



Ma vazda isto ima 2 3 mjeseca sve isto
Netačno.
Ne treba pameti, ali treba sredstava. Nepotreban trosak kojih tih 50-100 mjesta koja u 80-90% slucajeva nisu ni potrebna.XjuznjakX je napisao/la: ↑03 dec 2024, 09:32Ima li iko "pametan" u klubu, u firmi koja izvodi radove pa da se gleda kako izmjestiti ovaj reflektor iz zdenke jer djeluje "idiotski" i brate kvari sveopsti dojam stadiona.Smiju nam se ljudi vec radi reflektora i radi stubova.Za stubove znamo da ce se , ako Bog da,pilati ali ovi reflektori-" oci kopaju". Hem smanjuju kapacitet stadiona za nekih 50ak mjesta u svakoj zdenki, hem je brate ruzno do bola.Ne znam zasto to nisu izmjestili kad su poceli sa prvom zdenkom. Ali nije kasno ni sada to odraditi.ne treba vele pameti pa je pomaknuti 5 metara.Kad se pravi, da se pravi da valja.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.