Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la L-Train » 13 dec 2024, 18:06

Nekim proteklim trenerima izgleda nisu bili izazov,pa su dobijali po tamburi kako i dolikuje :kafa:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4387
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la RollingPaper » 13 dec 2024, 18:11

Barbarezu je izgleda krivo sto nismo dobili jace pritivnike, imao bi bolji alibi kad izgubi

Meshko91
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 feb 2010, 19:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Meshko91 » 13 dec 2024, 18:21

Ako cemo biti realni Austrija i Rumunija su trenutno bolje od nas... ali nisu toliko bolje, da ih ne mozemo dobit. Bolje biti smiren i s nogama cvrsto na zemlji nego letit u visine. Utakmica po utakmicu i imamo sanse.

Avatar
DamirT
Postovi: 30894
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 13 dec 2024, 18:38

PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 17:44
Njemu su Kipar i San Marino izazov, a o Rumuniji i Austriji da ne govorim. Nit' ima mudrost za selektora, nit' zna šta radi. Da gradi ekipu za 2035, ne bi uradio ništa konkretno. Čisto gubljenje vremena sa ovim amaterom na klupi.
Zamisli sa 5 nazad protiv San Marina :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Hightower
Postovi: 306
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Hightower » 13 dec 2024, 18:41

DamirT je napisao/la:
13 dec 2024, 18:38
PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 17:44
Njemu su Kipar i San Marino izazov, a o Rumuniji i Austriji da ne govorim. Nit' ima mudrost za selektora, nit' zna šta radi. Da gradi ekipu za 2035, ne bi uradio ništa konkretno. Čisto gubljenje vremena sa ovim amaterom na klupi.
Zamisli sa 5 nazad protiv San Marina :urnebes:

Vasilj
Dedić Katić Muharemovic Kolasinac
Tahirović Šunjić Gigović
Baždar
Dzeko Demirović

caffetin
Postovi: 920
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la caffetin » 13 dec 2024, 18:42

Meshko91 je napisao/la:
13 dec 2024, 18:21
Ako cemo biti realni Austrija i Rumunija su trenutno bolje od nas... ali nisu toliko bolje, da ih ne mozemo dobit. Bolje biti smiren i s nogama cvrsto na zemlji nego letit u visine. Utakmica po utakmicu i imamo sanse.
odprilike jedno 73 repke masvjetu su bolje odnas realno :bih:
menstrual

Avatar
DamirT
Postovi: 30894
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 13 dec 2024, 18:42

Hightower je napisao/la:
13 dec 2024, 18:41
DamirT je napisao/la:
13 dec 2024, 18:38
PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 17:44
Njemu su Kipar i San Marino izazov, a o Rumuniji i Austriji da ne govorim. Nit' ima mudrost za selektora, nit' zna šta radi. Da gradi ekipu za 2035, ne bi uradio ništa konkretno. Čisto gubljenje vremena sa ovim amaterom na klupi.
Zamisli sa 5 nazad protiv San Marina :urnebes:

Vasilj
Dedić Katić Muharemovic Kolasinac
Tahirović Šunjić Gigović
Baždar
Dzeko Demirović
Protiv njih ako izvede 5 igraca u odbrani, nemam rijeci. Treba racunati i na gol razliku, mozda bude bitna.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4225
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Pensioner26 » 13 dec 2024, 18:44

svemalim1 je napisao/la:
13 dec 2024, 15:10
fanatik19 je napisao/la:
13 dec 2024, 15:04
slika

Husara ne odustaje :rol:
husara je smece i ne pise to iz dobrih namjera sigurno, ali nista pogresno nije rekao.

s tim da ne bi bas ni svaki prvoligas pristao na trenera koji ima 50+ godina i nula dana radnog iskustva.
Hoće li neko istući to smeće već jednom?

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Tekashi » 13 dec 2024, 18:44

emir79 je napisao/la:
13 dec 2024, 17:20
hurem je napisao/la:
13 dec 2024, 17:03
A sta fali njegovoj izjavi?!
Ja pomislio sta li je izjavio čitajući komentare ovdje kad ono sasvim korektna izjava.
Brate dragi ovo je pič.kasto da ne može gore. Ubije nekome i posljednju nadu.
Ne treba ni počinjati kvalifikacije, ako mu je ovakav stav.
Defetizam zraci iz kockara.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4225
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Pensioner26 » 13 dec 2024, 19:20

emir79 je napisao/la:
13 dec 2024, 17:20
hurem je napisao/la:
13 dec 2024, 17:03
A sta fali njegovoj izjavi?!
Ja pomislio sta li je izjavio čitajući komentare ovdje kad ono sasvim korektna izjava.
Brate dragi ovo je pič.kasto da ne može gore. Ubije nekome i posljednju nadu.
Ne treba ni počinjati kvalifikacije, ako mu je ovakav stav.
E ybga, ni vama ništa ne godi. Da je izjavio pucamo na prvo mjesto, rekli bi vidi kockara što se okuražio, a nema trenerskog znanja gram, niti pola igrača.

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bosnas_ » 13 dec 2024, 19:36

Realno, Barbarez i strucni stab su nasa najslabija karika, a igraci zestoki prosjek. Ali eto vidjet cemo koliko cemo skupiti bodova na proljece i na ljeto, pa cemo znati cemu se mozemo nadati. Najlosiju grupu imamo, ali i najlosiju repku poslije rata..

Avatar
PasodelMar
Postovi: 703
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PasodelMar » 13 dec 2024, 20:01

DamirT je napisao/la:
13 dec 2024, 18:38
PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 17:44
Njemu su Kipar i San Marino izazov, a o Rumuniji i Austriji da ne govorim. Nit' ima mudrost za selektora, nit' zna šta radi. Da gradi ekipu za 2035, ne bi uradio ništa konkretno. Čisto gubljenje vremena sa ovim amaterom na klupi.
Zamisli sa 5 nazad protiv San Marina :urnebes:
Provjeren sistem :mrgreen:.

Avatar
Mogli
Postovi: 5905
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 13 dec 2024, 20:06

PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 20:01
DamirT je napisao/la:
13 dec 2024, 18:38
PasodelMar je napisao/la:
13 dec 2024, 17:44
Njemu su Kipar i San Marino izazov, a o Rumuniji i Austriji da ne govorim. Nit' ima mudrost za selektora, nit' zna šta radi. Da gradi ekipu za 2035, ne bi uradio ništa konkretno. Čisto gubljenje vremena sa ovim amaterom na klupi.
Zamisli sa 5 nazad protiv San Marina :urnebes:
Provjeren sistem :mrgreen:.
Pokeras se nedavno naljutio kad je Lihtenstajn nazvan amaterskom repkom tako da ce sigurno oprezno uci u tekme. :yawn:

fanatik19
Postovi: 2943
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 13 dec 2024, 20:10

Ja se ne mogu oteti dojmu da su nam drastično veće šanse da sad odemo na Svjetsko negoli na Euro2028. Nema teorije da nas 3. Kvalifikacije zaredom ovako počasti ždrijeb, a što je najjače ovaj je još lakši od onog za zadnji Euro

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 13 dec 2024, 20:12

Najgori selektor na svijetu, Zizovic je za ovog recimo Murinjo iz 2010.

Avatar
bhsport
Postovi: 13518
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 13 dec 2024, 21:40

Kockar je zaslužio onoliko tolerancije koliko je on imao prema drugim selektorima.
Sergej imas meč loptu u ovoj grupi, iskoristi je. Nebitno sa kim ove ekipe iznad nas nisu nepovjedive.
Angazujte koga hocete, imamo istorijsku šansu za uspjeh i treba svi zajedno da pusemo u isto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la L-Train » 13 dec 2024, 22:39

Faruk Hadžibegić za "Avaz": Sve osim prvog mjesta ne bi bilo zadovoljavajuće
Ovakav selektor nam treba :yawn:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 13 dec 2024, 23:00

Minimalno drugo mjesto u ovoj grupi sa cvajtaskim rosterom.

Za barbu je ovo veliki udarac. Ocekujem uzdizanje Rumunskih i Kiparskih igracina.

Nece se dugo jos zadrzati.

fanatik19
Postovi: 2943
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 13 dec 2024, 23:23

Očekujem da će pred utakmicu sa Rumunijom biti neko pitanje u vezi sa praznim tribinama i da će Barbarez i tu napraviti neki alibi u smislu da će nam nedostajati naša publika i da bismo sigurno imali veliku podršku.

Avatar
PasodelMar
Postovi: 703
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PasodelMar » 13 dec 2024, 23:47

fanatik19 je napisao/la:
13 dec 2024, 23:23
Očekujem da će pred utakmicu sa Rumunijom biti neko pitanje u vezi sa praznim tribinama i da će Barbarez i tu napraviti neki alibi u smislu da će nam nedostajati naša publika i da bismo sigurno imali veliku podršku.
Mi smo tu gdje jesmo. Nismo mi džaba tu gdje jesmo. Sve ima svoje...svoje...mi imamo plan, cilj je 2045. Sada se desilo da smo imali neke propuste ali Bože moj, shit hepenz.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []