To ti o virti i sebiKONTRASVIH je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:59Ovaj kao postavlja pitanja, a ovi kao odgovaraju. Kakav cirkus, jel vas imalo stid![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rekao sam ti ja odma,debilni smajliji su njegov zastitni znak,kad sam ga otkrio prije godinu poceo je da pise da sami sebi odgovaramo. Lik je obolio i vjeruj mi udaris im blok kao ja virtualnom i lakse je.FKSDoGroba je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:00Zasto me to podsjeca na tebe i Virtualnog. CirkusantiKONTRASVIH je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:59Ovaj kao postavlja pitanja, a ovi kao odgovaraju. Kakav cirkus, jel vas imalo stid![]()
![]()
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 09 feb 2025, 20:04, ukupno mijenjano 1 put.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda Tanove pare i prodaja kluba? Odavno vi niste isti klub.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:59Sta mi imamo pjeniti mi smo prosli al ne Varesa. Nismo prodane duse niti robovi Vice,politike al skontacete nekad da postoji nesto vaznije i od kluba.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Aldin Šišić, popularni Babala, uputio je žestoku poruku upućenu ka glavnom sucu, Elvedinu Topuzoviću.
"Molim Boga da moje misli sada uđu u jednog igrača Čelika... Pa da ovog Topuzovića opali u pola žvalja dok mu je pištaljka u njima", napisao je Šišić na Facebooku.
Javio se i Wagner i jos mnogi igraci valjda su svi shizopitari,zivjela shizopitarija
"Molim Boga da moje misli sada uđu u jednog igrača Čelika... Pa da ovog Topuzovića opali u pola žvalja dok mu je pištaljka u njima", napisao je Šišić na Facebooku.
Javio se i Wagner i jos mnogi igraci valjda su svi shizopitari,zivjela shizopitarija
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da li neko zna razlog sto BHF nije protiv Vice u saveza ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Miran...Predatod je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:04Mozda Tanove pare i prodaja kluba? Odavno vi niste isti klub.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:59Sta mi imamo pjeniti mi smo prosli al ne Varesa. Nismo prodane duse niti robovi Vice,politike al skontacete nekad da postoji nesto vaznije i od kluba.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dok ćete vi ostati upisani kao oni na koje se svi zgražaju i sinonim za namještanje. Jeste li vi spremni za Vicu? Bit ćete par godina i pa pa. Donji ste kao i uvijek. Mislim, samo ste svjež primjer kakvi ste kao nacija, čast pojedincima.Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Svakako vi ne znate šta znači biti na pravoj strani historije, a pobjede, nemojte spominjati bolje po vas.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ne odgovaraj ovom Suvorovu, davno ugašen četo. Dok je vicine dnevnice i on je tu.H8Z7 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:08Dok ćete vi ostati upisani kao oni na koje se svi zgražaju i sinonim za namještanje. Jeste li vi spremni za Vicu? Bit ćete par godina i pa pa. Donji ste kao i uvijek. Mislim, samo ste svjež primjer kakvi ste kao nacija, čast pojedincima.Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Svakako vi ne znate šta znači biti na pravoj strani historije, a pobjede, nemojte spominjati bolje po vas.![]()
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dječak, u Banja Luci kada se igralo lopte na fudbalskom travnjaku, vi ste bili fiskulturno društvo....Rule_hz je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:53Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Pisu pisu, kako kome bijedni klub ostaje bijedan do kraja zivota, vi nit historije niti icega, i da 12 titula osvojite, necete dostignut naš nivo, uvijek cete biti drugoligaši i politicki isprdak da vam nije politike bili bi ko slavija i modrica maxima. Nije sve u titulama. Vi nikog i ne mozete dovest ni prodat, niti imat navijace niti ista , vi ste propali kao grad i klub, cim ste sebi dozvolili da navijate za partinsn i zvezdu u svom gradu. A ni ovo vjecno nece trajati... Najveci gubitnici i luzeri ste vi i ovi sa uskotracnice prodate kurve. Sve za pare i poguranac od sudija. Polahko nicija nije do zore.
Što se tiče navijača, da si malo stariji, znao bi da je bio period kada je Lešinara bilo više na tribini nego Maniajka I Pitara, ali ko to da tebi objašnjava sada kad si dječačić.
Što se tiče političkog projekta, pogledaš samo kako je tvoje fiskulturno društvo postalo klub pa onda kreneš sa nekim kvazi prozivkama
Sve u svemu, naredne godine da čestitaš 100 godina postojanja(to je ono što ćete vi tek za dvije decenije da slavite), najvećem sportskom imenu u BIH !
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ma to govance je kod mene na blok,ima VIP status.ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:11ne odgovaraj ovom Suvorovu, davno ugašen četo. Dok je vicine dnevnice i on je tu.H8Z7 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:08Dok ćete vi ostati upisani kao oni na koje se svi zgražaju i sinonim za namještanje. Jeste li vi spremni za Vicu? Bit ćete par godina i pa pa. Donji ste kao i uvijek. Mislim, samo ste svjež primjer kakvi ste kao nacija, čast pojedincima.Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47
Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Svakako vi ne znate šta znači biti na pravoj strani historije, a pobjede, nemojte spominjati bolje po vas.![]()
- nicazedobagro
- Postovi: 46
- Pridružen/a: 26 jun 2022, 12:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Registrovo sam se samo da mogu hebat mrtve ovima iz BL. Dabogda se ugasili smecari oni mrtvi
Mi volimo KP-Dom i njegov bijeli sjaj, mi volimo Celika i nikog vise znaj
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam Suvorov, mada poštujem njegov rad, tj uriniranje po sarajevskim krezubim spidašima i peračima švabskih buđavih čmarovamosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:13ma to govance je kod mene na blok,ima VIP status.ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:11ne odgovaraj ovom Suvorovu, davno ugašen četo. Dok je vicine dnevnice i on je tu.H8Z7 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:08
Dok ćete vi ostati upisani kao oni na koje se svi zgražaju i sinonim za namještanje. Jeste li vi spremni za Vicu? Bit ćete par godina i pa pa. Donji ste kao i uvijek. Mislim, samo ste svjež primjer kakvi ste kao nacija, čast pojedincima.
Svakako vi ne znate šta znači biti na pravoj strani historije, a pobjede, nemojte spominjati bolje po vas.![]()
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne sumnjam da ste zadovoljni, vidi se to itekako, nema se potreba sa tim hvaliti, nije prigodno...Pablo11 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:39Ako ces iskreno uzivam u ovim postovima. Posto su se svi digli osim nas kako vi pisete, sto ne protestujete da vidimo koliko kome smeta? Ja kaficu pijem ispratim koju utakmicu stignem, moj Zeljo prosao ,ja zadovoljan.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zašto sad? Nisi trebao ni sad.nicazedobagro je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:15Registrovo sam se samo da mogu hebat mrtve ovima iz BL. Dabogda se ugasili smecari oni mrtvi
4 godine krađe, kriminala i fudbalskog genocida nad nesrpskim klubovima (osim želje) ti je okej, ignorisao si, a sada nervoza kada se i tvom Čeliku to dogodi. Je li morate osjetiti na svojoj koži nešto kako bi iskazali nezadovoljstvo?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Grbavicki cetnici brane vicu i mileta

-
bordobijeli
- Postovi: 18317
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vicin i Dodikov Borac standardno .
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Takav nije bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ervin Zukanović, koji je putem svog Instagram profila uputio jasnu poruku krovnoj kući bh. fudbala.
"Sram vas bilo", napisao je na storyju Zukanović i označio zvanični profil N/FSBiH dok se u pozadini vidi penal za FK Borac.
Ide shizopitarija ide,vece je smece onaj ko cuti na sve ovo.
Ajde ostali reprezentativci,misevi oglasite se hebo vas Vico dao Bog da svaku zijanite. Treba udarat sve ko krene da udje na tekmu repke,nije ovo repka i savez za koji smo se borili,niti je nas predsjednik onaj koji javno kaze da mrzi ovu drzavu tj Vico ker. Nek vama zamazuje oci terenima koji su skuplji nego na Nou Campu,meni nece.
"Sram vas bilo", napisao je na storyju Zukanović i označio zvanični profil N/FSBiH dok se u pozadini vidi penal za FK Borac.
Ide shizopitarija ide,vece je smece onaj ko cuti na sve ovo.
Ajde ostali reprezentativci,misevi oglasite se hebo vas Vico dao Bog da svaku zijanite. Treba udarat sve ko krene da udje na tekmu repke,nije ovo repka i savez za koji smo se borili,niti je nas predsjednik onaj koji javno kaze da mrzi ovu drzavu tj Vico ker. Nek vama zamazuje oci terenima koji su skuplji nego na Nou Campu,meni nece.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:12Dječak, u Banja Luci kada se igralo lopte na fudbalskom travnjaku, vi ste bili fiskulturno društvo....Rule_hz je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:53Combattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47
Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Pisu pisu, kako kome bijedni klub ostaje bijedan do kraja zivota, vi nit historije niti icega, i da 12 titula osvojite, necete dostignut naš nivo, uvijek cete biti drugoligaši i politicki isprdak da vam nije politike bili bi ko slavija i modrica maxima. Nije sve u titulama. Vi nikog i ne mozete dovest ni prodat, niti imat navijace niti ista , vi ste propali kao grad i klub, cim ste sebi dozvolili da navijate za partinsn i zvezdu u svom gradu. A ni ovo vjecno nece trajati... Najveci gubitnici i luzeri ste vi i ovi sa uskotracnice prodate kurve. Sve za pare i poguranac od sudija. Polahko nicija nije do zore.
Što se tiče navijača, da si malo stariji, znao bi da je bio period kada je Lešinara bilo više na tribini nego Maniajka I Pitara, ali ko to da tebi objašnjava sada kad si dječačić.
Što se tiče političkog projekta, pogledaš samo kako je tvoje fiskulturno društvo postalo klub pa onda kreneš sa nekim kvazi ane..prozivkama
Sve u svemu, naredne godine da čestitaš 100 godina postojanja(to je ono što ćete vi tek za dvije decenije da slavite), najvećem sportskom imenu u BIH !
E moj djecace, Ja kad sam Bosnu uzduž i poprijeklo prošao od Trebinja pa do Bosanske Kostajnice mislim da ti još iz svoje avlije izasao nisi tj onih kokuruznih polja i ti ces mi o necemu pricati o lešinarimackoji su se samo pojavljivali protiv nas i željane samo da iskazete mrznju prema nama.. ovako od kraja rata na vamo vise je bilo raje u lukavici u jednoj prvenstvenoj tekmi nego sto je slucaj kod vas. Dzaba vama i 100 godina totalno ste nebitni.. sreca po vas pa imate ove izdajnike tipa colpe pilava i slicne pa se mozete kurciti. Hajde produzi dalje . Kad se sportiski budete nadmetali bez ovih krada onda imas pravo nesto komentarisati.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam se nervirao i pisao kad su i Celik ostetili,SB,Posusije,Gosk,Igman i uvijek cu se nervirati,apsolutno mi nije vazno koji klub pokradu jer kradja je kradja,ti lhudi na terenu i njihov trud unisti neko za 2 sekunde.ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:20Zašto sad? Nisi trebao ni sad.nicazedobagro je napisao/la: ↑09 feb 2025, 20:15Registrovo sam se samo da mogu hebat mrtve ovima iz BL. Dabogda se ugasili smecari oni mrtvi
4 godine krađe, kriminala i fudbalskog genocida nad nesrpskim klubovima (osim želje) ti je okej, ignorisao si, a sada nervoza kada se i tvom Čeliku to dogodi. Je li morate osjetiti na svojoj koži nešto kako bi iskazali nezadovoljstvo?
Online
Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 18 gostiju.




