov 2024, 23:14
Ovdje je jedino bitno da dobijemo grupu koja ce imati nekoga uz pota 5 kako bi imali sanse za upisati pobjedu.

-
dzemil
- Postovi: 1276
- Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la dzemil » 18 nov 2024, 23:16
Negdje smo između trećeg i četvrtog šešira po kvalitetu, možda bliže četvrtom.
Zadnja izmjena:
dzemil, dana/u 18 nov 2024, 23:17, ukupno mijenjano 1 put.
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 18 nov 2024, 23:17
Bilo bi zanimljivo vidjeti barbinu armiju protiv Andore
-
TheClown
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la TheClown » 18 nov 2024, 23:23
Neka pokeras izabere pet protivnika.
Opet bi bila borba za cetvrto/peto mjesto.

"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 18 nov 2024, 23:27
Ja sve vrijeme kontam i pricam da ce biti grupe ili sa 5 ili sa 6 timova a ustvari grijesim jer ce biti grupe ili sa 4 ili sa 5 timova.
Ne bi valjalo ni ovo da budemo u grupi sa 4 tima jer bi tek u septembru igrali kvale.

-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 18 nov 2024, 23:35
Bolje da se odmorimo od repke.
Navodno je plan da do 2028 barbarez se nauci trenerskom poslu, gleda kurseve na udemy i preko skypea ima 1 na 1 sa prof. Doganom
-
babino
- Postovi: 8028
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 18 nov 2024, 23:50
Sheyi je napisao/la: ↑18 nov 2024, 22:56
Izvlačenje kvalifikacionih grupa za Mundijal 2026 bit će održan 13.12.2024. godine. Bosna i Hercegovina će biti u trećem šeširu i igrat će u grupi sa 5 timova.
Kako trenutno stoje sesiri, bit ce samo jedno pomjeranje, a to je Skotska/Ceska/Slovacka između drugog i treceg sesira.
Nadam se Litvaniji i Lihtenstajnu i zadnja dva sesira i Slovackoj i Austriji iz prva dva.
nesto tu ne valja, kakva crna rusija, a nigdje ne vidim poljsku...
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 19 nov 2024, 01:29
Potpuno nebitne kvalifikacije za nas jer imamo neznalicu i klauna na klupi koji je otjerao najbolje igrače ili je u procesu tjeranja istih kako bi pogurao menadžerske igrače.
Do 2026. će otjerati i ovo malo što valja da bi igrali raznorazni panjevi za koje je dobio novce kako bi svoju kockarsku ovisnost mogao da finansira.
Molim fanboyeve ovog klauna na klupi i pijačare da me zaobiđu, hvala.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la killafrommanilla » 19 nov 2024, 01:52
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑19 nov 2024, 01:29
Potpuno nebitne kvalifikacije za nas jer imamo neznalicu i klauna na klupi koji je otjerao najbolje igrače ili je u procesu tjeranja istih kako bi pogurao menadžerske igrače.
Do 2026. će otjerati i ovo malo što valja da bi igrali raznorazni panjevi za koje je dobio novce kako bi svoju kockarsku ovisnost mogao da finansira.
Molim fanboyeve ovog klauna na klupi i pijačare da me zaobiđu, hvala.
Barbarez do 2028, uzmi sode bikarbone

samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
-
DanijelTZ
- Postovi: 602
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 19 nov 2024, 01:55
Barbarez kad bude izgubio protiv Moldavije:
" Pa vidite ovo.... Ne bih se slozio s vama da je Moldavija toliko losa reprezentacija. "
Bit će gusto
-
egocentrik
- Postovi: 1359
- Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la egocentrik » 19 nov 2024, 03:36
Tacno covjek ne zna koga da pozeli u grupi bas nam je usadjen sistematski luzerski mentalitet
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness
-
DamirT
- Postovi: 30966
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 09:41
Spanija, Slovacka, BiH, Azerbejdzan, Andora.
Mrtva trka izmedju zadnje tri reprezentacije za trece mjesto u grupi. Blagu prednost dajem Azerbejdzanu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 19 nov 2024, 10:01
DamirT je napisao/la: ↑19 nov 2024, 09:41
Spanija, Slovacka, BiH, Azerbejdzan, Andora.
Mrtva trka izmedju zadnje tri reprezentacije za trece mjesto u grupi. Blagu prednost dajem Azerbejdzanu.
Hajd bar bi došao Yamal, da publika ima razlog da dođe i skandira nečije ime

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Alipasino, AnelMid, AzRimiRzA, Beduin, bh22, bordobijeli, Bosna2026, CAGarfia, CHR, dedo26, denza, EnesSS, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Hashanaga, Helemnejse, invincible1921, kenanktkt, klasik, lakilone, LenyYoro15, Marokanci58, Marsal, myself, Nakata, prisonbreak, Shevko, sidras, StevieG8, THEC, Wilshere10, Yucca i 287 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []