FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 29 jan 2025, 15:58

Prodaja vjerojatno Turkeš
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 29 jan 2025, 15:59

Nisam uspio pogledati nista zbog posla, ali sam prelistao komentare ovdje i na drustvenim mrezama. Bolje da nisam. Odgovorno tvrdim da na planeti ne postoje navijaci koji ozbiljnije shvataju rezultate iz pripremnih od navijaca Sarajeva. Kako je moguce da neko citav zivot prati fudbal i ne zna koja je uopste poenta ovakvih utakmica? Nestvarno.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 16:00

VolimoSarajevo je napisao/la:
29 jan 2025, 15:56
NoProfit je napisao/la:
29 jan 2025, 15:49
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jan 2025, 15:27
nek me i banuju, svim "navijacima, fanovima ili kako se nazivaju sa ovim stavovima i razmisljanjima j ebem onako sto im je najdraze, da mi se ne ljute.

Makar i da me banuju. Svake godine isto, samo se ceka los rezultat da nesto kidisu ... mater vam y e bem
Evo ja ne pljujem i ne kidišem, preleti postove slobodno, ali brate meni lično je pun ku.rac priče kako smo najjači, najveći i sve što ide uz to, a peta godina bez trofeja ide. Dioba trećeg i četvrtog mjesta (godinama) u situaciji kakvoj jesmo je za mene veća sramota od viršli.
Pa neces ni biti kad ti ne daju, nije to sto lose igras,ne znam sta vise nije jasno
Hdz i Dodik koalicija sve unistava,bio im jos fudbal ostao sad su i to poklopili,nije njima u cilju nikakvo Sarajevo da bude prvak i to vidis svaku utakmicu uzivo i na djelu.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3623
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 29 jan 2025, 16:00

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jan 2025, 15:29
jurisicduska je napisao/la:
29 jan 2025, 15:27
E crkni komentatoru usta te ****
Kaže previše kombiniju igramo vrhunski fudbal majmune jedan
sta ce bolan taj Ploco ne zna hodati brate. a ne da se razumije u fudbal. dobar je momak ali teski bilde.. a nije ploco, moja greska
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nije Ploco on je sa smradovima u antaliji :urnebes: :urnebes:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 29 jan 2025, 16:02

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
29 jan 2025, 15:59
Nisam uspio pogledati nista zbog posla, ali sam prelistao komentare ovdje i na drustvenim mrezama. Bolje da nisam. Odgovorno tvrdim da na planeti ne postoje navijaci koji ozbiljnije shvataju rezultate iz pripremnih od navijaca Sarajeva. Kako je moguce da neko citav zivot prati fudbal i ne zna koja je uopste poenta ovakvih utakmica? Nestvarno.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 29 jan 2025, 16:03

Noge su im kao panjevi, ubijeni u pojam od napornih priprema neka neka. Fine je bilo kombinatorike, trcanje ce sigurno biti dosta bolje. Jedinu brigu imam za zavrsnicu i zadnju trecinu terena. Zekic rece da nas je premalo u zavrsnici.

Meni najlogicnije da se Turkesa proda ne znam ko bi drugi mogao.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
Hudnjak
Postovi: 454
Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hudnjak » 29 jan 2025, 16:03

Fino je ovo izgledalo. Onako bas rutinski. Ovako bittebale izgledati sve nase utakmice u ligi osim onih protiv grinjskog i borca1 iz bl i borca2 zgrbavice.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 16:04

Inace ovaj mali Vrban bas energican igrac,ima neki x faktor,mislim nisam ga puno gledao pricam na osnovu dvije pripremne tekme.

ŠTA_JE
Postovi: 1766
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 29 jan 2025, 16:12

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
29 jan 2025, 15:59
Nisam uspio pogledati nista zbog posla, ali sam prelistao komentare ovdje i na drustvenim mrezama. Bolje da nisam. Odgovorno tvrdim da na planeti ne postoje navijaci koji ozbiljnije shvataju rezultate iz pripremnih od navijaca Sarajeva. Kako je moguce da neko citav zivot prati fudbal i ne zna koja je uopste poenta ovakvih utakmica? Nestvarno.
10000000000% si upravu!

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 29 jan 2025, 16:13

hazarder je napisao/la:
29 jan 2025, 15:30
Ovaj Mehmedović je za izučavanje bgm. Lik oscilira od parmaka do Inieste.
On ima strasnu genetiku i zna igrat lopte, al se njemu toliko ne igra, krije se i kad je dobije vrati je nazad, a imam osjecaj kad bi kreno prema naprijed da mu je ne bi niko uzeo :D

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jan 2025, 16:16

H8Z7 je napisao/la:
29 jan 2025, 15:58
Prodaja vjerojatno Turkeš
Pa ne može on igrati za treći klub ove sezone. Tako da ništa od tog.

KarlMarx
Postovi: 937
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 29 jan 2025, 16:16

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
29 jan 2025, 15:59
Nisam uspio pogledati nista zbog posla, ali sam prelistao komentare ovdje i na drustvenim mrezama. Bolje da nisam. Odgovorno tvrdim da na planeti ne postoje navijaci koji ozbiljnije shvataju rezultate iz pripremnih od navijaca Sarajeva. Kako je moguce da neko citav zivot prati fudbal i ne zna koja je uopste poenta ovakvih utakmica? Nestvarno.
Nemoj to tako gledat, gledaj kao da nema nigdje na svijetu navijača kojima je više stalo da im klub pobijedi u pripremnim utakmicama od nas.

Iako mi koji volimo fudbal znamo koliko je nevažan rezultat tu, pustimo ih. Nisu svi naučeni da vole i da razumiju, neko je toksičan i misli da je to ljubav, ima tu puno faktora od odgoja, društva, porodice, prijatelja!

Idemo jakooo u iduću sezonu.

Dobar
Postovi: 406
Pridružen/a: 07 mar 2019, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dobar » 29 jan 2025, 16:25

Pena je napisao/la:
29 jan 2025, 16:13
hazarder je napisao/la:
29 jan 2025, 15:30
Ovaj Mehmedović je za izučavanje bgm. Lik oscilira od parmaka do Inieste.
On ima strasnu genetiku i zna igrat lopte, al se njemu toliko ne igra, krije se i kad je dobije vrati je nazad, a imam osjecaj kad bi kreno prema naprijed da mu je ne bi niko uzeo :D
Momak je imao porodični tragediju prije nekoliko godina ostao je i bez oca i majke, treba imati razumijevanja.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 29 jan 2025, 16:28

imaju li gdje golovi protiv opatije?

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 29 jan 2025, 16:28

pitara je napisao/la:
29 jan 2025, 14:44
Pantelija je napisao/la:
29 jan 2025, 13:43
Pena je napisao/la:
29 jan 2025, 12:37


Jel ti Alajmovic neka rodbina?
:urnebes: jes evo u njemackoj se ugradjujem... Boli me desno mudo
Ali sam gledao jatu, mujkica, alajmovica, tiru i ostale i momak je bolji od svakog od navedenih, to sto ima nesposobnog menagera ili koga vec da ga odvede na pripreme kao neke koje su menageri odveli je drugi par cipela. Ali je dijete 8 godina u akademiji, konstantno medju najboljima, cista posla nisu. Tačka. Kao i pramenković sto nije dobio priliku, nurkovic itd a zato dobiju priliku antitalenti za koje svako ko imalo zna o fudbalu vidi da nema fudbalera ... Tiro u juniorima ne moze nista, debituje... Daj ba ... Ko prati akademiju zna ko valja ko ne... Cuj Jatta ...
Ako se Nurković nije nametnuo u raspalom Igmanu kako misliš da je kvalitet za nas?
Razumijem ja da si ti radio vjerovatno s tim momcima nekad ali ne možeš pljuvati sve redom jer se nisu izborili. Pa Zekić je vodio Alajmovića na pripreme pa ga je vjerovatno on i prekrižio
Ma pusti. Ljudi iz ličnih interesa ili frustracija lupaju. Nisam danas gledao Jattu, jer sam morao raditi, ali ono što sam vidio u prve dvije utakmice je vise nego korektno. Neki kritikuju, možda i sa pravom, ali uzmite u obzir da njemu 18.godina, da je dosao iz Gambije ovde i da mu treba jos vremena da se svemu privikne i onda ga procijenis kao igrača. Momak ima vrhunske predispozicije, ne želim da se ponavljam, i siguran sam da će otići za velike pare. Ako je danas odigrao loše, pa i najbolji igrači svijeta imaju dan koji nije njihov. Opisteno, bice to super. Zna Zekic zbog čega mu daje toliki prostor.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 29 jan 2025, 16:29

jurisicduska je napisao/la:
29 jan 2025, 16:16
H8Z7 je napisao/la:
29 jan 2025, 15:58
Prodaja vjerojatno Turkeš
Pa ne može on igrati za treći klub ove sezone. Tako da ništa od tog.
Postoji li neko druga da bi se mogao prodat , mozda Celika :hmmmmm:
A što se tice Koljica mislim da bi dosta pomogao ovde i da je dobar napadac samo eto te povrede , ali i Hasic je takodjer doso sa tim povredama je i on imao problema pa je ovde odigrao perfektno :D
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 29 jan 2025, 16:32

Kaže Zekić vapi za jednim robusnijim napadačem kako bi mogao rasteretit Gulija u završnici. Izgleda da nije šuplja za Koljića onda.
Misterija je ko ide. Čelik kakav takav, nadam se da ostaje, ipak je i dalje najbolja opcija na U21 ne znam fkt ko bi mogao drugi.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 29 jan 2025, 16:34

Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)

Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 jan 2025, 16:35

Nece Turkes nigdje koliko znam
Ceka se jos taj napadac,druga pozicija ne znam na sta je mislio.

Hajde Elvire nemoj se dvoumiti 📝
Napadac koji bi karijeru proveo u ligi 5 da nije bilo povreda,za nasu ligu babo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

NoProfit
Postovi: 2776
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 29 jan 2025, 16:37

VolimoSarajevo je napisao/la:
29 jan 2025, 15:56
NoProfit je napisao/la:
29 jan 2025, 15:49
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jan 2025, 15:27
nek me i banuju, svim "navijacima, fanovima ili kako se nazivaju sa ovim stavovima i razmisljanjima j ebem onako sto im je najdraze, da mi se ne ljute.

Makar i da me banuju. Svake godine isto, samo se ceka los rezultat da nesto kidisu ... mater vam y e bem
Evo ja ne pljujem i ne kidišem, preleti postove slobodno, ali brate meni lično je pun ku.rac priče kako smo najjači, najveći i sve što ide uz to, a peta godina bez trofeja ide. Dioba trećeg i četvrtog mjesta (godinama) u situaciji kakvoj jesmo je za mene veća sramota od viršli.
Pa neces ni biti kad ti ne daju, nije to sto lose igras,ne znam sta vise nije jasno
Ma gdje ti ne daju? Ne daju ti ove sezone, ko nam je kriv što smo prokockali 13 bodova pod Vinkom? Okej, njih su gurali, ali nas nisu klali tad i još ti je došao Borac te sezone na Koševo i dobio te pošteno bez ijedne sudijske greške. Kad Zrinjskom idemo, k'o da idemo Totenhemu. Odeš **** Trnavi i ista ti strpa tri komada dok Borac i Zrinjski igraju egal sa Panathinaikosom, Aston Villom, Alkmarom, Omoniom ili s kim je već Borac igrao na Kipru.

Ja lično imam najveća očekivanja svake sezone jer najviše i ulažemo. Kad smo bili na viršlama i u periodu 2007-2014 nisam ništa očekivao jer sam bio svjestan situacije i nisam nikome zamjerio jer smo 7 godina bez trofeja, čak naprotiv, najviše sam tad i pratio i podržavao.

Ne pljujem kad izgubimo **** prijateljsku utakmicu, ali neću ni biti sretan kad u istoj nabijemo smiješnu Opatiju.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []