Euroliga 2024/25

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

Ko osvaja Euroligu večeras

Anketa je završila: 26 maj 2025, 14:10.

Monaco?
3
30%
Fenerbahce?
7
70%
 
Ukupno glasova: 10

filip13
Postovi: 31875
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la filip13 » 02 jan 2025, 16:30


filip13
Postovi: 31875
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la filip13 » 02 jan 2025, 20:25

S obzirom kakav sastav ima,Oly nije dominantan kako se moglo ocekivati

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la VensanKasel » 02 jan 2025, 21:34

Baskonia je najdebilnija ekipa , 0-13 šutiraju trojke i zadnji napad u prvom poluvremenu šutiraju - trojku ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 02 jan 2025, 21:52

Cuj Samanica potpisala EL ekipa.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la VensanKasel » 02 jan 2025, 22:13

L-Train je napisao/la:
02 jan 2025, 21:52
Cuj Samanica potpisala EL ekipa.
Ovo mu je već druga euroligaška ekipa , moliću lijepo :kafa:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 02 jan 2025, 22:31

Vala i ovaj Howard je teski indijanac.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la VensanKasel » 02 jan 2025, 22:34

Opasna Zvezda ove sezone baš , imaju odbranu da zaustave svaku ekipu . Brown će im valjati samo tako , realno je da napdadnu TOP 6 , čak 6 pobjeda u gostima imaju :wtf:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 02 jan 2025, 22:48

VensanKasel je napisao/la:
02 jan 2025, 22:34
Opasna Zvezda ove sezone baš , imaju odbranu da zaustave svaku ekipu . Brown će im valjati samo tako , realno je da napdadnu TOP 6 , čak 6 pobjeda u gostima imaju :wtf:
Jos su dobili bez Petruseva i u vecem dijelu bez ovog malog brazilca,a obojica su u odlicnoj formi.Filip im je najbolji strijelac,a u Olyu prakticki nije dobijao nikakvu sansu,malo nerazumno.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la VensanKasel » 02 jan 2025, 23:58

L-Train je napisao/la:
02 jan 2025, 22:48
VensanKasel je napisao/la:
02 jan 2025, 22:34
Opasna Zvezda ove sezone baš , imaju odbranu da zaustave svaku ekipu . Brown će im valjati samo tako , realno je da napdadnu TOP 6 , čak 6 pobjeda u gostima imaju :wtf:
Jos su dobili bez Petruseva i u vecem dijelu bez ovog malog brazilca,a obojica su u odlicnoj formi.Filip im je najbolji strijelac,a u Olyu prakticki nije dobijao nikakvu sansu,malo nerazumno.
Pisalo se da je bio upitan , opet ga neki virus napao .
Mada on se doveo dok je Bolomboy bio aut , sad se Bolomboy vratio , stigao je i Braun tako da ja očekujem manju ulogu Petruševa u nastavku sezone .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

filip13
Postovi: 31875
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la filip13 » 03 jan 2025, 10:20


Stepp
Postovi: 520
Pridružen/a: 02 jun 2021, 08:25
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la Stepp » 03 jan 2025, 14:37

Zanimljivo kako kacis snimak gde je izrezano sa pocetka prodora gde Howard udara rukom u glavu Browna i tako pravi prednost pri prodoru :rol:
Mada sta ocekivati od osobe koja prati na twitteru te zatrovane grobarske mozgove...

Avatar
DamirT
Postovi: 30938
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la DamirT » 03 jan 2025, 19:56



Nista od Heurtela u Barci.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 03 jan 2025, 20:07

Nakon sto su ga "zaboravili" na aerodromu danas su mu priredili jos jednu nezaaboravnu ispalu :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DamirT
Postovi: 30938
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la DamirT » 03 jan 2025, 20:09

L-Train je napisao/la:
03 jan 2025, 20:07
Nakon sto su ga "zaboravili" na aerodromu danas su mu priredili jos jednu nezaaboravnu ispalu :rol:
Bice treca sreca naredni put :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 03 jan 2025, 20:19

DamirT je napisao/la:
03 jan 2025, 20:09
L-Train je napisao/la:
03 jan 2025, 20:07
Nakon sto su ga "zaboravili" na aerodromu danas su mu priredili jos jednu nezaaboravnu ispalu :rol:
Bice treca sreca naredni put :urnebes:
Majko mila,jos jadan sletio na aerodrom,pa bar da nije do toga doslo.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la kraljttbvb » 03 jan 2025, 20:19

L-Train je napisao/la:
03 jan 2025, 20:07
Nakon sto su ga "zaboravili" na aerodromu danas su mu priredili jos jednu nezaaboravnu ispalu :rol:
Mescini opet "zapeo" na aerodromu :D
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

lumani
Postovi: 12901
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la lumani » 03 jan 2025, 20:54

Strasan pocetak Partizana .

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la L-Train » 03 jan 2025, 21:45

kraljttbvb je napisao/la:
03 jan 2025, 20:19
L-Train je napisao/la:
03 jan 2025, 20:07
Nakon sto su ga "zaboravili" na aerodromu danas su mu priredili jos jednu nezaaboravnu ispalu :rol:
Mescini opet "zapeo" na aerodromu :D
Da da :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la kraljttbvb » 03 jan 2025, 21:57

Niko se nije raspao ko ovaj Maccabi.

Ne mogu meda u svakom pogledu...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Euroliga 2024/25

Post Postao/la VensanKasel » 03 jan 2025, 22:30

Stepp je napisao/la:
03 jan 2025, 14:37
Zanimljivo kako kacis snimak gde je izrezano sa pocetka prodora gde Howard udara rukom u glavu Browna i tako pravi prednost pri prodoru :rol:
Mada sta ocekivati od osobe koja prati na twitteru te zatrovane grobarske mozgove...
Bitno je da su vaši botovski mozgovi ok . Nema sportskog medija na kojem ne botujete , alal vera alal vera :urnebes:
Kakvi bolesnici ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []