Sto da radim nesto sto ne znam i ne volim. Placam kesom i meni placaju kesom. Nismo svi isti i to pametan covjek treba da zna. Vecina moje generacije ne koristi online kupovinu a stariji odmene jos manje. To zna svako ko i malo razmislja mozgom.tuitamo je napisao/la: ↑27 jan 2025, 17:45Cemu tolika odbojnost prema online kupovini karte ili opcenito bilo cega, iskreno pitam?Tatamata1946 je napisao/la: ↑27 jan 2025, 17:40Ja djecu vodim samo kad je lijepo vrijeme. Nekad idem na sjever a nekad na zapad pa ne uzimam sezonsku. Ne koristim online kupovinu i otezali su mi odlazak na utakmice. Znas li ti kako je naci parking i otici do fan shopa prije utakmice pa opet naci parking kod stadiona. To ce biti trka,frka, nervoza prije svake utakmice. Ko je ovo smislio treba da napusti klub
Umjesto sto se mi ovdje raspravljamo, moglo je i bez ovoga.
Mogli su ostaviti onaj fan shop ispred stadiona ako im je do clanskih i posjete fan shopu




