Pendulum je preblag prema tebi. Ne spinuješ ti, nego lažeš. Konstantno lažeš oko FK Sarajevo. Pljuješ po našem klubu i ne prestaješ. Dokle bolan više? **** bolan više od FK Sarajevo. Borac je odgodio bez našeg pristanka jer Borac može šta hoće. Objava FK Sarajevo poslije utakmice sa Slogom dokazuje da nismo pristali na odgodu.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedina navijacka grupa koja je gledala kako im Osim unistava klub,dovodi ih do samog dna i po njegovom nalogu tjeraju Misimovica. Grupa koja gleda upravu svog kluba sa Volpom i Vicom,grupa ciji ce predstavnici da glasaju za promjenu statuta da Vico sto duze ostane,samo su posmatraci svega loseg,jel se zapitaju sto ih navijaci po Srbiji spominju ili im je i to ok,vjerovatno su ljubomorni na njih,onako nicim izazvani pustali Zeljine pjesme,pravili parole? Naravno kao i do sada ce to kone nase pravdat kao sto su pravdale ostale stvari godinama.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Morpheus je napisao/la: ↑10 feb 2025, 10:51Pendulum je preblag prema tebi. Ne spinuješ ti, nego lažeš. Konstantno lažeš oko FK Sarajevo. Pljuješ po našem klubu i ne prestaješ. Dokle bolan više? **** bolan više od FK Sarajevo. Borac je odgodio bez našeg pristanka jer Borac može šta hoće. Objava FK Sarajevo poslije utakmice sa Slogom dokazuje da nismo pristali na odgodu.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne lazem ja morpheus
Onda idite na utkmicu, a ako se Borac ne pojavi prijavite ih uefi
Cuj ako niste pristali idite igrajte
Onda idite na utkmicu, a ako se Borac ne pojavi prijavite ih uefi
Cuj ako niste pristali idite igrajte
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I vi ste gledali kako ayla i sabrina unistavaju vas klub pa ?mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:12Jedina navijacka grupa koja je gledala kako im Osim unistava klub,dovodi ih do samog dna i po njegovom nalogu tjeraju Misimovica. Grupa koja gleda upravu svog kluba sa Volpom i Vicom,grupa ciji ce predstavnici da glasaju za promjenu statuta da Vico sto duze ostane,samo su posmatraci svega loseg,jel se zapitaju sto ih navijaci po Srbiji spominju ili im je i to ok,vjerovatno su ljubomorni na njih,onako nicim izazvani pustali Zeljine pjesme,pravili parole? Naravno kao i do sada ce to kone nase pravdat kao sto su pravdale ostale stvari godinama.
Crni Cerak 🐦⬛
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Orden43 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:35I vi ste gledali kako ayla i sabrina unistavaju vas klub pa ?mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:12Jedina navijacka grupa koja je gledala kako im Osim unistava klub,dovodi ih do samog dna i po njegovom nalogu tjeraju Misimovica. Grupa koja gleda upravu svog kluba sa Volpom i Vicom,grupa ciji ce predstavnici da glasaju za promjenu statuta da Vico sto duze ostane,samo su posmatraci svega loseg,jel se zapitaju sto ih navijaci po Srbiji spominju ili im je i to ok,vjerovatno su ljubomorni na njih,onako nicim izazvani pustali Zeljine pjesme,pravili parole? Naravno kao i do sada ce to kone nase pravdat kao sto su pravdale ostale stvari godinama.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zanimljivi su cigani, samo neke belaje traze. Mogla bi biti zanimljiva utakmica protiv austrije u Becu.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NIje tačno NoDi.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 10:44Nemaju pravo imali su nq pocetku sezone pravo na odgodu 2 utakmice, poslije bez vaseg odobrenj ne mogu nistaPendulum je napisao/la: ↑10 feb 2025, 10:05Na utakmici protiv Vareša pjevali ste pogrdne pjesme o Sarajevu. Ili nisi čuo? Ovo je postalo normalno - kao svojevrsna "najava" derbija (iako vi imate utakmicu sa kamenjarima u međuvremenu).
Što se tiče utakmice borac - Čelik, nisam upratio da je iko od vaših osudio ono što se desilo u BL? Što?
Sad ti spinuješ.
Nije tačno da je Sarajevo pristalo da se odgodi utakmica - borac je poslao zahtjev (imaju pravo 7-8 dana prije utakmice) i TK (očekivano) prihvatila njihov zahtjev.
Vrati se 10-tak stranica nazad pa ćeš vidjeti da je neko objavio pravilnik Saveza u kojem piše da ekipa ima pravo da traži odgodu (mislim da je rok 2 sedmice prije utakmice, možda griješim) i ako TK odluči da prihvati tu odgodu - druga ekipa se ništa ne pita.
PS. Kako objašnjavaš odluku da se cijelo (18-to) kolo pomjeri kad su bili ispunjeni svi potrebni uslovi da se isto odigra?
Po tebi, borac ne radi šta hoće i kako hoće? Kako im je digne?
Zadnja izmjena: Pendulum, dana/u 10 feb 2025, 11:49, ukupno mijenjano 1 put.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jarane da ti ja iskreno kazem tanki ste vi skroz jucer je se to moglo vidit ima tu par dobrih igraca ali tanko skroz turkes vam je ziva katastrofa a tebi bi jarane isto bilo dobro da se ne sikiras toliko oko Zelje dobit ces secer stari kud cemo ondaOrden43 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:35I vi ste gledali kako ayla i sabrina unistavaju vas klub pa ?mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:12Jedina navijacka grupa koja je gledala kako im Osim unistava klub,dovodi ih do samog dna i po njegovom nalogu tjeraju Misimovica. Grupa koja gleda upravu svog kluba sa Volpom i Vicom,grupa ciji ce predstavnici da glasaju za promjenu statuta da Vico sto duze ostane,samo su posmatraci svega loseg,jel se zapitaju sto ih navijaci po Srbiji spominju ili im je i to ok,vjerovatno su ljubomorni na njih,onako nicim izazvani pustali Zeljine pjesme,pravili parole? Naravno kao i do sada ce to kone nase pravdat kao sto su pravdale ostale stvari godinama.
Crni Cerak 🐦⬛
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neupućen je dečko u pravilnik a i što se to ludi pravimo kao do sad je sve bilo po pravilima i po PS-u.
Ne možete nikad nametnuti te stavove.
Jasno se vidi ko je s Vicom ko nije i jasno se vidi kome on pogoduje kome ne.
Znam da vam je to jedini način i da ste mu dužni i da vas drži u šaci i da nisu navijači doveli klub u takvu situaciju nego SDA uprava koja ne zna marku donijet u klub da nije akcija, humanitarna ili budžet.
Ne možete nikad nametnuti te stavove.
Jasno se vidi ko je s Vicom ko nije i jasno se vidi kome on pogoduje kome ne.
Znam da vam je to jedini način i da ste mu dužni i da vas drži u šaci i da nisu navijači doveli klub u takvu situaciju nego SDA uprava koja ne zna marku donijet u klub da nije akcija, humanitarna ili budžet.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma boli me iskreno briga neka odgadjaju, ali da je Zeljo na vasem mjesto sad bi pisali svasta
Pisu svakako vasi svasta i ti meni morpfeus odgovaras, a neces da kazes hudnjaki da stane s ovim cetnicima
**** vam cetnik svima sve sto imate ko god podrzava ove hudnjake, a J*** posebno adminu i moderatoru sto pustaju ove zohare
Pisu svakako vasi svasta i ti meni morpfeus odgovaras, a neces da kazes hudnjaki da stane s ovim cetnicima
**** vam cetnik svima sve sto imate ko god podrzava ove hudnjake, a J*** posebno adminu i moderatoru sto pustaju ove zohare
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 10 feb 2025, 11:57, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Wow sta reci a ne zaplakatiOrden43 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:47Jarane da ti ja iskreno kazem tanki ste vi skroz jucer je se to moglo vidit ima tu par dobrih igraca ali tanko skroz turkes vam je ziva katastrofa a tebi bi jarane isto bilo dobro da se ne sikiras toliko oko Zelje dobit ces secer stari kud cemo ondaOrden43 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:35I vi ste gledali kako ayla i sabrina unistavaju vas klub pa ?mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:12
Jedina navijacka grupa koja je gledala kako im Osim unistava klub,dovodi ih do samog dna i po njegovom nalogu tjeraju Misimovica. Grupa koja gleda upravu svog kluba sa Volpom i Vicom,grupa ciji ce predstavnici da glasaju za promjenu statuta da Vico sto duze ostane,samo su posmatraci svega loseg,jel se zapitaju sto ih navijaci po Srbiji spominju ili im je i to ok,vjerovatno su ljubomorni na njih,onako nicim izazvani pustali Zeljine pjesme,pravili parole? Naravno kao i do sada ce to kone nase pravdat kao sto su pravdale ostale stvari godinama.![]()
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Delijama bi bilo ispod casti da se sa HZ prozivaju. A kad je neko nije bitan onda ga ignorises. Ocito su se primili na Manijake.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam prvi vise puta rekao. Tako da nije istina da mu se nije reklo.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:56Ma boli me iskreno briga neka odgadjaju, ali da je Zeljo na vasem mjesto sad bi pisali svasta
Pisu svakako vasi svasta i ti meni morpfeus odgovaras, a neces da kazes hudnjaki da stane s ovim cetnicima
**** vam cetnik svima sve sto imate ko god podrzava ove hudnjake, a **** posebno adminu i moderatoru sto pustaju ove zohare
Vi se niste nikad dotakli psihologa i tako dalje i kakvih sve ne morbidnih izjava.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam i protiv togajurisicduska je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:59Ja sam prvi vise puta rekao. Tako da nije istina da mu se nije reklo.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:56Ma boli me iskreno briga neka odgadjaju, ali da je Zeljo na vasem mjesto sad bi pisali svasta
Pisu svakako vasi svasta i ti meni morpfeus odgovaras, a neces da kazes hudnjaki da stane s ovim cetnicima
**** vam cetnik svima sve sto imate ko god podrzava ove hudnjake, a **** posebno adminu i moderatoru sto pustaju ove zohare
Vi se niste nikad dotakli psihologa i tako dalje i kakvih sve ne morbidnih izjava.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
nagrebem ti se komplet ženskog dijela familije, keru jedan, jutra ne dočekao, aminCombattente87 je napisao/la: ↑09 feb 2025, 19:47Istoriju pišu pobjedniciVi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta
![]()
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nadam se da to nije sporno , svako je protiv toga, pogotovo na sportskom forumu. Gori su mi ljudi koji tome pridaju značaj.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 12:00Ja sam i protiv togajurisicduska je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:59Ja sam prvi vise puta rekao. Tako da nije istina da mu se nije reklo.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2025, 11:56Ma boli me iskreno briga neka odgadjaju, ali da je Zeljo na vasem mjesto sad bi pisali svasta
Pisu svakako vasi svasta i ti meni morpfeus odgovaras, a neces da kazes hudnjaki da stane s ovim cetnicima
**** vam cetnik svima sve sto imate ko god podrzava ove hudnjake, a **** posebno adminu i moderatoru sto pustaju ove zohare
Vi se niste nikad dotakli psihologa i tako dalje i kakvih sve ne morbidnih izjava.
Pričajte malo o fudbalu.
Kakva su očekivanja protiv Zrinjskog možete li do remija makar ?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.


