Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 16 nov 2024, 20:21
Dobili 6-0.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 16 nov 2024, 23:38
Ma hebo sistem više i stanje u drzavi i odraz društva sta vam je ljudi, ni prije nismo imali sistema pa smo znali bar na blef napraviti rezultat.
Kakav sistem i uredjenje i ulaganje ima Kosovo? Isto kao mi pola drzave vani kriminal, korupcija problemi sa chetnicima ali kosovari su takvi, imaju muda do poda i znaju fudbala i uspjevaju prije svega jer imaju srce i petlju a naše pickice samo znaju hlacice uske uz tijelo i na zvezde granda ili kakve narodne nošnje pa na koridu pivu teferic i janjetinu
Manitee nas vise te price o nesistemu neulaganju, losem stanju u drzavi...da je ratno stanje mozes nekad istrcati na teren pobijediti ili bar pokazat da znas hebo sistem.
Kad je ovo podneblje dalo bas vrhunskog igraca Ibrahimovic koji i nije naš i Dzeko...ostalo sve mrtvi prosjek sa povremenim bljeskom i onda dodju mi pricati neki o podneblju punom talenta.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 19 nov 2024, 11:48
Imamo 10 golova prednosti nad Finskom, ukoliko nas Portugal ne uništi, trebali bismo se plasirati u elitni krug
-
Algoritam
- Postovi: 5
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 19:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Algoritam » 19 nov 2024, 12:36
BiH Portugal 2:1 preokreet
-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 12:36
35 min, nasi poveli 2-1.
Ma to je to, prosli su vjerovatno. Mora se bas desiti ogroman pad, pa da nas nabuse. A Portugalu ovo jedino znaci hoce li biti prvi ili drugi, prolaz su svakako osigurali i prije.
Zadnja izmjena:
DamirT, dana/u 19 nov 2024, 12:37, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 19 nov 2024, 12:36
Šteta što nema prenosa, vodimo 2-1.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Zglavkar
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zglavkar » 19 nov 2024, 12:57
Ja računam da bi Baždar možda mogao biti starter večeras, kao što je protiv Njemačke bio Kulenović. U utakmici gdje nema rezultatskog imperativa, bolje je ubaciti novajliju a Džeku pustiti da odmori ovaj krug.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 19 nov 2024, 12:59
Zglavkar je napisao/la: ↑19 nov 2024, 12:57
Ja računam da bi Baždar možda mogao biti starter večeras, kao što je protiv Njemačke bio Kulenović. U utakmici gdje nema rezultatskog imperativa, bolje je ubaciti novajliju a Džeku pustiti da odmori ovaj krug.
Džeko starta 99%, to je indirektno potvrdio poslije Njemačke.
Mislim da im je večerašnja utakmica i bitnija, da pokažu NEŠTO i iskupe se za onaj debakl, iskreno se nadam da i oni tako razmišljaju.
-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 13:33
U19 prva minuta, primise gol
Kakvi klocevi, Bog te ne vidio.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 19 nov 2024, 13:35
Kakvi idioti rade u ovoj juniorskoj selekciji

-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 13:37
Evo i u17 primi gol. 2-2, 73 minuta.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 19 nov 2024, 13:37
4. Minut 2 0
Dan te yebo
-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 13:39
Protiv Grcke 3 gola u 15 minuta, Italija i CG po 2 u 15 min.
Pa ni Lihtenstajn ne bi toliko primio.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 19 nov 2024, 13:40
U17 gubi 2 3. Nacija mentalnih patuljaka smo mi jer samo mi primamo 2 gola u 4 minute kada istovremeno igraju 2 omladinske reprezentacije
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 19 nov 2024, 13:40
Raspad kao i protiv Finske. Sad je pitanje hoćemo li uopšte izboriti elitni krug.
-
DamirT
- Postovi: 30948
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 nov 2024, 13:41
E jbt, bas patuljci. Jos sad nek mole Boga da ovako ostane, mogli bi i ispasti. Jos ja budala ih vec vidio u drugom krugu, a nema selekcije kod nas koja nije mentalni patuljak...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
boatenkk
- Postovi: 916
- Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la boatenkk » 19 nov 2024, 13:41
namažite im krišku eurokrema na poluvremenu! jedino keri ne treba! kakav nejač!
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 19 nov 2024, 13:42
Nek dovi Dzakmic sad da ne zabije Finska 2 gola do kraja inače smo ispali
Edit:2 4
Bravo klošaru jedan i nastavi gurat svoje pulene iz najjače akademije u državi popiškim vam se u nju
Zadnja izmjena:
fanatik19, dana/u 19 nov 2024, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.
-
mahic
- Postovi: 915
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la mahic » 19 nov 2024, 13:42
mi smo nekad bili najbolja reprezentacija do 60-e minute, sad vise nismo ni za 5 minuta
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Blueforce21, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, visarionovich, Wisey, Zaxon, Zgemboo89 i 835 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []