Pablo11 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:51
Hajdeee je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:46
ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:42
Nije ovo nista sta ce se zemuncima svirati kada naidju na prvu prepreku.
Zemucima je obecano i zagarantirano 4.mjesto. A oni, svjesni da ne mogu vise od toga, prihvatise tu kombinaciju uz novcanu "pomoc" saveza. Za protuuslugu, ide relativizacija ovog cirkusa i opste pljacke, i pomoc Borcu gdje zatreba.
Fikret Adbic bi bio ponosan na svoje plave sljedbenike
Ako se sve zna, cemu tolika ulaganja ako vam borac ne dopusta prvo mjesto?
Zato jer je to politika, a politika je kurrva. Par ruku moze odluciti sudbinu tog snsd projekta. Polahko, krenuli smo od kantona, doci cemo i do njih. Sami, ali jaci od svih.
Mi nastavljamo rasti, zato evropa pumpa milione u nase transfere, a oni ne mogu prodati ni u veliku kladusu.
Sarajevo ce biti, sve drugo ce proci!