FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Azmire daj nam sir Smaila Karica, nemoj ove sto imaju dva mjeseca staza......
Re: FK Sloboda Tuzla
Pripreme ce biti u Antaliji.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Covjek pokusava animirati na sve nacine pa cak i sa pripremama, nece niko da ide u nizi rang osim Azmira, jos jednom carsijaneri nyebem vam se od do.....

Re: FK Sloboda Tuzla
I u Novoj vam yebem sve od do.....smradovi, hostapleri........
Re: FK Sloboda Tuzla
Carsijiooooo
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: FK Sloboda Tuzla
Sretna nova svim iskrenim Slobodasima!
Sve najgore Aci i hostaplerima!
Sve najgore Aci i hostaplerima!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: FK Sloboda Tuzla
Sretna Nova godina svima kojima je Sloboda u srcu
Re: FK Sloboda Tuzla
Svim navijačima Slobode i Slobodi sretno u novoj 2025. godini, a prethodnoj upravi jaranima da se vrati sve što su loše uradili Slobodi u 2024. godini
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba
Sloboda do groba
Re: FK Sloboda Tuzla
Sretna Nova godina svima. Da nam bude bolja od prosle.
Inace, trener izgleda Denis Sadikovic, team-manager Denis Karic.
Inace, trener izgleda Denis Sadikovic, team-manager Denis Karic.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Jbg kad nece niko u ovoj situaciji. Eto Husrefu se nudile dobre pare, on sr.ao hoce jos vise. Ostali nece jer je klub vec ispao. Svi bi dolazili da smo npr u sredini tabele...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1472
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Koliko su oni para uzeli od roditelja da im djeca igraju, kad se samo sjetim
Re: FK Sloboda Tuzla
Lopatom uzimali, al baksuzi imali dobre generacije pa su i rezultate imaliCrvenoCrnaArmija je napisao/la: ↑01 jan 2025, 20:55Koliko su oni para uzeli od roditelja da im djeca igraju, kad se samo sjetim![]()
Re: FK Sloboda Tuzla
Ne kontam, trenera mali milion sjedi kuci, svi bi izgleda da rade u komfornoj situaciji....ovo nekada dobro i dodje tipovima kao sto je Azmir da malo bolje sagleda situaciju oko sebe. Da sam na njegovom mjestu za trenera bi postavio nekog mladog trenera koji nema nikakve veze sa Slobodom u svom CV i krenuo sa mladim talentovanim igracima uz par iskuskih, sve ostalo je bacanje para i vremena.
Re: FK Sloboda Tuzla
TKO JE TEBRA 100%Skver je napisao/la: ↑01 jan 2025, 22:35Ne kontam, trenera mali milion sjedi kuci, svi bi izgleda da rade u komfornoj situaciji....ovo nekada dobro i dodje tipovima kao sto je Azmir da malo bolje sagleda situaciju oko sebe. Da sam na njegovom mjestu za trenera bi postavio nekog mladog trenera koji nema nikakve veze sa Slobodom u svom CV i krenuo sa mladim talentovanim igracima uz par iskuskih, sve ostalo je bacanje para i vremena.
Re: FK Sloboda Tuzla
Mislim da je vrijeme da se vec imenuje neko,ne smijemo otezati bas previse. Treba poceti sklopiti ekipu
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Spahic zasluzuje da vodi klub u miru. Znaci da se dogovore i kazu borite se do kraja sezone, pa kako god bude ti si i naredne godine trener.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma po cemu zasluzuje.tuzlak1987 je napisao/la: ↑03 jan 2025, 00:12Spahic zasluzuje da vodi klub u miru. Znaci da se dogovore i kazu borite se do kraja sezone, pa kako god bude ti si i naredne godine trener.
Tolike godine se vrti oko kluba, tolike godine...
Do sada nije vodio nikog bitnog, i ono sto je vodio nije bilo Bog zna. Moze se trenersko znanje dokazati i van Tuzle, van kantona ili slobodinih omladinaca.....
Samo kazem. Izvini ali i tog Spahica se spominje ko da je bog.
Grado isto fola neka licenca, trener osim Slobode koga je vodio. De uozbiljite se malo.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Pa kad nema ko drugi i trebaju il Spaha il Grado, bar su mlađi i bar su još uvijek aktivni u fudbalu i mogu zagovarati neki moderan stil prije nego Sadiković. Ipak on dugo nije vodio nikoga ima 7 godina nije to mali period. Samo iz tog razloga bih radije od domaćeg kadra vidio Spahu il Gradu neko Denisa. Al svakako nas niko drugi ni neće preuzeti jer smo ispali a nemamo ni igrača apsolutno se ništa ne zna, nisu treneri ludi da uzmu Slobodu u ovom periodu koji je turbulentan i neizvjestan niko im ne može ni garantovat ništa a na kraju to njima ide u CV.FKBilder je napisao/la: ↑03 jan 2025, 00:18Ma po cemu zasluzuje.tuzlak1987 je napisao/la: ↑03 jan 2025, 00:12Spahic zasluzuje da vodi klub u miru. Znaci da se dogovore i kazu borite se do kraja sezone, pa kako god bude ti si i naredne godine trener.
Tolike godine se vrti oko kluba, tolike godine...
Do sada nije vodio nikog bitnog, i ono sto je vodio nije bilo Bog zna. Moze se trenersko znanje dokazati i van Tuzle, van kantona ili slobodinih omladinaca.....
Samo kazem. Izvini ali i tog Spahica se spominje ko da je bog.
Grado isto fola neka licenca, trener osim Slobode koga je vodio. De uozbiljite se malo.
#CarsijaOdjebi
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.




