Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...
Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,Puma
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 09 apr 2011, 17:30
Hebo me konj 100 puta kazem,necu Bayern vise nikad igrat jer me uvijek povali,i sad opet me dzavo okrene i odigram i naravno opet me obaraju
ovaj sad odigran kvota 4,84
I veceras vjerovatno jos neki ide
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
mirza_9
- Postovi: 670
- Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirza_9 » 09 apr 2011, 17:31
Pu jbm ti Bayern, dabogda nemali za večere

-
dzenan01
- Postovi: 1430
- Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la dzenan01 » 09 apr 2011, 17:32
Hajde Celtic, kvota 1.15

SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
-
Kontakt:
Post
Postao/la sarajlija89 » 09 apr 2011, 17:32
Joj bayerna..pa nema mi mrze ekipe
haj kontam losi su,treba im pobjeda al nece dobit

i stavim vise kornera da ce izvest..reko bar to mogu...i u bukvalno posljednjim sekundama mintal izbori korner i 6-6 u kornerima...
E tuge...nikad vise na listic...smetljari

"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
FIFA/UEFA
- Postovi: 524
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la FIFA/UEFA » 09 apr 2011, 17:33
17.04.11
Zrinjski - Borac penal za zrinjski - kvota 0.40
dojava 100% tacna
treba nam jos igraca iz BiH
-
legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda reala » 09 apr 2011, 17:34
sarajlija89 je napisao/la:Joj bayerna..pa nema mi mrze ekipe
haj kontam losi su,treba im pobjeda al nece dobit

i stavim vise kornera da ce izvest..reko bar to mogu...i u bukvalno posljednjim sekundama mintal izbori korner i 6-6 u kornerima...
E tuge...nikad vise na listic...smetljari

ja igro 1X Nurnberg ,Bilbao ,samo sam Stoke zezno odigro čistu dvicu ,a biće X
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Samo F.K.S !! » 09 apr 2011, 17:35
Samo F.K.S !! je napisao/la:Doncaster- Cardiff 04.09. 16:00 2 2.30 vodi
Brighton - Sheffield W. 04.09. 16:00 1 1.65 vodi
Hearts - Motherwell 04.09. 16:00 1 1.70 0:0
Karlović I. - Sweeting R. 04.09. 20:00 1 1.50
TOP/Tottenham - Stoke 04.09. 16:00 1 1.91 vodi
odg/HSV - Dortmund 04.09. 15:30 1 1.60 pogodjeno
Ulog : 1.00
Koef. : 29.57
Dobitak : 29.57
Sta misle veliki kladionicarski umovi ?

hajde hearts
-
opa22
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 09 apr 2011, 17:19
- Lokacija: priopćina sarajevska
-
Kontakt:
Post
Postao/la opa22 » 09 apr 2011, 17:35
pozdrav evo da se i ja ukljucim na forum sportsport.ba i prvim postom sviju pozdravim
a evo posto sam se nedavno zarazio kladionicom (bome kasno sa svojih 23 godine
evo i od mene sto sam danas odigrao pa cu od sutra svoje preporuke da saljem
Fc kopenhagen-Rangers ps1
Man. Utd- Fulham 1
Tottenham-Stoke 1
Bolton-west ham 1
inter-chiovo 1
Varazdin-Hajduk 2
-
hodža
- Postovi: 8627
- Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la hodža » 09 apr 2011, 17:35
joj ovog seltika što me nervira

FORZA MARŠAL !!!
-
sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
-
Kontakt:
Post
Postao/la sarajlija89 » 09 apr 2011, 17:38
Ma upropastise mi dobar listic...ceko bi jos intera i bordeaux...
e smetljara...al hajd,valjda nece u LP otic..zasluzili su to
Fener 2 i Rayo vallecano 1...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
Sanchez_8
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 20 okt 2010, 14:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sanchez_8 » 09 apr 2011, 17:40
Citizen-X je napisao/la:Sanchez_8 je napisao/la:Sanchez_8 je napisao/la:Cekam jos ovu Kuznetsovu 1.20 treci set 3-3 za 25 mambi ne znam ni sam sto sam je stavio povalit ce me k'o da gledam

I obori me ravaku yebem joj pleme

nista sto bilo kakve veze ima sa naguzom ne igram Leverzguzen Guznjecova itd.

Ma naguzim joj porodicu , bas bi mi dobro do slo da dopunim racun

-
hodža
- Postovi: 8627
- Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la hodža » 09 apr 2011, 17:43
gollllllll
seltik

FORZA MARŠAL !!!
-
dzenan01
- Postovi: 1430
- Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la dzenan01 » 09 apr 2011, 17:43
hodža je napisao/la:gollllllll
seltik

aleeeeeee

SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda reala » 09 apr 2011, 17:47
Samo F.K.S !! je napisao/la:Fuj fuj fuj fuj vise se necu kladit !
do sutra
a šta ti je rekao čika madrac

jel mali ,ali nebi ti bio ti kad bi poslušao starijeg

Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Samo F.K.S !! » 09 apr 2011, 17:48
Pa nisam ni procito sta je napisao . Ti ovo namjerno govoris samo zato sto hoces da kazes da ne postujem starije
Evo i kardif 1:1
-
Ted Mosby
- Postovi: 4315
- Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ted Mosby » 09 apr 2011, 17:49
FIFA/UEFA je napisao/la:17.04.11
Zrinjski - Borac penal za zrinjski - kvota 0.40
dojava 100% tacna
2 ko kuća
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Samo F.K.S !! » 09 apr 2011, 17:53
Hajde hearts
Bravo sjetim vam se famlije umrle !
a i ti madrac mogo si pm poslat

-
hodža
- Postovi: 8627
- Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la hodža » 09 apr 2011, 17:56
FORZA MARŠAL !!!
-
Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
-
Kontakt:
Post
Postao/la Citizen-X » 09 apr 2011, 18:00
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []