FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nadat' se da kod Jovića nisu ligamenti. Ostalo je manje-više sve rečeno. Daj tog Koljića sa štakama nek' igra jer ova dvojica ne mogu dobacit' do gola sa 7 metara.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pisi cesce ubleho,od kad si reg. nista pozitivno nisi napisao.SamoDaKazeem je napisao/la: ↑29 jan 2025, 12:00Treba da uloži da igramo grupe,da ne ispadamo od nekih seoskih ekipa što je odlika Mirvićevog mandata.
Re: FK Sarajevo
Glupani glupi ovo je nas drugi tim i prijateljska utakmica.
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 29 jan 2025, 12:19, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Treba zapalit stadion kad bude opet 28 milja ljudi da izgorimo svi kolektivno kad smo ****
Kakvi komentari dođe mi da se odselim u Turkmenistan
Kakvi komentari dođe mi da se odselim u Turkmenistan
Re: FK Sarajevo
Da su pametni, kao što nisu, ovi iz uprave kluba da isključe komentare na svim društevnim mrežama... grebo me dan kad sam naučio čitat, a i svako danas ima mišljenje...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
yebo ovu i slicnu zgadiju. vjerujem da ti sto komentarisu jos nisu naucili kako Bog zapovijeda hodati a ne da o fudbalu prica.
kae vidio na pornicima pa i on zna
kae vidio na pornicima pa i on zna
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako odigrasmo nisam pratio tekmu skroz zaboravio, vidio sam da su nakon preokreta dobili gosti….
Druga u 2 je tekma 2 pol samo ako sam u toku?
Druga u 2 je tekma 2 pol samo ako sam u toku?
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ovaj jatta mi se svidja pravo a kod Turkesa se vidi da je level veci iznad ovih igraca sa kojima je igrao,on i Lulic,svaki kontakt sa loptom ima svoj smisao.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Veliki je benefit ziviti sto dalje od ljudi iz kasabe,nemati nikakav kontakt sa istim,izbacit mentalitet ovaj totalno. Pobijedis prijateljsku proglase te da si Real Madrid,izgubis i to sa drugim timom kazu podrzavas javasluk jbte dan mozda podrzavam samo svoj klub. Utakmica ocajna sa nase strane,medjutim cega je ovo mjerilo nek mi neko objasni posto mi nista nije jasno.
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo su pripremne polako, daj da vidimo kakvi smo u prvenstvu kad gubimo pripremne. Prije kad smo dobijali pripremne i nije bilo nesto. Nego gdje su prinove?
Re: FK Sarajevo
Nista specijalno jer ima igraca koji mozda i ne zaigraju nikako ovu polusezonu realno.KosevoZove je napisao/la: ↑29 jan 2025, 12:22Kako odigrasmo nisam pratio tekmu skroz zaboravio, vidio sam da su nakon preokreta dobili gosti….
Druga u 2 je tekma 2 pol samo ako sam u toku?
Komotno smo mogli pobjedit da Turkes i Ristic imaju malo vise daMu, 3 100% sanse promasene
Re: FK Sarajevo
Ma pustit idiote da komentarišu. Nema se šta zamjeriti ni Rockovu ni odbrani ni veznom al' napad danas kako je odigrao nameće se kao logično to što Zekić pokušava s Gulijem i Kyeremehom. Sad mi je jasno.
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad god smo derali na pripremama, katastrofa je bio ulazak u sezonu/nastavak sezone.
Pripremne utakmice se ne igraju radi pobjeda ili nekakvih bodova, samim tim rezultat nije toliko bitan.
Pripremne utakmice se ne igraju radi pobjeda ili nekakvih bodova, samim tim rezultat nije toliko bitan.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Isto sam pomislio ali mi se ne da odgovarat mu vise
Mozda se ugradio dobro pa sad propade
Re: FK Sarajevo
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
- GalileoGalilei
- Postovi: 2816
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidi se da ovdje pola ljudi u zivotu nije dodirnulo loptu, a kamoli trenirali i bili na priprema. Rastavi ih Zekić od života, dva treninga dnevno, dvije tekme danas, poslao postavu koja nikad u životu više neće igrati zajedno i onda kažu "sramota, ne valja ovo".
Kad je igrala većinom prva postava, bilo je to na nivou u prethodnim prijateljskim. Od energije, trke i taktike. Biće to dobro.
Kad je igrala većinom prva postava, bilo je to na nivou u prethodnim prijateljskim. Od energije, trke i taktike. Biće to dobro.
Online
Trenutno korisnika/ca: Ammko99, DoktorXabaras, misstianopenaldo, Venom i 30 gostiju.
