Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
-
Majstorinho
- Postovi: 584
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Football is a game
Re: Ermedin Demirović
Zato sto je lik slabija verzija Jacksona kojeg ti hejtas. Eto ti jednostavno objasnjenje.Majstorinho je napisao/la: ↑18 jan 2025, 16:26Ja stvarno ne kontam hejt prema Demiroviću. Priznaću da ne gledam Bundesligu, ali 8 golova u 18 utakmica (u kojima je ponekad ulazio i sa klupe) uopšte ne zvuči loše. U reprezentaciji jedan od rijetkih koji je nešto uradio u ligi nacija
-
Majstorinho
- Postovi: 584
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
E da bi bio na tom nivou mora mašiti minimalno 3 zicera na svakoj utakmici koju igraMogli je napisao/la: ↑18 jan 2025, 17:00Zato sto je lik slabija verzija Jacksona kojeg ti hejtas. Eto ti jednostavno objasnjenje.Majstorinho je napisao/la: ↑18 jan 2025, 16:26Ja stvarno ne kontam hejt prema Demiroviću. Priznaću da ne gledam Bundesligu, ali 8 golova u 18 utakmica (u kojima je ponekad ulazio i sa klupe) uopšte ne zvuči loše. U reprezentaciji jedan od rijetkih koji je nešto uradio u ligi nacija
Football is a game
Re: Ermedin Demirović
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
I onda procitam tvoj post i uvidim koliko si ti pismen.
Poserem ti se u IQ, kojeg si nama pripisivao kao manu. A i Demirovic se evo posra po tebi, nije da nije morao.
075 ❤
Re: Ermedin Demirović
Plava ujutro a crvena uvece, nemoj da ti se ponavlja da pogrijesis.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Ermedin Demirović
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Ermedin Demirović
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Red pismenosti, red Kaunasa... jel' te stid?
075 ❤
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
Pravi si beduin
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Ermedin Demirović
Imam jos mjesec fore do izbora pa kad afd dodje na vlast vracam se dole i navijanju za Sarajevo.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑18 jan 2025, 20:55Sunce ti poljubim, frajer otišao hamalit u Stuttgart prije 3-4 godine, pa kad ima slobodan vikend ode pogleda ih, a ovdje smara ko da se rodio tamo i navija 30 godina za njih![]()
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Jesi, toliko si ih gledao da si morao googleati imena igrača pa kasnije editovati post i dodati ih
Re: Ermedin Demirović
Gdje si gledao? Na dsf-u?Kaunas je napisao/la: ↑18 jan 2025, 21:12Imam jos mjesec fore do izbora pa kad afd dodje na vlast vracam se dole i navijanju za Sarajevo.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑18 jan 2025, 20:55Sunce ti poljubim, frajer otišao hamalit u Stuttgart prije 3-4 godine, pa kad ima slobodan vikend ode pogleda ih, a ovdje smara ko da se rodio tamo i navija 30 godina za njih![]()
Re: Ermedin Demirović
Kako ne kontas, upravo je to sto si opisao razlog, znas kako je neki pisac reko za bosance, ako se neko malo izdigne samo gledaju kako ce da ga otresu o zemlju. Smradovi kao ova Magla i slicni sljam, poserem im se u usta.Majstorinho je napisao/la: ↑18 jan 2025, 16:26Ja stvarno ne kontam hejt prema Demiroviću. Priznaću da ne gledam Bundesligu, ali 8 golova u 18 utakmica (u kojima je ponekad ulazio i sa klupe) uopšte ne zvuči loše. U reprezentaciji jedan od rijetkih koji je nešto uradio u ligi nacija
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ja kritikujem demirovica svako malo radi njegove neefikasnosti ali samo zato sro ce ga to sputat da napravi jos bolju karijeru...steta zaista. Da bolje pogadja ono sto bi trebao ni prvih 15 eto da ne kazem 11 Bayerna ne bi bilo daleko
Covjek je odlican igrac i to ko ne vidi onda ne znam sta gleda. Realizacija ga yebe vrlo cesto, ali i sa takvom realizacijom ima i vise nego pristojan broj golova kroz karijeru pa i stutart
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, jasmin10, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shevko, Sheyi, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Xaniesta, Zaxon i 271 gost.




