FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma kad su se veci klubovi gasili i pocinjali iz 3-4-5 liga osvajaci kupa uefa lige prvaka najtrofejniji klubovi sto ne bi nas klub mani se tradicije i p materina sta to imamo za 105 godina 2 trofeja federalne lige i jedan iz jugoslavije? Svakako narednih 10 godina Sloboda nece igrati bitan faktor u BiH fudbalu koliko god se para skrha. Ovako ces imati cist klub i polako suti radi i zapocinji. Svakako ve ostati naziv Sloboda crveno crne boje petokraka tusanj itd
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: FK Sloboda Tuzla
I opet ce te isti zajahati i sve iznova. Samo jasi svi smo nasi.
Jos zamisli predat im cist klub
Zeljeznicar je zaduzeniji od Slobode.
Znaci moze se.
Jos zamisli predat im cist klub
Zeljeznicar je zaduzeniji od Slobode.
Znaci moze se.
Re: FK Sloboda Tuzla
To si upravu. Samo sto bi iste ove hijene i gmizavci tipa Aco, krmak Mario i ostali dosli cim dodju malo vece pare u klub tada. I opet smo na istom.mirsonetz je napisao/la: ↑06 dec 2024, 13:39Ma kad su se veci klubovi gasili i pocinjali iz 3-4-5 liga osvajaci kupa uefa lige prvaka najtrofejniji klubovi sto ne bi nas klub mani se tradicije i p materina sta to imamo za 105 godina 2 trofeja federalne lige i jedan iz jugoslavije? Svakako narednih 10 godina Sloboda nece igrati bitan faktor u BiH fudbalu koliko god se para skrha. Ovako ces imati cist klub i polako suti radi i zapocinji. Svakako ve ostati naziv Sloboda crveno crne boje petokraka tusanj itd
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Ko da će te ko pitati, raditi će šta hoće, 150 ljudi na Tušnju protiv Širokog dovoljno govori.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: FK Sloboda Tuzla
Zasto suti i zasto se ne oglasava gradski otac Zijo SDP...Izbori prosli,izborna godina,pa nema potrebe preko Slobode traziti pokoji glasic...Sloboda sad nikom nije interesanta,zimski period,dugovi do bola,zavaljena do maksimuma...Zavrsit ce se ova sumorna polusezona,otici ce ovi garibi od igraca,a u nekoj skorijoj buducnosti ce iskakati kao iz pastete za naplate svojih dugova itd...Kako se moglo zavrsiti sa Dinom Kalesicem oko papira,tako treba i sa ovim invalidima...Vecina ovih igraca su poluprofesionalci,koji vrijeme provode u nargila barovima,wintoriusima,pijankama....Sram vas bilo grba kluba...Sutra Velez,sta reci vise,samo da dalje ne sramote klub nekim debaklom...Vrli mag Nalic sutra rotira ponovo,izmislja pozicije,kaznjava neke igrace,vjerovatno zadnji put na klupi kluba...Sta ce donijeti nova godina za nasu Slobodu,to vise nikom nije jasno,cemu sve ovo vodi...Izdrzi matora,do nekih boljih vremena,ako ih bude uopste...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
- Beduin
- Postovi: 19471
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Nisu ni zasluzili vise da nas dodje. Kazem vam 70 karata prodato, ostalo vjerovatno sa sezonskim ili neko da ih je pustio.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Jel to postoji šansa da i tebe Tušanj ponovo vidi?Beduin je napisao/la: ↑06 dec 2024, 17:45Nisu ni zasluzili vise da nas dodje. Kazem vam 70 karata prodato, ostalo vjerovatno sa sezonskim ili neko da ih je pustio.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
- Beduin
- Postovi: 19471
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Jedva cekam brate. Samo neka se uozbilje i ponude nam nesto, mislim da je vrijeme.Rimes87 je napisao/la: ↑06 dec 2024, 17:57Jel to postoji šansa da i tebe Tušanj ponovo vidi?Beduin je napisao/la: ↑06 dec 2024, 17:45Nisu ni zasluzili vise da nas dodje. Kazem vam 70 karata prodato, ostalo vjerovatno sa sezonskim ili neko da ih je pustio.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.![]()
A moglo bi biti
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Pa i treba doći i **** im mater, ovako su lagani bez ikakvog pritiska.Beduin je napisao/la: ↑06 dec 2024, 17:45Nisu ni zasluzili vise da nas dodje. Kazem vam 70 karata prodato, ostalo vjerovatno sa sezonskim ili neko da ih je pustio.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.
Ma da ne bi ni ja igrao da nemam 3 mjeseca plate i što je najgore sve ce doci na naplatu.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Beduin
- Postovi: 19471
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Pritisak se davno pokusao napraviti. Fukare su pogrijesile sto su previse podrske davale igracima, govorili im da im niko ne smije nista i samo da igraju, a ustvari je i njima se jos tad trebalo mater j3bati i neka ide ko god nece ginuti za dres. Ali opet se vracamo na istu pricu, kako ce i ginuti kad od prvog dana pizdarije u klubu, pritisci, pa onda dugovanja i tako u krug.Skojevska je napisao/la: ↑06 dec 2024, 19:50Pa i treba doći i **** im mater, ovako su lagani bez ikakvog pritiska.Beduin je napisao/la: ↑06 dec 2024, 17:45Nisu ni zasluzili vise da nas dodje. Kazem vam 70 karata prodato, ostalo vjerovatno sa sezonskim ili neko da ih je pustio.
Nebitno sto je Azmir dosao, sve po zasluzi. Kad sklope tim koji ce ginuti na terenu, kad osjetimo da im je stalo da osvoje bodove, kad budu isli na svaku loptu kao da je finale LP i na kraju krajeva kad krenu uzimati bodove, onda i zasluzuju podrsku, veliku brojku na Tusnju, povratak Fukara, donacije, kupovinu sezonskih... a do tada vozdra.
Ma da ne bi ni ja igrao da nemam 3 mjeseca plate i što je najgore sve ce doci na naplatu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma mi vecinu stvari radimo uvjek kontra. Eto bas te Fukare na stranu sve dobro sto se uradi i njihov angazman....
Kakav bolan bojkot i cega. Treba gledati da se ponovo omasovi taj kop, da raja dodje,da im se J**+ mater. Ovako tribine prazne.
Ja se iskreno nadam i vjerujem da ce sjever biti pun kao nekada, i da ce ovaj Azmir razdrmati ovo mrtvilo inace crno nsm se pise.
Kakav bolan bojkot i cega. Treba gledati da se ponovo omasovi taj kop, da raja dodje,da im se J**+ mater. Ovako tribine prazne.
Ja se iskreno nadam i vjerujem da ce sjever biti pun kao nekada, i da ce ovaj Azmir razdrmati ovo mrtvilo inace crno nsm se pise.
Re: FK Sloboda Tuzla
Lagano bus tc na gostovanje u Mostar. Sramota
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: FK Sloboda Tuzla
Danas otišli?
Ma da nije to sramota, šta ima veze onako bi plaćali prevoznika.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: FK Sloboda Tuzla
Da sam umjesto Azmira unajmio bi autobus za gradski i prigradski saobracaj.....a kad malo bolje razmislim ne znam ni sto idu u Mostar, a vjerujem da ni oni neznaju zbog cega idu i sto idu......obicna bagra skupljena od jos vece bagre Acike i kompanije.
Zadnja izmjena: Skver, dana/u 07 dec 2024, 12:13, ukupno mijenjano 1 put.
- RollingPaper
- Postovi: 4384
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma yebo vas bus, nek idu na konjskoj kociji, samo nek okvir gola pogode makar
Re: FK Sloboda Tuzla
Kolega, bojim se da tražite previše.RollingPaper je napisao/la: ↑07 dec 2024, 12:13Ma yebo vas bus, nek idu na konjskoj kociji, samo nek okvir gola pogode makar
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
- Beduin
- Postovi: 19471
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
A zamislite imaju i 3 suta po golu.Rimes87 je napisao/la: ↑07 dec 2024, 12:37Kolega, bojim se da tražite previše.RollingPaper je napisao/la: ↑07 dec 2024, 12:13Ma yebo vas bus, nek idu na konjskoj kociji, samo nek okvir gola pogode makar
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
MikeEhrmantraut
- Postovi: 858
- Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

