FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 jan 2025, 22:40

SamoDaKazeem je napisao/la:
29 jan 2025, 22:35
ErosViverosViv je napisao/la:
29 jan 2025, 22:26
Nisam odusevljen izborom napadaca ako to bude Koljic.
Gje ćeš štrumfom biti oduševljen
I dalje se ceka tvoj komentar a da nije blacenje svega
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 29 jan 2025, 22:44

SamoDaOnoNestoKaze z dva profila...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 jan 2025, 22:45

NazorUso je napisao/la:
29 jan 2025, 22:44
SamoDaOnoNestoKaze z dva profila...
Bgm udjes mu na profil svi komentari hrakotina na sve u klubu. Niko ne misli da je sve bajno krasno al pljunuti sve redom nevjerovatno. Samo jos cekam i da Hacka pljune doslovno.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 29 jan 2025, 22:47

keli je napisao/la:
29 jan 2025, 22:45
NazorUso je napisao/la:
29 jan 2025, 22:44
SamoDaOnoNestoKaze z dva profila...
Bgm udjes mu na profil svi komentari hrakotina na sve u klubu. Niko ne misli da je sve bajno krasno al pljunuti sve redom nevjerovatno. Samo jos cekam i da Hacka pljune doslovno.
Sve znas moj keli...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jan 2025, 22:49

muhamedhulk je napisao/la:
29 jan 2025, 22:37
Koljic je igrac ala Catakovic. Taj tip napadaca. Po meni ok, nije sad top topova ali bih bio zadovoljan.
A i (haman) je Krajisnik, iz Kljuca je. :mrgreen:
Nije taj tip igrača ni približno.
Hamza ne zna uci u tramvaj desnom nogom Koljic igra s obje noge
Drugo Hamza je spor Koljic je eksplozivan za svoju visinu drama
Treće Koljic je jak glavom i duel igre dok kod Hamze to ne postoji , može se zagraditi sačuvati
S druge strane Hamza ima osjećaj za asistenciju sto ovaj nema i ima vise smisla u organizaciji napada i igra bolje iza špica ili u paru a Koljic može igrat sam

Nisu ama bas ni po čemu slični i ne znam odakle ti to. Dva potpuno različita tipa napadača. Volio bih da dodje i da bude zdrav mislim da bi ga mnogi istetovirali

I u ovom klubu govore da im je zao da je on kvalitet za vise ali da mu se tu ne igra

Avatar
Hudnjak
Postovi: 454
Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hudnjak » 29 jan 2025, 23:07

jurisicduska je napisao/la:
29 jan 2025, 22:49
muhamedhulk je napisao/la:
29 jan 2025, 22:37
Koljic je igrac ala Catakovic. Taj tip napadaca. Po meni ok, nije sad top topova ali bih bio zadovoljan.
A i (haman) je Krajisnik, iz Kljuca je. :mrgreen:
Nije taj tip igrača ni približno.
Hamza ne zna uci u tramvaj desnom nogom Koljic igra s obje noge
Drugo Hamza je spor Koljic je eksplozivan za svoju visinu drama
Treće Koljic je jak glavom i duel igre dok kod Hamze to ne postoji , može se zagraditi sačuvati
e
Cetvrto ono najvaznije ima povredu od koje se nikada nije oporavio, niti ce se oporaviti.
Ako ce igrati za hiljadu maraka ok je. Sve ostalo je prevelik rizik.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 23:12

AVNOJ je napisao/la:
29 jan 2025, 22:27
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 21:54
Lucas je napisao/la:
29 jan 2025, 21:08


Bi, ali u formaciji 4-2-3-1, sa Đorđevicem/Pavičićem iza leđa, odnosno Gulijem i jednim kapitalnim lijevim krilom sa strana.
Evo gledam Dinamo i igraju formaciju kao mi,imaju isti,identican problem,Sandro Kulenovic na terenu duplo gore izgleda od Turkesa,gubi se u ovom sistemu totalno,nemoze nista da pogodi.
Ne bih se baš složio, nit je Pjaca bek niti Baturina napadač, Sandro igra sam centralno dok iza njega igraju Stojković, Baturina i Pjaca.
Igraju kao mi sa 3 stopera tj igraju formaciju kao mi,znam ja sta igra Baturina,Stojkovic i Sandro kao kod nas Guli i Turkes.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8512
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 29 jan 2025, 23:13

Koliko ga se sjecam rekao bih da lice stilom, mozda i grijesim.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 jan 2025, 23:14

SamoDaKazeem je napisao/la:
29 jan 2025, 22:35
ErosViverosViv je napisao/la:
29 jan 2025, 22:26
Nisam odusevljen izborom napadaca ako to bude Koljic.
Gje ćeš štrumfom biti oduševljen
Ti si ga vjerovatno pomjesao sa onim smradom Vukoticem.

Elvir je paklen napadac kad je spreman i kad nema povreda.Pripreme prosle,nama treba provjereno ime po mogucnosti da poznaje ligu.Bolje i on nego onaj brazilac sto se spomimjao,on dok skonta gdje je dosao sezona zavrsena.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 23:14

keli je napisao/la:
29 jan 2025, 22:40
SamoDaKazeem je napisao/la:
29 jan 2025, 22:35
ErosViverosViv je napisao/la:
29 jan 2025, 22:26
Nisam odusevljen izborom napadaca ako to bude Koljic.
Gje ćeš štrumfom biti oduševljen
I dalje se ceka tvoj komentar a da nije blacenje svega
Tesko bolestan covjek,sa njim treba komunicirati ovdje u njegovom stilu.

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hurem » 29 jan 2025, 23:15

Koljic je za naše prilike odličan napadač ali bih volio da ga ne dovedu - veće su šanse da se povrijedi nego da uveže 3 utakmice.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 29 jan 2025, 23:16

Evo ga sta da kažem..


Pa zato ja volim kad mi nekad izgubimo.

Da i njega malo čujemo, nešto se samo tad pojavi
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 29 jan 2025, 23:17

Koljic je dobar napadac, samo ne vjerukem da je spreman fizicki, njega su povrede masakrirale.
Garantujem da mu se nije ovo sa povredama izdesavalo da bi on dogurao do mnogo jace lige od Rumunije

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 23:18

Gukni samo da zines,reci koju pametno ljubi te Facko. Jesil nekad nesto rekao lijepo za svoj klub,frajer isfrustriran sto je ziv.

Avatar
soe
Postovi: 1025
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la soe » 29 jan 2025, 23:19

SHZ82 je napisao/la:
29 jan 2025, 23:17
Koljic je dobar napadac, samo ne vjerukem da je spreman fizicki, njega su povrede masakrirale.
Garantujem da mu se nije ovo sa povredama izdesavalo da bi on dogurao do mnogo jace lige od Rumunije
Frajer je u subotu igro utakmicu otkud price da nije spreman.

ebi46
Postovi: 132
Pridružen/a: 06 nov 2024, 21:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ebi46 » 29 jan 2025, 23:19

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 21:57



Kad smo vec kod te teme poslusati ovog gospodina,neka uce kvazi legende kako se prica o klubu koji im je sve dao.
Prošle godine sam se lično uvjerio u veličinu ovog gospodina. Slučajno smo bili zajedno u društvu. Nevjerovatno kakvu je reakciju imao kada je čuo da navijam za Sarajevo. Koliko voli i cijeni grad, klub, a pogotovo navijače... Sa kakvim poštovanjem priča o klubu i svima oko njega... Mnoge, mnoge ”legende” bi se trebale ugledati na njega.

Avatar
Hudnjak
Postovi: 454
Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hudnjak » 29 jan 2025, 23:20

Ako dodje ovaj napadac sto se spominje, cetvrto mjesto je plafon. Upitna ce biti i evropa.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 23:22

Hudnjak je napisao/la:
29 jan 2025, 23:20
Ako dodje ovaj napadac sto se spominje, cetvrto mjesto je plafon. Upitna ce biti i evropa.
Nije valjda da taj zabija po 15 autogolova u sezoni?

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 29 jan 2025, 23:22

soe je napisao/la:
29 jan 2025, 23:19
SHZ82 je napisao/la:
29 jan 2025, 23:17
Koljic je dobar napadac, samo ne vjerukem da je spreman fizicki, njega su povrede masakrirale.
Garantujem da mu se nije ovo sa povredama izdesavalo da bi on dogurao do mnogo jace lige od Rumunije
Frajer je u subotu igro utakmicu otkud price da nije spreman.
Rekli mi.

Bolje mi ovdje znamo nego on lično da l može ili ne
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 29 jan 2025, 23:25

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 23:12
AVNOJ je napisao/la:
29 jan 2025, 22:27
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 21:54


Evo gledam Dinamo i igraju formaciju kao mi,imaju isti,identican problem,Sandro Kulenovic na terenu duplo gore izgleda od Turkesa,gubi se u ovom sistemu totalno,nemoze nista da pogodi.
Ne bih se baš složio, nit je Pjaca bek niti Baturina napadač, Sandro igra sam centralno dok iza njega igraju Stojković, Baturina i Pjaca.
Igraju kao mi sa 3 stopera tj igraju formaciju kao mi,znam ja sta igra Baturina,Stojkovic i Sandro kao kod nas Guli i Turkes.
Ne, igrali su sa 4 klasična stopera nazad samo što su se pomjerali bočno zavisno od situacije i onda uvjek trojica ostajala pozadi. Ako si gledao vidio si kako se Ademi kretao uvjek prema naprijed kroz sredinu a jedan od stopera koji je bio bočno pomagao Mišiću i zatvaro taj dio a zatim Baturina išao lijevo sa Pjacom. Sve što su napravili bilo je preko ljeve strane jer su stvarali višak a ovamo Stojković nije imao 3 lopte.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018, Amidzaa, Ammko99 i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []