Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 10 feb 2025, 13:56

Beli98 je napisao/la:
10 feb 2025, 13:31
Combattente87 je napisao/la:
09 feb 2025, 19:47
H8Z7 je napisao/la:
09 feb 2025, 19:37
Lijepo je biti na pravoj strani historije :bih:
Istoriju pišu pobjednici ;) Vi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta :)
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
Svih onih 15 pobjednika na utakmici protiv Celika.
Nemoj pretjerivati sada, bilo je 3 čovjeka na zapadu, 6 na istoku i 4 Lešinara...U četvrtak će nas biti bar 37 ako ne i 40 ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 feb 2025, 14:02

Čudi me da se privode žene sa zastavama s ljiljanima a ovako kad dođe malo više muškaraca ne smije se dirati niko pa ni zastava republike BiH...

slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la juka55 » 10 feb 2025, 14:20

Combattente87 je napisao/la:
10 feb 2025, 13:20
juka55 je napisao/la:
10 feb 2025, 12:02
Combattente87 je napisao/la:
09 feb 2025, 19:47


Istoriju pišu pobjednici ;) Vi ćete u istoriji ovog sporta ostati zapamćeni kao najskuplja ekipa koja nije mogla dalje od trećeg mjesta :)
Nego jeste li se pripremili za novi mandat Vice? Kupusa dosta samo, on je dobar i ovako kao salata a i u varivu, za čireve naravno.
nagrebem ti se komplet ženskog dijela familije, keru jedan, jutra ne dočekao, amin
Bravo Juka, ali možeš ti to bolje, nemoj da zaostaješ za drugarima, daj malo djece, kostiju umrlih, četnika......
ma mogao bih ti do sutra psovat, ali neću da trošim dragocjeno vrijeme
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Pact1921
Postovi: 1081
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 10 feb 2025, 14:40

Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 feb 2025, 15:05

Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?

19vendetta87
Postovi: 10263
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 10 feb 2025, 15:07

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Ti kreiras misljenje o necemu na osnovu hrvatskih podcasta i srpskih navijaca...ovca si prava
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 feb 2025, 15:14

Ja ljepote kad su ublehe na bloku.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonBjelave » 10 feb 2025, 15:19

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Brate, komšo je napisao više nego korektan i iskren post, moraš priznati. Isto tako, mora se priznati da se pocne od obične zayebancije, a završi na Hasetovim i Osimovim kostima, krmetnjaku, lavoru, Jadovanu ili Batku. Ničije ovdje maslo nije za Ramazana.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 feb 2025, 15:31

MaroonBjelave je napisao/la:
10 feb 2025, 15:19
mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Brate, komšo je napisao više nego korektan i iskren post, moraš priznati. Isto tako, mora se priznati da se pocne od obične zayebancije, a završi na Hasetovim i Osimovim kostima, krmetnjaku, lavoru, Jadovanu ili Batku. Ničije ovdje maslo nije za Ramazana.
Buraz ne zanima me niti ih nazivam srbima ili cetnicima,njihova stvar i njihov obraz.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2025, 15:49

Pendulum je napisao/la:
10 feb 2025, 13:21
Pablo11 je napisao/la:
10 feb 2025, 12:11
Pendulum je napisao/la:
10 feb 2025, 12:08


Pa to je problem u cijeloj priči, dobri moj NoDi. Ne smije da te boli briga - nebitno koji je klub u pitanju.

Jučer je to bio Čelik, redovno je to Sarajevo (okej, razumijem gradski rival pa te ne dotiče nešto puno) sutra će to biti Željo (a znamo i ti i ja da su i vas par puta ove sezone oštetili) zar ne? Tad niste šutili nego ste yebavali ovdje svima sve i svašta (uglavnom Savezu & Vici).

Kaže Morpheus da sam ja blag prema tebi a, nije to poenta - poenta je da vodimo neke normalne diskusije na sportskom forumu ili, barem da probamo, bez psovanja i vrijeđanja.

Ja lično nikad nikoga ko psuje/vrijeđa/omalovažava nisam podržao na ovom forumu, niti ću.
Poenta je u tome sto su se svi kao digli, a svi sute i neko nesto ocekuje od nas? Zna se da Zeljo nije ni na ovoj ni na drugoj strani sto ima logike. Ono sto ste vi pokusavali nelegalnim putem, pa mislili da ce proci to je drugo.
Kako misliš svi šute? Pa na ovom forumu (barem) su najglasniji navijači Sarajeva bez obzira da li se kralo Sarajevo, Velež, Čelik itd.

Od vas se očekuje da ste na istoj strani sa 22 kluba, nebitno je sad rivalstvo kada nam ne daju (ni vama usput) da se fer i pošteno na terenu izborimo za bolji plasman na tabeli. O tituli neću ni da pričam/pomišljam.

Sjeti se samo šta se vama desilo protiv Sloge kada ste se sa pobjedom mogli primaći borcu na 2-3 boda? Sjeti se penala što vam nisu svirali protiv kamenjara?

Lično, koji god se klub ošteti (osim lištice, kamenjara & borca, iz svima nama poznatih razloga) ja ću da ukažem na to i nemam problem s tim.

Velikoj većini navijača Sarajeva ovdje, na ovom forumu, smeta što se vi ne oglašavate i ne osuđujete kada se pokrade Sarajevo (tad se čak i naslađujete i prcate što po meni, nije uredu), Velež ili Čelik (ili Igman, ili Posušje itd) - oglašavate se samo kada vas pokradu.

A najgore od svega, vaš Klub se ni jednom nije požalio (kao mi npr) na bilo koju odluku Saveza. Postavlja se pitanje - zašto?
U tome je stvar sto se sve desava na forumu. Neki pisu ulaze u historiju jer su na ispravnoj strani. Ustvari na forumu je bas malo ljudi kad sve sagledas. Nas pokradu kad se priblizimo ili u direktnim okrsajima to i ptice na grani znaju. Ja opet kazem da zamijenimo uloge isto bi nam bilo. I mi smo kroz historiju se oglasavali pa niko nije stao uz nas.
Fk Željezničar.

bvsic
Postovi: 4847
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 10 feb 2025, 15:50

Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Opet pokusaj spinovanja
Niste morali stati na stranu da "Mirvic vlada savezom" jer tu je bio Magoda, isti onaj Magoda koji vam daje milione da pravite stadion, i njeg ste syebali.
Otisli ste i stali ste na stranu colpe i ljudi koji mrze Bosnu i Hercegovinu, sta je vicko nego cetnik?
Jos ste pokusali statut da mijenjate da isti taj cetnik bude jos dugo godina na celu saveza

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2025, 15:52

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Inace jaka navijacka skupina delije koja je pod palicom Vucica. Svaka parola im je vezana za kosovo ,nacionalizam. Znaci kad dizu parole za kosovo i ratne zlocince znaci da ne grijese? Da ih ne drzi AV ne bi ih ni ovo malo bilo po ligaskim utakmicama.
Fk Željezničar.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 feb 2025, 15:56

Pablo11 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:52
mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Inace jaka navijacka skupina delije koja je pod palicom Vucica. Svaka parola im je vezana za kosovo ,nacionalizam. Znaci kad dizu parole za kosovo i ratne zlocince znaci da ne grijese? Da ih ne drzi AV ne bi ih ni ovo malo bilo po ligaskim utakmicama.
Sve je to tacno ali kakve to veze ima da vas proz8vaju? Zasto nisu prozvali Ultrase,Robijase ili neku drugu grupu? Vjerovatno tj sigurno znaju razlog,nema potrebe da se lazemo. Nisam niti cu ikad kroz odredjen broj ljudi gledat sve ostale,ne nazivam niti cu nazivat sugradjane cetnicima ili srbima,niti cu kad udarat nisko pa takve price pokretati,druga je stvar sto vi sve gledate na osnovu nekih pojedinaca

Avatar
Hudnjak
Postovi: 454
Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hudnjak » 10 feb 2025, 16:00

Nikada kurvi negovorite da je kurrva jer kurve ne vole istinu

Vicini plavi cetalji
Zadnja izmjena: Hudnjak, dana/u 10 feb 2025, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Noke995
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 10 feb 2025, 16:00

Pablo11 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:52
mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05
Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2025, 14:40
Znate sta ja samo ne kontam u razmisljanju pitara. Hajde fudbal ko fudbal realno kad si strastveni navijac ti si uvijek vise subjektivan nego objektivan. Ja prvi imam tendeciju da preuvelicavam mogucnosti pojedinih fudbalera koji igraju za moj klub. Ali hajde , ali ne kontam ovu retoriku ravnogorci ovaki onaki . Kao klub nemamo veze ni sacim . Navijacku skupinu prozivate jer je par pojedinaca pilo sa nekim zemincima a ta ista grupa u zadnjih 5 godina je tukla se i sa lesinarima u kupresu i skinuli zastave vrs od slavije iz istocnog sarajeva i prije toga oduzeli transparent srpsko sarajevo itd. I sada je napravljena propaganda kako je zeljeznicar se prodao hoce da ostane vico u savezu kako ovo kako ono jer nisu stali sa fk sarajevom to jest nisu dali da mirvic vlada savezom . Realno razlika izmedu borca i sarajeva nije velika. Sarajevo kad je imalo priliku namjestala je masovno sad nemaju priliku pa govore fudbal izgubio smisao . A nije fudbal izgubio smisao 2014/15 sezona gdje u drugoj polusezoni skoro sve utakmice su bile namjestene u korist sarajeva.
Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Inace jaka navijacka skupina delije koja je pod palicom Vucica. Svaka parola im je vezana za kosovo ,nacionalizam. Znaci kad dizu parole za kosovo i ratne zlocince znaci da ne grijese? Da ih ne drzi AV ne bi ih ni ovo malo bilo po ligaskim utakmicama.
Može li argumentovano, koja utakmica Sarajeva je bila namještena u bilo kojoj sezoni, a da vi to očito znate ili da ima potkrijepljeno video snimcima i sl?

Uporno pokušavate pričati kako je Sarajevo radilo sve ovo što Borac sad radi usta vam se naserem.

Uvijek ali uvijek u svakoj ligi na svijetu, zna se da veći klubovi imaju nekad povlašten status i to nije sporno, sviralo se i za Sarajevo i za Želju i za Zrinjski, nije ništa sporno, ali nemoj pričat da je neko drugi ovo ovako radio.
Ovo je najveći jad koji sam vidio bilo gdje, ni CZV ovo ne radi u Srbiji ovako ofirno.
MNON

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2025, 16:05

Noke995 je napisao/la:
10 feb 2025, 16:00
Pablo11 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:52
mosarajvosa83 je napisao/la:
10 feb 2025, 15:05


Proziva vas srpska navijacka scena,cemu laganje?
Inace jaka navijacka skupina delije koja je pod palicom Vucica. Svaka parola im je vezana za kosovo ,nacionalizam. Znaci kad dizu parole za kosovo i ratne zlocince znaci da ne grijese? Da ih ne drzi AV ne bi ih ni ovo malo bilo po ligaskim utakmicama.
Može li argumentovano, koja utakmica Sarajeva je bila namještena u bilo kojoj sezoni, a da vi to očito znate ili da ima potkrijepljeno video snimcima i sl?

Uporno pokušavate pričati kako je Sarajevo radilo sve ovo što Borac sad radi usta vam se naserem.

Uvijek ali uvijek u svakoj ligi na svijetu, zna se da veći klubovi imaju nekad povlašten status i to nije sporno, sviralo se i za Sarajevo i za Želju i za Zrinjski, nije ništa sporno, ali nemoj pričat da je neko drugi ovo ovako radio.
Ovo je najveći jad koji sam vidio bilo gdje, ni CZV ovo ne radi u Srbiji ovako ofirno.
Fulio si repliciranje, ja nigdje nisam napisao da ste vi krali kao Borac sad. Pozdrav.
Fk Željezničar.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 feb 2025, 16:16

Bitnije su teme onaj ofsajd koji je svirao onaj jad i smrad ljudski u BL,ofsajd za Celik slijep bi skontao da ga nije bilo ni u snovima,medjutim cim je potrncijalno opasna akcija svira se ofsajd tj izmisli se.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4856
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 10 feb 2025, 16:17

KONTRASVIH je napisao/la:
10 feb 2025, 09:44
NoProfit je napisao/la:
10 feb 2025, 07:53
KONTRASVIH je napisao/la:
09 feb 2025, 19:14
Kakve dijabole. Ne mogu bez Zelje evo cak ni kad Zeljo ne igra. Nema utakmice ni dogadjaja gdje nece nekako da nas upletu. Posebno se istice papanijada iz sela u TK, koja uporno pokusava dokazati nesto sto ni sami ne kontaju al vazda su tu kad treba ponavljati i pisati nebuloze. Vjerovatno ubjedljivo najjeftiniji tastatura ratnici :rol:

Ovo sto danas gledamo, sve sto Borac radi, upravo su oni postavili temelje tome ne tako davno, kad su sa istima surovali. Danas ce uz pomoc potkapacitirane njihove ekipice, pokusati da predstave “istinu” onako kako njima odgovara, iz razloga sto vise nemaju koristi od ovih gore pa sad gledaju druge nacine da dodju do cilja.

Ne zaboravimo :thumbup:
pOtKaPaCiTirAne njihove ekipice :urnebes: :tokralju:
Prvo je kopirao Balordu, a sada je naučio novu riječ od njegovog gradskog rivala, inače ploda nemoralnih radnji u porodici, samo je čudno poredao ovo skroz. :rol:

Zato ti predstavi onako kako vama odgovara, a to je da je u redu da svak' bude prvak, samo FK Sarajevo ne, bez obzira što se sredstva ne biraju. Jedini način da vi imate uspješnu sezonu je da Sarajevo nije na vrhu i to je sasvim u redu. :thumbup:

Zar nije kriminalna porodica Osim postavila temelje osvajajući titule mutnim radnjama i prodavajući guzicu u Trebinju? Ili tad nisi pratio ligu?
Prestani da pjenis bas je neugodno gledati kako uvlacis druge forumase u svakom odgovoru :oops:

Jucer si sa stadiona ulazio na **** forum da se svadjas ko neka tetka na pijaci. Vi ste ti koji se bavite nama, a ne obrnuto. Vrati par stranica unazad samo i sve ce biti jasno, na utakmici Borac - Celik vasi spominju Zeljeznicar. Pa kad vam se servira istina, udari vas konfuzija pa pokusavate glumiti moralne vertikale jer POTKAPACITIRANA ekipica ima kratku pamet i zaboravlja da ste uzimali trofeje sa istim tim koje danas prozivate za kradju. Sta znaci ovo sto pjenite po forumima i konstantno vristite kad igraju drugi klubovi na odluke koje su ocigledno lopovske? Ovi kradu danas samo da vi ne biste mogli.

Prosle i pretprosle sezone, zajedno sa Borcem, bili ste najivse pogurani sa sudijskim odlukama, na vecinu istih ste se ismijavali i niste gledali istinu u oci. Pazi, mi dobro znamo s kim imamo posla i o kakvim hinjama je rijec, dzaba vam ulizivanje svima. Ni jucer vam nije bilo zao Celika koliko vam je bilo bitno da Zelju ubacite u tu svoju predstavu da nekog podrzava pa da to mozete iskoristiti u svom cilju naprijed.

Nikoga ne interesujete toliko da bi neko sa stadiona ulazio na **** forum da se svadja sa vama ko curica. Isto tako, nikoga ne interesujete ni da se u trenucima kad Zeljeznicar igra uvlaci vas i neka lazna borba za posten fudbal. A da ne pricam o vasim klasicnim malogradjanskim, papanskim uvredama koje ovdje prosipate.

Jos jednom izvinjenje svim navijacma FKS jer ne podrzavamo njihovo laganje i otvaramo oci, i jer "u njihovoj borbi za posten fudbal" na najgnusnije moguce nacine vrijedjaju klub i navijace Zelje, sve to u cilju da nas predstave kao neke rusitelje drzave, da bi hinjski preuzeli to kormilo i krali i gore od Borca. Fascinantni umovi :thumbup:
Ovo je jedan obicni lojavi prekodrinsko BIA placenik.
Sam je priznao odakle pise

Zadnji pasus otvara srca, dirljivo… jadnicak misli na buducnost, zato oni tako.

Suti podvij rek i razligu kuyice vicina

Jadan ne znas koliko si providan ko nakurnjak, sa tom relativizacijom.

Zao mi je kona, ima i medju njihovim pristasama urednih ali ovi ih zedne preko vode uspjesno provode.
Svaki dan po jedan spin, laz. Friziranje posjete, iznosenje neistina vezano za skupstinu, okretanje ledja sopstevnom covjeku jer je iznio istinu

I sta dalje mi da pricamo. Delije i zvezda sve rekli.
Ili su i oni sizopitari

Teska ali duga…
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 10 feb 2025, 16:19, ukupno mijenjano 1 put.
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Avatar
Hudnjak
Postovi: 454
Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hudnjak » 10 feb 2025, 16:19

Nakon nekog vremena stiglo je obaveštenje zbog čega je transparent izgledao baš tako. Naime, crvena boja bila je posvećena navijačima Radničkog iz Kragujevca, žuto-plave boje pristalicama Zemuna, a plave navijačima sarajevskog Željezničara.

Povod da "delije" razviju transparent sa pomenutim natpisom je činjenica da su navijači kragujevačkog Radničkog i Zemuna nedavno bili na sarajevskom derbiju između Željezničara i Sarajeva kako bi bili podrška svojoj bratskoj grupi - "manijacima".



slika


Nisu cetnici, samo su braća :rol: :rol: :rol: :rol:

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 10 feb 2025, 16:23

Pablo11 je napisao/la:
10 feb 2025, 12:21
Pa pisalo se i kod vas da su skoro dva puna sektora na zapadu?

slika

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []