FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ostaviti mogućnost kupovine ulaznica ispred stadiona s tim da cijena ulaznice kupljene ispred stadiona bude simbolično veća u odnosu na ulaznice koje se kupuju online i u shopovima.
P.S. Ako vec mora nesto da se desi nek bude ovo u krajnjem slučaju.
P.S. Ako vec mora nesto da se desi nek bude ovo u krajnjem slučaju.
Zadnja izmjena: Kmenkake, dana/u 28 jan 2025, 00:26, ukupno mijenjano 1 put.
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedno je članska koju čekaš 15 dana da stigne, drugo je online ulaznica koja ti odmah dođe na e-mail za par klikova.Tatamata1946 je napisao/la: ↑28 jan 2025, 00:03Nemas ti veze sa zivotom i realnoscu. Pogledaj koliko bude clanskih uplaceno online a koliko uzivo. Kod nas najmanje 50 posto ljudi ne koristi online trgovinu i ne vjeruju u nju.Uvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑27 jan 2025, 23:50Staviti linkove za kupovinu karata. Ko želi to moze obaviti pred stadionom. Turista, stranac ili bilo koji lik da zaluta a poželi uci. Odes na stranicu kupis i pokazes. Ako nisi u mogucnosti ima neko s tobom ko ce to moci obaviti.
Ljudi zivimo u 2025 godini u kojoj vojnici na frontu u Ukrajini imaju internet, gdje umjetna inteligencija obavlja poslove za ljude, gdje auti autonomno voze. Nema kukanja.
Samo nas muce da moramo ici u fanshop, traziti dva puta parking da gledamo utakmicu, samo nam otezavaju. Nedjeljom ce to funkcionisati ali ostalim danima tesko jer radimo i nemamo vremena za te zavrzlame i polako cemo se sa redovnih presaltavati da budemo derbi i evropa navijaci
Re: FK Sarajevo
Kako god, neki glupan nam je zasjeo kao da se takmici sam sa sobom moze li jos gluplju stvar smisliti. Sta je sljedece ? Prodaja papuca za stadion
Ovo je glup potez, nemora to biti biletarnica, postavi stol, kao onaj u Ferhadiji, 15 min pred utakmicu samo za usputnu raju i slicno a ne gasi uslugu naglo.
Ovo je glup potez, nemora to biti biletarnica, postavi stol, kao onaj u Ferhadiji, 15 min pred utakmicu samo za usputnu raju i slicno a ne gasi uslugu naglo.
U novi boj ...
Re: FK Sarajevo
Ako neko ima vremena neka nam napise imena sportskih borilista na svijetu gdje ne mozes kupiti ulaznice za iste.
PS ako imena ne mogu stati na jednu stranicu, otvorite posebnu temu za to
PS ako imena ne mogu stati na jednu stranicu, otvorite posebnu temu za to
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dobro sta je sporno sto imas sve artikle u fanshopu? Postavljao sam ti ovdje,imas kupiti gumene k u Bayernovom fan shopu,kondome,metar da ga izmjeris itd vjerovatno su i to idioti jbga,druga stvar je sto mi zivimo u kamenom dobu i sto smo kasaba,20 godina grad koji nikakav znacajan sportski rezultat nema al zato smo prvaci u pametovanju. Moramo dovoditi igrace iz Srbije,Hr i svih ostalih zemalja jer smo goli k,antitalenti, mi doktora ucimo kako da operise,pilota kako da leti.hz033 je napisao/la: ↑28 jan 2025, 00:37Kako god, neki glupan nam je zasjeo kao da se takmici sam sa sobom moze li jos gluplju stvar smisliti. Sta je sljedece ? Prodaja papuca za stadion![]()
Ovo je glup potez, nemora to biti biletarnica, postavi stol, kao onaj u Ferhadiji, 15 min pred utakmicu samo za usputnu raju i slicno a ne gasi uslugu naglo.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zato ja kazem da je Mirvic glup sto je uopste bilo sta online uveo,nikakvi artikli,karte sve treba ukinuti online,montirat jos koju onu brvnaru da bude manje guzve,nego kako ce nas narod morace sad online sve kad budu putovali u EU zemlje,valjda ce morat u skolu da idu.relativizam je napisao/la: ↑28 jan 2025, 00:12Ko o čemu pitari o modernim tehnologijama a nas vjetar i kiša rasteraju sa stadiona,sendvic nemaš gdje kupiti na tribini ,3k clanova, ljudi te kradu na utakmica a nama eto de novine ukini da se kupuje kod stadiona karta.
Nisam siguran koliko to klubova ima u okruzenju koji su tako uradili
I zašto ovim it strucnjacima što kupuju online smetaju gužve kod kontenera
Re: FK Sarajevo
Taman će turista cekat pred onom halom’ na Jezeru da kupi kartu.
Turističko mjesto je Ferhadija gdje se pucaju selfiji i kupi 20tak karti drugim prijateljima turistima da ih odvedu na event, plus majice rekviziti.
Kratkovidni ne vide, pametan potez.
year 2025 djeca od 5 god imaju telefone i pristup internetu.
Turističko mjesto je Ferhadija gdje se pucaju selfiji i kupi 20tak karti drugim prijateljima turistima da ih odvedu na event, plus majice rekviziti.
Kratkovidni ne vide, pametan potez.
year 2025 djeca od 5 god imaju telefone i pristup internetu.
Re: FK Sarajevo
Fakat ne kontam u cemu je problem. Ako ides svku tekmu uzmeš brate godišnju i miran, još super prođeš i Evropu imaš u istoj cijeni, znaci ušteda. Dođeš na stadion i pravo kod Masnog, ne yebeš se u redu pred zahrđalim kontejnerom. Kolekcionari nek poćnu skupljati godišnje 

. Ako koju i fuliš, možeš valjda halaliti koju marku za klub ili dati godišnju nekom da uđe. Turisti nek idu u Fun Shop i nek uz karte uzmu šta iz Shopa i tamam. Meni je ovo ok.
Re: FK Sarajevo
Smijesna rasprava
Kontejneri ispred stadiona nisu nasi. Parking na kojem stoje nisu nasi. Tako da ni odluka nije nasa. Nepotrebna rasprava.
Kontejneri ispred stadiona nisu nasi. Parking na kojem stoje nisu nasi. Tako da ni odluka nije nasa. Nepotrebna rasprava.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Al Bosnjo prica o 21. vijeku, ko da zivimo u Tokiju pa nas sve inovacije nose naprijed. Da je 28. vijek, u svijetu nema stadiona na kojem se karte ne mogu kupit ispred istog na dan tekme. NEMA. Nije stadion kamerni teatar ni BKC da ima biranu publiku i ogranicen broj sjedista pa da pucas na elitizam i ogranicis ljude kako da kupe karte. I to najmasovniji i najpopularniji nacin kupovine ulaznica ukines. Sjetite se evropskih tekmi i onih brojaca, na dan tekme ode barem 40% ulaznica. Za derbi, jedinu ligasku tekmu gdje se unaprijed kupuju karte, opet preko 50% ode na dan tekme pred stadionom.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako neko kupuje online ulaznicu sto mu smeta da ja kupujem kesom pred stadionom i da cekam u redu. Tjera me znaci da idem u guzvu da trazim parking. Ne koristim online kupovinu i gotova prica. Tako nas pola razmislja.
Drugi kaze kupi sezonsku a one se kupuju na pocetku sezone. I da je kupim sta cu sa djecom koju vodim samo ponekad na utakmice kad ne pada kisa. Opet zbog njih moram ici u fan shop. A nekad vodim samo starije dijete, nekad i drugo. Necu i njima kupovati sezonske.
Drugi kaze kupi sezonsku a one se kupuju na pocetku sezone. I da je kupim sta cu sa djecom koju vodim samo ponekad na utakmice kad ne pada kisa. Opet zbog njih moram ici u fan shop. A nekad vodim samo starije dijete, nekad i drugo. Necu i njima kupovati sezonske.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kontrakloc, vidiš, niko nije razmišljao na taj način
Ovaj komentar bi trebao ugasiti ovu raspravu.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
E čuj smišljen komentar, hoćeš da kažeš da smo mi prvi klub u istoriji fudbala na ovim prostorima koji nema prodaju karata ispred stadiona i da nam je to neko zabranio, klub prešutio i mi samo treba da slegnemo ramenima i kažemo "Idemo dalje"? Klub se svojim nekim odlukama pokazuje da totalno ne razumije običnog čovjeka. Umjesto da se gleda kako prodati više karata i klupske opreme, oni se baš trude da i ovo malo raje rastjeraju. Gaće 60 KM, karte 3km od stadiona...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Bas me zanima, koliko ce biti ljudi protiv Sloge sljedece sedmice.
Re: FK Sarajevo
Pa ljudi sve i da jest tako, da su zamolili dvije kafane iza istoka mogle su se tu karte prodavati, ne pišite nebuloze.
Ovo je isključivo odluka kluba i ne znam što pravdati, ako hvalimo kad je dobro, onda imamo pravo kritikovati i loše odluke.
Ovo je nešto što je neki mozak iz kluba zaključio da je dobro, a onaj ko je odobrio veze sa životom nema.
Gledam iznad postavljaju kako kupiti kartu
Pa objasni ti to dedi i većini ljudi starijih od 45 god.
Vidjet ćemo prva dva kola koja je ovo glupost.
Ovo je isključivo odluka kluba i ne znam što pravdati, ako hvalimo kad je dobro, onda imamo pravo kritikovati i loše odluke.
Ovo je nešto što je neki mozak iz kluba zaključio da je dobro, a onaj ko je odobrio veze sa životom nema.
Gledam iznad postavljaju kako kupiti kartu
Pa objasni ti to dedi i većini ljudi starijih od 45 god.
Vidjet ćemo prva dva kola koja je ovo glupost.
MNON
Re: FK Sarajevo
Odluka je nasa, Odluka je dosla od strane Ismirov debilnog Amerikanca jer se tako radi u Americi, tako da ne brani debila.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da se ja pitam, upregnuo bih ove postojeće 'sponzore' kao što su Amko i Al-Hana i poslao bi im pred svaku utakmicu kontigent po 50 karata za svaku tribinu i nek' stave u par radnji - poslovnica. Potpisao bih ugovor s iNovine da se karta može kupiti na svakoj trafici. Štampa ne košta previše a sve što se proda za uhar je. Umjesto da se radi na više prodajnih i promotivnih kanala, oni to smanjuju.
Razumijem i ovaj dio društva koji zastupa online shopping, kao stvar sadašnjice a ne budućnosti, međutim nužno je razumjeti tržište a ne gledati kroz prizmu ličnog. Na kraju krajeva, u Americi koja je svjetslosnu godinu ispred, "brick-and-mortar" prodaja u prva tri kvartala 2024. godine čini 83,8% ukupne trgovine na malo.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Eto ispade opstina zabranila prodaju karata ispred stadiona, to ne mogu da vjerujem. To je zabranio neki debil koji nema veze sa zivotom i koji ne shvata obicni narod i njihove zivote i problemeShategabri je napisao/la: ↑28 jan 2025, 08:21Kontrakloc, vidiš, niko nije razmišljao na taj način![]()
Ovaj komentar bi trebao ugasiti ovu raspravu.
Online
Trenutno korisnika/ca: isko1807, miguelramos i 45 gostiju.

