FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

nindza
Postovi: 146
Pridružen/a: 29 okt 2023, 13:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nindza » 29 dec 2024, 18:38

Ne mogu osvojit turnir što oni organizuju a da im bi ligu

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 dec 2024, 18:39

nindza je napisao/la:
29 dec 2024, 18:38
Ne mogu osvojit turnir što oni organizuju a da im bi ligu
Vratnik je ispao u grupi. :clap:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

let3
Postovi: 31836
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 29 dec 2024, 19:00

slika
:clap:


Sjoo Jamaka brata, isto bacva :mrgreen:

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 29 dec 2024, 19:13

Neprocjenljivo je vidjeti opet igrače koji su nam donijeli toliko radosti u prošlim, ne tako davnim, vremenima.
Mada, veliki poglavica bi i na ovo vjerovatno rekao "znam ja kako su se osvajale titule". Pogan...
Ovi momci su vazda imali uvijek pobjednički gen, nisu dali na sebe. Vidjelo se to u par navrata i na turniru ovih dana.
Buki, Dželo... Kapa do poda.
Nostaligija i sjeta na neka ljepša vremena koja se, nažalost, neće u skorije vrijeme ponoviti.

let3
Postovi: 31836
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 29 dec 2024, 19:18

mavi je napisao/la:
29 dec 2024, 19:13
Neprocjenljivo je vidjeti opet igrače koji su nam donijeli toliko radosti u prošlim, ne tako davnim, vremenima.
Mada, veliki poglavica bi i na ovo vjerovatno rekao "znam ja kako su se osvajale titule". Pogan...
Ovi momci su vazda imali uvijek pobjednički gen, nisu dali na sebe. Vidjelo se to u par navrata i na turniru ovih dana.
Buki, Dželo... Kapa do poda.
Nostaligija i sjeta na neka ljepša vremena koja se, nažalost, neće u skorije vrijeme ponoviti.
Pa na ovom turniru igrali sve redom igraci koji su ponikli u Zelji, zesci zeljovci, odrasli u ovom klubu i gradu. Ne znam za Kosorica samo.
Ogromna razlika sa sadasnjim stanjem i ekipom, gdje su samo Muftic, Hiros i Sabic "djeca" Zelje.

segasega1
Postovi: 341
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 29 dec 2024, 20:08

mavi je napisao/la:
29 dec 2024, 19:13
Neprocjenljivo je vidjeti opet igrače koji su nam donijeli toliko radosti u prošlim, ne tako davnim, vremenima.
Mada, veliki poglavica bi i na ovo vjerovatno rekao "znam ja kako su se osvajale titule". Pogan...
Ovi momci su vazda imali uvijek pobjednički gen, nisu dali na sebe. Vidjelo se to u par navrata i na turniru ovih dana.
Buki, Dželo... Kapa do poda.
Nostaligija i sjeta na neka ljepša vremena koja se, nažalost, neće u skorije vrijeme ponoviti.
Upravu si.Sadasnjem Zelji fali taj pobjedni ki gen..gledam bas i ja danas Bukija i Dzelu,nije samo do borbe za loptu vec i ta zelja za pobjedom...sad recimo vratimo se na omladinski pogon i ove juniore...trenutno ne vidim nikog nasljednika...imam osjecaj da danasnja djeca i kad izgube i pobjede emocije su tu negdje...dok recimo dok sam nekad igrao nogomet pa kad izgubim,tri dana nisam mogao spavati...

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 29 dec 2024, 20:34

Bravo ekipi uz koju sam kao dječačić zavolio ovaj klub..
Baš emocije proradiše dok sam vas gledao u finalu.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 29 dec 2024, 21:07

Četvrtak 20:00h Dolina ćupova na BHT1
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
bhsport
Postovi: 13541
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 29 dec 2024, 22:29

mavi je napisao/la:
29 dec 2024, 19:13
Neprocjenljivo je vidjeti opet igrače koji su nam donijeli toliko radosti u prošlim, ne tako davnim, vremenima.
Mada, veliki poglavica bi i na ovo vjerovatno rekao "znam ja kako su se osvajale titule". Pogan...
Ovi momci su vazda imali uvijek pobjednički gen, nisu dali na sebe. Vidjelo se to u par navrata i na turniru ovih dana.
Buki, Dželo... Kapa do poda.
Nostaligija i sjeta na neka ljepša vremena koja se, nažalost, neće u skorije vrijeme ponoviti.
Bravo Mavi odličan post. Samo je Aco 'uljez' da nije ponikao kod nas. A zahvalan sam im na ovom turniru sto su mladji naraštaji mogli vidjeti kako se i sa 50tak godina gine za Zeljin dres.
Velikog poglavicu izostaviti iz rečenice sa ovim ljudima.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 dec 2024, 23:05

mavi je napisao/la:
29 dec 2024, 19:13
Neprocjenljivo je vidjeti opet igrače koji su nam donijeli toliko radosti u prošlim, ne tako davnim, vremenima.
Mada, veliki poglavica bi i na ovo vjerovatno rekao "znam ja kako su se osvajale titule". Pogan...
Ovi momci su vazda imali uvijek pobjednički gen, nisu dali na sebe. Vidjelo se to u par navrata i na turniru ovih dana.
Buki, Dželo... Kapa do poda.
Nostaligija i sjeta na neka ljepša vremena koja se, nažalost, neće u skorije vrijeme ponoviti.

:salut:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 dec 2024, 07:34

Riquelme1921 je napisao/la:
29 dec 2024, 21:07
Četvrtak 20:00h Dolina ćupova na BHT1
Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 30 dec 2024, 08:15

AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 07:34
Riquelme1921 je napisao/la:
29 dec 2024, 21:07
Četvrtak 20:00h Dolina ćupova na BHT1
Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
Hvala ti. Ima li neko info, kada će biti na nekom kino platnu?
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 dec 2024, 08:55

mamonelafo je napisao/la:
30 dec 2024, 08:15
AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 07:34
Riquelme1921 je napisao/la:
29 dec 2024, 21:07
Četvrtak 20:00h Dolina ćupova na BHT1
Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
Hvala ti. Ima li neko info, kada će biti na nekom kino platnu?
Ako je suditi po traileru u jednom dijelu filma govori i A. Osim, što dalje implicira da film nije za svakoga.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

ManijakDo
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 avg 2024, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakDo » 30 dec 2024, 09:57

AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 08:55
mamonelafo je napisao/la:
30 dec 2024, 08:15
AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 07:34


Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
Hvala ti. Ima li neko info, kada će biti na nekom kino platnu?
Ako je suditi po traileru u jednom dijelu filma govori i A. Osim, što dalje implicira da film nije za svakoga.
Pola kluba nam nece gledati film,koja tuga..

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 30 dec 2024, 10:02

AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 08:55
mamonelafo je napisao/la:
30 dec 2024, 08:15
AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 07:34


Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
Hvala ti. Ima li neko info, kada će biti na nekom kino platnu?
Ako je suditi po traileru u jednom dijelu filma govori i A. Osim, što dalje implicira da film nije za svakoga.
Moje srce neće podnijeti još jednu raspravu između Misketa i Amara.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
bhsport
Postovi: 13541
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 30 dec 2024, 11:01

AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 08:55
mamonelafo je napisao/la:
30 dec 2024, 08:15
AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 dec 2024, 07:34


Hvala ti za info, đe čuo, đe ne čuo.
Hvala ti. Ima li neko info, kada će biti na nekom kino platnu?
Ako je suditi po traileru u jednom dijelu filma govori i A. Osim, što dalje implicira da film nije za svakoga.
Ako nema poglavice, zapali film, necu ni gledati.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Lekqqq1921
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 30 dec 2024, 11:36

:wtf: Nedo na stori najavio dolazak

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 30 dec 2024, 11:37

Riquelme1921 je napisao/la:
30 dec 2024, 10:02
Moje srce neće podnijeti još jednu raspravu između Misketa i Amara.
:tokralju:
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 dec 2024, 11:46

Nema rasprave, samo.mi neje jasno zašto je Amar u filmu, a toliko nas uvjeravali i uvjeravaju još uvijek da je on ultimativni neprijatelj kluba.
Grobar, rekli bi.

:?
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Lekqqq1921
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 30 dec 2024, 12:03

Šošić :opaopa:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87, KrajinaTm87, MukiBek, Vanja8 i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []